Şimdi Ara

Fenercell - Gscell ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenercell hattım var tarife içi sınırsız görüşme süresi veriyor ve aveanın bir servisi fenercell kız arkadaşımada fenercell almak istedim galatasaraylı olduğu için almak istemedi :D galatasaraycell alacağım onada fenercell ile galatasaraycell tarife içine girer mi yani sınırsız görüşebilir miyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßy Emre -- 15 Temmuz 2012; 16:11:31 >

• büyük ihtimalle evet. tarifenin ismini verirsen daha yardımcı olabiliriz.

bu arada kız arkadaşını takdir ettim.
  • taraftar hatlariyla sinirsiz faydasi varsa tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yöne avantajlı konuşup TÜM TAKIM HATLARIYLA da 2000 dakika bedava konuşmak isteyen taraftarlara Şampiyon Tarife!

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturasiz/sampiyon_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturasiz.sampiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Her yöne avantajlı konuşup TÜM TAKIM HATLARIYLA da 2000 dakika bedava konuşmak isteyen taraftarlara Şampiyon Tarife!

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturasiz/sampiyon_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturasiz.sampiyon

bedava dakika istemiyorum dostum sadece onunla sınırsız konuşmak istiyorum. Olabilir mi Fenercell - Gsmobile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßy Emre

quote:

Her yöne avantajlı konuşup TÜM TAKIM HATLARIYLA da 2000 dakika bedava konuşmak isteyen taraftarlara Şampiyon Tarife!

bedava dakika istemiyorum dostum sadece onunla sınırsız konuşmak istiyorum. Olabilir mi Fenercell - Gsmobile ?

fenerliler aralarında sınırsız mi konuşuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

quote:

fenerliler aralarında sınırsız mi konuşuyor

Fenercell'den Fenercell sınırsız ücretsiz yani.
  • yakın cevrem herkes gsmobile aramızda 2000dk kullanıyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

yakın cevrem herkes gsmobile aramızda 2000dk kullanıyoruz..

Gsmobile Avea değil mi ?
    Gsmobile - Gsmobile mı aylık 2000 dakika ?
  • Faturalı Coşturan tarifede olsaydın karşı taraf hangi Şampiyon tarife de olursa olsun aranızda görüşme sınırsız olurdu.

Örneğin MNT ile 6 ay önce iki hattı Avea Coşturan tarifeye taşıdım. Biri Kartalcell diğeri Fenercell. İkisinin arasında görüşmek sınırsız. Aylık 9 TL.

Ayrıca 120 dk heryöne hediyeydi. 2 ay sonra taahhüt için arandım. 12 ay taahhüt karşılığı iki hatta da aylık 200 dk daha heryöne tanımlandı. Şimdi aramızda sınırsız + heryöne 320 dk hediyesiyle hat başı 9 TL ödüyorum aylık
  • Şimdi zaten Coşturan Tarife benimkisi aylık 9 tl ödüyorum fenercell şimdi o zaman sadece gsmobile almam yeterli olur mu ? sınırsız görüşmek için.
  • quote:

Şimdi zaten Coşturan Tarife benimkisi aylık 9 tl ödüyorum fenercell şimdi o zaman sadece gsmobile almam yeterli olur mu ? sınırsız görüşmek için.

Benim dediğim faturasız şampiyon tarife.
  • quote:

Şimdi zaten Coşturan Tarife benimkisi aylık 9 tl ödüyorum fenercell şimdi o zaman sadece gsmobile almam yeterli olur mu ? sınırsız görüşmek için.

Evet Costuran tarifeli faturalı Fenercell, Gscell, Trabzoncell, Kartalcell alırsan daha doğrusu başka operatörden bu tarifeye geçersen aylık 11 TL karşılığı herhangi bir sınır olmadan konuşabilirsin tarifendeki kişiyle.
  • Her Yöne 300 Dakika

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

• Kartalcell Sınırsız 300 Paketi'nde her yöne 300 dakika ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma sadece 15 TL!

bununla birlikte heycanlı paketi alsak

Numara Taşıma İle Gelen Müşterilere Özel Heyecanlı Paket

Numarasını Taşıyarak Gelen Tüm Bireysel Faturasız Müşterilere herşey dahil haftalık Heyecanlı Paket!
    Takımının kodunu 3100’e SMS at kayıt ol!
    6 TL’ye haftalık yurtiçi Her Yöne 100 dakika, ayrıca takımının Spor Toto Süper Lig’te atmış olduğu gollerin 50 katı haftalık Her Yöne SMS ve MB kazan!

kampanyası var....

Benım anlamadığım burada iki paketide alabiliyor muyum?,

Diğer konuda heycanlı pakette olan haftalık 6 TL mi yoksa Aylık olarak kesilen bir ücretmi anlamadım açıkçası yardımcı olursanız sevinirim

Vadofone Kullanıcısıyım fakat hat değişimi istiyorum. iki kişi arasında Sınırsız konusma olursa daha makbul olur tabi :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.