Şimdi Ara

İddia: Apple, 6.Nesil iPhone'un üretimine başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
8.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Geçtiğimiz ekim ayında iPhone 4S’i tanıtarak iPhone lansman dönemini Haziran ayından Eylül-Ekim dönemine kaydıran Apple’ın 6.Nesil iPhone’un üretimine başladığı belirtiliyor.

iPad 3’ün üretimine başlandığı tarihle ilgili tutarlı bilgileri bizlere sunan Macotakara’nın Çinli kaynakları, Apple ve Foxconn’un iPhone 6’nın üretimine başladığını ifade ediyorlar. Kaynaklar, Apple’ın yeni telefonunun lansman tarihiyle ilgili herhangi bir bilgi vermezken; yaklaşık 2 aylık bir üretim süreci göz önüne alındığında; lansmanın en erken Eylül ayında yapılması muhtemel görünüyor.

Macotakara'nın Çinli kaynakları, Mayıs ayında 9to5Mac sitesi tarafından yeni nesil iPhone ait olduğu iddiasıyla yayınlanan fotoğrafların ise tasarım aşamasındaki prototiplere ait olduğunu; üretimine başlanan 6.nesil iPhone'un ise tasarım anlamında birkaç farklılık içerdiğini belirtiyor.

Diğer taraftan Amerika’nın saygın yayın organlarından Wall Street Journal ise 6.Nesil iPhone’un üretimine Haziran ayında başlanacağını iddia etmişti.

• Hadi hayırlısı :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arka tarafındaki şeridi, millet masaya koyduğu zaman Iphone5 olduğu anlaşılsın diye koymuşlar sanırım. Eee Apple'da müşterisinin ciğerini biliyor.

• çıksada 7. nesili beklesek

• güzel bir elefon müşterileri hazırlamaya başladılar bu tam anlamıyla bana göre reklamdırrrr...............

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc4eve

Bu arka tarafındaki şeridi, millet masaya koyduğu zaman Iphone5 olduğu anlaşılsın diye koymuşlar sanırım. Eee Apple'da müşterisinin ciğerini biliyor.

O resimdeki yeni iPhone a ait değil sadece bir konsept bunun göz önünde bulundurulması gerek bu haberde o resim çok gereksiz.
  • bi prototipler bitsinde üretimine başlarsınız

• bu yeni iphone nun konseptleri hep aynı çıkıyor büyük ihtimalle böyle olacak telefon

• Durun daha o yeni i phone New York da barın birinde unultulacak sonra Çinli bir kılıf üreticisine satılacak sonra yeni iphone üretiminde kompozit sıkıntısı çekildiği için üretim sıkıntısı giBi iddalar da gelecek Bu ne ki :))..

• Umarım bu haliyle çıkar çok güzel oldugunu düşünüyorum çok beğendim çizenin eline sağlık :D

• Kimsenin beklemediği bir özellik koymazlarsa işleri zor.

• Apple yine kasayı dolduracak ama alanların yüzde 50 si okadar para verip kullanmasını bilse zoruma gitmeyecek sırf hava atarak statüsünün yükseldiğini sananlara acıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 15 Temmuz 2012; 13:57:27 >
  • Sozde yeni iphone tasarimi,xperiaya.serisine benzemis:)

• 4 inç civarı ekran 720 x 1280 piksel çözünürlük 12 mp kamera Quad-core 1 GHz Cortex-A9 işlemci sd desteği ve değiştirilebilir 2100 mah batarya bide benzersiz bi tasarım olursa bide 1800-2000 civarı bi fiyatla yıkar bu piyasayı ama nerdee :)

• malesef iphone da ipodun yolundan ilerliyor....
    yillarca ayni tasarim,yenilik yok bakin ipod ne hale geldi.

• Bu ozelliklerle ulkemize en az 3000 tlden girer enaz oda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acele yok bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle geriler varken sırf hava atanlardan dünyanın parasını kazanır zaten apple

İddia: Apple, 6.Nesil iPhone'un üretimine başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Apple yine kasayı dolduracak ama alanların yüzde 50 si okadar para verip kullanmasını bilse zoruma gitmeyecek sırf hava atarak statüsünün yükseldiğini sananlara acıyorum

Bi bitmediniz..

2000 TL verip de Galaxy S3/One X alanlar süper kullanıcılar çünkü. O kesimin %50'si gösteriş ve lüks merakı için almıyorlardır kesin. Apple ya hemen laf sokalım, kötüleyelim. Kullanıcıları da aşağılayalım. O %50'lik kesim Android kullansa, onlardan iyi kimse yoktu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: web101 Apple yine kasayı dolduracak ama alanların yüzde 50 si okadar para verip kullanmasını bilse zoruma gitmeyecek sırf hava atarak statüsünün yükseldiğini sananlara acıyorum
    Bi bitmediniz.. 2000 TL verip de Galaxy S3/One X alanlar süper kullanıcılar çünkü. O kesimin %50si gösteriş ve lüks merakı için almıyorlardır kesin. Apple ya hemen laf sokalım, kötüleyelim. Kullanıcıları da aşağılayalım. O %50lik kesim Android kullansa, onlardan iyi kimse yoktu..

Niye üstüne alındın şimdi ? benim amacım kimseyi aşağılamak değil gerçek olan bişeyi vurgulamak okadar para verir dibine kadar kullanırsın veya para benim deyip çöpe atarsın beni ilgilendirmez benim amacım bilinçsiz tüketime ve israfa dikkat çekmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 15 Temmuz 2012; 15:08:14 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.