Şimdi Ara

ASUS N55SF - 1194V - GARANTİLİ , JELATİNLİ , FATURALI ! RESİMLER EKLENDİ ! - İNDİRİM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
3
Favori
5.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Vatan Bilgisayar dan 2012 Mart ayında almış olduğum ASUS N55SF - 1194V model dizüstü bilgisayarımı Macbook PRO almak için satıyorum.

Pc ile birlikte gelen Sub-woofer , kılıfı ve şarj aletinin aksesuar jelatinleri hiç açılmamış ve kullanılmamıştır.

Blu-Ray playerında hiç bir şekilde orjinal Blu-Ray disc ve DVD den başka medya oynatılmamıştır.

Titiz bir kullanıcı olduğumdan ekranın altındaki Asus yazan uzun metal demirdeki ve Web cam deki jelatinini dahi sökmedim.

N55SF serisindeki çoğu kişide olan sesi yükselttiğinizde ki cızırtı problemi benim bilgisayarımda yoktur alırken dilerseniz deneyebilirsiniz.

Almadan önce bu seriyi araştırırken mause padi bir süre kullanınca aşınma-parlama gibi bir sorun olduğunu okudum.Bu yüzden aldığımdan beri mause pad e elimi sürmedim desem yeridir.Hep mause la kullandım.

Bilgisayarımın içinde en ufak kılcal çizik dahi bulmanız mümkün değil.Dış papağında ise Piano Black kasa olduğundan dolayı ve sadece mikrofiber bezle tozunu aldığım halde kılcal çizikler var yalnız çok dikkatli bakıldığında gözüküyor.

Şu ana kadar bilgisayarımı sadece evimde ve masa üstünde kullandım,hiç bir şekilde taşınarak yıpranmamıştır.

Bilgisayar konusunda titiz bir kullanıcı olduğum için,kısacası teknik bir sorunu bırakın,en ufak bir çiziğin dahi olmadığının garantisini veriyorum.

Marka model konusunda daha fazla bilgiye gerek duymuyorum,Asus nun kalitesini bilen bilir.Bu yüzden alacak arkadaş uzun yıllar daha gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Bilgisayarımın kutusu,bütün kitapçıkları,garanti belgesi ve bütün aksesuarları eksiksizdir.

İsteğe göre bilgisayarımı alır almaz kopyaladığım recovery DVD lerinidebulabilirsem verebilirim.

Fiyat konusunda kesinlikle bir pazarlık veya takas düşünmüyorum.Almayı düşünen arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.Saygılar..

Fiyat konusunda eleştirilere kapalıdır.

Fiyat: 1699 TL

Teslimat: - Balıkesir'de elden - Kargoyla her yere gönderebilirim.

İletişim: P.M

ASUS N55SF - 1194V  - GARANTİLİ , JELATİNLİ , FATURALI ! RESİMLER EKLENDİ ! - İNDİRİM !
     ASUS N55SF - 1194V  - GARANTİLİ , JELATİNLİ , FATURALI ! RESİMLER EKLENDİ ! - İNDİRİM !

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrhusnu -- 26 Haziran 2014; 14:17:22 >

• Sanalpazar satış yapıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanalpazardan yapmıyorum sadece açıklamada bahsettiğim gibi.
  • Kardeş tam olarak hangi şehirdesin? Profilinde İstanbul bahçelievler yazıyor?
  • Şu an Balıkesir de ikamet ediyorum , üniversite okurken İstanbul olarak değiştirmiştim o yüzden öyle yazıyor,tekrar güncelleyemedim.
  • Asus un en sevdiğim kasası.... Teknosada bir dönem çalışırken mağazada ki en iyi pc buydu. ve satmak için altından girip ustunden cıkıyordum. Evet mouse pad bir süre sonra parlıyor. Ama gel gör ki arkadasın cihazı kutudan cıkmıs gibi. tebrik ederim sizi..
  • İlan alınıklarda görünüyor bilginize.
  • Fiyat takip

• fiyat takip
  • Güvenilir bir satıcıdır. İsteyen rahatlıkla alabilir.
  • Fiyat takip

• halen satılık mı
  • Smrt_Sistem kullanıcısına yanıt
    Evet aynısı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.