- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
avea öğretmen tarifesinden ( kurumsal ) daha avantajlısı yoktur. Duyurulur
322 Cevap126775 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1356 Mesaj
19 Mart 2006; 17:18:12 

Bende bir öğretmen olarak iki buçuk yıl önce avea öğretmen tarifesi ile tanıştım ve cep telefonunda bedeva konuşmanın keyfini yaşamaya başladım
bu tarifeyi sadece öğretmenler değl onlardan hat aralarak başlayan bir milyona yakın insan kullanıyor

işte bu tarifenin özellikleri

aylık sabit ücret tüm vergiler dahil 11.5 ytl

sayı ne kadar olursa olsun tarife içi görüşmek sınırsız süre ile ücretsiz

diğer avealılarla 8 kuruş ( 80.000 tl) kdv ve ötv dahil
sabit telefonlar 16 kuruş ( 160.000 tl ) kdv ve ötv dahil

diğer operatörlerle 55 kuruş yine kdv ve ötv dahil

tarife süresi 10 yıl bu süre içinde fiyatlar enflasyonun üzerinde artırılmayacak

şimdi forumdaki herkese nazikçe hodri meydan diyorum

bundan daha avantajlı tarife seçeneği bilen varsa çıksın ortaya

biz bedeva konuşmaya alıştık iyicene
ALimallah bi tekrar Türkcell'e geçsek batarız şişkin faturadan. öğretmen maaşı falan yetmez bu konuştuklarımızı diğer operatörlerde ödemeye

herkese saygılar

hoşçakalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jethoca -- 9 Ağustos 2006; 0:30:41 >

Teknolojide özellik hiçbir şeydir ama kalite her şeydir. Tıpkı insanlar gibi. 1.80 boyunda, 60 kg ağırlığında yeşil gözlü, sarışınve genç özelliklerinde pek çok insan vardır ama içlerinde sadece kaliteli olanları iyi insanlardır.

1356 Mesaj
19 Mart 2006; 17:22:24 

mobil operatör formundaki özellikle TÜrkcell cilere sesleniyorum bırakın artık kazık fiyata konuşmayı bir hesap kitap yapın

Teknolojide özellik hiçbir şeydir ama kalite her şeydir. Tıpkı insanlar gibi. 1.80 boyunda, 60 kg ağırlığında yeşil gözlü, sarışınve genç özelliklerinde pek çok insan vardır ama içlerinde sadece kaliteli olanları iyi insanlardır.

5464 Mesaj
20 Mart 2006; 0:51:18 

ne olcak avea da istikrar mı var turkcell babadır avea telsim gelip geçici ahngisi iyi kampanya yaparsa o kazanır. personel tarifeleri cazip olabilir fakat istikrar önemli bence. öğretmenin ne işi var maaşı yetmeyecek kadar telefonuyla konuşaccak? para verseler bu kadar övmem kimseyi. merak etme avea da maks kullanıcıya ulaşınca bilir yapacağını örnek :mobil öğrenci tarifesini incele bu seneki.. vodafone çıksın piyasayı bu senin yazdığın yazıları avea müdürleri yazmaya başlar hatta şeklinde.. avea çalışanlardan götürüyo zaten öğrenciye iteliyo.. zaten turkcell bi kamucelle el attı rekabet nedir hemen çeki düzen esasduruş neden çünkü en büyük geçim kapısı kamudakiler.. aveanın yaptığını trafikte ki cam silici çocuklar yapmıyor. nedir yani atla devemidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreaCupofCoffee -- 20 Mart 2006; 0:57:15 >

İmzanız kural dışıdır! ||Gonuşma

70 Mesaj
20 Mart 2006; 9:29:42 

Bu ülkede AVEA olmasa TURKCELL insanları kazıklamaya devam edecekti. Gerçi hala kazıklıyor ama biraz akıllandı. Hele vodafone da gelsin o zaman gerçek rekabet başlayacak. Acısıyla tatlısıyla şimdilik en iyisi AVEA...

262 Mesaj
20 Mart 2006; 15:19:02 

belkide hayatımda yaptıgım en dogru seylerin arasında bu meb tarıfesıne gecmek oldu

aman Allahım neydı o turkcelle odedıgım faturalar kol gıbı kazıklana kazıklana bı hal olduk

•ImparatorTerim•

1879 Mesaj
20 Mart 2006; 16:48:41 

bu gune kadar odediğim faturaları dusundukçe....
az da degildi kazık...
10 yıl sımdılık bıze yeter
rahat rahat konuşma ozgurluğune ulastık en nıhayet...

DH 2005 Üyesi

310 Mesaj
20 Mart 2006; 18:22:42 

Valla arkadaşım vodafone gelince rekabet diye bişey kalmıyacak bence. .Herkes telsim e geçecek.......++++++++
quote:

Orjinalden alıntı: wolf07

Bu ülkede AVEA olmasa TURKCELL insanları kazıklamaya devam edecekti. Gerçi hala kazıklıyor ama biraz akıllandı. Hele vodafone da gelsin o zaman gerçek rekabet başlayacak. Acısıyla tatlısıyla şimdilik en iyisi AVEA...

Kızlar dünya ahiret bacımdır ama uzayda görürsem affetmem!!!:)

70 Mesaj
20 Mart 2006; 20:06:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Maximus_16

Valla arkadaşım vodafone gelince rekabet diye bişey kalmıyacak bence. .Herkes telsim e geçecek.......++++++++

Arkadaşım bakalım, göreceğiz. Hele bir gelsin de... Sonra böyle olmayalım...

1356 Mesaj
20 Mart 2006; 21:28:13 

Türkcell de istikrar var diyen arkadaş

buna türkcell de istikrarlı kazık var diyebiiriz bence

ben avea yı övmüyorum bu tarifeyi övüyorum

tarifeye geçeli 2.5 yıl oldu. konuşma toplamım yakından bin saate gelecek

daha 1 saat önce ankarada bir mühendis arkadaşımla enine boyuna beyaz eşyelerını düzdük hemde bu işten iyi anlayan bütün arkadaşları konferans yöntemi ile konuşmaya çekerek

türkcell de 1000 saat çarpı türkcell'in en ucuz dakika ücretini 10 ykr desek 6 milyar tl ( 6000 ytll ) eder

ben bu kadar ayda sadece 11.5 ytl ödeyerek konuştum

istikrar budur

herkese saygılar

1356 Mesaj
20 Mart 2006; 23:49:53 

türkcell için şunu diyebiliriz KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZIIIIIIIIKKKKKKKK
keşke piyasa da daha çok operatör olsa yada türkcell in pazar payı % 62 değilde ortalarda bir rakam olsa

o zaman bu günkünden herkes çok daha ucuza konuşuyor olacaktı

çünkü avrupa ülkelerinde öyle

avea öğretmen tarifesinde üç milyon abone olsun ( şimdikinin üç katı ) nasıl herkes sabit ücretli bedeva tarife başlatıyor

neyse benim için havva hoş ben zaten bütün arkadaşlarımla bedeva konuşuyorum konuşamayanlar kontür sayanlar düşünsün

hoşçakalın
sözlerimde bir saygısızlık varsa şimdiden affola

5464 Mesaj
20 Mart 2006; 23:58:02 

demek istediğim istikrar=para değil. istikrar insanı enayi yerine koymamaktır. evet turkcell pahalıdır daha doğrusu fazla konuşturmaz inasnları avea telsim gibi neden? gözü doydu. burda söylenecek söz yok zaten.. fakat istikrardan kastım kaliteli hizmetin parasını tıkır tıkır keser turkcell.. gidipte 5 kontörün var internetten mesaj atamazsın demez. 2 kontörün var ödemelei kabul edemezsin demez. vb bi sürü cinslik var avea da.. ha senin öğretmen tarifen süperdir ona bişi diyemem.. güle güle kullan.

1356 Mesaj
21 Mart 2006; 0:38:24 

zaten bu topik te de öğretmen tarifesinin süper olduğunu tartışıyoruz
avea yı anlatmaıyoruz

öncelikle sana ve herkese saygılar

262 Mesaj
21 Mart 2006; 21:11:29 

bu ögretmen tarifesinin tartışılacak bi tarafı yok ki

şu anda türkiye de bundan daha uygun konusulacak başka ucuz bi tarife yok

ben mesleğim gereği sürekli yurt dşındayım ve telefonum ispanya italya ve yunanistan da iken sürekli 5 ay boyunca hep açıktı ve uzun uzun konuştum arkadaşlar ve 5 ay sonunda gelen fatura toplamım 450 ytl idi

•ImparatorTerim•

5464 Mesaj
21 Mart 2006; 21:43:37 

teşekkür ediyorum
quote:

Orjinalden alıntı: daleque

ben mesleğim gereği sürekli yurt dşındayım ve telefonum ispanya italya ve yunanistan da iken sürekli 5 ay boyunca hep açıktı ve uzun uzun konuştum arkadaşlar ve 5 ay sonunda gelen fatura toplamım 450 ytl idi

1356 Mesaj
21 Mart 2006; 21:44:03 

quote:

Orjinalden alıntı: daleque

bunu türkcell cilere anlatmak maalesef zor

aslında herşey alışkanlıklla başlamış ve değişmiyor

pek çok arkadaş ben bedava da olsa numaramı değiştiremem diyor

böyle deyip te bu tarifeye geçtikten sonra eski numarasını unutan çok arkadaş ta var ama geçirmek zor oluyor

5464 Mesaj
21 Mart 2006; 22:01:34 

çoğunluk 2 hat kullanımında şuan anladığım kadarıyla o nedenle bu sorun halledilebilir. fakat turkcellin hizmeti kaliteli. ikinci hattım avea her an vodayla değişebilir. hangisi tarife yapar kampanya yapar onunla ikame edilir. fakat turkcell garanti gibi bişey. yaygın kaliteli iletişim var. baz istanyonları malum..

aveayla alo nerdesin diyom 5 sn olmadan 2 kontör gidiyo. turkcellde 15 sn geçmeden 1 kontörün gider. gençturkcell olayı varsa 30sn de 1 kontör gider. yani avea en az 62 kontörün olmadan ödemeli kabul edemezsin diyor ya hani, ödemeli yapana yetersiz bakiyesi var adamın diyo. halbuki 60 dahi olsa yetersiz diyo. şimdi bu adam gidip kontör yükler mi hiç? ama amaç o avea da. bu basit fakat zaman zaman çok gerekli bir hizmet..

küçük şeylere tamah eden kaybeder.. devlerle mücadele edemez.. genel kanıyı bilemem ama avea nın bi takım (daha önce defalarca bahsettiğim) basit, işe yarar hizmetleri kontör yüklesinler diye kullandırmaması bence çingenelik sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreaCupofCoffee -- 21 Mart 2006; 22:03:32 >

1356 Mesaj
21 Mart 2006; 22:49:03 

quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

çoğunluk 2 hat kullanımında şuan anladığım kadarıyla o nedenle bu sorun halledilebilir. fakat turkcellin hizmeti kaliteli. ikinci hattım avea her an vodayla değişebilir. hangisi tarife yapar kampanya yapar onunla ikame edilir. fakat turkcell garanti gibi bişey. yaygın kaliteli iletişim var. baz istanyonları malum..

aveayla alo nerdesin diyom 5 sn olmadan 2 kontör gidiyo. turkcellde 15 sn geçmeden 1 kontörün gider. gençturkcell olayı varsa 30sn de 1 kontör gider. yani avea en az 62 kontörün olmadan ödemeli kabul edemezsin diyor ya hani, ödemeli yapana yetersiz bakiyesi var adamın diyo. halbuki 60 dahi olsa yetersiz diyo. şimdi bu adam gidip kontör yükler mi hiç? ama amaç o avea da. bu basit fakat zaman zaman çok gerekli bir hizmet..

küçük şeylere tamah eden kaybeder.. devlerle mücadele edemez.. genel kanıyı bilemem ama avea nın bi takım (daha önce defalarca bahsettiğim) basit, işe yarar hizmetleri kontör yüklesinler diye kullandırmaması bence çingenelik sizce

sana büyük ölçüde katılıyorum

ama şunu söyleyeyim
ben avea ya yeni geçtiğimde sorunlar daha çoktu mesela pek çok yerde çekmiyordu

öğretmen tarifesinde görüşebilmek için saatlerce aramak zorunda klaıyorduk

şimdi durum eskiye göre oldukça iyi
şu öğretmen tarifesi ile bir tanışsanız inanın ne türkcell in kalitesi kalır ne hizmet stünlüğü

bedava sınırsız konuşmak
varmı daha ötesi

bir operatörün yapabileceği en büyük hizmet konuşturmak

1356 Mesaj
21 Mart 2006; 22:54:57 

ben bu tarifeye yeni geçtiğimde çoğunluklar türkcell ve telsimlileri aramak zorunda kalıyordum

şimdi telefonumda kayıtlı 77 avea öğretmen numarası var

önceleri faturam 30- 40 civarı geliyordu avea öğretmen tarifesi kullanan arkadaşlarım arttıkça fatura azalmaya ve herkes ile bedava konuşmaya başladım
listemdekilerin bir çoğunu ben ikna ederek bu tarifeye geçirdim bu en çok bana yaradı

inanın samimiyetimle söylüyorum son bir yıldır doğru dürüst bir sorunla karşılaşmıyorum

bizim tarife çok sağlamcı bir tarife 10 yıllık süprize yer yok

mesela pek çok polis tesizi bırakmış avea ile daha rahat görev yapıyor ( konuştuklarını başkaları duymuyor )
herkese saygılar

432 Mesaj
22 Mart 2006; 0:28:17 

Bende bu tarifeyi kullanıyorum ve çok memnunum Kullanmaya başlayalı 2 seneden fazla oldu. Önceden 250 kontör alıyodum bir haftada bitiyodu ama şimdi çok güzel istediğim kadar kullanıyorum. Çoğu arkadaşımda bu hat var. AVEA ya teşekkürler

63 Mesaj
22 Mart 2006; 1:03:37 

Bence aveanın öğretmen hattı ve diğer bütün personel htları gayet uygun, önce tutkcel kullanıpda avea ya dönenler bayram ediyor.Ama tek sorunu şebeke onuda bir halletse herşey tamamdır.
Ben hep şundan yanayım; avea kullanacaksın ama yedekde bi turkcel bulunduracaksın tlf çekmez,şebeke durduk yerde gider ve acil bir işin çıkar ortada kalmamak için

Ömürden Nefes Çalarak Nekadar Yaşarsa insan Öyle Yaşadım Gözlerini...

70 Mesaj
22 Mart 2006; 10:17:23 

Acısıyla tatlısıyla en uygunu AVEA PERSONEL...

5464 Mesaj
22 Mart 2006; 22:42:59 

garantör
quote:

Orjinalden alıntı: NsenceN

Bence aveanın öğretmen hattı ve diğer bütün personel htları gayet uygun, önce tutkcel kullanıpda avea ya dönenler bayram ediyor.Ama tek sorunu şebeke onuda bir halletse herşey tamamdır.
Ben hep şundan yanayım; avea kullanacaksın ama yedekde bi turkcel bulunduracaksın tlf çekmez,şebeke durduk yerde gider ve acil bir işin çıkar ortada kalmamak için

63 Mesaj
23 Mart 2006; 0:00:33 

Ömürden Nefes Çalarak Nekadar Yaşarsa insan Öyle Yaşadım Gözlerini...

1356 Mesaj
23 Mart 2006; 16:15:01 

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Mart 2006; 17:26:25 

bende aynı tarifeyi kullanıyorum valla süper oluyo hajjı ama ........

yedek bi hatt daha şart

1356 Mesaj
23 Mart 2006; 19:16:43 

sadece şu topiğe mesaj yazan avea öğretmen tarifeli arkadaşların telefonlarını alsma ve bir kaçı ile muhabbeti geliştirsem telefonla konuşmaktan başka işlere zaman kalmaz

yani o kadar süper bir tarife

ihtiyaçları gidermek için de öyle

Bandırma da 1-5 sınıflar yeni programı için 8 kişilik bir ekibe okulları gezme uygulaması yapmışlardı
bende bu ekibin içindeydim
görevimiz gereği gittiğimiz olullarda ve ekip içinde birbirimizin telefonlarını aldık

tabi çoğunun bu tarifeden

müdür bey bu okullardan herhangi birisini arayacak olduğunda hemen beni buluyor

okulun sabit telefonuna bir şey yazmasın diye

biara zincir içinde bunu yapmaya başlamıştı
en sonunda ben isyan ettim de artık diğer okulları çoğunlukla sabit telefondan arıyor

( Müdür beyin hattı TÜrkcell )

yani bu hat bu kadar iyi

beleşçilerin hattı

herkese selamlar

1356 Mesaj
25 Mart 2006; 9:53:46 

rendezvouss
Teğmen

25 Mart 2006; 0:43:10

--------------------------------------------------------------------------------

bende avea cıyım... bende öğretmen hattı kullanıyorum .. çok şanslı ve avantajlıyım....

70 Mesaj
25 Mart 2006; 16:43:03 

Değerli Müşterimiz;

Öncelikle Türkiye'nin hızla büyüyen mobil iletişim operatörü Avea'nın yenilikçi hizmetlerini kullanmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

K709 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Milli Eğitim Bakanlığı tarifesi aşağıdadır:

Avea 505 aramaları:71.402 TL/dak

Avea 555 aramaları:120.000 TL/dak

Sabit telefon aramaları:142.803 TL/dak.

Dğer gsm aramaları:592.633 TL/dak

Sms:120.000 TL/adet

Aylık Sabit Ücret: 8.920.800 TL

18% KDV Dahil, 25% ÖİV Hariç fiyatlardır.

Daha detaylı bilgi ve tüm sorularınız için 24 saat AveaMerkez'i (500) arayabilir, www.avea.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz._________________________________________________________________

avea dan ücretlendirme ile ilgili bana gelen mesajdır.

1356 Mesaj
27 Mart 2006; 0:10:39 

quote:

Değerli Müşterimiz;

Öncelikle Türkiye'nin hızla büyüyen mobil iletişim operatörü Avea'nın yenilikçi hizmetlerini kullanmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

K709 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Milli Eğitim Bakanlığı tarifesi aşağıdadır:

Avea 505 aramaları:71.402 TL/dak

Avea 555 aramaları:120.000 TL/dak

Sabit telefon aramaları:142.803 TL/dak.

Dğer gsm aramaları:592.633 TL/dak

Sms:120.000 TL/adet

Aylık Sabit Ücret: 8.920.800 TL

18% KDV Dahil, 25% ÖİV Hariç fiyatlardır.

Daha detaylı bilgi ve tüm sorularınız için 24 saat AveaMerkez'i (500) arayabilir, www.avea.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz._________________________________________________________________

avea dan ücretlendirme ile ilgili bana gelen mesajdır.

teşekkürler benim topiğin başlangıcında belirttiğim rakamlar ile küsüratlar arsasında çok az farklılıklar var
herkese saygılar

1356 Mesaj
29 Mart 2006; 0:01:56 

evet öğretmen hattı kullananlar ve kullanmayan kıymetli dostlar
muhabbete devam edelim

352 Mesaj
29 Mart 2006; 4:37:54 

ben de bi öğretmen hattı sahibi olarak daha iyi bi tarife düşünemiyorum.

581 Mesaj
29 Mart 2006; 15:43:51 

bende kız arkadaşım sayesinde meb hattı kullanıyorum ve inanın gerçekten çok menunum turkcelle boşuna ödemişiz yılllarca diye yad ediyoruz geçmişi avea avea avea

1356 Mesaj
29 Mart 2006; 22:43:29 

şimdi türkcell dekiler diyecekki Türkcell de kalite var
yemişim ben öyle kaliteyi heryerde çekiyor kazık fiyat

ben konuşamadığım çekmeyi ne yapayım

kaçtane türkcelli arkadaşım benim hattımdan avealı arkadaşı ile muhabbet etti

herkese saygılar

432 Mesaj
29 Mart 2006; 23:49:59 

Ben ilk Turkcell kullanıyordum ama nasıl kullanmak saniyeleri sayıyordum kimi arasam arayayım hemen kontur bitiyodu. Para dayandıramıyordum kız arkadaşımdada turkcell vardı ama nafile yinede 2 günde bütün kontörler bitiyodu. Bende Avea personel aldım oldukça ekonomik. AVEA ya teşekkürler

7129 Mesaj
30 Mart 2006; 11:42:09 

aveanın kurumsal tarifesi üzerine tr'de başka tarife yok...
turkcell'in kurumsal tarifesinin bu tarife yanında lafı bile olmaz...

Hây'dan gelen Hû'ya Gider!!....

1356 Mesaj
3 Nisan 2006; 22:39:16 

Onbaşı

3 Nisan 2006; 16:45:40

--------------------------------------------------------------------------------

Avea dan müjde ! 30 Nisan a kadar yeni PERSONELL HAT alımlarında özel iletişim vergisi 12 Taksit. PERSONELL tüm kamu çalışanlarının buluşma noktası...

Gerçi ben hakkımı doldurdum ama doldurmayanlara ve yakını memur olanlara duyurulur.

70 Mesaj
4 Nisan 2006; 9:05:42 

quote:

Avea dan müjde ! 30 Nisan a kadar yeni PERSONELL HAT alımlarında özel iletişim vergisi 12 Taksit. PERSONELL tüm kamu çalışanlarının buluşma noktası...

Gerçi ben hakkımı doldurdum ama doldurmayanlara ve yakını memur olanlara duyurulur.

Bir de buraya yazayım.

438 Mesaj
8 Nisan 2006; 16:25:21 

arkadaşlar en büyük meblağı faturalarda vergiler götürüyo
yok KDV yok ÖİV yok TELSİZ verigler ihemde 2 tane, 1 liralık konuşup 5 liralık vergi ödüyosun. İnanılır gibi değil

geçenlerde dünya gsm op. toplandılar, en fazla vergi veren ülkerin başında gidiyoz gsm de.. ki depremde gelen %25 ÖİV kalıcı oldu (hesapta geçiciydi!) düşünün aslında 1999'dan önce bundan 4/1 daha ucuza görüşüyoduk. Bu çok önemli.

Eğerki vergilerin tümü (hadi insaflı davraniyim) %18 olsa, inanın fiyatlar 3/1 oranına düşerdi, bu çok büyük etken ve burada dikkat edilmesi gereken diğer konu, vergi dışı kalan gelir yani direk operatöre giden gelirde (kar) avea en düşüğünü alıyor. Bu yüzden insaflı olalım, bu koşullarda en iyisi bu walla, vergiler insin esas o zaman rekabet olacak, esas o zaman devlet kazanacak ama doğru düzgün hesap kitap yapan adam yok şu ülkede...

350 Mesaj
8 Nisan 2006; 18:12:15 

daha durun
yenısı cıksında bı gorun o zaman.
cok az kaldı..

http://www.1001dilek.com

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ

3568 Mesaj
11 Nisan 2006; 0:33:51 

Arkadaşlar yengem öğretmen ve kendisi türkcell kullandığı için sahip olduğu aveadan alabileceği 3 tane personel hattı boşta bense bu hatlardan 2 tanesini ona aldırıp kız arkadaşımla sınırsız istediğim gibi konuşmak istiyorum:

1. Bunu yapmak için ne gibi prosedürler var?
2. Sabit ücret vb. gibi şeylerle aylık en az ne kadar ödememiz gerekiyor?
3. Bu kampanya sadece faturalı hatlar içinmi geçerli yoksa kontörlü hatlardada kullanılabiliyormu?

HEP DESTEK
TAM DESTEK

350 Mesaj
11 Nisan 2006; 0:47:03 

1-yengen bayıye gıdıcek.kolayca alabılır.
2-aylık 15-20 falan yaklasık.
ılk ay vergılerı 12 ye bolunuyo sımdı.kampanya var elını cabuk tut.
3-sadece faturalı hat.

quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

Arkadaşlar yengem öğretmen ve kendisi türkcell kullandığı için sahip olduğu aveadan alabileceği 3 tane personel hattı boşta bense bu hatlardan 2 tanesini ona aldırıp kız arkadaşımla sınırsız istediğim gibi konuşmak istiyorum:

1. Bunu yapmak için ne gibi prosedürler var?
2. Sabit ücret vb. gibi şeylerle aylık en az ne kadar ödememiz gerekiyor?
3. Bu kampanya sadece faturalı hatlar içinmi geçerli yoksa kontörlü hatlardada kullanılabiliyormu?

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ

3568 Mesaj
11 Nisan 2006; 12:30:35 

Eyvallah saolasın verdiğin bilgiler için

HEP DESTEK
TAM DESTEK

350 Mesaj
11 Nisan 2006; 13:06:32 

rica ederim
her zaman.

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ

1356 Mesaj
12 Nisan 2006; 0:54:37 

aylık sabit ücret neden 15-20 onu tam olarak anlamadım
benim hesaplamalarıma göre 11-12 civarı oluyor ( eşim bazen tarife dışı hiç arama yapmadığında bu civarda geliyor )

acaba hattın ilk vergilerinin 12 aya taksitlendirilmiş hali ile mi 15-20 ytl

herkese saygılar

350 Mesaj
12 Nisan 2006; 12:27:56 

eger hiç konusma yapılmazsa 15-20 bıraz fazla olmus.
en cok 15 falan gelır aslında 12 ye bölündüğü için.
3 e bölünmüş halıne gore yazmısım bıras abartı olmus.

quote:

Orjinalden alıntı: jethoca

aylık sabit ücret neden 15-20 onu tam olarak anlamadım
benim hesaplamalarıma göre 11-12 civarı oluyor ( eşim bazen tarife dışı hiç arama yapmadığında bu civarda geliyor )

acaba hattın ilk vergilerinin 12 aya taksitlendirilmiş hali ile mi 15-20 ytl

herkese saygılar

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ

1356 Mesaj
15 Nisan 2006; 2:47:40 

MÜJDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
müjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR HEPİNİZE MÜJDE GERÇEKTEN ÇOK AMA ÇOK GÜZEL BİR HABER

AVEADA DA ARTIK TÜM KAMU PERSONELİ BİRBİRİ İLE SINIRSIZ GÖRÜŞEBİLECEK
ÖĞRETMEN POLİS ASKERİ PERSONEL HEMŞİRE VB HEPSİ HEMDE SÜRE SINIRI OLMADAN

ÜSTELİK TÜRKİYENİN EN BÜYÜK KESİMİ OLAN ÖĞRETMENLER BU TARİFEYE GEÇEN DİĞER MEMURLARLA DA ÜCRETSİZ GÖRÜŞEBİLECEK

BEN ÇOK SEVİNDİM VE AVEA SAĞLIK PERSONELİNİ KULLANAN ARKADAŞIM ARADI VE ÇOOOK UZUN ( 2.5 SAAT ) KONUŞTUK BEDAVAYA

HERKESE SAYGILAR

350 Mesaj
15 Nisan 2006; 22:11:00 

:))

quote:

Orjinalden alıntı: serhatakın

daha durun
yenısı cıksında bı gorun o zaman.
cok az kaldı..

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ

2265 Mesaj
27 Nisan 2006; 9:45:52 

evet arkadaşlar. olay 1 mayıstan itibaren geçerli olacak. tüm kurumsal müşteriler, kamu personeli diğerleriyle beleşe görüşecek. Turkcell'in kazığı kendine dönüo aammmaaa şunu yapmayı unutmayın... mesaj hanenize "KAMU" yazıp 5550 ye yollayın. ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olarak bilumum kamu görevlisi avealılarla beleşe "alooooo" yani eskiden sabit ücret 7 tl idi... şimdi 10 tl... onu da ben turkcelle zamanında 1 defa da veriyordum. ah ulan ah. 99 da bir defada 52 milyon lira almışlardı. şimdinin 150 tl si. ah ulan ah....

İmzamız kural dışıdır! Tersimiz pistir, kafalarımız 12 Eylül'dür!!! ||

1356 Mesaj
27 Nisan 2006; 16:32:49 

kıymetli öğretmen tarifesini kullanan arkadaşlar bize gün doğdu artık kapsam üç milyon kişi değil 10 milyon belki daha da fazla

neden mi tüm kamu personeli birbiri ile bedava konuşacak

ben bütün çevremi bu tarifeye geçirerek önceleri 30 40 gelen faturamı şu anda 15 e düşürdüm imdide iki doktor arkadaş yeni tarifeden başladı benimle ( kamu personeli tarifesinden ) bedava konuşmaya bir mayısta başlıyor bilgisinin yanlış olması lazım biz başladık

yeni tarifeyle sabit ücret artıyor ama ben yenisine geçmeden diğer kamu personeli ile bedava ( akrabamız olan polisler yakın arkadaşım doktor ve eşimin arkadaşı hemşireler falan var) bedava konuşuyorum onlar geçmiş yeni tarifeye ben çaldırıyorum onlar bizi arayıp doyasıya bedava konuşuyoruz

350 Mesaj
28 Nisan 2006; 0:27:04 

yanlısın var dıkkat et.
1 mayısta baslıyo.
benden hatırlatması

quote:

kıymetli öğretmen tarifesini kullanan arkadaşlar bize gün doğdu artık kapsam üç milyon kişi değil 10 milyon belki daha da fazla

neden mi tüm kamu personeli birbiri ile bedava konuşacak

ben bütün çevremi bu tarifeye geçirerek önceleri 30 40 gelen faturamı şu anda 15 e düşürdüm imdide iki doktor arkadaş yeni tarifeden başladı benimle ( kamu personeli tarifesinden ) bedava konuşmaya bir mayısta başlıyor bilgisinin yanlış olması lazım biz başladık

yeni tarifeyle sabit ücret artıyor ama ben yenisine geçmeden diğer kamu personeli ile bedava ( akrabamız olan polisler yakın arkadaşım doktor ve eşimin arkadaşı hemşireler falan var) bedava konuşuyorum onlar geçmiş yeni tarifeye ben çaldırıyorum onlar bizi arayıp doyasıya bedava konuşuyoruz

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ

1356 Mesaj
28 Nisan 2006; 0:58:22 

quote:

Orjinalden alıntı: serhatakın

yanlısın var dıkkat et.
1 mayısta baslıyo.
benden hatırlatması

beni geçen gün doktor arkadaşım aradı bu tarifeye geçmiş ve yaklaşık 56 dk konuştuk yanlışlık varsa doktor arkadaş 5 ytl kadar bir ek fatura gelecek demektir

herkese saygılar

70 Mesaj
28 Nisan 2006; 9:40:35 

1 mayıstan itibaren geçerli kampanya. 1 mayısa kadar olan görüşmeler ücrete tabii. Fazla heyecanlanmayın arkadaşlar. Biraz sabredin.

1356 Mesaj
30 Nisan 2006; 19:58:51 

quote:

1 mayıstan itibaren geçerli kampanya. 1 mayısa kadar olan görüşmeler ücrete tabii. Fazla heyecanlanmayın arkadaşlar. Biraz sabredin.

valla arkadaş benimle 56 dk konuştu bşka bir öğretmen tarifesini kullanan arkadaşla da bisaati geçik konuşmuş tarife gerçekten 1 mayısta başlıyorsa bu ayın faturası kabarık gelecektir demektir

herkese saygılar

1356 Mesaj
13 Mayıs 2006; 11:35:11 

arkadaşlar bu günlerde avea da şebeke sorunları çok arttı bunun nedeni acaba tüm kurumsal tarifelerin birleştirilmesi mi?

herkese saygılar

962 Mesaj
18 Mayıs 2006; 10:03:22 

banada geldi mesaj bende ciddi ciddi geçmeyi planlıyorum.

quote:

Bende bir öğretmen olarak iki buçuk yıl önce avea öğretmen tarifesi ile tanıştım ve cep telefonunda bedeva konuşmanın keyfini yaşamaya başladım
bu tarifeyi sadece öğretmenler değl onlardan hat aralarak başlayan bir milyona yakın insan kullanıyor

işte bu tarifenin özellikleri

aylık sabit ücret tüm vergiler dahil 11.5 ytl

sayı ne kadar olursa olsun tarife içi görüşmek sınırsız süre ile ücretsiz

diğer avealılarla 8 kuruş ( 80.000 tl) kdv ve ötv dahil
sabit telefonlar 16 kuruş ( 160.000 tl ) kdv ve ötv dahil

diğer operatörlerle 55 kuruş yine kdv ve ötv dahil

tarife süresi 10 yıl bu süre içinde fiyatlar enflasyonun üzerinde artırılmayacak

şimdi forumdaki herkese nazikçe hodri meydan diyorum

bundan daha avantajlı tarife seçeneği bilen varsa çıksın ortaya

biz bedeva konuşmaya alıştık iyicene
ALimallah bi tekrar Türkcell'e geçsek batarız şişkin faturadan. öğretmen maaşı falan yetmez bu konuştuklarımızı diğer operatörlerde ödemeye

herkese saygılar

hoşçakalın

Volvo S60 d2 pwrshft advanced

1356 Mesaj
22 Mayıs 2006; 22:13:59 

arkadaşlar milllet yazıyor du da pek inanmıyordum

ama benim d başıma gelince olyın ciddiyetini anlamaya başladım

bu sıralar avea da sorunlar çok arttı

zırt pırt kesilme, hiç çkmemem vb bu günlerde çok olmaya başladı

acaba avea kamu tarifesini birleştirdiği için mi böyle ?

herkese saygılar