Şimdi Ara

Samsung, SugarSync bulut depolama uygulamasını Galaxy modelleri için de sunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Smart TV modellerinin sunduğu hizmetleri artırmak adına SugarSync ile işbirliğine giden Samsung, 5GB alan sunan uygulamasını pek çok Smart TV modeli için yayınlamıştı. Bu kez SugarSync, Galaxy cihazlarında da yerini almak üzere. 

SugarSync ilk olarak Galaxy S3 modelinde ön yüklü olarak gelecek. Bazı bölgelerde 50GB Dropbox alanı sunan Galaxy S3, SugarSync ile birlikte kapasiteyi 55GB'a çıkaracak. Sonrasında ise diğer uyumlu Galaxy modellerinde de ön yüklü olarak gelmeye başlayacak.

SugarSync uygulamasının farklı olan tarafı ise AllShare Play paylaşım platformu ile senkronize olabilmesi. Böylece AllShare Play/DLNA özelliğine sahip Smart TV, tablet, akıllı telefon modelleri içerikleri paylaşabilecek ve senkronize edebilecek. Uygulamanın AllShare Play/DLNA uyumlu cihazlarda bulunacağı belirtiliyor.

• Türkiye'de dropbox 50 gb 'ı kullanabılıyor muyuz

• evet kullanabiliyoruz...

• Turkiye de adsl fibetoptik internet ve gsm internetinde kota oldugu surece bulut depolama cazip olmuyor...

• Su internet sartlarimizda da ne kadar verimli kullanilir hic bilmiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunmasa aptallık olur 10 milyon satmış bir tel :D

• quote:

Orijinalden alıntı: metin2017

Sunmasa aptallık olur 10 milyon satmış bir tel :D

Hertürlü internet bağlantı seçeneklerinde kota olan bir ülkede kim verimli kullanabilir ki? Kota aşım bedeli veya yarım megabite düşen hızla bulut işkenceye dönüşür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: metin2017

Sunmasa aptallık olur 10 milyon satmış bir tel :D

Hertürlü internet bağlantı seçeneklerinde kota olan bir ülkede kim verimli kullanabilir ki? Kota aşım bedeli veya yarım megabite düşen hızla bulut işkenceye dönüşür...

kota aşımında upload hızı düşmüyor ama düşmeden bile çok kötü hızlar.bir kere telefonumda az yer kalmıştı.evdeki adslden dropboxa fotoğrafları atayım dedim.her fotoğraf zaten 2-3 mb civarı.çekmişim 20 fotoğraf.etti 60 mb.bağlantı tam 1 mbitte çalışmıyor tabi.üçüncü fotoğrafı yükledikten sonra artık pes ettim bazı şeyler sileyim bari öyle yer açayım dedim.

işin özü ülkemizde bulutla iş yapmak gerçekten zor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.