Şimdi Ara

Facebook Android uygulaması güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android kullanıcılarının uzunca bir süredir cihazlarını süsleyen Facebook uygulaması bazı önemli yeniliklerle 1.9.7 sürümüne güncellendi.

İlk olarak Android sürüm sınırı 2.2 Froyo'ya çekildi. Artık 2.2 ve altı sürümler uygulamaya erişemeyecek. Bunun haricinde ön kamera ile daha kolay fotoğraf çekme, dialoglar arasında geçiş yapabileceğiniz ve arkadaşlarınızın arkadaşlarını davet edebileceğiniz yeni mesajlaşma özelliği, güvenlik geliştirmeleri, daha hızlı login olma ve bazı hataların giderilmesi şeklinde yenilikler bulunuyor.

Uygulama Play mağazası üzerinde erişilebilir durumda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana&hl=en

• uyku modundan ne haber şarjı lop diye alıyo

• güncelleyelim bahalım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatta kullanmam.telefonu ilk aldığımda içinde gelmişti,bir kere bakayım güzelse kullanırım diye düşündüm,hem şarjdan götürdü hemde 24 saat online gibi gösterdi.bütün ekli olupta neden 24 saat online gözüktüğümü soran arkadaşlara tek tek neden online göründüğümü anlattım.sonraları çözümü zorla buldum.şimdi bir daha facebook uygulamasını kullanırsam 2 olsun.
  • Acayip RAM kullanıyor bende sildim.Alt tarafı sosyal ağ uygulaması.Arkaplanda sürekli çalışıyor kesin bilgi topluyordur bu.

Alakası yok ama Gameloft oyunları da böyle sürekli çalışarak şarjı sömürüyor.

• Guncelleyecegim ama korkuyorum. Her guncelleme de farkli bir sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka planda açık kaldığı süre boyunca kullandığı ram da artıyor, uygulamayı durdurduğunda 3g yi açar açmaz arka planda çalışıyor, ilk dk larda 15-20 mb ram gösterirken süre ilerlediğinde 45-55 mb ram lara çıkıyor. Uygulamayı kapatıp durdursan bile 3g yi yani veri trafiğini açtığın anda otomatik arka planda hemen çalışmaya başlıyor. Neredeyse 2 haftada bir güncelleme geliyor ve hiç bir halta yaramıyor. Android markette 750 bin kişi 1 yıldız vermiş ki bende onlardan biriyim. Güncelleme yaptık demek için güncelleme yapıyorlar, Arayüzü fena olmasada kullanıcı dostu olmadığı çok açık. Dolphin den giriyorum, ekrana kısa yolunuda ekledim tek tuşla neredeyse 3-5 kat daha hızlı facebook da gezinebiliyorum.

• Konuyla alakasız olacak ama dün telefona güncelleme bilgisi geldi 4.1 için . Resmi olarak yayınlandı yani artık 4.1 sanırım. (Galaxy nexus )

• Tamamen facia bir uygulama yine... Yani bu facebook bilerek mi yapiyor boyle angaryalari.

• her geçen gün uygulama yıldızı gö..n gö..n geriliyor. . milyon yükleme sayısına sahip bir uygulama için son dönemde ne kadar eksi puan alıyor ki bu yıldızlar düşebiliyor hala =)
  • facebook gibi bir deve yakışmayan bir uygulama ve tablette çok kullanışsız

• Arkadaşlarımın arkadaşlarından banane.

• güncelleniyor güncelleniyor ama bi halta yaramıyor sadece sürüm numarası değişiyor
  • Programi tamamen unutup bastan program yazmalari gerek. Guncelle guncelle sadece surum numarasi degisiyor , hicbi iyilesme yok.

• facebooku oldum olası sevmedim zaten . şerefsizler bilgi topluyorlar ! yüklemeyin !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.