Şimdi Ara

HTC One X bataryalı kılıf video inceleme 'Ek pil mi? Yoksa Kılıf mı iyi?' Galaxy S3, One X'e karşı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
29.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One X'in değiştirilemeyen bataryası 3. parti aksesuar üreticilerini değişik çözümlere zorluyor. Bu videomuzda HTX One X için üretilmiş olan pilli kılıfı inceliyoruz. İçerisinde yer alan 2200mAh batarya ile oldukça iddialı olan kılıf, ek özellikleriyle de dikkat çekici. Bakalım yeni kılıfıyla One X, Samsung Galaxy S3'ün değiştirilebilen pilinin üstesinden gelebilecek mi?

• Önceki haberlerde,incelemelerde gördüklerim üzere bende bi on yargı oluştu.Bu sefer izlemeyecegim birisi sonucu özet geçsin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 13 Temmuz 2012; 21:05:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden olsaydı bu saatler de 1'e 1 i izlerdik insan özlüyor be

• Galaxy s3 teknik özelliklerinde islemci hizi 1.3 yazilmis ince bir ayrinti

• tip ve sağlamlik bakimindan one x performans bakimindan s3

• öyle bir kılıf kullanılacaksa neden One X'in tasarımı daha iyi diye alalım ki? Resmen takoza dönüyor alet... Samsung'u değiştirilebilir pil konusunda her zaman takdir etmişimdir. Piliniz biterse yedek pili takar ve devam edersiniz. yedek pili taşıması da hiç zor değil.

• One x in incelenmedik bir aksesuar yada herhangi birseyi kaldimi acaba

• Bu HTC One X'e yapılan inceleme hiç bir telefona yapılmamıştır herhalde . "HTC One X Video İnceleme", "HTC One X ROM 1.28.401.9 Video İnceleme", "HTC One X Fotoğraf ve Video Performansı Video İnceleme", "HTC One X ile Samsung Galaxy S3 Karşılaştırma", "HTC One X ve Samsung Galaxy S3'de Miku Miku Benchmark'ı Denedik" ve son olarak "HTC One X Bataryalı Kılıf Video İnceleme" (6 tane). Hadi amiral gemisi diye iki üç kere inceleseniz neyse de altı kere incelenir mi ya? Madem amiral gemilere böyle yapılıyor Samsung Galaxy S3'ün niye bu kadar incelemesi yok?

Ayrıca HTC One X açık bir şekilde kayırılıyor. Mesut Bey kendisi bu telefonu kullandığı için sürekli öne geçirmeye çalışıyor. Yapmadığı kalmadı bunun için: 100 - 200 kişinin indirdiği testle amiral gemilerini karşılaştırmak, Çin malı kılıfı 11 dakikada incelemek, karşılaştırmada haksız yere puan vermek vb...

Umarım bu mesajı eksileyecek kadar düşmüş HTC hayranları ve sahipleri yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthera Tigris -- 13 Temmuz 2012; 21:54:49 >
  • bu siteden gün geçtikçe soğuyorum, artık tek amaçlarının one x'in diğer telefonlardan üstün olduğunu (ki kesinlikle değil) kanıtlamaya çalışmak olduğunu düşünüyorum. Artık reklam geliri mi yoksa başka birşey mi bunu yaptiriyor bu siteye

• quote:

Orijinalden alıntı: glscgn

eskiden olsaydı bu saatler de 1'e 1 i izlerdik insan özlüyor be

Çok doğru hala benzer konseptte bir program yok.Tek bir program bütün haftanın teknoloji özetini yapıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One x in incelenmedik bir aksesuar yada herhangi birseyi kaldimi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: rdf

bu siteden gün geçtikçe soğuyorum, artık tek amaçlarının one x'in diğer telefonlardan üstün olduğunu (ki kesinlikle değil) kanıtlamaya çalışmak olduğunu düşünüyorum. Artık reklam geliri mi yoksa başka birşey mi bunu yaptiriyor bu siteye

Sadece siteyi takip edenlerin isteklerine cevap vermeye çalışıyorlar. Sitede pek çok kişi One X kullanıyor ve Mesut Çevik bu şarj kılıfından bahsettiğinde bir çok kullanıcı bunun hakkında inceleme istedi ki o kullanıcılardan biri de benim.

One X videolarından bu kadar şikayetçiyseniz izlemeden geçin be kardeşim, size zorla izlettirmiyorlar videoyu.
  • burada ki vedeoları tek izleyemeyen benmiyim acaba nedir bu video oynatıcı kaynağındaki problem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

quote:

Orijinalden alıntı: rdf

bu siteden gün geçtikçe soğuyorum, artık tek amaçlarının one x'in diğer telefonlardan üstün olduğunu (ki kesinlikle değil) kanıtlamaya çalışmak olduğunu düşünüyorum. Artık reklam geliri mi yoksa başka birşey mi bunu yaptiriyor bu siteye

Sadece siteyi takip edenlerin isteklerine cevap vermeye çalışıyorlar. Sitede pek çok kişi One X kullanıyor ve Mesut Çevik bu şarj kılıfından bahsettiğinde bir çok kullanıcı bunun hakkında inceleme istedi ki o kullanıcılardan biri de benim.

One X videolarından bu kadar şikayetçiyseniz izlemeden geçin be kardeşim, size zorla izlettirmiyorlar videoyu.

Emin olun Samsung Galaxy S2'i çıktığı ilk zamanlar HTC One X'in şu an ki kullanıcısından daha fazla kullanan vardı ve daha fazla inceleme isteği vardı. Samsung Galaxy S3 de öyle. Ancak bu iki telefon için de birer ikişer inceleme yapıldı.
  • şu htc utansın hakkaten böyle güzel telefon yapıp şu lanet kalas kılıflara insanları muhtaç ettiği için. Bir değiştirebilir batarya yapmak bu kadar zor olmasa gerek!

• quote:

Orijinalden alıntı: TelefonManyağı

Bu HTC One Xe yapılan inceleme hiç bir telefona yapılmamıştır herhalde . HTC One X Video İnceleme, HTC One X ROM 1.28.401.9 Video İnceleme, HTC One X Fotoğraf ve Video Performansı Video İnceleme, HTC One X ile Samsung Galaxy S3 Karşılaştırma, HTC One X ve Samsung Galaxy S3de Miku Miku Benchmarkı Denedik ve son olarak HTC One X Bataryalı Kılıf Video İnceleme (6 tane). Hadi amiral gemisi diye iki üç kere inceleseniz neyse de altı kere incelenir mi ya? Madem amiral gemilere böyle yapılıyor Samsung Galaxy S3ün niye bu kadar incelemesi yok? Ayrıca HTC One X açık bir şekilde kayırılıyor. Mesut Bey kendisi bu telefonu kullandığı için sürekli öne geçirmeye çalışıyor. Yapmadığı kalmadı bunun için: 100 - 200 kişinin indirdiği testle amiral gemilerini karşılaştırmak, Çin malı kılıfı 11 dakikada incelemek, karşılaştırmada haksız yere puan vermek vb... Umarım bu mesajı eksileyecek kadar düşmüş HTC hayranları ve sahipleri yoktur. Not: Mesut Bey, üzerinde 5,0 Volt 2,0 Amper yazan kılıfa 5 volt, 2 amper yani 2 volt veriyor. dedi :D. Yoksa formül artık V = I x R değil mi?

o karşılaştırma doğruydu kardeşim verilen puanlarda gayet haklı şekilde verildi siz illa bir şeye saplanıyorsunuz samsung galaxy s3 htc one x'den üstün tabiki ama sizin sandığınız gibi her konuda değil!

• Arkadaşlar Merhaba,

@nomenore arkadaşımız "One x in incelenmedik bir aksesuar yada herhangi birseyi kaldimi acaba" diye sormuş

Evet, GPS araç kiti, kablosuz müzik aktarımı ve video aktarımı kitleri yanında Araç içi sesli görüşme kiti incelemediklerimiz arasında. Eğer Samsung Galaxy S3 için satılan ek bir aksesuar biliyorsanız merak ettiklerinizi yazın onları da temin edip incelemeye çalışalım.

@Rdf arkadaşımız ise "bu siteden gün geçtikçe soğuyorum, artık tek amaçlarının one x'in diğer telefonlardan üstün olduğunu (ki kesinlikle değil) kanıtlamak" demiş.

Bu yazıyı bu videoyu izleyip, anlayıp yazdıysanız kesinlikle bizde bir sıkıntı var demektir. Eğer izlemeden yazdıysanız izleyin ve tekrar gelin bu karşılaştırmada kim galip, kim üstün konuşalım.

@TelefonManyağı arkadaşımızın ise aklı garip hesaplarla karışmış bir yanlış anlama var düzeltelim.

Videoda tane tane açık bir Türkçe ile 5 Volt 0.5 Amper yazıyor yani 2.5W güç verebiliyor deniyor. Herkesin elektronik veya elektrik bilgisinin olmasını bekleyemeyiz ama hesapta bir yanlışlık yok. Sizin söz ettiğiniz durumu ise anlayamadım açıkçası.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

Orijinalden alıntı: TelefonManyağı

Bu HTC One Xe yapılan inceleme hiç bir telefona yapılmamıştır herhalde . HTC One X Video İnceleme, HTC One X ROM 1.28.401.9 Video İnceleme, HTC One X Fotoğraf ve Video Performansı Video İnceleme, HTC One X ile Samsung Galaxy S3 Karşılaştırma, HTC One X ve Samsung Galaxy S3de Miku Miku Benchmarkı Denedik ve son olarak HTC One X Bataryalı Kılıf Video İnceleme (6 tane). Hadi amiral gemisi diye iki üç kere inceleseniz neyse de altı kere incelenir mi ya? Madem amiral gemilere böyle yapılıyor Samsung Galaxy S3ün niye bu kadar incelemesi yok? Ayrıca HTC One X açık bir şekilde kayırılıyor. Mesut Bey kendisi bu telefonu kullandığı için sürekli öne geçirmeye çalışıyor. Yapmadığı kalmadı bunun için: 100 - 200 kişinin indirdiği testle amiral gemilerini karşılaştırmak, Çin malı kılıfı 11 dakikada incelemek, karşılaştırmada haksız yere puan vermek vb... Umarım bu mesajı eksileyecek kadar düşmüş HTC hayranları ve sahipleri yoktur. Not: Mesut Bey, üzerinde 5,0 Volt 2,0 Amper yazan kılıfa 5 volt, 2 amper yani 2 volt veriyor. dedi :D. Yoksa formül artık V = I x R değil mi?

o karşılaştırma doğruydu kardeşim verilen puanlarda gayet haklı şekilde verildi siz illa bir şeye saplanıyorsunuz samsung galaxy s3 htc one x'den üstün tabiki ama sizin sandığınız gibi her konuda değil!

Aynı ileti içinde insan bu kadar kendine zıt düşebilir. Hem o incelemenin doğru olduğunu hem de Samsung Galaxy S3'ün daha iyi olduğunu söylüyorsunuz. Sanırım incelemeyi izlemediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karartı

burada ki vedeoları tek izleyemeyen benmiyim acaba nedir bu video oynatıcı kaynağındaki problem ?

Merhaba,

Videoyu izleyemeyen arkadaşlar lütfen aşağıdaki linki kullansınlar. Teknik bir arıza nedeniyle video bazı noktalarda oynatılamıyor.

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-aksesuarlari/haberleri/HTC-One-X-bataryali-kilif-video-inceleme-Ek-pil-mi-Yoksa-Kilif-mi-iyi-Galaxy-S3-One-Xe-karsi.htm#

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Arkadaşlar Merhaba, @nomenore arkadaşımız One x in incelenmedik bir aksesuar yada herhangi birseyi kaldimi acaba diye sormuş Evet, GPS araç kiti, kablosuz müzik aktarımı ve video aktarımı kitleri yanında Araç içi sesli görüşme kiti incelemediklerimiz arasında. Eğer Samsung Galaxy S3 için satılan ek bir aksesuar biliyorsanız merak ettiklerinizi yazın onları da temin edip incelemeye çalışalım. @Rdf arkadaşımız ise bu siteden gün geçtikçe soğuyorum, artık tek amaçlarının one xin diğer telefonlardan üstün olduğunu (ki kesinlikle değil) kanıtlamak demiş. Bu yazıyı bu videoyu izleyip, anlayıp yazdıysanız kesinlikle bizde bir sıkıntı var demektir. Eğer izlemeden yazdıysanız izleyin ve tekrar gelin bu karşılaştırmada kim galip, kim üstün konuşalım. @TelefonManyağı arkadaşımızın ise aklı garip hesaplarla karışmış bir yanlış anlama var düzeltelim. Videoda tane tane açık bir Türkçe ile 5 Volt 0.5 Amper yazıyor yani 2.5W güç verebiliyor deniyor. Herkesin elektronik veya elektrik bilgisinin olmasını bekleyemeyiz ama hesapta bir yanlışlık yok. Sizin söz ettiğiniz durumu ise anlayamadım açıkçası. Sevgiler, Mesut Çevik

haklısınız mesut bey bu siteden yavaşca ben de soğuyorum aslında hiçbir şeyi incelemeyeceksiniz görecekler...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.