Şimdi Ara

Sony Xperia SL'e ait olduğu öne sürülen ilk görsel paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Sony Mobile'ın yeni modeli Xperia SL'e ait olduğu öne sürülen ilk görsel bugün internette paylaşıldı. Xperia S ile aynı tasarımı paylaşan Xperia SL, menekşe ve pembe renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Xperia Blog'un güvendiği bir kaynağına dayandırdığı bilgilere göre Xperia SL, Xperia S'in farklı renk seçenekleri eklenmiş ve işlemcisi güncellenmiş versiyonu olacak. Xperia SL'in 1.7 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm MSM8260 Snapdragon S3 platformuyla gelmesi beklenmekte. Xperia SL'in ne zamandan itibaren resmiyet kazanacağı ise hala belirsiz.

Sony'nin daha önce benzer bir stratejiyi Xperia Arc ve Xperia Arc S'te izlediğini hatırlatalım. Xperia Arc'ın işlemcisi 1 GHz hızında, Xperia Arc S'in işlemcisi ise 1.4 GHz hızında çalışıyordu.

• Sonynin yeni xperia serisindeki modellerde birbirini ayıran belirgin farklar yok.nerdeyse hepsi birbirinin aynı.

• sd kart desteği,görüntülü görüşme (3G) çıkartabilir batarya gibi dokunmalar yapsalar iyi olur...

Şu saydıklarımın maliyeti 10 dolar bile değil... ama koca firmaya batıyor şunları vermek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 13 Temmuz 2012; 18:07:46 >
  • Arkadaşlar konuyla hiç alakası olmadığını biliyorum ama size bir şey sormak istiyorum.http://www.chillingo.com/games/angry-birds/ adresli sitenin uygulama mağazasında clickgamer.com yazan bir yayımcı tarafından yayınlanan bir angry birds oyunu var. Bu angry birds oyununun sahte ve virüslü olarak hazırlanmış bir uygulama olup olmadığını sormak istedim çünkü angry birds ün asıl yayımcısı rovio iken aynı oyunun başka bir yayımcıda da olmasını garipsedim. Yardım edecek olanlara şimdiden çok teşekkür ederim..

• Sony belki hiçbir zaman Benchmark canavarı bir telefon sunmayacak piyasaya ama "Kullanıcı Deneyimi" açısından kullanıcıyı genel olarak tatmin ettiğini bir Neo V kullanıcısı olarak rahatlıkla söylemek isterim.

• Sony ye bir amiral gemisi sart. Gemisiz olmaz

• Xperia S 1600 tl S nin Yanına L yi koy fiyat 1750tl olur bir harf 150 tl harf ler ne kadar pahalıymış ya sony sayesinde öğrendim :)

• hep aynı modeller üretilmeye başlandı ama geröekten güzel modeller

• menekşe renk güzel olmuş kısa zamanda piyasada görsek keşke

• HTC 2 tane telefon çıkarsa ortalık ayağa kalkıyor : Vay efendim her gün yeni model çıkarıyorlar vs vs ... Ama kimse hergün hergün aynı telefonları çıkaran SONY e bir şey demiyor.

• One X ile birlikte son zamanların en iyi tasarımı.. L ekine has, 4,5" e çıkarılsaydı hatta 4,7" ye muazzam olacaktı.. Reislerin ekranlar malum, 4,3" bir boy küçük kalıyor..

• Tasarımda canavar bunlar canavar renklere bak yaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

Xperia S 1600 tl S nin Yanına L yi koy fiyat 1750tl olur bir harf 150 tl harf ler ne kadar pahalıymış ya sony sayesinde öğrendim :)

Apple'da bu süper hızlı diye tanıtılıp 500 lira farkla satılıyor

iphone 3g -3gs iphone 4-4s

1000-1500 1700-2000

• bundan sonra da Xperia SLx çıkarıcaklar onun işlemcide 2 ghz olcak heralde..

• Gemi zamanı Sony için o hala tekne çıkarmaya çalışıyor. One X i ve S3 ü aratmayacak bir modelle gelmesi gerekiyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony odşn gelesen 5 ınc amiral gemisi olacak sony nın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.