Şimdi Ara

99$'lık oyun konsolu Ouya'nın tüm detayları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
15.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ouya konsol dünyasına yeni bir soluk getirmeyi vaad ediyor. Nvidia'nın 4+1 çekirdekli Tegra 3 işlemcisinden güç alan ve Android işletim sistemini kullanan kompakt boyutlu konsol, kendi kontrolcüleri ile Dead Trigger ve Shadow Gun gibi yüksek görüntü kalitesi vaad eden aksiyon dolu oyunlarla birlikte Android dünyasının öne çıkan diğer tüm yapımları ekranlara taşıyor. Kickstarter projesi olarak başlayan konsolun yakında üretime girmesi bekleniyor.

.

• Çok etkileyici

• Yedirmezler bunu.

• Mükemmel olacağa benziyor ;)

• Çıkmasına izin verilsin önüne engeller konmaya çalışılmasın mükemmel bir cihaz olucak

• crysisi battlefieldi çalıştıramadıktan sonra oyuncular napsın bunu. play storedaki uyduruk oyunları kim oynucak

• android de oyun yelpazesi az. o konuda bir appstore değil, genelde kalitesiz oyunlarla dolmuş. ama yine de açık kaynak ve ucuz olduğu için alınabilir bir alet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LKLC -- 13 Temmuz 2012; 16:15:48 >
  • Ben android telefonumu ztn TV ye bağlayıp 1080P oynayabiliyorsam bu aleti kim alacak? Bence gereksiz bir alet olmuş.

• hedefleri 950bin dolardı adamlar ilk günde 2milyon dolar topladılar ve şuan topladıkları para 4,397,266 dolar inşallah diğer konsol şirketleride bunu örnek almazlar ps4 mü görmek istiyorsunuz xbox 720 mi pamuk eller cebe :D biriken parayi burdan takip edebilirsinizhttp://www.kickstarter.com/projects/ouya/ouya-a-new-kind-of-video-game-console/backers?page=689

• sony de ps4'ü salladıkça sallasın umarım sony vitada yaşadığı rezaleti ps4 tede yaşarda kullanıcıları aptal yerine koymak neymiş görür şuanda pc için kaliteli oyunların çıkmamasının en büyük nedeni ps3 olarak gösteriliyor oyun üreticileri ps platformundan çok ciddi paralar kazandığı için oyunları ps3 standartının az üstünde tutuyor..

crysis 2 cod serisi bunların en iyi örnekleri çok güçlü ekran kartlrı işlemciler var ama ps3 yüzünden tam anlamıyla zorlayan oyunlar yok. bu nedenle böyle platformların (söz konusu ürün)çıkmasını destekliyorum sony zarar etsinki adam gibi performans sunun cihaz çıkarsın eee ne demişler "yavaş giden eşşeğin kıçına çöp dürterler"

• tegra 3 bulunduğundan windows 8 i çalıştırmak zor olmayacaktır birde kaynak kodlarının "tamamını" acarlarsa efsane olur

• Kadina bak hackerlar icin bile acik diyor.Yok boyle sempatik sirket:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Canawar_

hedefleri 950bin dolardı adamlar ilk günde 2milyon dolar topladılar ve şuan topladıkları para 4,397,266 dolar inşallah diğer konsol şirketleride bunu örnek almazlar ps4 mü görmek istiyorsunuz xbox 720 mi pamuk eller cebe :D biriken parayi burdan takip edebilirsinizhttp://www.kickstarter.com/projects/ouya/ouya-a-new-kind-of-video-game-console/backers?page=689

Zaten bahsettiğiniz konsolları alırken para vermiyor musunuz? Kickstarter projelerinde bağış yapanlara mutlaka karşılığı veriliyor. Eğer hedefe ulaşılırsa ödediğiniz miktara göre ya küçük hediyeler alıyorsunuz ya da cihazı/programı vb. veriyorlar.

• Ablanın gözler 'Gulyabani' gibi

• Çok güzel bir cihaz. Özellikle çocuklar için harika. Umarım üzerinde USB ve optik çıkışlar da olur da film izlemek için kullanılabilir.

• nokia 808 pureview incelemenizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: korkuadam

Kadina bak hackerlar icin bile acik diyor.Yok boyle sempatik sirket:D

Hehehe kesinlikle en can alıcı noktası orasıydı
  • 99 Dolar Bedava Satışa Çıktımı Hemen Gider Alırım Nerede Olursa Olsun 190 Tl ye Oyun Konsolu Süperrrrrrrr :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: VgaMania

Ben android telefonumu ztn TV ye bağlayıp 1080P oynayabiliyorsam bu aleti kim alacak? Bence gereksiz bir alet olmuş.

Senin android cihazın bu teknik özelliklere sahip mi, sahipse de 99$ mı?

• Raspberry pi sahibiyim 35 $ verip gayet eğlendim ufak bir cihazı TV ye bağlayıp güzel bir işletim sistemiyle kullanmak veya oyun oynamak çok zevkli , aynı zamanda sistem üzerinde %100 söz sahibi olup ayarlarını degiştirme özgürlüğü de çok güzel birşey. Aynı durum Ouya içinde geçerli.

Bu cihazın en büyük şansı Android ve sisteminin daha yüksek olması bu yüzden kesinlikle alınabilecek bir cihaz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.