Şimdi Ara

Toza ve suya dayanıklı Sony Xperia Go, İngiltere'de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sony Mobile'ın suya ve toza dayanıklı tasarımıyla ön plana çıkan modeli Xperia Go, İngiltere'nin önemli operatörlerinden O2 tarafından satışa sunuldu.

Pay-as-you-go (kontörlü) sistemiyle 291 Euro'dan, sözleşmeli olarak ise ayda 23.4 Euro'dan ücretsiz satılacak olan Xperia Go, 1 GHz çift çekirdekli ST-Ericsson NovaThor U8500 platfomuna, Mali-400MP grafik birimine, 512 MB RAM'e, Android 2.3 işletim sistemine, 3.5-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana (Reality Display), HD video kaydı yapabilen 5 MP kameraya, 8 GB dahili flash belleğe (32 GB'a kadar arttırılabilir) ve 1305 mAh bataryaya ev sahipliği yapıyor.

• Acro S ve Gx,i bekliyorum gerisi fos

• http://www.istanbulbilisim.com.tr/xperia-go-sony-cep-telefonu-en-ucuz-fiyatlari,35129.html

İstanbul bilişimde 1199 TL den satışa sunulmuş. Bana pahalı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

http://www.istanbulbilisim.com.tr/xperia-go-sony-cep-telefonu-en-ucuz-fiyatlari,35129.html İstanbul bilişimde 1199 TL den satışa sunulmuş. Bana pahalı geldi.

donanım özellikleri xperia mini pro ile neredeyse aynı. ve Türkiye satış fiyatı 700 Lira civarı. +500 Lira Su ve Toz korumasına mı geliyor o zaman vay halimize ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SecurityMJ

quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirthttp://www.istanbulbilisim.com.tr/xperia-go-sony-cep-telefonu-en-ucuz-fiyatlari,35129.html İstanbul bilişimde 1199 TL den satışa sunulmuş. Bana pahalı geldi.
    donanım özellikleri xperia mini pro ile neredeyse aynı. ve Türkiye satış fiyatı 700 Lira civarı. +500 Lira Su ve Toz korumasına mı geliyor o zaman vay halimize ?

Eee yuh diyorum başka da bir şey demiyorum.Mini Pro ile Go Arasındaki Farklar:
    *Go 1Ghz Çift Çekirdekli 2x
    *Go Android 2.3.7 mini 2.3.4
    *Go suya ve toza dayanıklı
    *Go'nun ekranı 0,5 inç daha büyük
    *Go'nun 8 Gb belleği var mini 1 Gb
    *Go Sony adı altında çıkıyor ve çok daha yeni bir telefon mini pro ise 1 sene daha eski.

• 320x480 :(( !!! mali 400 gibi güçlü bir gpu

• Xperia Sola donanım olarak Go'dan çok daha iyi olmasına rağmen avea'dan 899 tl'ye çıktı sanırım, su geçirmeme özelliği iyi fakat 400 tl fark yaratır mı?
  • pili kötü olmuş akıllı telefonlarda bence en önemli şey pil süresi, bunada motorola hariç kimse dikkta etmiyor ne yazık ki
  • herkes sony yi pazarlama konusunda eleştiriyor ama adamlar aslında bu politikayla daha telefonu satmadan para kazanıyor,misal sony xperia p ler ilk turkcell de satışa sunuldu adam kendi mgazasına bile telegonu 2 ay sonra getirdi turkcell o telefonu satıp reklamını yapabilmek için sony ye ne paralar döktü allah biir,adamlar işi biliyor valla

• Android 4.1.1 sunulmuş, sen git 2.3'lü cihaz çıkar.

• Xperia Go yu bende bekleyenlerdenim, sanırım ilk istanbul bilişim getirmiş, eyvallahta 1200 TL fiyat çok pahalı. :(
    Sağlamlığını bir kenara bırakırsak çok daha güçlü cihazlar "Go" dan daha ucuz. Zor satarlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinsanli

Xperia Go yu bende bekleyenlerdenim, sanırım ilk istanbul bilişim getirmiş, eyvallahta 1200 TL fiyat çok pahalı. :(
    Sağlamlığını bir kenara bırakırsak çok daha güçlü cihazlar "Go" dan daha ucuz. Zor satarlar..

oradaki fiyata aldanmayın oradaki fiyat xperia go ingiltere de satışa başlamadan önce bile vardı.İstanbulbilişim işini özenerek yapmıyor orada tr ye gelmeyecek olan modeller bile var.Xperia go kesinlikle 700 tl den pahalı olmayacaktır buna eminim
  • Oww müthiş telefon gerçekten.
  • fiyatı uçmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

quote:

Orijinalden alıntı: metinsanli

Xperia Go yu bende bekleyenlerdenim, sanırım ilk istanbul bilişim getirmiş, eyvallahta 1200 TL fiyat çok pahalı. :(

oradaki fiyata aldanmayın oradaki fiyat xperia go ingiltere de satışa başlamadan önce bile vardı.İstanbulbilişim işini özenerek yapmıyor orada tr ye gelmeyecek olan modeller bile var.Xperia go kesinlikle 700 tl den pahalı olmayacaktır buna eminim

800 den az olmaz hatta 900 civarı olur malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony ericsson xperia active, sony segmentli bu ürünün fiyatı 1000 tl civarında aynı şekilde bu üründe çizilmeye suya toza karşı dayanıklı bir model, xperia go modelininde fiyat olarak aşağı yukarı aynı olacağı kanısındayım 50-100 tl fark eder aralarında diye tahmin ediyorum. .İngilterede yaklaşık 368 dolardan satışa çıkan bu telefon TL olarak 665 liraya denk geliyor fakat vergilerle bu miktar artacak ve 1000 lira civarına çıkacaktır.Örnek verecek olursak ülkemizde en düşük fiyat olarak 1850 tl civarında olan iphone 4s marka telefonlar avrupada 649 dolardan satılmakta ve buda TL olarak 1170 lira gibi bir rakama karşılık gelmektedir geri kalan kısımlar ise vergi paylarından ibarettir.Bir arkadaşın dediği gibi 700 liradan satışa sunulacağını düşünmüyorum ama umarım arkadaş haklı çıkar...

• sony sacmalıyor. Atrixe rakıp telefonunu bekliyorum. 512 de 512 bi sony kullandırtmayacaklar adama!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçmalık toz ve su koruması için o kadar para verilmez ucuz se al suya düşerse aynısından 2 tane daha alabilirsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.