Şimdi Ara

Galaxy S3 için yeni güncellemesi ülkemizden erişilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3 modeli için kısa süre önce yayınladığı yeni yazılım güncellemesi de ülkemizde erişilebilir olmaya başladı.

74.44MB boyutundaki güncelleme; bildirim çubuğunda ekran parlaklığını ayarlayabildiğimiz bir menü, sesli görüşme esnasında ses kalitesini artırmayı sağlayacak ekranın sağ üstünde yeni bir ikon, ana ekrana dönme esnasında yaşanan gecikmelerin giderilmesi, hava durumu widget'ında yaz saati simgesi, tuşları yuvarlatılmış sanal klavye, bazı arayüzlerde iyileştirmeler şeklinde yenilikler sunuyor.

Ayarlar menüsünde Cihaz Hakkında kısmından yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

(Not : Görsellerde bazı bildirimlerin üzeri kapatılmıştır)

• Galaxy SII ye de 4.0.4 remi olarak gelse de güncellesek.

• Galaxy S2 ye 4.0.4 sürümü bütün ülkelerde çıktı.bi Türkiye kaldı sanırım.Saçmalık

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSSaR_TR

Galaxy S2 ye 4.0.4 sürümü bütün ülkelerde çıktı.bi Türkiye kaldı sanırım.Saçmalık

Hep böyle oluyor. 1-2 gün olsa neyse de, en az 2 hafta süründürüyorlar.

• şu an yüklüyorum

• Guncellemeden sonra daha fazla sorun verdi HTC dikkat edin sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hımm görev yöneticisinden belleği sil dediğimde 362 mb/780 mb gözüküyor..daha önce bu kadar az ram ile hiç çalışmamıştı telefon...bu güncellemede sanırım ram a yüklenen bazı şeyleri kıstılar veya kapattılar.. ama rehbere girdiğimde filan kasıyor telefon biraz nedense..
  • Bende OTA da gözükmüyor ancak Kies'den güncellemeyi indiriyorum.enterasan

• Bu üçüncü güncelleme değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum.

Ayrıca bu son güncellemede touchwizden kaynaklanan lag sorunu var samsung kasıtlı mı yapıyor anlamıyorum ki bu touchwiz çok dandik

Tahminimce 4.1ide 2013ten önce vermezler project butter gelişmesinide tam olarak aktaramayıp kanser ederler bizi

• valla notification bar cok cirkin gercekten
    yesil ve mavi renkler olmamis beraber

• Tabi galaxy s3 kullanmayanlar insan sayılmadıkları için haliyle güncelleme de çıkmıyor değil mi?

• arkadaşlar ben şuanki fw den memnunum bir sıkıntım yok , sizce geçmeye değer mi ? birde uygulamalar siliniyor mu güncelleyince ?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

arkadaşlar ben şuanki fw den memnunum bir sıkıntım yok , sizce geçmeye değer mi ? birde uygulamalar siliniyor mu güncelleyince ? teşekkürler.

wifiden güncelleyince hiçbir sorun yok merak etmeyin

• Arkadaşlar konuyla hiç alakası olmadığını biliyorum ama size bir şey sormak istiyorum.http://www.chillingo.com/games/angry-birds/ adresli sitenin uygulama mağazasında clickgamer.com yazan bir yayımcı tarafından yayınlanan bir angry birds oyunu var. Bu angry birds oyununun sahte ve virüslü olarak hazırlanmış bir uygulama olup olmadığını sormak istedim çünkü angry birds ün asıl yayımcısı rovio iken aynı oyunun başka bir yayımcıda da olmasını garipsedim. Yardım edecek olanlara şimdiden çok teşekkür ederim..

• Acilisinda biraz gecikmeye neden oldu gibi. Aynı durumu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: pergamonist

Acilisinda biraz gecikmeye neden oldu gibi. Aynı durumu yaşayan var mı?

Bende gecikme sadece rehberde oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

quote:

Orijinalden alıntı: EleSSaR_TR

Galaxy S2 ye 4.0.4 sürümü bütün ülkelerde çıktı.bi Türkiye kaldı sanırım.Saçmalık

Off saçma sapan konuşmayın.4.0.4 sadece rusya ve çin için çıktı ondada brick problemi yaşıyan bir çok insan oldu.Samsung şu an yeni bir fw üzerinde çalışıyor

• 7 dislikelık ne yazdım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastnova

quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro
    quote:

Orijinalden alıntı: EleSSaR_TRGalaxy S2 ye 4.0.4 sürümü bütün ülkelerde çıktı.bi Türkiye kaldı sanırım.Saçmalık
    Off saçma sapan konuşmayın.4.0.4 sadece rusya ve çin için çıktı ondada brick problemi yaşıyan bir çok insan oldu.Samsung şu an yeni bir fw üzerinde çalışıyor

http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=1&m=GT-I9100&r=-1#modelsa
    linke tıkla kendin bak.bütün ülkelerde yayınlanmış nerdeyse.kies üzerinden erişilebiliyor bütün ülkelerde.Türkiye hariç tabi

• Ana ekrana dönüşü biraz hızlandı ama rehbere giriş hala yavaş geliyor. Açıkçası cihazın arayüzündenmidir nedir sıkıntı var gibi. İstediğim gibi hızlı bir cihaz değil bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.