Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2059. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
57.694
Cevap
369
Favori
2.582.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20572058205920602061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alp19051905

Arkadaşlar herkese merhabalar...Aranıza balıkesirden katılıyorum...bursa doğuştan opsiyonladığım aracıma henüz kavuşamadım,temmuzda üretime girecekmiş sanırım ve inş ağustosun ortasına kadar teslim alacağım....bayi öyle diyor :)
    Aracım alor mavi leon 1.4tsi 150hp act dsg s&s
    fr plus paket sunroof full led
    6.5 inc büyük ekran
    ön arka park sensörü optik park sistemi
    alcantara spor döşeme
    18inc jant 30/1
    direksiyondan kumanda edilebilen dsg vites sistemi
    fiyat 78.500₺
    Umarım dsg den dolayı pişman olmam direkt 2 yıl garantisini uzatmayı düşünüyorum :)

Fiyatta bir yanlışlık var aracın opsiyonsuz fiyati 79.500 + 3.500 (FR PLUS PAKET) + 1400 (18 JANT) toplam fiyatı var yani ortalama indirimle 83 e felan gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

Arkadaşlar herkese merhabalar...Aranıza balıkesirden katılıyorum...bursa doğuştan opsiyonladığım aracıma henüz kavuşamadım,temmuzda üretime girecekmiş sanırım ve inş ağustosun ortasına kadar teslim alacağım....bayi öyle diyor :)
    6.5 inc büyük ekran
    alcantara spor döşeme
    18inc jant 30/1
    fiyat 78.500₺
    Umarım dsg den dolayı pişman olmam direkt 2 yıl garantisini uzatmayı düşünüyorum :)

Hayırlı olsun. Çok güzel bir tercih. Hem renk hem opsiyonlar. Dsg o kadar da sorunlu bir şanzıman değil. Uzun ömürlü olabilmesi için Kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Onlara dikkat edin. Zaten garanti uzatma yapmışsınız. Daha ne olsun.
    Bu arada fiyat çok iyi. Opsiyonlar ile beraber 84.400.tl +garanti uzatmayı mı 78500.tl ye verdiler?

Hocam nasıl kullanmalıyız açar misiniz konuyu biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcaneses2

quote:

6.5 inc büyük ekran
    alcantara spor döşeme
    18inc jant 30/1
    fiyat 78.500₺

Fiyatta bir yanlışlık var aracın opsiyonsuz fiyati 79.500 + 3.500 (FR PLUS PAKET) + 1400 (18 JANT) toplam fiyatı var yani ortalama indirimle 83 e felan gelir.

Arkadaş
    Doğuş personeli indirimiyle fiyat almış kuvvetle muhtemel
    Fiyat ondan diğer arkadaşlara göre baya düşük.
    Doğuş personel indirimiyle fiyat alan arkadaşlar indirimli fiyatı paylaşmayında kafaları karışmasın arkadaşlarında.
    Doğuş prrsonelinin alınan normal indirim üzerinden %3-%5 ekstra indirimi var diye biliyorum fiyat kafa karıştırmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şeffaf kaplama yaptıran oldu mu hiç kullanımı nasıl acaba ? Bir arkadaş önerdi komple şeffaf kaplamaya 600 ₺ dedi. Kaplama olduğu belli oluyor mu yaptıran oldu mu hiç acaba? Yada boya koruma yaptırmak daha mı mantıklı acaba

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Benim aracin ön kaputunda seffaf kaplama mevcut cok yakindan bakinca belli oluyor tabiki ama taş vurugu istemiyorsaniz yaptirmanizi tavsiye ederim

• Fr larda zaten sunroof gömülü standart değil mi ?

• Arkadaslar bende teslim aldım aracımı.çok memnun kaldık eşimle birlikte ilk izlenimde..
    Hediye olarak motor koruma,orjinal paspas,2 adet anahtar kaplama,ilkyardım çantası ve yangın tüpü aldım.
    Bayide kodlama yapıldı.kadran selamlama,tek tuşla 4 cam + sunroof açma, ecotraining vs..
    Koltukları çok beğendik.sport modu da beğendim.direksiyon hissiyatıda gayet hoş.ekranın dokunmatiği iyi.sesli komut algılaması da gayet başarılı.yakıt tüketimi 10.3 gösteriyor henüz=(
    İlk etapta söyleyebileceklerim bunlar.
    Allah hepimize kazasız belasız sürmeyi nasip etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: holden12

Arkadaslar bende teslim aldım aracımı.çok memnun kaldık eşimle birlikte ilk izlenimde..
    Hediye olarak motor koruma,orjinal paspas,2 adet anahtar kaplama,ilkyardım çantası ve yangın tüpü aldım.
    Bayide kodlama yapıldı.kadran selamlama,tek tuşla 4 cam + sunroof açma, ecotraining vs..
    Koltukları çok beğendik.sport modu da beğendim.direksiyon hissiyatıda gayet hoş.ekranın dokunmatiği iyi.sesli komut algılaması da gayet başarılı.yakıt tüketimi 10.3 gösteriyor henüz=(

Hayırlı olsun :) fr act mi sizinki düz mü ? Baya hediye almissiniz bende bayramdan sonra alacam ankaradan bende isteyim bakalım :) birde nasıl işlem yaptınız arabayi alırken yazabilirmisiniz rica etsem?

• Sanayiden parçacı öğleden sonra getirtiyor 320 liraya aklınızda olsun. Kasko ya bulasmayacam bi arkadaşı aradım sigortacı mini onarıma girmeyebilir falan dedi riske atmayayım en iyisi şimdi hasar kaydı falan çıkar. Kaporta ya birşey olmaması tek tesellim.

• tmac61 kullanıcısına yanıt
    Abi bencede bi tane yetmiyor. Ateca'yı almak şart oldu

Bu otomatik pilot kesin bizim 5 inc lere olmaz 😢

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcaneses2

quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

6.5 inc büyük ekran
    alcantara spor döşeme
    18inc jant 30/1
    fiyat 78.500₺

Hayırlı olsun. Çok güzel bir tercih. Hem renk hem opsiyonlar. Dsg o kadar da sorunlu bir şanzıman değil. Uzun ömürlü olabilmesi için Kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Onlara dikkat edin. Zaten garanti uzatma yapmışsınız. Daha ne olsun.
    Bu arada fiyat çok iyi. Opsiyonlar ile beraber 84.400.tl +garanti uzatmayı mı 78500.tl ye verdiler?

Hocam nasıl kullanmalıyız açar misiniz konuyu biraz

Hocam seatclubturkey forumunda bir konu vardı bunun hakkında. Mobilden giriyorum yoksa link verirdim. Ben çıktısını alıp eşime verdim hatta bunlara dikkat et diye :-)

• quote:

Arkadaslar bende teslim aldım aracımı.çok memnun kaldık eşimle birlikte ilk izlenimde..

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :-)

Ilk etapta benim de yakıt yüksekti yavaş yavaş düşüyor :-)

• Sağolun hocam.benim aracım düz.1.2 tsi dsg.size de şimdiden hayırlı olsun.
    Hocam bayiye gittiğinizde aracınız hazırlanmaya başlıyor.siz son imzaları atıyorsunuz.teslimat formu felan.o esnada hediye işini konuşun.zaten paspas ve anahtar kaplama hemen hemen standart.onun harici bişiler isteyin mutlaka.bu ara çok teslimat olduğu için hediyeler tükenmiş olabilir.mesela yangın tüpü yoktu ellerinde.sonra biara ugra veriyim abi dedi.

Sonra aracınız geliyor.st size dıştan aracı anlatmaya başlıyor.sonra iç kısma geçiyorsunuz birlikte.o esnada servisten başka bir görevli plakayı takıyor,etiketleri söküyor,camları siliyor.st araç ayarlarını yapıyor size.bluetooth vs..

Sonra kısa bir test sürüşü yapıyorsunuz.st direksiyonda titreme olup olmadığını,vites geçişlerini,trim sesi var mı bunları soruyor.(tabi benimki abi sport moda alıp bi yapıştırsana lütfen dedi ekstradan =)

Sonra hocam en son teslim alırken servisten arkadaşa 20 tl verdim.bunu hep yaparım zaten.bu sıcakta siliyo ugrasıyo.bi de göz hakkı sonuçta.siz ne düşünürsünüz ama bunu da ihmal etmeyin derim.

Depoda biraz benzin vardı.menzil 60 km gösteriyodu.o yuzden benzinliğe ugramadım.

Alırkem sağına soluna bakın.ruhsatta yazan motor şase no ile aracınkini karşılaştırın.insallah kazasız belasız teslim alın gelin hocam..

• Sağolun hocam.düşsün valla.önceki araçlarımdan en az yakan 8lt yakıyordu.birazda niz ekonomi yapalım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Maybach Music

Abi bencede bi tane yetmiyor. Ateca'yı almak şart oldu

Bu otomatik pilot kesin bizim 5 inc lere olmaz 😢

Şu ana kadar qashqai ile ateca arasında çok gidip geldim, qashqai"yi inceleyip test etmiştim, şu mübarek de gelsin bakalım seneye bu zamanlar dananın kuyruğu kopar :)

1.6 TDI Style + led+ silver paket+8"ekran+cam tavan+19"jant liste uzayıp gidiyor 😄

En iyisi mi xcellence alıp keyfine varmak ;)

• ben de aracimi teslim aldim bugun, 1.2tsi style kirmizi.. motoru cok begendim yalniz lastik sesini cok aliyor gibi :) lastiklerin yeni olmasi da etken tabi..

dun ve bugun aracini teslim alan herkese hayirli olsun, kazasiz belasiz surusler insallah

• Beyler ailede 2 tane tsi motorlu araç var , babamin araba fabia mk3 1.2 tsi 90hp style, bendeki 1.2 tsi 110hp style , ayni sehir ayni yer ayni guzergahta kullaniliyor arabalar arada baya yakit farki mevcut, bunun sebebi 20hp mi yoksa şoför farkimi çözemedim ortalama hizlar fabia 28 km/h - leon 29km/h

Fabia yakit ortalamasi 7.2 litre
    Leon yakit ortalamasi 5.9 litre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CsMaNiA_ -- 2 Temmuz 2016; 13:39:50 >
  • tmac61 kullanıcısına yanıt
    Abi bu saydığin donanım güzel. Ama 1.4 TSI & DSG istiyorum ben. O donanım ve TSI & DSG 85-90 bin arası olursa alınır bence.

Arkadaşımda X-Trail ve Juke var 2015. Beni Nissan'dan soğuttu o makinalar. Ateca daha iyi olur muhtemelen

• spyfox kullanıcısına yanıt
    Standart. 2014 öncesi FR'larda değildi ama 2. el bakıyorsanız. 2014 ortalarına doğru standart hale geldi sunroof ve led paket.
  • quote:

Sağolun hocam.benim aracım düz.1.2 tsi dsg.size de şimdiden hayırlı olsun.
    Hocam bayiye gittiğinizde aracınız hazırlanmaya başlıyor.siz son imzaları atıyorsunuz.teslimat formu felan.o esnada hediye işini konuşun.zaten paspas ve anahtar kaplama hemen hemen standart.onun harici bişiler isteyin mutlaka.bu ara çok teslimat olduğu için hediyeler tükenmiş olabilir.mesela yangın tüpü yoktu ellerinde.sonra biara ugra veriyim abi dedi.

Sonra aracınız geliyor.st size dıştan aracı anlatmaya başlıyor.sonra iç kısma geçiyorsunuz birlikte.o esnada servisten başka bir görevli plakayı takıyor,etiketleri söküyor,camları siliyor.st araç ayarlarını yapıyor size.bluetooth vs..

Sonra kısa bir test sürüşü yapıyorsunuz.st direksiyonda titreme olup olmadığını,vites geçişlerini,trim sesi var mı bunları soruyor.(tabi benimki abi sport moda alıp bi yapıştırsana lütfen dedi ekstradan =)

Sonra hocam en son teslim alırken servisten arkadaşa 20 tl verdim.bunu hep yaparım zaten.bu sıcakta siliyo ugrasıyo.bi de göz hakkı sonuçta.siz ne düşünürsünüz ama bunu da ihmal etmeyin derim.

Depoda biraz benzin vardı.menzil 60 km gösteriyodu.o yuzden benzinliğe ugramadım.

Alırkem sağına soluna bakın.ruhsatta yazan motor şase no ile aracınkini karşılaştırın.insallah kazasız belasız teslim alın gelin hocam..

Çok teşekkür ederim hocam :) yalnız 10 litre çok biz napcaz 1.4 düz :)

• 
Sayfa: önceki 20572058205920602061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.