Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2056. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimki de Kendinden cirtli ama iyi tutmuyor.tutsada yer kaplıyor.stepneye yerleştirmek daha iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krom7

quote:

Orijinalden alıntı: serkanbil

Halkbantan 15 gün önce aldım 1 17 tavsiye ederim.

herhangi bir masraf var mı?

Ben 1.19 dan 18 ay cekmistim toplamda hayat sigortasi dahil 160 170tl gibi bir ucret kesmisti banka 17bin icin.banka fibabank

• Arkadaşlar
    Riske girmeyip bugün (1.2 style nevada beyazı dsg) aracımı teslim aldım.

İlk izlenimim Polodan geçtiğim için kesinlikle daha ferah, yol tutuşu ve çekişi daha iyi bagaj çift katlı olsa sanki daha iyi olurdu, Bagaj daha geniş ve kullanışlı. Süspansiyonu poloya göre daha yumuşak..

Kötü yanı izolasyon poloda daha iyi, benzer malzemede olsa polo daha kaliteli kalıyor..

Cam filmi ve park sensörü ile süreci bitirecem..

Önerileriniz olursa yazasanız memnun olurum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • platin1111 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam.

Polo aracinizda tsi miydi?izolasyon kotu derken iceri sestenmi bahsediyorsunuz motor dis ses vs gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

Hayirli olsun hocam.

Polo aracinizda tsi miydi?izolasyon kotu derken iceri sestenmi bahsediyorsunuz motor dis ses vs gibi?

Teşekkürler.
    Polo da tsi dı. Yalıtım polo daha kuvvetli idi dışarıdaki sesi içeri daha az alıyor idi.

• Beyler herkese merhaba ,

24 haziranda 2015 1 agustos çıkışlı 1.2 tsi 110hp style paket leonla araniza katılmış bulunuyorum, aracim kırmızı renk , ilk sahibi sagolsun lumar cam filmi , seffaf tam boy kaput koruma filmi , boya motor ve döşeme koruma yaptırmış bana pek bi masraf bırakmamış ,

Bu zamana kadar 7 araba değiştirdim kullandigim her araçtan memnundum ama bu arabaya aşık oldum resmen , sifir almak icin niyetledim ancak bayiide araç yoktu temmuz 20 gibi gelicek ve fiyat garantisi veremiyoruz dediler bende temiz 2.ele yöneldim, aracim 10bin kmde hatasiz 52bin tlye aldim , park sensörü yok tek eksikliğini çektiğim şey, yakin zamanda ender elektroniğe gidip fabrikasyon ops destekli park sensörü taktiricam

Herkese iyi forumlar

• serkanbil S kullanıcısına yanıt
    100 tl dosya masrafı + hayat sigortası o da 200 tl civarı tutuyor

• Merhaba,

Bugun Apollo Mavi 1.6 TDI Style aracimi teslim alacagim. Cam film yaptirmayi dusunuyorum. Fakat bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacim var.

Nerede yaptirmaliyim? Yada muhtemel diger onerileriniz nelerdir?

Simdiden tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Beyler herkese merhaba ,

24 haziranda 2015 1 agustos çıkışlı 1.2 tsi 110hp style paket leonla araniza katılmış bulunuyorum, aracim kırmızı renk , ilk sahibi sagolsun lumar cam filmi , seffaf tam boy kaput koruma filmi , boya motor ve döşeme koruma yaptırmış bana pek bi masraf bırakmamış ,

Bu zamana kadar 7 araba değiştirdim kullandigim her araçtan memnundum ama bu arabaya aşık oldum resmen , sifir almak icin niyetledim ancak bayiide araç yoktu temmuz 20 gibi gelicek ve fiyat garantisi veremiyoruz dediler bende temiz 2.ele yöneldim, aracim 10bin kmde hatasiz 52bin tlye aldim , park sensörü yok tek eksikliğini çektiğim şey, yakin zamanda ender elektroniğe gidip fabrikasyon ops destekli park sensörü taktiricam

Herkese iyi forumlar

Aracınız hayırlı olsun. Park sensörünü kaça taktıracaksınız .
    Fiyat aldınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam sizin ilkyardim cantasi kendinden cirtli degilmi ?
    bu arada iyi denk gelmis guvenlik gorevliside hocam :)

Kendinden cırtcırtlı da yerçekimine karşı işe yaramıyor yerde sabit tutmak için yapılmış o cırtcırt.. Aldığım ürünle destekleyip havada asılı tutuyorum böylece bagaj zemini boş duruyor..

• Aracım 2015 1.6 tdi 15000km olmak üzere ilk bakımı için servis ne kadar istiyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanbil

Halkbantan 15 gün önce aldım 1 17 tavsiye ederim.

hocam ne kadar cektınız acaba, gerı odeme planı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahgms

quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam sizin ilkyardim cantasi kendinden cirtli degilmi ?
    bu arada iyi denk gelmis guvenlik gorevliside hocam :)

Kendinden cırtcırtlı da yerçekimine karşı işe yaramıyor yerde sabit tutmak için yapılmış o cırtcırt.. Aldığım ürünle destekleyip havada asılı tutuyorum böylece bagaj zemini boş duruyor..

eywallah hocam güzel taktik :)
    bendede var bir takım 4 lü cırt bant değişik boyutlarda.
    polodan geçince bide bağajında tüpte vardı baya büyük geliyor şimdilik bagaj bana.
    bagaj yetmediğinde sizin gibi kullanayım bende :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 1 Temmuz 2016; 9:46:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasulan

quote:

Orijinalden alıntı: mdtzr

Apollo mavi merak edenler buyurun dün görüp çekmiştim 2 tane :)

Cok cabuk kirleniyor. Sabah yagmura yakalandim. Arac camur kuyusuna girmis gibi su an :)) seninki ne renkti bu arada?

Benimki beyaz Gökhan o yüzden temizlik konusunda kafam rahat. Renkli arabanın en kötü yanı temizlik zaten.

• araci bugun yetisen/yetisecek olan var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

araci bugun yetisen/yetisecek olan var mi ?

Hocam bayiiden aradılar şimdi, plaka çıkmış ruhsatı'da hallediyorlarmış, bugün 5'te hayırlısıyla teslim alacam aracı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirzaoğlu

Arkadaşlat 2015 model beyaz 1.2 tsi dsg leon style paket ek olarak arka park sensörü, geçen temmuzda aldığımız aracı satıyoruz. Araç 8bin km de. Daha ekran jelatini duruyor. Sıfırdan farksız. İlgilenen varsa pm

Up

• platin1111 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam, 850₺ gibi bir fiyat vermişti telefonda tekrar arayıp bir konusmak gerek

• Arkadaşlar az önce eşimin iş yerinin önünde motorlu çocuklar arabaya arkadan çarpıp kaçmışlar. Sadece sinyal kırılmış sanırım. Servis hemen değiştirir mi acaba? Kasko mu devreye girer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdtzr -- 1 Temmuz 2016; 11:40:34 >
  • mdtzr M kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun , servis bu islem icin kaskoyu devreye sokar yada kendi cebinizden ücretini ödeyip degistirebilirsiniz, cok cok pahali birsey değilse kaskodan yaptirmanizi tavsiye etmem

• 
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.