Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2053. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
57.724
Cevap
368
Favori
2.584.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20512052205320542055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Manuel dizel alan arkadaslar fiyatlari paylasabilir mi? Liste fiyati uzerinden 2000-3000 tl arasi indirim alabilen var mi? simdiden tesekkurler.
  • tissue kullanıcısına yanıt
    1 AY ÖNCE 65.800TL YE ALDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: holden12

hocam ikinci gemi dediğiniz neptun aegli miydi?
    benim araç ondaydı çünkü.
    esenyurt doğuşa bugun mü geldi acaba aracınız yoksa dün felan mı?
    ben antalya'ya gelmesini bekliyorum da hesaplamaya çalışıyorum yetişcek mi diye..
    herhalde yarın gelir buraya da.
    plaka işlemleri yetişir inşallah.

sağolun hocam.

Evet aynı gemi, pazartesi doğuşa gelmiş şuan bayiide araç. Dün araba işe Ankara'dan dönerken yolda 3 tırda yüklü Seat geçti önümden. 2 gemi de 400+650 araç gelmiş..
    İstanbul araçları ilk önce gümrük çıkışına giriyor sesi bayii deki arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erya otomotiv den aldığımız araç yarın bayide olacakmış cumartesi günü de aracı teslim alacağız.
  • benim de netleşti az önce.1 temmuz cuma bayi evrakları trafik'e gönderecek.ben de ordan sanırım birini bulup hızlandırmaya çalışcam.eğer cuma akşama kadar plaka çıkmış olursa,cumartesi teslim alcam aracı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irf1603

hocam hayırlı olsun, acaba paket olarak bırsey var mı, bırde aractan memnunmusunuz? bende dsg dizel dusunuyorum
  • Allah razı olsun. bu siteden bir arkadaşın önerdiği led'ler bunlar. linki
    http://www.aliexpress.com/item/2015-New-40W-5000LM-H11-Cree-PHILIP-LED-Headlight-Kit-Car-Driving-Lamp-Bulbs-6000K-White/32321884026.html?spm=2114.13010608.0.64.ZIoJrT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oomerozer -- 29 Haziran 2016; 16:01:52 >
  • Merhaba.
    Aracımın üzerinde bu etiket var. İşkillendim bu durumdan bana söylenen sadece kapının iç kısmında bi boya pötürlenmesinin olduğunu (ben de gördüm küçük bi pötürlenme) acaba ne yapsam sigortayı yatırdık plakayı aldık her şey tamam araç geldi bu etiketle ne yapacağımı şaştım bi sıkıntı çıkar mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: ewwliya

Merhaba.
    Aracımın üzerinde bu etiket var. İşkillendim bu durumdan bana söylenen sadece kapının iç kısmında bi boya pötürlenmesinin olduğunu (ben de gördüm küçük bi pötürlenme) acaba ne yapsam sigortayı yatırdık plakayı aldık her şey tamam araç geldi bu etiketle ne yapacağımı şaştım bi sıkıntı çıkar mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Extra indirim yapıyolar mı? Extra indirim yoksa size imzalatılan kagıtları dikkatli okuyun araç kusurluysa kusurlu aracı aldığınıza dair bir belge imzalatabilirler.. Etiketin ne anlama geldiğini bilmiyorum hocam..

• irf1603 kullanıcısına yanıt
    65750 ye teslim alacam temmuz 1inde, sistme kilitlenmezse.
  • Merhaba arkadaslar. Bugun uzun kararsizliklar sonucunda 1.2 tsi dsg style advanced siparisi verdik. Ama bayideki yetkili aracin gelmesinin en az 2.5 3 ayi bulacagini soyledi. Çok sacma geldi bana ama gercekten bu kadar bekleyecek miyim ?

• Hocam o etiket standart birşey mi acaba ve ordaki e ve h kutucukları evet hayır ı ifade ediyor heralde..
    Aklıma şu geliyor.araç limanda gemiden indiriliyor,tırlara yükleniyor,gemiden indiği gibi kazasız belasız tıra yüklenmiştir gibisinden birşey heralde.size tam olarak ne söylendi?kapı içindeki pötürlenme ile mi ilgiliymiş yani?
    Bana pek mantıklı gelmedi.yani mantıklı gelmeyen nokta şu:
    Limanın bu tahliye-yükleme birimi,kapı içlerine kadar kontrol ediyorlarmı ki?sanmıyorum.yani muhtemelen gemiden indirip sağına soluna bir bakıyorlardır.sonra tıra yükleyip etiket yapıştırıyorlardır."bizim sorumluluğumuzdayken bir darbe vb.bişey olmamıştır,gemiden indiği gibidir"şeklinde..
    Hiç bilmediğimden fikir yürütüyorum sadece.zaten konu hakkında bilgi sahibi hocalarım aydınlatacaktır.
    Çok da kafanızı takmayın hocam.önemli birşey değil gibi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayipsehirli

Merhaba arkadaslar. Bugun uzun kararsizliklar sonucunda 1.2 tsi dsg style advanced siparisi verdik. Ama bayideki yetkili aracin gelmesinin en az 2.5 3 ayi bulacagini soyledi. Çok sacma geldi bana ama gercekten bu kadar bekleyecek miyim ?

Hangi şehirden sipariş verdiniz

• Ankara hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayipsehirli

Ankara hocam.

Arabaya ekstra opsiyon koydurdugunuz için olabilir hocam. Özel sipariş gibi bir şey olacak çünkü. Aslında arabayı doldurunca fr fiyatına baya yaklaşıyor.
    Fr ne kadar sürede gelir diye sordunuz mu hocam

• Fr 150 bg dsg ile 5 bin lira civari fark var hocam. Birde fr da alcantra koltuk ve on arka park sensoru standart degil. Onlarida ekleyince fark 8.500 liraya kadar cikiyor. Onun icin fr paketi dusunmedik ve sormadikta acikcasi.

• Emrah bey: araçta herhangi bir indirim yok beni daha sonra aradılar "pastayı dokundurduk geçti isterseniz gelip bakın" dediler işin Aslı pek büyütecek bi sıkıntı değil iç tarafta hafiften bir pörtülenme var ben başka sıkıntı var mı diye düşünür oldum yarın imzalarken tek tek okuyayım ben en iyisi öneriniz için çok teşekkürler

Holden12: araç tırdan geldiğinde şans eseri oradaydım öyle gördüm bu etiketi yoksa hiç haberim olmazdı belki satılan araçların yarısı bu etiketle geldi bilemeyiz. etiketteki h harfi "hata veya kusur" E harfi "eksik" anlamına geliyormuş 8 tane leon fr geldi sadece benimkinde vardı bu etiket o yüzden dert ettim umarım bir şey çıkmaz işler daha da uzamaz. Çok Teşekkür ederim

• Arkadaşlat 2015 model beyaz 1.2 tsi dsg leon style paket ek olarak arka park sensörü, geçen temmuzda aldığımız aracı satıyoruz. Araç 8bin km de. Daha ekran jelatini duruyor. Sıfırdan farksız. İlgilenen varsa pm

• Leoncuyum L kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

quote:

Orijinalden alıntı: irf1603

hocam hayırlı olsun, acaba paket olarak bırsey var mı, bırde aractan memnunmusunuz? bende dsg dizel dusunuyorum

Paket yok.park sensoru hediye ettiler.optik gibi olmasa da iyi çalışıyor.- yönleri motor sesinde sanki bir gariplik var.patlak egsoz sesine benziyor ama tam emin değilim.ayni ses ten şikayet ci olanlar var.bir ara servise gideceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irf1603 -- 29 Haziran 2016; 22:11:14 >
  • 
Sayfa: önceki 20512052205320542055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.