Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

o konsol ne öyle 1997 model a3 konsolu takaydılar bari
  • içi de, dışı da güzel olmuş. hele 2.0 TDi 184 hp motor offfff...
  • eskisinden iyi. bir de fiyatları görmek lazım.
  • önünü beğenmedim pek daha güzel olabilirdi.kapı kollarındaki sportifliği kaldırmışlar bence önceki güzeldi.özellikle önünü cok daha iyi bekliyordum.birde dsg sıkıntılı o sorunda var
  • iyice melezleşmiş yeniledikçe
  • Arabaya hasta oldum resmen.

• seat - das auto ispanyol ateşi sönmüş
  • bildiğin opel astra oldu bu araç.arka kısım hiç iyi durmuyor.
  • Bugün otorite adlı programda Leon dan bahsediliyordu.Bagaj hacmi 380 lt, 150 beygire kadar arka süspansiyon torsiyonmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Arabaya hasta oldum resmen.

+1 Çok güzel ancak bu aracın 2013'te cıkması kötü oldu..

• VW ve Audi'de kullanılan profilden ve önden hafif Astra siluetine sahip Walter de Silva abinin muhteşem cizgilerini sahip mk2 leon'un altına kalacak olan bir model oluvermiş.
  • ben bu aracı alırım arkadaş, keskin sivri hatlar tam benlik. aile olayına girmeden önceki son kaçış yolu olur bu araç. sonra japon akar.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayacan -- 22 Temmuz 2012; 17:55:20 >
  • Bir tek ben mi beğenmedim arkadaş. Bence eski kasası çok daha güzeldi. Hormonlu Ibiza olmuş bu ve aynı Ibiza'nın ki gibi çok basit bir tasarımı var. İlkokulda tasarladığım arabalar gibi çok basit!
  • Şu benzetme timinin forumdan en az 30 gün uzaklaştırılması lazım. 30 gün sonunda bir 30 gün daha uzaklaştırılmalı. Ceza bittiğinde ise kalıcı olarak uzaklaştırılmalı.
  • bu wv grubu araçların farları daha ne kadar incelecek merak ediyorum

tamam araba güzelde bütün farlar inceliyo

yakında farlar şöyle olur

---- ----

arka stoplar

---- ----
  • Hormonlu İbiza En güncellenmişinden Ha güzel mi güzel Tabi Her zaman ki gibi Forever İbiza
  • olmuş.
  • Hiç beğenmedim. Leon'un bi havası vardı tamamen almışlar o havayı söndürmüşler, yerine A1 gibi birşey! koymuşlar.
    Eskiden insanlar Leon'u alırken yav o araç çok hırçın genç işi gibi şeyler söylüyordu bi tarzı vardı.

Berbat olmuş bence.
    (Ha başka isim altında bu araç piyasaya sürülse birşey demem de Leon olmamış)
  • eski kasa leonun en boş donanımlısı bile kendine baktırıyordu
    şuan fotoları yayınlanan yeni leonda ise bi ton ek olmasına rağman hmm iyiymiş dedirtmiyor kendine, biraz sade olmuş ve eskisi gibi modifiyeye çok uygun değil gibi.

bence civicte olan durum bundada olur eski kasasını genç kesim daha fazla tutar.

tabiki önemli olan yine çıkış fiyatı olucaktır.

sen şimdi vay be güzel olmuş oha dedirtemediğin aracı zaten satışlarının sıkıntılı olduğu türkiyeye 50 bin tl den sokarsan dizelini 58 bin tl ye satarsan bu araç tutmaz eski kasası prim yapar.
    kısacası fiyatı görmek lazım ve kendisini canlı:)
  • hitler motor yok

düşük güçlü motora sahip versiyonlarda bağımsız arka süspansiyon olmayacakmış yeni leon'da.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.