Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.159
Cevap
871
Favori
2.482.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankaya yarın gidip hesaplattır bence burdan ne desek yanlış olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYNO

Bankaya yarın gidip hesaplattır bence burdan ne desek yanlış olur.

Bunun toplam kesintisi kaç acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher22

quote:

Hangisinin toplam kesintisi benim alacağım kredinin mi?
  • quote:

quote:

quote:

Evet 0,87 nin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet 0,87 nin.

dosya masrafı yok sadece 80 tl sigorta oldu onun dışında başka kesinti yok 25000 lira çekince 24.920 elime geçecek.

• Daha önce hiç ihtiyaç kredisi kullanmadım. ziraat yada şekerbank'tan kredi kullanırsak ödemeleri o bankadaki hesaptan mı yapacağız?

Parayı kaç gün içinde veriyorlar?

Muhtemelen ödeme amacıyla açılacak hesabın yıllık maliyeti oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

İşbankasından 2011 de 0.98 den 60 ay vadeli çektiğim 25.000 tl lik kredinin 19. ay taksidini bugün itibariyle yatırdım. Ziraat yada Şekerbanktan yeni kredi çekip yapılandırsam daha mantıklı olmazmı ? Şu anda 19.000 lira yatırırsam kapatabilirmişim. Mantıklı bir hareket olurmu acaba ? Lütfen yardımmm

Her ikisinde de ne kadar ödeyeceğini hesaplarsan mantıklı olanı bulabilirsin. Şekerbankta masrafsız olmasını da hesaba katarak tabi.
  • ev kredisine destek olarak 10000 tüketici kredisi çekeceğim .60 ay vadede hangisi en hesaplısı şuan bankalarda? ziraat şeker yazılmış ama sanırım kısa vadeler için bu oranlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu şekerbankın kredisinde altın veriyor ve altın hesabı açıyor.Peki yıllık yada altı aylık altın işletim hesabın var diye bizi tırtıklamasın.Yıllık 50-100 tl gibi tırtıklanmayalım.Bilen arkadaşlar bilgilendirirse iyi olur.

Herkes şekerbank diyor ama ziraat en düşük faizi dosya masrafsız veriyor şekerbankda oran 0,99 ziraatte 0,87 altın olayı çok önemli değil eğer 20 binden fazla para çekecekseniz altından ziyade faiz oranı daha önemli.

Ziraatın kredisini sitede bulamadım.

Bugün bankadaydım şuanda kampanyaları var yarın alıyorum krediyi ben 0,87 den 25 bin araba alacağım taşıt kredisinden daha avantajlı. Sitede güncellememiş olabilirler ama kampanya devam ediyor düşünüyorsanız şubeye gidin ama ben sitede 0.89 yazığını görmüştüm hesaplama bölümünde bireysele gir sağ altta hesaplat 0.89 dan hesaplıyor fakat şubeye gittiğinizde 0,87 oluyor.

İşbankasından 2011 de 0.98 den 60 ay vadeli çektiğim 25.000 tl lik kredinin 19. ay taksidini bugün itibariyle yatırdım. Ziraat yada Şekerbanktan yeni kredi çekip yapılandırsam daha mantıklı olmazmı ? Şu anda 19.000 lira yatırırsam kapatabilirmişim. Mantıklı bir hareket olurmu acaba ? Lütfen yardımmm

Merhaba,bugün itibariyle borcun 19000 tl imiş.Bir önceki ayki yine kapatma borcunu sormuşmuydun.Ya da şimdi 19000 kapatma borcun var bir sonraki ay taksidi yatırdıktan sonraki borcun kaç olacakmış.Ya da elinde taksit ödeme tablon var mı.
    Herneyse,19000 in üzerine son yatırdığın taksidi ekle,bir önceki ayın kapatma tutarına böl.Buradan aldığın kredinin gerçek faizini bul.sonra ister sonucu bildir,ister diğer bankaları dolaş yine kaç aylık istiyorsan yeni kredi al.Hesap kriterin gerçek faiz olmalı.Tabii ki herhangi bir yerden ekstra para gelmeyecekse en kısa sürede krediyi ödeyebileceğin vadeyi seç.
    Yine sormak istediğin yada anlaşılmayan bir şey varsa sorabilirsin.

• telafuz ettikleri 0,97% , 0,87% rakamlara tamah etmeyin. toplam maliyet faizini sorun, işin içine dosya masrafı vs girdiğinde işler değişiyor.
    bugün aradı garanti bankası beni 0,85 ten kredi veriyoruz. toplam maliyetini sordum 1,25% dedi 1 yıl için.
  • Tabii ki nulduğun rakamdan 1 çıkarıp 100 ile çarpacaksın ve mevcut kredinin faizini bulmuş olacaksın
  • faiz oranını indirdi bugün merkez bankası , kredi faizleri inermi daha acaba?
  • akbankta gününden önce taksit ödeniyor. ancak sadece gişeden yapılabiliyor. çok az avantaj sağlar. mesela kendimden örnek 13 gün öncesi 1000 tlde 3 tl gibi.üstelik ilk taksit daha.
  • Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL

Dört Mevsim Ürün Paketi Komisyonsuz Tüketici Kredisi (TL)
    Faiz oranı (1-24 ay vade) (1-14.999 TL arası) - 0,94
    Faiz oranı (1-24 ay vade) (15.000 TL ve Üzeri) - 0,87
    Faiz oranı (25-36 ay vade) (1-14.999 TL arası) 1,09
    Faiz oranı (25-36 ay vade) (15.000 TL ve Üzeri) - 1,01
    Faiz oranı (37-60 ay vade) (1-14.999 TL arası) 1,19
    Faiz oranı (37-60 ay vade) (15.000 TL ve Üzeri) - 1,1
    Yıllık Maliyet Oranı 12,77

http://www.ziraat.com.tr/tr/kampanyalar/Documents/DortMevsimUrunPaketi.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: alibjk1903183

15.000 tl kredi çekmek istiyorum. hangi bankadan çekmemi önerirsiniz? 48 ay 15.000 tl. hangi bankadan endüşük faiz ile çekebilirim. yardımcı olursanız sevinirim acil paraya ihtiyacım var.

http://piyasanet.hurriyet.com.tr/kiyasla/Ihtiyac_Kredisi/bankalar_krediler/15000_TL_48_ay/LA4pUTBUdNsUWFrRG8x58yu8jUdRtsFM

http://piyasanet.hurriyet.com.tr/kiyasla/Ihtiyac_Kredisi/bankalar_krediler/15000,00_TL_36_ay/dLwHQMXOhzGZL36ScN1SjqHqpGOCiMLS

dostum buradan bakabilirsin

• merhaba mayıs 2012 de garanti bankasından 10000 tl kredi çekmiştim,tam 7 aydır aylık 500 tl ödemekteyim,şu an başka bir bankadan 30000 tl kredi çekip erken ödeme yapsam banka benden erken ödeme cezası alırmı.faiz indirimi olurmu ?avantajım ne olur,kar zarar olayı bilenler cevap verirse sevinirim.şimdiden tşk.
  • ziraat en uygun oran şu anda.. 25.000 tl çektik, 24 ay vade .. sadece 97 tl sigorta masrafı. 28.150 ödüyoruz toıplam. yıllık maliyet %12.. ki şu andaki en uygun oran...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayırlı sabahlar

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu şekerbankın kredisinde altın veriyor ve altın hesabı açıyor.Peki yıllık yada altı aylık altın işletim hesabın var diye bizi tırtıklamasın.Yıllık 50-100 tl gibi tırtıklanmayalım.Bilen arkadaşlar bilgilendirirse iyi olur.

Herkes şekerbank diyor ama ziraat en düşük faizi dosya masrafsız veriyor şekerbankda oran 0,99 ziraatte 0,87 altın olayı çok önemli değil eğer 20 binden fazla para çekecekseniz altından ziyade faiz oranı daha önemli.

Bugün bankadaydım şuanda kampanyaları var yarın alıyorum krediyi ben 0,87 den 25 bin araba alacağım taşıt kredisinden daha avantajlı. Sitede güncellememiş olabilirler ama kampanya devam ediyor düşünüyorsanız şubeye gidin ama ben sitede 0.89 yazığını görmüştüm hesaplama bölümünde bireysele gir sağ altta hesaplat 0.89 dan hesaplıyor fakat şubeye gittiğinizde 0,87 oluyor.

Merhaba,bugün itibariyle borcun 19000 tl imiş.Bir önceki ayki yine kapatma borcunu sormuşmuydun.Ya da şimdi 19000 kapatma borcun var bir sonraki ay taksidi yatırdıktan sonraki borcun kaç olacakmış.Ya da elinde taksit ödeme tablon var mı.
    Herneyse,19000 in üzerine son yatırdığın taksidi ekle,bir önceki ayın kapatma tutarına böl.Buradan aldığın kredinin gerçek faizini bul.sonra ister sonucu bildir,ister diğer bankaları dolaş yine kaç aylık istiyorsan yeni kredi al.Hesap kriterin gerçek faiz olmalı.Tabii ki herhangi bir yerden ekstra para gelmeyecekse en kısa sürede krediyi ödeyebileceğin vadeyi seç.

Dün iş bankasına gittim. 25.000 tl lik kredimde 19 taksiti geride bırakmama rağmen halen ödemem gerekn meblağ 24.000 Tl.Geride ödenmemiş 41 taksit daha var ve aylık ödemem 590tl. Kredimi bugün itibariyle kapatsam 19.000 tl ye kapatabileceğimi öğrendim. Hemen akabinde ziraat bankasına gittim. Elime 19.000 tl geçecek şekilde kredi çekersem aylık 0.87 den faiz oranıyla (87 TL hayat sigortası) toplam ödeyeceğim meblağ 24 taksit sonunda 21.700 tl. Her durumda 2500 tl kadar karım var ve 24 ayda bitireceğim borcumu. Mantıklı sanırım

• faizler düştü kampanya yaparlar mı daha acaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayırlı sabahlar

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dün iş bankasına gittim. 25.000 tl lik kredimde 19 taksiti geride bırakmama rağmen halen ödemem gerekn meblağ 24.000 Tl.Geride ödenmemiş 41 taksit daha var ve aylık ödemem 590tl. Kredimi bugün itibariyle kapatsam 19.000 tl ye kapatabileceğimi öğrendim. Hemen akabinde ziraat bankasına gittim. Elime 19.000 tl geçecek şekilde kredi çekersem aylık 0.87 den faiz oranıyla (87 TL hayat sigortası) toplam ödeyeceğim meblağ 24 taksit sonunda 21.700 tl. Her durumda 2500 tl kadar karım var ve 24 ayda bitireceğim borcumu. Mantıklı sanırım

Merhaba,şimdi hesapladım.Fikir vermek açısından şöyle yapalım mevcut borç 19000 ve yeni alacağın kredide 19000 olsun(Anladığım hayat sigortasını sen cebinden vereceksin bankada sana net 19000 tl verecek)
    Bu durumda 41 ay vadede 590 tl aylık ödemen 581,5 a düşecek yani 8,5 tl daha az vereceksin.Gerçek faizler ise sırasıyla 1,20 ve 1,1286 dır.
    Sizin yapmış olduğunuz hesalada krediyi daha kısa sürede kapattığınız için karınız daha yüksek gözüküyor ancak durum budur.
    Bana sorarsan kredi faizleri biraz daha düşer diyorum.Ocak sonuna kadar dayanabilirsen iyi olur diyorum.
    Yine adet olsun diye yorumlarım için (Hesap için değil)yatırım tavsiyesi değildir diyelim.
    Hayırlı günler,

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.