Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.150
Cevap
872
Favori
2.480.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar herkese..ben bugun 20000TL 24 ay için 0,87 den kredi için ziraate ugradıgımda benden 2 adet fatura getirmemi istedi gorevli arkadas.yasım 30 oldugundan yaklasık 70 TL sigorta kesintisi olacagını ve baska masraf olmadıgını soyledi.ödemeleriminde aylık 949,5 TL (yanlış hatırlamıyorum umarım ) olacağını söyledi..bu krediyi uygun bir arac almak adına cekicem,zaman yonundende bi acelem yok bu sebeple paranın değerini düşürmemek adına nerede değerlendirmem konusunda fikri olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim..turuncu hesap günlük faizinde,enpara yada direk fona mı yatırmam uygun olur yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmets10

Merhabalar herkese..ben bugun 20000TL 24 ay için 0,87 den kredi için ziraate ugradıgımda benden 2 adet fatura getirmemi istedi gorevli arkadas.yasım 30 oldugundan yaklasık 70 TL sigorta kesintisi olacagını ve baska masraf olmadıgını soyledi.ödemeleriminde aylık 949,5 TL (yanlış hatırlamıyorum umarım ) olacağını söyledi..bu krediyi uygun bir arac almak adına cekicem,zaman yonundende bi acelem yok bu sebeple paranın değerini düşürmemek adına nerede değerlendirmem konusunda fikri olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim..turuncu hesap günlük faizinde,enpara yada direk fona mı yatırmam uygun olur yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim..

Hangi şube? Hangi belgeleri istediler hocam?

• Bugün Ziraat Bankası'na gittim.Ben 43 yaşındayım.Eşimin ve benim hiçbir kredi borcu yok.40000 tl için 5 yıllık hayat sigortası ve masraflar çıktıktan sonra elime net 39230 tl vereceklerini söylediler.Bu arada maaşımı Ziraate aldırmamı ve iki otomatik ödeme talimatı vermemi söylediler.Şimdi özet olarak 40000 tl için Ziraatte 5 yıllık hayat sigortası dahil ile İş Bankası'nda 1 yıllık hayat sigortası dahil 1,43 gerçek faiz mevcut.Yani arkadaşların dediği Ziraatin kredisi gibi gözü kapalı alınabilecek bir kredi değil.Son olarak bir-iki ay bekleyebilen beklesin(Ben öyle yapıyorum).Herkese iyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayırlı sabahlar

Bugün Ziraat Bankası'na gittim.Ben 43 yaşındayım.Eşimin ve benim hiçbir kredi borcu yok.40000 tl için 5 yıllık hayat sigortası ve masraflar çıktıktan sonra elime net 39230 tl vereceklerini söylediler.Bu arada maaşımı Ziraate aldırmamı ve iki otomatik ödeme talimatı vermemi söylediler.Şimdi özet olarak 40000 tl için Ziraatte 5 yıllık hayat sigortası dahil ile İş Bankası'nda 1 yıllık hayat sigortası dahil 1,43 gerçek faiz mevcut.Yani arkadaşların dediği Ziraatin kredisi gibi gözü kapalı alınabilecek bir kredi değil.Son olarak bir-iki ay bekleyebilen beklesin(Ben öyle yapıyorum).Herkese iyi akşamlar

Benim Ziraat Bankasindan cektigim ve burada bahsedilen kredi 15000 ile 20000 tl arasi icin gecerliydi. Ve en uzun vade orani 36 aydi. Baska bir kredi icin oran vermis olmasinlar. Ayrica 770TL hayat sigortasi fazla geldi bana. Ben 3 yillik 82 TL gibi bir sey odemistim. Bir de rica etsem normal faiz oranini ve aylik taksitinizi belirtebilir misiniz?

Bir de unutmadan sigorta masrafini diger bankalar yillik olarak hesapliyorlar ama Ziraat kredi suresi boyunca hesapliyor.

• quote:

Bugün Ziraat Bankası'na gittim.Ben 43 yaşındayım.Eşimin ve benim hiçbir kredi borcu yok.40000 tl için 5 yıllık hayat sigortası ve masraflar çıktıktan sonra elime net 39230 tl vereceklerini söylediler.Bu arada maaşımı Ziraate aldırmamı ve iki otomatik ödeme talimatı vermemi söylediler.Şimdi özet olarak 40000 tl için Ziraatte 5 yıllık hayat sigortası dahil ile İş Bankası'nda 1 yıllık hayat sigortası dahil 1,43 gerçek faiz mevcut.Yani arkadaşların dediği Ziraatin kredisi gibi gözü kapalı alınabilecek bir kredi değil.Son olarak bir-iki ay bekleyebilen beklesin(Ben öyle yapıyorum).Herkese iyi akşamlar

0.89 faizli krediyi en fazla 24 ay taksitle veriyorlar hocam büyük ihtimalle siz farklı tip bireysel kredi çekmişsiniz.

• garanti bankası ile ilgili dikkat edin arkadaşlar. kampanya diye mail gönderiyor bankaya çekiyor. bankada epostada gelen bilgiler uyuşmuyor. vergi ve sigorta bankada farkediyor.. üç kağıda gelmeyin.. ana avrat düz gidiyorum garanti bankasına..
  • Kredinin aylık taksiti 982 tl dir. 60 ay.
    Ziraat Bankası 40000 tl için en uygun kredinin bu olduğunu söyledi.Bu arada Denizbank hala yılbaşı kredisi hazırlamaöış herhalde çünkü verdikleri oranla gerçek faiz 0,6 çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilsultan

quote:

0.89 faizli krediyi en fazla 24 ay taksitle veriyorlar hocam büyük ihtimalle siz farklı tip bireysel kredi çekmişsiniz.

Kampanyanın adı şubelerde dört mevsim olarak geçiyor, faiz oranı:0,87 bu kampanya en az 15000 tl ve 24 ay çekmek isteyenler için kaçmaz.

Ben bugün 24 ay vadeli çektim dosya masrafı yok. Yaşım 34, 2 yıllık hayat sigortası için 160 tl kestiler sadece. Yıllık maliyet oranı:12,45 .

12 ay veya 36 ay vade ile çekerseniz faiz oranı değişiyor. O zaman avantajlı olmayabilir.

Aşağıdaki hesaplama aracında "tüketici 15000 tl ve üstünü" seçin vade olarakta 24 ayı. Kampanya genel bir kampanya şubeye özel değil.

http://www.ziraatbank.com.tr/tr/diger/HesaplamaAraclari/Pages/KrediHesaplama.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: ahmets10

Merhabalar herkese..ben bugun 20000TL 24 ay için 0,87 den kredi için ziraate ugradıgımda benden 2 adet fatura getirmemi istedi gorevli arkadas.yasım 30 oldugundan yaklasık 70 TL sigorta kesintisi olacagını ve baska masraf olmadıgını soyledi.ödemeleriminde aylık 949,5 TL (yanlış hatırlamıyorum umarım ) olacağını söyledi..bu krediyi uygun bir arac almak adına cekicem,zaman yonundende bi acelem yok bu sebeple paranın değerini düşürmemek adına nerede değerlendirmem konusunda fikri olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim..turuncu hesap günlük faizinde,enpara yada direk fona mı yatırmam uygun olur yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim..

Hangi şube? Hangi belgeleri istediler hocam?

Balıkesir'den çarşı merkez şubeden başvurdum.öğretrmen olduğum için sadece maaş bordrosu yetti.diğerlerini hallediyolar zaten fotokopi olarak..ilgilenen bayan arkadaş çok yardımcı oldu sağolsun çok enteresan bişey olmazsa yarın alacağımı söyledi..

• bugün arkdş çekti ankaradan.0,87 ile 24 ay vade 20 bin tl.masraf olrak 70 lira hayat sigortası
  • verilen linkte oran 0,89 çıkıyor 0,87den nasıl alınıyor?
  • Ziraat Bankası
    Kampanyanın Adı:Dört Mevsim Kredi
    14.999 TL ve altı 24 ay faiz oranı: 0,94
    15.000 TL üstü 24 ay faiz oranı: 0,87
    Dosya Masrafı : Yok
    Diğer Kesintiler: Yok
    Hayat Sigortası : Var.
    Not: 36 ayda faiz oranları artmaktadır.

Örnek Ödeme Planı: 18.000 TL kredi 24 ay için:0,87 faiz oranı
    Hayat Sigortası: 24 ay ve 37 yaş için: 95 TL
    Aylık ödeme:851,77 TL
    Ele Geçen: 17.905 TL
    Toplam:20.424 TL
    Yıllık Faiz Oranı: %10,44
    Maliyet Oranı: 12,54

İnşaallah faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost42 -- 6 Aralık 2012; 22:40:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost42

Ziraat Bankası

İnşaallah faydalı olur.

linki varmı dört mevsim diye bi kredi bulamadım ben
  • 0.87 GUZEL oran bende basvurcam bugun.Dosya masrafi da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bende dün vakıfbank'dan 5.000 tl 12 ay kredi kullandım
    Tüm masraf ve hayat sigortası 8,6 tl
    Yani elime 4.991 tl geçti
    456 tl x 12 ay = 5.472 tl geri ödemesi olacak.
    Evrak olarak sadece imzalı maaş bordrosu ve nüfus cüzdanı istiyorlar.
    Kullanacak arkadaşların bilgisine...
  • quote:

Ziraat Bankası

İnşaallah faydalı olur.

İşte bu,kampanya böyle olur.Mevcut vadeli faiz oranı iş bankasının 8 dir.Kredi faizi bunun 2 katına bile gelmiyor.Şu anki verilerle iyi bir kampanya.Bunu Ziraat Bankası mudi sayısını artırmak amacıyla yapıyordur,ama şunuda unutmamak gerekir demekki kredi faizleri diğer bankalarda da bir süre sonra ineceğini gösterir.Çünkü bu bankalar ataletlidir,hamle sayısını her zaman bu kadar hızlı yapamazlar.Diğer bankalar biraz kendilerine gelince daha az nazla kredi vermeye başlarlar.Kısaca şuanda mecbursanız ve diğer isteklerini maaşınızı o şubeye aldırma,otomatik ödeme talimatı vede bankanızı değiştirmeyi göze alıyorsanız neden olmasın.Bu arada önemli bir konuda sadece yılda bir kez balon ödeme yapmanıza izin veriyorlar.Diğer bankaların çoğunda istediğin kadar balon ödeme yapabiliyorsunHayırlı günler ihayırlı cumalar

• quote:

Orijinalden alıntı: astertis

Arkadaşlar merhaba,
    Bende dün vakıfbank'dan 5.000 tl 12 ay kredi kullandım
    Tüm masraf ve hayat sigortası 8,6 tl
    Yani elime 4.991 tl geçti
    456 tl x 12 ay = 5.472 tl geri ödemesi olacak.
    Evrak olarak sadece imzalı maaş bordrosu ve nüfus cüzdanı istiyorlar.
    Kullanacak arkadaşların bilgisine...

Merhaba,bak bu Vakıfbak'ın kredisi ile İşBankası'nın faiz oranları aynı 1,4366 dır.İkisi de aynı.
  • quote:

quote:

Ziraat Bankası

İnşaallah faydalı olur.

İşte bu,kampanya böyle olur.Mevcut vadeli faiz oranı iş bankasının 8 dir.Kredi faizi bunun 2 katına bile gelmiyor.Şu anki verilerle iyi bir kampanya.Bunu Ziraat Bankası mudi sayısını artırmak amacıyla yapıyordur,ama şunuda unutmamak gerekir demekki kredi faizleri diğer bankalarda da bir süre sonra ineceğini gösterir.Çünkü bu bankalar ataletlidir,hamle sayısını her zaman bu kadar hızlı yapamazlar.Diğer bankalar biraz kendilerine gelince daha az nazla kredi vermeye başlarlar.Kısaca şuanda mecbursanız ve diğer isteklerini maaşınızı o şubeye aldırma,otomatik ödeme talimatı vede bankanızı değiştirmeyi göze alıyorsanız neden olmasın.Bu arada önemli bir konuda sadece yılda bir kez balon ödeme yapmanıza izin veriyorlar.Diğer bankaların çoğunda istediğin kadar balon ödeme yapabiliyorsunHayırlı günler ihayırlı cumalar

BaLon odeme nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elinize para geçti ve kredi taksit miktarını düşürmek için ödeme yapıyorsunuz.Ancak taksit sayısı düşmüyor her ay ödediğiniz tutar düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

quote:

quote:

Ziraat Bankası

İnşaallah faydalı olur.

BaLon odeme nedir

sanırım kısmi kapamadan bahsetmiş arkadaş.o da şu demek kredi gününüzden önce ya da sonra elinize para geçti ve yatırmak istiyorsunuz, dolayısıyla ödediğiniz meblağ anaparadan da düştüğü için taksidinizin miktarı da azalıyor bir nevi biraz daha rahatlıyorsunuz.ancak bu olay, arkadaşın dediği gibiyse, yani senede bir ise çok kötü, örneğin ben çekmiş olduğum kredileri hiç bir zaman gerçek vade tarihinde bitirmedim.sürekli elime para geçtikçe kapadım ve karlı çıkıyordum.bu önemli bir nokta bence....

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.