Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.148
Cevap
872
Favori
2.479.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim buradaki Akbank aşağıdaki reklamı bırakmış. Yıllık faiz daha uygun gibi.
    Çekilir mi bu fiyatlardan(10.000TL)

• quote:

Orijinalden alıntı: redkid06

Bu bankanin Guvenirligi tartışılır.. daha storede uzerindeki programlari bile calismiyor ilgi sıfır gibi. Ortada muhattapda yok

bankalar konu olunca hangisi olursa olsun önce bir sovesim geliyor. lakin bu banka ile 6 aya yakin çalıştım. önceki mesajlarimda bahsettiğim üzere kar ederek kredi kullandım tüm süreçler vaadettikleri gibi gerçekleşti. piyasada büyük banka dediklerin bile pustluk peşindeyken iyinin hakkini yemek istemem. bence ilgililer sadece biz turkler açıp tlf konusamayinca iskilleniyoz mevzu o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halkbankası tasınamaz ipoteği ile,100.000 tl paraya 25 bın faız ile 5 yıl kredı saglıyor,ayda 2100 tl ödemeli.araştırın.
  • redkiwi kullanıcısına yanıt
    nasıl bir krediymiş o öyle..
    tüketici kredisi değil , olsa max 36 ay vade ile olurdu
    kobiler için galiba
  • fktanik kullanıcısına yanıt
    Hocam faiz oranları çok yüksek. Acil bir ihtiyacınız yoksa kredi kullanmayın derim,
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Hocam enpara'dan bahsediyorsanız, talep ettiğiniz kredi meblağı yüksek değilse yani 10 binin altında ise anında hesaba yatıyor ama bunun için kredi sicilinizin de düzgün olması gerekiyor.
  • sunny.ca kullanıcısına yanıt
    valla ceken arkadaşlarım var servıscı esnafı kendıleri,
  • Ticari kredidir o.

Bu arada Garanti'den de böyle bir teklif geldi bana ama cazip değil gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYUP88 -- 31 Ekim 2015; 3:48:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpiero68

Hocam faiz oranları çok yüksek. Acil bir ihtiyacınız yoksa kredi kullanmayın derim,

Çok sağol tavsiyen için. Acil olmasa bile Ocak ayında kullanmış olmam lazım. Yani şuan öyle görünüyor.
    Saygılar
  • delpiero68 kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorumda ben Finansbank Online kredi için söylemiştim.Acaba oda enpara gibi hemen hesaba yatıyormu ? Menüde 2 kredi şekli var /Anında kredi /online kredi // yoksa enpara işleyişini biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsvuru yapıyorsun evıne ıpotek koyuyorlar avukat gelıyor bankanın,tapuda eve ıpotek koyup gıdıyorlar verıyorlar paranı,ne tıcaret kredısı ,ev varsa alıyorsun paranı... ıster ıhtıyac kredısı olarak kullan ıster gıt ev al ıster araba al bakmıyor sana sormuyor vergı levhan varmı dıye,arastırın dıyorum hala kedıdır o dıo mıllet :D .
  • Enpara'nın kredi faiz oranına kimse yetişemiyor yalnız
    Önceden piyasanın altındaydı şimdi en yüksek faizle kredi veren oldu
    %22,48 yıllık maliyer
  • redkiwi kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin bu bahsettiğiniz esnaf kredileri oluyor. Bunun için esnaf odasına kayıtlı olunması gerekiyor. Aynı zamanda bunlar hazine destekli krediler olduğu için faiz indirimli oluyor. O yüzden tabiki esnaf odası kayıt belgesi, vergi levhası, imza beyannamesi, son iki yılın mali verileri vb. diğer evraklar gerekiyor.
  • 1.29 aylık faiz oranı yıllık ise 19 akbank direk krediyi öneririm müşteri hesabınız varsa direk hesaba aktarıyor şube ile filan ugrasmıyorsun

• Geçtiğimiz yıl 0,80 lerdeydi oranlar.. Şimdi acayip yüksek geldi bana. Ne zaman düşer bu oranlar ? 30 - 40 bin civarı kredi düşünüyorum araştırıyorum...
  • Lene kullanıcısına yanıt
    geçen ay kullandım, kısa bir sürede yattı. (1 saati bulmamıştır)
  • arkadaşlar ziraat bankasıyla görüştüm maaş müşterilerine %1.31 oranında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz dediler Ama acil ihtiyacınız yoksa bekleyin faiz oranları düşecek diye uyardılar
  • Bencede bekleyin 1 ay icinde yuzde 1 seviyesine dusecektir

• Beklemedeyim faiz oranları İnşallah düşer...Güncel oran alan olursa paylaşsın lütfen
  • seçimden sonraki bu olumlu hava nedeni ile MORGAGE - Konut Kredileri 0,5-0,6 seviyelerine gerileyeceği söyleniyor.
    Banka taraflı da paylaştım şimdilik böyle bir söylenti var ama beklemede kalın olabilir dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.