Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xlv Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.150
Cevap
872
Favori
2.480.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EnriqueM

10 bin liralık ihtiyaç kredisi çekeceğim hangi banka en uygun faiz ve masraflara sahip acaba ? Nuvo Enpara gibi şubesiz bankacılıkları önerir misiniz ? Herhangi bir sorun olur mu şubesiz bankacılıkta ?

faizler almış başını gitmiş ama kredi çekim kafam rahat olsun 3e5e bakmam derseniz enparayı kesinlikle tavsiye ederim dert, tasa, sigorta masrafı, tahsis ücreti derdi yok. Enuygun.comda en iyi teklif iş bankasından geliiyor ve maliyet oranı olarak enparadan daha maliyetli. Kredi için yıllık maliyet oranına bakın direk faiz oyununa gelmeyin çünkü aradan sigorta tahsis ücreti filan derken hesap kabarıyor

sorun olarak krediyi çekin ve unutun hiç bi sorun yaşamazsınız. ödeme günü geldi mi hesapta para varsa otomatik çekiyor yoksada size hatırlatıyor kimseyle yüz göz olmuyorsunuz, bankaya gidip 1 saat bireyselde beklemiyorsunuz üstüne afra tafra çekmiyorsunuz bunlar büyük artılar

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Enpara 6bine ne kadar faiz koyyur scaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coming

Enpara 6bine ne kadar faiz koyyur scaba

Sitesinde sormuş olduğunuz konuyla ilgili her türlü bilgi , detay ve oranlar mevcut.

Buradan bakabilirsiniz :

http://www.finansbank.enpara.com/urunler/ihtiyac-kredisi/
  • Arkadaşlar uçuruma doğru gidiyorum.

Şehirim dışında öğrenciyim ve ailemin gönderdiği para yetmiyor.Evde kalıyorum inanılmaz para gidiyor zaten doğalgaz başlıbaşına sorun.

2 tane kredi kartım var borcumun tamamı 1000 tl oldu.Ve gittikçe daha da gidiyor önünü alamıyorum

Bana 1000 tl pratik kredi verecek banka öneriniz var mı?Bu borcu hemen kapatmak istiyorum artık kafayı yicem bu yaşta ilerleyecek diye korkmaya başladım
  • cepteteb
  • Rem0te kullanıcısına yanıt
    cepteteb
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkeys

cepteteb

İnternet şubesinden kaç defa başvurdum sms ile bilgilendireceğiz demişlerdi gelen sms yok.

Önceden vermişlerdi hiç ihtiyacım olmadıgı halde şimdi haber dahi vermiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

quote:

Orijinalden alıntı: muratkeys

cepteteb

İnternet şubesinden kaç defa başvurdum sms ile bilgilendireceğiz demişlerdi gelen sms yok.

Önceden vermişlerdi hiç ihtiyacım olmadıgı halde şimdi haber dahi vermiyorlar

Sıcak fırsatlarda. Cepteteb faizsiz Ücretsiz 1000tl hesabınızda 6 taksitle geri ödeme konusunu incele şuan konu aktif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaybeeyupi1965 -- 20 Eylül 2015; 1:51:02 >
  • Git bi yerde 2ay çalış, kafede garsonluk yap.yemegede para vermezsin. en azından cebine para girer. 1000 tl borcu ödeyemez olmuşsun daha kredi diyorsun.

• Arkadaşın dediği gibi yaz ayı sonuçta. Çalışıp kapatsan daha mantıklı. Borçla borç ödenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

Git bi yerde 2ay çalış, kafede garsonluk yap.yemegede para vermezsin. en azından cebine para girer. 1000 tl borcu ödeyemez olmuşsun daha kredi diyorsun.

Kardeş derslerim sabah 8 akşam 5 oldugundan çalışamıyorum.Yoksa bende düşünüdüm ve hiçbir işveren kabul etmiyor zaten Erzurum küçük bir yer o kadar ticari şehir değil.
  • quote:

quote:

Git bi yerde 2ay çalış, kafede garsonluk yap.yemegede para vermezsin. en azından cebine para girer. 1000 tl borcu ödeyemez olmuşsun daha kredi diyorsun.

Kardeş derslerim sabah 8 akşam 5 oldugundan çalışamıyorum.Yoksa bende düşünüdüm ve hiçbir işveren kabul etmiyor zaten Erzurum küçük bir yer o kadar ticari şehir değil.

Ailenle görüş ve babandan son bir şans daha iste.

Belki seni anlayacak ve destek olacaktır.

• quote:

quote:

Çözüm bababank. Biraz azar falan yersin muhtemelen.
  • Millet ne akıllı ya. Adam bi bankanın kredi kampanyasından faydalanıyor ve parayı vadeliye atıyor ve her ay düzenli para geliyor azda olsa.
  • TEB 1,10 aylık faiz ile 100,000 TL tüketici kredisi çekildi..
    çokta ihtiyaç yoktu ödemeleri peşin yapmayalım dedik..taksit iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunny.ca

TEB 1,10 aylık faiz ile 100,000 TL tüketici kredisi çekildi..

Hangi şube çok uygun nasıl aldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ntorenci

quote:

Orijinalden alıntı: sunny.ca

TEB 1,10 aylık faiz ile 100,000 TL tüketici kredisi çekildi..

Hangi şube çok uygun nasıl aldiniz

bu ay başında aldık.herhangi bir teminat göstermeden hemen onay geldi
    şuan oran nedir bilmiyorum
  • TEB 'den 50bin ve üzeri Tüketici kredisi genel müdürlük onayı ile oluyor..bilmeniz gereken
    iyi bir geliririniz varsa anında onaylanıyor.herhangi bir hipotek olmadan
    diğer türlü hipotek göstermelisiniz.Bono-tahvil / yatırım fonu / hisse senedi rehini talep edilebiliyor eğer mal-mülk sahibi değilseniz
  • arkadaşlar var mı takip eden oranları niyetli olan 1.15 teb uygun görünüyor
  • EXUBERT kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce aldım Teb'den 1.30 du hocam 1.15 hangi şube..?
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.