Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.150
Cevap
872
Favori
2.480.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

herkeze soru ve cevaplardan dolayı teşekkürler bir çok arkadaşımız merak ettiği konular hakkında bilgi sahibi oluyor benimde cevabını merakla bekleyeceğim bir sorum olucak.. 36 ay vadeli 4.000 tl ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum özel sektörde asgari maaşla çalışmaktayım ssk sigortalıyım.. ihtiyaç kredisi çekmek için, ilk önce kredi kartın olması gerekiyor falan denildi ve 1 hafta önce işbankasına kredi kartı başvurusu yaptım bugün ki aldığım cevap ise talebim red olmuş. Daha önce hiç bir şekilde bankalarla işim olmadı bu benim ilk muhabbetimdi.. şimdi direk ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum hangi bankaya gitmeliyim neler yapmalıyım sadece bir bankaya başvuru yapmak istiyorum kısacası bu hangi banka olmalı ? faiz oranı falan o kadar önemli değil garanti versin paramı yeter

akbank ve garanti çok uğraştırmadan veriyor diye biliyorum...

• 100.000 tl ihtiyac kredisi 36 ay vade icin maas bankamiz olan garanti 0,99 oran ve toplam 500 masraf onerdi.

Normalde cogu banka 40 uzeri ihtiyac kredis vermiyor diye biliyorm. Farkli bilgisi olan var mi? Ziraat da hanimin maas bankasi, onlara da sorsak mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13.kazım

quote:

herkeze soru ve cevaplardan dolayı teşekkürler bir çok arkadaşımız merak ettiği konular hakkında bilgi sahibi oluyor benimde cevabını merakla bekleyeceğim bir sorum olucak.. 36 ay vadeli 4.000 tl ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum özel sektörde asgari maaşla çalışmaktayım ssk sigortalıyım.. ihtiyaç kredisi çekmek için, ilk önce kredi kartın olması gerekiyor falan denildi ve 1 hafta önce işbankasına kredi kartı başvurusu yaptım bugün ki aldığım cevap ise talebim red olmuş. Daha önce hiç bir şekilde bankalarla işim olmadı bu benim ilk muhabbetimdi.. şimdi direk ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum hangi bankaya gitmeliyim neler yapmalıyım sadece bir bankaya başvuru yapmak istiyorum kısacası bu hangi banka olmalı ? faiz oranı falan o kadar önemli değil garanti versin paramı yeter

akbank ve garanti diyosun hocam.. yarın akbank'a gidicem öyleyse.. peki şubeden başvuruyu mu yoksa internetten başvuruyu mu önerirsiniz hangisi daha etkili olur acaba ? ayrıca bugün ing ve teb bankaları da kolay veriyor diye duydum ama akbank ve garanti diyosanız onlara başvururum artık yarın..

• Arkadaşlar bişy sormak istiyorum daha önce denizbanktan 1,01 den kredi kullanmıştım 39 aylık;

Kalan ana para tutarı;11451
    kalan faiz tutarı;1540...

sizce ne yapmalı..devam mı etmeliyim yoksa daha hızlı ödeyebileceğim düşük faize mi geçmeliyim?Önerileriniz ve yardımlarınız için sağolun..
  • üniversite öğrencisiyim aylık 1200 tl kadar bi gelirim var ama doğal olarak bunu belgeleyemiyorum. bu şartlarda kredi verebilecek banka yok mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 13.kazım

quote:

akbank ve garanti diyosun hocam.. yarın akbank'a gidicem öyleyse.. peki şubeden başvuruyu mu yoksa internetten başvuruyu mu önerirsiniz hangisi daha etkili olur acaba ? ayrıca bugün ing ve teb bankaları da kolay veriyor diye duydum ama akbank ve garanti diyosanız onlara başvururum artık yarın..

ben sadece duyumumu söylüyorum...en sağlıklı yol internet başvurusu yerine direk şubeye gitmektir...mesela benim internet başvurum reddedildi ama şubeye gidip görüşünce aldım krediyi...

• quote:

Finansbank anında veriyor ama faizleri yüksek fazi önemli değil diyorsan o bankalara başvur..TEB kolay vermiyor bende asgari ücretle çalışıyor görünüyorum benden maaş yazısı istedi ama ben 15 bin çektim..

• Tüketici kredilerinde önümüzdeki 1-2 hafta içinde düşme bekleniyor mu? ;Var mı tüyo alan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: castellani

Tüketici kredilerinde önümüzdeki 1-2 hafta içinde düşme bekleniyor mu? ;Var mı tüyo alan?

Yukarda bir arkadaş önümüzdeki haftalarda düşüş olacağını bankadan öğrenmiş..
  • Geçen gün bloomberg tv ye bir kaç bankanın genel müdürü çıkmıştı faizlerin düşebileceği sinyallerini verdi hepsi biraz bekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

Az önce ziraate uğradım. 19.000 tl için oran 0.87. Masraf yok sadece hayat sigortası yapılıyor. Ayrıca önümüzdeki dönemlerde bir miktar daha düşmesi bekleniyormuş. 10 gün daha bekleme şansım var düştü düştü düşmedi bu orandan çekeceğim.

yeni yıla girince faizler düşecek deniliyordu yeni yıl gireli 9 gün oldu ama hala en ufak bir düşüş olmadı 10 gün daha bekleyelim bakalım ne olacak
  • Ne kadar oluyor enelde faiz dususleri? Misal su anda ortalama 1.15 faizden tuketici kredisi veriyorlar, revizyondan sonra tahmini kac olabilir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

Az önce ziraate uğradım. 19.000 tl için oran 0.87. Masraf yok sadece hayat sigortası yapılıyor. Ayrıca önümüzdeki dönemlerde bir miktar daha düşmesi bekleniyormuş. 10 gün daha bekleme şansım var düştü düştü düşmedi bu orandan çekeceğim.

yeni yıla girince faizler düşecek deniliyordu yeni yıl gireli 9 gün oldu ama hala en ufak bir düşüş olmadı 10 gün daha bekleyelim bakalım ne olacak

İş bankası düşürdü dün yazdım daha. 1.02 den verdiler bana, 20.000 tl. 60 ay vade geri ödeme 468,5 tl ve 180 tl sigorta var başka kesinti yok. On gün önceye göre arada toplam geri ödemede 1.500 tl ye yakın azalma oldu. Şekerbankın biten kredisiyle neredeyse aynı.

• Kredilerin düşeceği ile alakalı güçlü bir have smiyor sanki...Biraz yokladım sektördeki tanıdıkları...olsa olsa bir esinti gelebilir :) Hatta ING 0,89 ile 20 bin tl ye kadar ihtiyaç kredisi veriyordu, 0,99 da çıkarmışlar.
  • Az önce BDDK kurulu başkanının açıklaması oldu." Konut kredilerinin biraz daha düşeceğini tahmin ediyorum."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde 8000 -10000 tl lik bir kredi çekmeyi düşünüyoruz. Araba borcu bitmek üzere. Doğum öncesi lazım olur diye. bu arada vade 24 ay gibi. düşerse çekeceğiz. şu an çok yüksek faizler
  • konut kredisi faizi düşüyor ama tüketici kredisi faizi düşmüyor ilginç
  • Arkadaşlar beni bir bilgilendirirseniz sevinirim.

Ekim ayında Halkbank'tan 1.10 ile 28 ay için 30.000 ihtiyaç kredisi çektim, kasımda da geri ödemeye başladım, Ocak ayını da ödedim.

Nisan ayında Nisan ayı taksidi hariç bankaya 10.000 ödeme yapmayı düşünüyorum, yaparsam karlı olur, hatırı sayılır bir indirim alır mıyım, yoksa attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değmez mi ?

Ara ödeme yapmam mı daha iyidir, yoksa, eğer mümkünse borcu yeniden yapılandırmam mı ?

Eğer ikinci yol mümkünse bu yolu seçtiğimde banka yeniden dosya masrafı falan keser mi diye huylanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Arkadaşlar beni bir bilgilendirirseniz sevinirim.

Ekim ayında Halkbank'tan 1.10 ile 28 ay için 30.000 ihtiyaç kredisi çektim, kasımda da geri ödemeye başladım, Ocak ayını da ödedim.

Nisan ayında Nisan ayı taksidi hariç bankaya 10.000 ödeme yapmayı düşünüyorum, yaparsam karlı olur, hatırı sayılır bir indirim alır mıyım, yoksa attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değmez mi ?

Ara ödeme yapmam mı daha iyidir, yoksa, eğer mümkünse borcu yeniden yapılandırmam mı ?

Eğer ikinci yol mümkünse bu yolu seçtiğimde banka yeniden dosya masrafı falan keser mi diye huylanıyorum.

Annemin halkbankasından kredisi vardı erken ödeme yapıcaz deyince 500 TL daha az ödememiz olmuştu geçen yıl sanırım bankayla görüşün daha iyi olur ama indirim var biliyorum..

• selam arkadaşlar bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim, benim iş bankasından 3500 TL lik taksitleri 450 TL olan bi kredim var. bu ay ödeyemedim. aynı zamanda 2 kredi kartı borcum daha var birisi 2500 tl diğeride 1500 tl.

bu borçları tekrar kredi çekerek kapatmak istiyorum. maaşım 1000 TL.

sormak istediğim şu bankalar bu şartlarda kredi verirmi.

çekmek istediğim tutar 7000 TL.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.