Şimdi Ara

Philips'ten Android 4.0 ICS işletim sistemli ve çift sim kart girişli model: W732

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Philips, Android mobil işletim sistemi desteğini arkasına alan akıllı telefonlar konusundaki girişimlerini sürdürüyor. Üreticinin yeni akıllı telefonu W732 gün ışığına çıktı.

126.37 mm uzunluğunda, 67.44 mm genişliğinde, 12.3 mm kalınlığında ve 166.5 gram ağırlığında sade tasarıma sahip olan W732'ye, 1 GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli MediaTek MT6575 işlemci güç veriyor. Android 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' mobil işletim sistemi ve çift sim kart girişiyle gelen akıllı telefonda, 4.3-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekrana yer verilmiş. IPS panel sayesinde akıllı telefonun dokunmatik ekranı 178 dereceye varan görüş açısı sağlıyor.

HSPA (HSDPA: 7.2 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısına destek veren ve Wi-Fi, GPS, Bluetooth ile donatılan akıllı telefon, 5 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor. Akıllı telefonun 2400 mAh'lik bataryası ise 13 saate varan konuşma süresine ve 10.5 saate varan internet bağlantı süresine olanak tanıyor.

Philips W732'nin siyah, mavi, beyaz, yeşil ve pembe olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle Çin pazarına giriş yapması bekleniyor.

• Adamlar pil ile farklarını koyuyorlar. Keşke donanıma biraz daha yüklenip aynı işlemi yapsalar.

• Tam bir anne telefonu bataryasi ile

• Orta düzey bir telefon ve 2400 mAh batarya çok satabilir.Biz HTC'den beklerken Philips yapmış batarya atağını.
  • Özellikleri normal bataryası ise iyi. Zaten hem özellik hemde bataryayı bir arada koyan firma pek yok. Motorola biraz önem veriyor ama.

• Philipse, Xenium serisinden beri bi hayranligim var. Neydi o telefonlar, kaç gün sarji gidiyodu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • philips Xenum kullanmıştım abartmıyorum 1 aya yakın şarjı gidiyordu. uzun süredir birşeyler yapmaya çalışıyor aslında philipsten daha sağlam bir telefon bekliyordum 166 gr ağırlık çok fazla 12.3 mm kalınlığında. eski nesil işlemci var insan bi 28 nm yonga çift çekirdek kullanır. çözünürlük düşük. bunlara biraz dikkat etse bu bataryayla piyasada gerçekten iddialı olabilirdi.

• Bende Xenium x800 vardı, telefon yeniyken konuşulmazsa 1 aya yakın standby süresi vardı neredeyse. Kutudan çıktığı haliyle, yani fabrika şarjıyla bile kaçgün kullandım, konuştum. Babama verdim hala kullanıyor, dayanıklılık olsun, pil ömrü olsun çok iyi telefondu. Özellikleri de akıllı telefon olmamasını göz önüne alırsak çok fazla değildi ama java konusunda diğer ucuz telefonlara göre daha iyiydi. Türkiye piyasasına girerse almayı düşünebilirim, androidli samsungu her gün iki posta şarja takıyoruz. Kullanmasak bile bakıyorum hücre askıda vs diye pil yine kendi kendine bitiyor.

• walla işlemcisi umrumda değil 1ghz film seyretmek internette gezinmek için yeterli türkiyede olsa tereddüt etmeden alırdım bende fisio 625 kullanmıştım philips ne yapsa kaliteli yapıyor.

• Batarya konusunda iddalı özellikle çift sim kart kullanıcak olanlar için gayet ideal, renk seçenekleride her zevke hitap ediyor :) Bakalım Philips o büyük başarılarını akıllı telefon sektöründede gösterebilicekmi..

• uygun fiyatlı bir çözüm olacağı için donanımı idare eder.çift sim kullanıldığında pil avantajı pek belli olmaz ama alıp tek sim ile kullanırsanız pil ömrü mest edecektir

• MediaTEK :/ Çakma telefonlarda vardı bu işlemci

• Öncelikle çok ağır demek istiyorum, işlemcisi de sanırım iyi değil, haberleri takip ettiğimde üst/orta seviyede görülen bir işlemci değil, yukarıda daha fazla bilgi sahibi olan üyeler zaten işlemci hakkında yorumlarda bulunmuşlar.

Pil konusunda bu donanımlar ile iyi bir başarı göstermiş ama dediğim gibi bu donanımla. Sade tasarımıyla ve renk seçenekleriyle çok tatlı görünüyor.

Philips adı altında üretilen ürünlerin kalitesi tartışılmaz, önceki telefonları da pil konusunda başarılı oldukları için reklamlarını iyi yapmışlardı ancak akıllı telefon olunca konu yazılım desteği konusunda düşündürüyor Philips! Gerçi sadece markalara mahkum olmasakta.

Fiyatı gayet uygun olursa almamam için bir neden yok.

• HTC desire V ile kiyasliicak olsak bunu kim kimin neresinde ?

• 1 GHz Cortex-A5 ile MediaTek MT6575 'in karsilastirmasi ?
  • hala xenium X800 kullanıyorum taş gibi,sağında solunda soyulmalar mevcut ama tık demiyor maşallah

batarya mükemmel oluyor
  • yabanci bir forumda Philips W732 deki cpu MediaTek MT6575 'in aslen 1GHz'lik ARM Cortex-A9 oldugunu ve esdegeri Qualcomm MSM7227A 'dan ( ARM Cortex-A5 ) bi nebze daha verimli,1 GB RAM'iyla da gayet uyumlu oldugunu okudum.

forumdashlarin fikirleri lutfen....
  • http://etotalk.com/philips-w732-3g-wcdma-android40-10ghz-dual-sim-43ipsblack_p3103.html#review

firindan taze cikti !
    Philips'ten Android 4.0 ICS işletim sistemli ve çift sim kart girişli model: W732

Marka / Model
    Philips W732

İşlemci: MTK6575 ARMv7 Cortex-A9 1.0GHz
    GPU: Power VR SGX531 Ultra

OS
    Android V4.0
    İngilizce, diğerleri isteyin(Sipariş onayı üzerine tavsiye bize favori dil Lütfen)

Hafıza
    RAM: 1GB / ROM: 4GB eMMC
    MAX (TF-Kart) 64GB Sınıf 12 Micro SD Hafıza Kartı destekler

Boyut 126,37 x 67,44 x 12,3 mm

Ağırlık Pil ile 166g

Ekran 4.3 "480 x 800, 16M Renk (TBD), IPS-LCD Kapasitif Çoklu Dokunmatik Ekran

Çift Sim, destekler W + G / G + G
    2G: GSM / GPRS / EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
    3G WCDMA / HSPA / HSPA +: 900/2100MHz

Renk Siyah

GPS
    GPS ve A.GPS Dahili

Not:
    Aşağıdaki ülkeler için harita var, ek bilgiye ihtiyacınız varsa satıcıya sorunuz:

Almanya, İsviçre, Avusturya, İspanya, Portekiz, Birleşik Krallık, İrlanda, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, Fransa, Yunanistan, İtalya, Polonya, Rusya, Baltık ülkeleri, Finlandiya, Danimarka, İsveç, Norveç, vs

Bağlantı

EDR ve A2DP destekli Bluetooth
    Wi-Fi: IEEE 802.11 b / g / n, destekler Wi-Fi hotspot
    Mikro USB 2.0

Kamera

Çift Kamera
    Arka 5.0 mega piksel / Otomatik Odaklama
    Ön 0.3 mega piksel, Skype Video Aramalar destekler

Ses ile 480P 3GP, Max 30 dakika çekim desteği.

Algılayıcı
    Yerçekimi Sensörü, Proximity sensörü, Işık Sensörü

Radyo FM

Video
    AVI, MP4, FLV, 3GP, MOV, ASF, MPEG, RMVB, H.263, H.264, vb

Ses
    MP3, AAC, WAV, vb / 3,5 mm Audio Jack

Özel fonksiyon
    G-sensör, P-Sensor, L-Sensörü, FM radyo, WiFi, GPS, Multi-touch, Çift SIM, açık / kapalı Programı Güç, Cevapsız Aramalar LED Bildirimi

Paket İçeriği
    - Li-ion Pil 2400mAH x 1
    - Kulaklık / 3,5 mm Audio Jack
    - USB Kablosu
    - Şarj Cihazı

• etotalk 1GB RAM degerini revize etti,geriye pilden baska ne kaldi ?

http://etotalk.com/philips-w732-3g-wcdma-android40-10ghz-dual-sim-43ipsblack_p3103.html

philips w732 ukraynadan daha batiya resmi gelme niyetinde degil gibi,cihaz bi hal olursa noolcak,alttakilerde duyarsiz.

illaki dogru duzgun dual SIM dersek ibre yine samsung'tan yana gibi.iki ay gecikse bile !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 26 Temmuz 2012; 10:32:31 >

• adı üstünde PİLİPİS
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.