Şimdi Ara

Malphite mi Olaf mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunda Garen kullanıyorum. Daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum. Ama Garen'in skilleri bana göre rahat değil. Buna alternatif olarak ne olabilir konumda Tristana önerildi ancak Range karakter yani uzaktan vuran kullanamıyorum. O yüzden;
    Malphite mi Olaf mı? Yoksa da bu yakından vuran karakterlere öneride bulunabilir misiniz? ancak en pahalı 3150 IP olarak.

NOT:Bu arkadaşımın DH hesabı. Ben çizili olduğum için arkadaşım konuyu açıyor. Bu hesabın bu konuya yazdıkları hiç bir şekilde "Nyan Troll" nickini ilgilendirmemektedir.

• Kardeşim olaf sağlam attacker, malphite'de olaf gibi adlerin counteri sen attack oynamak istiyosan olaf derim çok rahat aç e yi 100true damage ilk levelde fakat ad'leri counterlemek istiyosan def olmak istiyosan malphite derim
  • malphite = ad counter
    karşına ad bir hero geldimi kesinlikle lane'i kazanırsın.
  • Malphite rulez
  • olaf ad counteri degil tam olarak... malph top lane daha kullanisli ama seni sarar mi bilmem. olaf lane de baya iyi de bilmiyorum
  • Olaf oynaması Malphite'den daha zor ve ikisinin türleri farklı biri tank diğeri off tank ben olsam solo top için Garen'dan sonra Wukong gibi hareketli bir hero alırdım aynı zamanda çok yüksek de damage vurabiliyor bunları geç Wukong al.
  • Olaf early gamede op late gamede çöp.O yüznden olafa bir dmg itemi alıp diğerlerini full tank kasman lazım.Malphite ise solotopta gerçekten çok şahane bir karakter darius un antisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockername

Olaf oynaması Malphite'den daha zor ve ikisinin türleri farklı biri tank diğeri off tank ben olsam solo top için Garen'dan sonra Wukong gibi hareketli bir hero alırdım aynı zamanda çok yüksek de damage vurabiliyor bunları geç Wukong al.

Wukong un fiyati ne kadar acaba?

Tavsiyeler icin sag olun. Malphite yakin gibi simdilik
  • Malphite daha çok takımı tanklamaya ve burst damage vurmaya yönelik bir champ.
    Olaf ise rakibin carrylerine yapışıp true dmg, slow vs onu kesmek için yapılmış bir karakter.
    Malphite tavsiye ederim sebebi ise takımı tek başına taşıyabilen bir champ direk indiriyorsun carrylerini.
  • Wukong 6300 eğer ki ip biriktirme sorunun varsa sen bilirsin fakat hem early hem de late gamede iş yapar Malphite oynaması zevkli değildir pek aklında bulunsun fakat bir takımda Malphite iyi oynuyorsa o oyunun kazanma ihtimali çok yüksektir,solo top değil de jungler olarak daha iyi bence ayrıca dive yapabilen jungler karakterleri arasında bknz:Volibear,Amumu,Singed.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadMan55

Kardeşim olaf sağlam attacker, malphite'de olaf gibi adlerin counteri sen attack oynamak istiyosan olaf derim çok rahat aç e yi 100true damage ilk levelde fakat ad'leri counterlemek istiyosan def olmak istiyosan malphite derim

malphite'ın counter picki olaftır -_-
  • Bu hesabin sahibiyle birlikte oynuyoruz. Onda Akali var. Surekli birlikte takiliyoruz oyun icinde. Yanimda akali gibi bir karakter varken yanimda Malphit iyi olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

Olaf early gamede op late gamede çöp.O yüznden olafa bir dmg itemi alıp diğerlerini full tank kasman lazım.Malphite ise solotopta gerçekten çok şahane bir karakter darius un antisidir.

YAV HE HEE sırf e'si early'de yardırır late'te pasifi,q'su,w'su,ultisi yardırır. frozen warmog atmas bt maw of malmortius kas carryye yapıs kes
  • quote:

Orijinalden alıntı: ototrofinsan

quote:

Orijinalden alıntı: MadMan55

Kardeşim olaf sağlam attacker, malphite'de olaf gibi adlerin counteri sen attack oynamak istiyosan olaf derim çok rahat aç e yi 100true damage ilk levelde fakat ad'leri counterlemek istiyosan def olmak istiyosan malphite derim

malphite'ın counter picki olaftır -_-

+1
  • olafda malphite dede bence şahane herlar malphite hem ap olarak fena vurur hemde def kasarak acayıp bir ad counter yok ben ap yada def kasmak istemiorum dersen

olaf al rahatına bak canın azaldıgında sana gelcek bir oyuncu kesmek için olafın pasifi atak speedini arttırcak ve cang cang w skilinide acıp son vurusunda true damege vurdugunde enemy başlıcaktır konuşmaya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

Olaf early gamede op late gamede çöp.O yüznden olafa bir dmg itemi alıp diğerlerini full tank kasman lazım.Malphite ise solotopta gerçekten çok şahane bir karakter darius un antisidir.

late gamede çöp
    late gamede çöp
    late gamede çöp
    late gamede çöp
  • Counter pick ne demek oyunda bir hayli yeniyim
  • Xin al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyan Troll

Counter pick ne demek oyunda bir hayli yeniyim

Şöyle diyeyim Malphite tank kasıyor ya armor vs.Olaf true damage'e sahip.True damage demek armor,magic resist vs. dinlemeden kaç yazıyorsa o kadar vurur.100 damage yazıyorsa 100 vurur yani.Yani Olaf,Malphite'e true damage 5 level olunca 340 true damage vuracak 5 saniyede bir.Bu da Malphite'in kastığı armor itemleri boşa gidecek demek.

Özet : Counter,heronun sahip olduğu bir özellikten dolayı karşısındaki kişiye avantaj sağlamasıdır.Counter Pickte işte o özelliğe göre hero picklenmesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kontrollee -- 12 Temmuz 2012; 12:16:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyan Troll

Bu hesabin sahibiyle birlikte oynuyoruz. Onda Akali var. Surekli birlikte takiliyoruz oyun icinde. Yanimda akali gibi bir karakter varken yanimda Malphit iyi olur mu?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.