Şimdi Ara

ZTE S302 telefonun herhangi bir sorunu var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
9.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar düz değişik bir telefon arıyordum. john's phone hoşuma gitmişti fakat tr'de yok. Sonra gezerken bu telefonu gördüm.

http://www.hizlial.com/u02.044.0568.0002/zte-s302-kulakliksiz-radyo-dinleyebilme

acaba bu telefonu kullanan varmı? kullananlar görüşlerini yazarsa sevinirim.
    benim için sadece konuşma önemli. ses kalitesi önemli. herhangi bir ses problemi yoksa alınabilir gibi geldi bana telefon.
    tuşların kullanımı rahatmı?
    bir de titreşim varmı telefonda??

teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **cyborg** -- 12 Temmuz 2012; 13:49:53 >

• youtube da işinize yarayacak bir video var.titreşimi yokmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=J_2nsfdLbds
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyOzoTis

youtube da işinize yarayacak bir video var.titreşimi yokmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=J_2nsfdLbds

Hocam sagolun. Sonradan ogrendim titresim olmadigini. Olmasa da olur deyip siparisimi verdim. Pts elime gecer yorum yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyata bak. Ederi en fazla 90 lira civarı ama piyasada rakibi yok.
  • yaw baktım en kötü tel 120 TL den başlıyor. zaten ben telefonda fazla özellik olmasını istemiyorum. bana tam böylr bir telefon lazımdı. sadece konuşmak için. aslında sms-radyo olmasa da olurdu:D:D

baktım TR'de bu tür başka telefon yok. nokialarınkinde de ses problemi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

yaw baktım en kötü tel 120 TL den başlıyor. zaten ben telefonda fazla özellik olmasını istemiyorum. bana tam böylr bir telefon lazımdı. sadece konuşmak için. aslında sms-radyo olmasa da olurdu:D:D

Peki rehber ekranında isimler nasıl çıkıyor ? Fotoğraf koyabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

quote:

yaw baktım en kötü tel 120 TL den başlıyor. zaten ben telefonda fazla özellik olmasını istemiyorum. bana tam böylr bir telefon lazımdı. sadece konuşmak için. aslında sms-radyo olmasa da olurdu:D:D

Peki rehber ekranında isimler nasıl çıkıyor ? Fotoğraf koyabilir misiniz ?

yarın akşam elime geçer(bi daha da ne hızlıal sitesinden alışveriş yaparım ne de MNG kargoyu seçerim)

en geç salı dönerim...
  • bu telefondan bir akrabamıza bizde almayı düşünüyoruz.piyasada olmadığı için bizde o siteden alacaktık. sorun yaşadınız sanırım. telefon size ulaşınca yaşadığınız sorunları ve telefonu detaylı anlatabilir misiniz?

radyo net çekiyor mu ?
    ışık yeterince aydınlatıyor mu ?

şimdiden teşekkürler..
  • Mng kargoya da lanet olsun dün aradim adresi bulamadik diyorlar. Bir daha da ne mng kargo ne de hizlial ile alakam olmaz. Cumaya kaldi bizim telefon.

Yav oraya resmi adresi yazdik. Sanki 3. Kavsaktan sola 100m sonra saga dedik adama. Bulamadim diyor. Ilcemizde kime sorsa gosterir bizim evi. Olmadi ac google mapi bak. Adamin isine oyle geliyo. Sikayet edicem tabi dikkate alirmi bilmem mng.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon elinize ulaştı mı nasıl telefon detaylı bilgi verirseniz memnun olurum.

Bir arkadaş sağolsun incelemede bulunmuş.
    http://www.youtube.com/watch?v=J_2nsfdLbds&feature=channel&list=UL
    http://www.youtube.com/watch?v=J_2nsfdLbds&feature=autoplay&list=ULNEezjd8-rdo&playnext=1

bu iki linkten bakabilirsiniz.

Telefonun SAR değeri
    0.77 W/kg

Bilginize...

Benzer özeliğe sahip birde Alcatel OT-282 var.

http://www.youtube.com/watch?v=R1hCJDLUHGc

ama malesef türkiyede yok. olsa daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratdur -- 21 Temmuz 2012; 12:53:04 >

• telefon elime ulaştı. uşak mng sağolsun 1 haftada teslim edebildi. mng ile işim olmaz bir daha. hızlıal da aynı gün kargo yazmasına rağmen aynı gün çıkış yapmadı. mecbur kalmadıkça hızlıal'ı da tercih etmem.

telefonun içinden çıkan kağıtta sar değeri 0.67 yazıyodu sanırım bi daha bakarım.
    telefonda 4 ana menü var. rehber-sms-arama kaydı-ayarlar(ayrıca hesap makinesi hatırlatıcı ve kulaklıksız çalışan radyo da var)
    5-6 tane farklı zil sesi koymuşlar içine. titreişm yok.
    ekranı siyah-beyaz. 2 satırlık metin sığıyor.(çok mesajlaşan birisine tavsiye etmem) ben ayda 1 mesaj ya atarım ya atmam.

tuş kilidi açma kapama, radyo açma kapama, ışık açma kapama yanlardaki özel tuşlarla yapılıyor. ilk açtığımda tuş kilidini normal yoldan deneyip açamamıştım:D:D

tuşlara hızlı arama kaydediliyor. hatta yıldızda kadın karede erkek resmi var:D:D
    arkada acil arama tuşu var 112 kayıtlı basınca arıyor ancak değişebiliyo sanırım.

rehber isim listesi şeklinde. ekranda bir seferde tek isim çıkıyor.isime ok'e tıklayınca numarası karşınıza çıkıyor. tekrar ok'e(yeşil tuş) basınca arıyor.

@myozotis radyo ve ışığın kalitesini sormuş denemedim henüz. deneyince yazarım tekrar.

başka soruları olan varsa gece cevaplarım...

yalnız telefonu görenler hesap makinesi sanıyo inanmıyolar telefon olduğuna başta:D:D
    sonradan da gülmekten yarılıyolar. 2-3 tane yaşça büyük kişi çok beğendi tuşların büyüklüğünü.

şimdilik memnunum telefondan. çok matrak oluyo toplulukta telefonu masaya koyunca:D:D

• Resimleri internetten buldum.Ama resimlerdeki telefonun markası ZTE değil.Ama sanırım ZTE marka olanla birebir aynı.Yaşlılar için gerçekten güzel bi telefon.Ama keşke ekran biraz daha büyük olsaymış.Ayrıca birde Just5 markası var.Türkiye'de bulabilir misiniz orasını bilmiyorum ama aynı tipte tuşlar büyük, hatta renkli olanları ve kızaklı tasarıma sahip olanları var.Kızaklı tasarımı olanda termometre bile var. Just5 resmi site :http://www.just5.eu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 21 Temmuz 2012; 17:01:45 >

• İncelemenizden dolayı teşekkür ederim. Telefon sadece konuşmak için ideal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdur

İncelemenizden dolayı teşekkür ederim. Telefon sadece konuşmak için ideal...

telefonda oyun olmamalı benim. nokia'da bile yılan oyunuyla zamanımı boşa harcıyorum. alışkanlık olmuş.

normal telefon almamamın bir nedeni de bu idi.

benim açımdan telefon budur. telefonda internet-oyun-uygulama hiç sevmem.
    Şu anda asgari ücretli adam bile samsung galaxy- iphone kullanıyor sadece alo demek için. Bu da benim hoşuma gitmiyor hiç. milleti öyle güzel kazıklıyorlarki. tabi özelliklerini hakkıyla kullanana lafım ok.

yalnız şu telefonun küçüğü olsa iyiymiş bir de:)
  • quote:

quote:

İncelemenizden dolayı teşekkür ederim. Telefon sadece konuşmak için ideal...

telefonda oyun olmamalı benim. nokia'da bile yılan oyunuyla zamanımı boşa harcıyorum. alışkanlık olmuş.

normal telefon almamamın bir nedeni de bu idi.

benim açımdan telefon budur. telefonda internet-oyun-uygulama hiç sevmem.
    Şu anda asgari ücretli adam bile samsung galaxy- iphone kullanıyor sadece alo demek için. Bu da benim hoşuma gitmiyor hiç. milleti öyle güzel kazıklıyorlarki. tabi özelliklerini hakkıyla kullanana lafım ok.

yalnız şu telefonun küçüğü olsa iyiymiş bir de:)

Aynen size katılıyorum. telefonu sadece eğer telefon konuşmak için alıyorsan bu telefon tüm ihtiyacını karşılar. öyle insanlar var ki sadece alo derken hava olsun diye dünyanın parasını veripte kullanan insanlar var. Kullanan için de gereği gibi işi için ise lafımız asla olmaz.

telefon idealmış... Anneme alacağım 1 tane. ;)

• quote:

Aynen size katılıyorum. telefonu sadece eğer telefon konuşmak için alıyorsan bu telefon tüm ihtiyacını karşılar. öyle insanlar var ki sadece alo derken hava olsun diye dünyanın parasını veripte kullanan insanlar var. Kullanan için de gereği gibi işi için ise lafımız asla olmaz.

telefon idealmış... Anneme alacağım 1 tane. ;)

batarya konusuna henüz açıklık getiremedim %40 dolu geldiği için. ancak göstergede 5 çubuk var. pazar akşam takmıştım bugün 3 gün doldu. hala 5 çubuk sanırım 10 günü rahat geçecek:)

benim de annem dayım falan çok sevdi telefonu ver diyolar. hevesim geçsin sonra vericem:D:D
  • telefon ihtiyacım yok ama alasım geldi :)
  • http://www.just5.eu/indexNoIntro.php

bu üründe internette baya populer ama bunun 4 çeşit modeli var baya da güzeller... kızaklı olan şekil ;)
  • quote:

http://www.just5.eu/indexNoIntro.php

bu üründe internette baya populer ama bunun 4 çeşit modeli var baya da güzeller... kızaklı olan şekil ;)

just 5 daha çekici cidden. zteden daha güzel ama TR de yok. bakmıştım daha önce

bu arada şarj 9 gün gitti. 12-13 gidecek gibi oldu yarıdan sonra çok hızlı azaldı üzüldüm:D:D
  • 9 gün, baya güzel... kullanım nasıl görüşme, mesaj ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.