Şimdi Ara

Jelly Bean klavyesi Android 4.0.3 ve üzeri cihazlara port edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google'ın Jelly Bean işletim sistemindeki yerleşik klavye uygulaması, performans, tahmin yeteneği ve kullanıcı sözlüğü açısından çok başarılı bulundu ve pek çok alternatif klavye uygulamasının önünde olduğu belirtiliyor.

Beansoft geliştiricisi ise açık kaynak olarak klavyenin alfa sürümünü ICS cihazları için port etmeyi başarmış. 

Jelly Bean Keyboard adlı uygulama, sürümdeki yerleşik klavyeyi bazı eksikliklerle Android 4.0.3 ve üzeri cihaz sahiplerine getiriyor.

Alfa sürümü olması nedeniyle kullanıcı sözlüğü çalışmıyor ve kelime ekleme sırasında çökme yaşanıyor. Tam kelime tahmini ve otomatik düzeltme sadece İngilizce için yapılıyor. Desteklenen diller ise İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve Rusça.

Klavye ücretsiz olarak Play mağazasında indirmeye sunulmuş ve geliştirilmeye devam edecek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beansoft.bean_keyboard

• Bir kaç gün önce Xperia arc s aldım. Buraya kadar herşey normal! Yahu acaba ben telefonla toplamda kaç dakika görüşmüşüm diye bir bakayım dedim! Ara ki bulasın. Sonra öğrendim ki 50 tl lik telefonda bile olan bu özelliği google amca android e eklemeyi unutmuş! Bu işi hakkıyla yapan bir uygulama var oda parayla satılıyor! Android i savunan, deli gibi destekleyen arkadaşlara selam olsun, ANDROİD PİŞMANLIKTIR.

• quote:

Orijinalden alıntı: proyuris

Bir kaç gün önce Xperia arc s aldım. Buraya kadar herşey normal! Yahu acaba ben telefonla toplamda kaç dakika görüşmüşüm diye bir bakayım dedim! Ara ki bulasın. Sonra öğrendim ki 50 tl lik telefonda bile olan bu özelliği google amca android e eklemeyi unutmuş! Bu işi hakkıyla yapan bir uygulama var oda parayla satılıyor! Android i savunan, deli gibi destekleyen arkadaşlara selam olsun, ANDROİD PİŞMANLIKTIR.

kulladığı telefonda arama süresini bile bulmaktan aciz olanlara selam olsun

Jelly Bean klavyesi Android 4.0.3 ve üzeri cihazlara port edildi

• quote:

Bir kaç gün önce Xperia arc s aldım. Buraya kadar herşey normal! Yahu acaba ben telefonla toplamda kaç dakika görüşmüşüm diye bir bakayım dedim! Ara ki bulasın. Sonra öğrendim ki 50 tl lik telefonda bile olan bu özelliği google amca android e eklemeyi unutmuş! Bu işi hakkıyla yapan bir uygulama var oda parayla satılıyor! Android i savunan, deli gibi destekleyen arkadaşlara selam olsun, ANDROİD PİŞMANLIKTIR.

şarj kullanımına baksanız ordada yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: proyuris Bir kaç gün önce Xperia arc s aldım. Buraya kadar herşey normal! Yahu acaba ben telefonla toplamda kaç dakika görüşmüşüm diye bir bakayım dedim! Ara ki bulasın. Sonra öğrendim ki 50 tl lik telefonda bile olan bu özelliği google amca android e eklemeyi unutmuş! Bu işi hakkıyla yapan bir uygulama var oda parayla satılıyor! Android i savunan, deli gibi destekleyen arkadaşlara selam olsun, ANDROİD PİŞMANLIKTIR.
    kulladığı telefonda arama süresini bile bulmaktan aciz olanlara selam olsun Jelly Bean klavyesi Android 4.0.3 ve üzeri cihazlara port edildi

Eyvallah kardeşim resim ekleyerek zahmet etmişsin. Bu kadar iyi bildiğine göre Xperia Arc S te nerede bulacağımı da söyleyebilirsin diye düşünüyorum! Android 4.0.4 kullanıyorum. Telefon araması yaptığımız uygulamayı google amca nasılda ücretsiz sunmuş bunu çok merak ediyorum! Cihaz telefon hariç herşeye odaklanmış durumda. Telefon hariç herşeyi kullanan arkadaşlara selam olsun, ANDROİD PİŞMANLIKTIR.

• @proyuris

Marketten "traffic counter extended" isimli uygulama ucretsiz cagri ve veri kullanimini gorebilirsin
    Buna benzer bedava bircok uygulama var yeterki ne aradimizi bilelim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbsahan -- 12 Temmuz 2012; 12:55:22 >
  • android pişmanlık olduğunu varsayan sayın kardeşim siz neyi öneriyorsunuz????

• tabi canım sadece galaxy s ve üzeri telefon alan yaklaşık 60 MİLYON insan pişmandır ve onlar gidip aynı paraya iphone almayacak kadarda akıllı degildir. android muhteşem birşey insahhlah dahada gelişir. birazçık standartları olsa yeter oda uygulama geliştiriciler için.
    arama kaydını bulamıyormuş.
    bikere akıllı bir insan gidip birkaçgün önce adreno 205 li tel almaz 1000 tl verip

• Nedense Jelly Bean'ı hep Belly Jean diye okuyorum

• quote:

kulladığı telefonda arama süresini bile bulmaktan aciz olanlara selam olsun

Bu şekilde yazmanız hiç hoş değil... İnsan bulamamış olamaz mı ? Herkes telefonlardan anlayacak diye bir şey yok... Gerçi arkadaş da 5 dakikadar android pişmanlıktır diye saçma bir yargıya varmış bile ama...
  • arkadaşim kimse zorla bişey almiyor senin anroid bilgin kit ise anroidmi suçlu :)

• Daha önce Blackberry mi Android mi derken Blackberry'i seçtim ve anladım ki Blackberry pişmanlıkmış aslında benim işime ne yarar bunu düşünüp alsam sorun çıkmazdı herkesin kendine özgü kişisel tercihleri var bunlar göz önünde bulundurularak telefon alınmalı android,blackberry veya iphone a çamur atılmamalı.

• 3. parti geliştiriciler bile gingerbread'e destek vermiyor artık. Cm9 çıksa da kursak, hatta 10

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: proyuris Bir kaç gün önce Xperia arc s aldım. Buraya kadar herşey normal! Yahu acaba ben telefonla toplamda kaç dakika görüşmüşüm diye bir bakayım dedim! Ara ki bulasın. Sonra öğrendim ki 50 tl lik telefonda bile olan bu özelliği google amca android e eklemeyi unutmuş! Bu işi hakkıyla yapan bir uygulama var oda parayla satılıyor! Android i savunan, deli gibi destekleyen arkadaşlara selam olsun, ANDROİD PİŞMANLIKTIR.
    kulladığı telefonda arama süresini bile bulmaktan aciz olanlara selam olsun Jelly Bean klavyesi Android 4.0.3 ve üzeri cihazlara port edildi

Eyvallah kardeşim resim ekleyerek zahmet etmişsin. Bu kadar iyi bildiğine göre Xperia Arc S te nerede bulacağımı da söyleyebilirsin diye düşünüyorum! Android 4.0.4 kullanıyorum. Telefon araması yaptığımız uygulamayı google amca nasılda ücretsiz sunmuş bunu çok merak ediyorum! Cihaz telefon hariç herşeye odaklanmış durumda. Telefon hariç herşeyi kullanan arkadaşlara selam olsun, ANDROİD PİŞMANLIKTIR.

Telefon uygulamasına girin menü tuşuna basın (s3 te home tuşunun solunda), arama süresine tıklayın.

• cm9-cm10 keşke tablet desteğide sunsa .. ama uzun süre sunmazlar sanırım yada ben mi görmedim :S..

• quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

şarj kullanımına baksanız ordada yazıyor

ne diye akıllı telefon alırsınızki anlamam nokia 3310 senin neyine yetmiyor, anlamassın etmessin ama gidip en iyisini almaya kalkarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 12 Temmuz 2012; 21:48:28 >

• neden 2.3 değilde 4.0 :( androidin de bu yanını sevmiyorum işte.alınan cihazlar 4-5 ayda eskiyiveriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangdasire

neden 2.3 değilde 4.0 :( androidin de bu yanını sevmiyorum işte.alınan cihazlar 4-5 ayda eskiyiveriyor.

2 sene önce Galaxy S aldım, bugünlerde 4.1 jelly bean port edilmiş test romunu kurabiliyoruz, nova 3 oynuyoruz, cm9, miui v4, gibi güncel romlarla, custom kernellerle gelen Voodoo sound özelliğiyle binlerce liralık android cihazların pek çoğundan daha kaliteli ses çıkışı alabiliyoruz. Eskimez.

• Arkadaş bende kendimde sorun var sanıyordum ama gayet normalmişim galiba.Android 2.2.2 kullanıyorum ve arama süresi olayını bende bulamıyorum var mı bana yardımcı olabilecek biri?

• quote:

Eyvahlar olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.