Şimdi Ara

Euko Europa Başlayacaklar /Clan Alımı Yarın 19.00 da Sonlanıyor :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
4.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • / 20.07.2012 tarihinde yani bugün akşam 19.00 da clana alım sonlanacak arkadaşlar. Clan zaten dolmak üzere ve birçok arkadaş şimdiden iyi lvllara ulaştı, 19,00 dan önce gelin sizde kasılın :)

Arkadaşlar forumdan sıkça pm alıyorum. Bildiğiniz veya gördüğünüz gibi konusu var olan bir DH clanımız vardı. Bu clanı bir hafta evvel dağıttık. Ama çok iyi arkadaşlıklar kurduk ve şu an hemen hemen hepimiz aynı clandayız.
    Herneyse, pm ler geliyor clan için. Şu an ki clanımızdan, 3-4 tane 75-80 lvl arası arkadaş çıkıp yeni bir clan kuracak, bunu düşünüyoruz. Beni salmıyorlar . Mevcut clan ile ally olup öyle devam edeceğiz. Mevcut clan yabancı bu arada, ally chat ingilizce olacak. Bizim beyin takımı 1 hafta içinde PK ya başlıyor , sizde yetişirsiniz en fazla 1 aya :)

Yalnız bunun için en azından 6-7 yeni arkadaşa ihtiyaç var. Bizler size yardım edeceğiz. Eslanta geldiğinizde o clanı exp clanına dönüştürürüz zaten. Ordan sonrası kasılır.

Tekrar söylüyorum çok güzel arkadaşlıklar geldi geçen clandan, bu clanda da olacak bu inşallah.
    Bu arada bir arkadaş pm atmıştı bu akşam, Jr deydim tp oldum konuşma kapandı, forumdan BelieveMe ydi sanırım. Ona anlattım bu olayı kısaca, tamam dedi

Beyin takımı :
    TracyJanicka (ben Priest, INT-DB,76 lv) ,
    WalkyTalky (80 Lv, Priest, Int, Buff),
    Kaan (76 Lv, Asas)
    SirLordAvelon ( 80 Lv, Warrior,)
    Aschz (80 Lv, Warrior)
    AYKIRI (7x Lv,Warrior)
    veee suriye asıllı isveç vatandaşı dostumuz Psychopatish( 80 Lv Warrior)

Eski konu linki : http://forum.donanimhaber.com/m_61306778/tm.htm

Oyuna başlayacak arkadaşlar hiç tereddüt etmeyin buyrun, Koxpa müsamaha yok, +9 itemler yok, iron belt pazarda 5 6 gb...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC DC -- 20 Temmuz 2012; 0:22:47 >

• Beni saymayin beyler ben mapusdayim
  • arkadaşlar bende önceki konuya mesaj attım ama katılabilirim istediğiniz zaman aranıza clan konusunda değil şu anda clanımdan çıkamam ama yanınızda olabilirim isterseniz. 80 lvl warrior BooneSCrusheR
  • quote:

Orijinalden alıntı: iMKoP

arkadaşlar bende önceki konuya mesaj attım ama katılabilirim istediğiniz zaman aranıza clan konusunda değil şu anda clanımdan çıkamam ama yanınızda olabilirim isterseniz. 80 lvl warrior BooneSCrusheR

hocam arada irtibata geçelim, Pk lara bekleriz.
  • tabiki arada mining charımda oluorm ona göre buluşur konuşuruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

arkadaşlar bende önceki konuya mesaj attım ama katılabilirim istediğiniz zaman aranıza clan konusunda değil şu anda clanımdan çıkamam ama yanınızda olabilirim isterseniz. 80 lvl warrior BooneSCrusheR

O pot olayını çözebildin mi 76 oldun mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A4eK

quote:

quote:

O pot olayını çözebildin mi 76 oldun mu ?

yok ahmet, malum kızın facebookunu kurcalamak için uyandım girdim şimdi, çok yorgunum ve yatıyorum. %95 char.
    senin chara da giremedim, gm online oldu da pm ime cevap vermedi bu sefer ...
    bu arada ticketlara ne cevap geldi ?

• aranıza katılabilirim fakat daha yeniyim oyunda 1 lvl yeni başladım mazur görün almak isterseniz gelirim . İstemesseniz doğal karşılarım.
  • Canımı çektirdiniz, valla. Eğer slotlar dolu cz doluysa gelebilirim tekrardan.
  • Ticket cevap geldi de oto cevaplardan verdigimiz rahatsızlıktan ozur dileriz felan elle cıkarilacak o
  • quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

aranıza katılabilirim fakat daha yeniyim oyunda 1 lvl yeni başladım mazur görün almak isterseniz gelirim . İstemesseniz doğal karşılarım.

amacımız senin gibileri çekmek, şimdi 2 etti, bir kaç kişi daha tamam desin hemen clanı kuruyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

Canımı çektirdiniz, valla. Eğer slotlar dolu cz doluysa gelebilirim tekrardan.

cz dopdolu da, lufer de pek pt imkanı yok, zaten biz kasacağız 60 a sizi :)
    eslant da normal, çok dolu değil ama boş da değil.
  • Birileri sağlam asas veya okçu olsun arkadaş ya sw dileniyoruz

neyse ben bu gecelik kaçıyorum, hadi iyi geceler.

DİPNOTTT: Mevcut clanda bir kaç tane farklı ülkelerden bayanlar var, hadi şimdi daha çok gaza gelin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

Canımı çektirdiniz, valla. Eğer slotlar dolu cz doluysa gelebilirim tekrardan.

cz dopdolu da, lufer de pek pt imkanı yok, zaten biz kasacağız 60 a sizi :)
    eslant da normal, çok dolu değil ama boş da değil.

Karakter satın alarak gelmeyi düşünüyorum, exp kasmak zoruma gidiyor açıkcası. Exp pre alıp kasana kadar verdiğim uğraşa değmez. Birde oyunda NTS aktif mi? Human char bulursam uyguna onu alabilirim.
  • Nts aktif ama bi garip :) savas kazanmak falan gerekiyor heralde bilen biri bilgilendirsin bizi

Ben SirLordAveLon 80 warrior ^^

Kasmaktansa 70+ coook uygun fiyata char bulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Birileri sağlam asas veya okçu olsun arkadaş ya sw dileniyoruz

DİPNOTTT: Mevcut clanda bir kaç tane farklı ülkelerden bayanlar var, hadi şimdi daha çok gaza gelin

Holy ... Peki bu oyunda gb nasıl yapabiliyoruz acaba ? Mesela usko'da satın alıyoruz mecburiyetten. Euko da olaylar nasıl işliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CryForYou

quote:

Birileri sağlam asas veya okçu olsun arkadaş ya sw dileniyoruz

Holy ... Peki bu oyunda gb nasıl yapabiliyoruz acaba ? Mesela usko'da satın alıyoruz mecburiyetten. Euko da olaylar nasıl işliyor ?

PAZARDAN chitin md çekip +6 basarak satabilirsin başlarda. Czde fosil kasabilirsin saatte 5m falan yapıyor en az. 70 + olunca her gün ft jr boss derken dizersin yani sorun olmaz.

15 temmuzda online olacağam inş. Bu chara çok ısındım exp pre çekip kasmak istiyorum ama 1 ayda 80 olabilir miyim bilmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamdır o zaman geliyorum. Server ırk felan bilgisi nedir ? Sanırım oyun şuanda bakımda. [Mage olucam]
  • Ahmet şimdi resten sonra çıktı sanarsın kesin charı :P
    Ben çıkardım charı raat raat gez :D
    Bankana da 5 er tane yan charından item aktardım ne işi var armor /weapon sc lerin ezik levelde :D
  • oyundayım ben pm verirmisiniz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.