TOUCHPAD SORUNU
35 Cevap80597 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

125 Mesaj
18 Mart 2006; 19:23:54 

İYİ GÜNLER NOTEBOOK UN ÜSTÜNDE GELEN MOUSE(TAUCHPAD) HİÇ İŞLEMİYOR FAKAT HARİCİ USB İLE BAĞLADIĞIM MAUSE ÇALIŞIYOR SORUN NE OLABİLİR NEREDEN DÜZELTİRİM? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

................................................................................

125 Mesaj
18 Mart 2006; 19:26:10 

AYRICA TOUCHPAD İ ÖNCE KULLANIYORDUM HERHANGİ BİR SORUN YOKTU. Bİ ANDA GEÇENLERDE FARKETTİM HİÇ ÇALIŞMIYOR.

................................................................................

1340 Mesaj
18 Mart 2006; 19:56:12 

MUTLAKA AYARLARLA ILGILI BIRSEYDIR DENETIM MASASINDAN AYARLARA BI GIR ORADAN BAK BENCE DUZELECEKTIR

125 Mesaj
19 Mart 2006; 0:36:57 

ayarlardan baktım ama tam olarak bulamadım herhalde rica etsem açıklamalı olarak neresi olduğunu yazar mısınız?

125 Mesaj
19 Mart 2006; 13:38:37 

ARKADAŞLAR KİMSE YARDIMCI OLMAYACAK MI?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Mart 2006; 13:41:06 

dostum driverini yükle belki sorunu kalkabilir driversiz çalışıyor ma bir bak belki olur.

1623 Mesaj
19 Mart 2006; 15:43:19 

denetim masasında fare ayarlarına gir ordan device settings gibi bi sekme olması lazım ona tıklat eğer disable konumundaysa enable
yap eğer öyle bişey yok diyosan sürücülerini baştan kur

"Amacımız, Türk olmayan takımları yenmek." Ali Sami Yen

2129 Mesaj
19 Mart 2006; 15:49:31 

birde notebookunda touchpad enable disable gibi bir tuş varmı kontrol et

* AMD phenom II X6 1090T * MSI 970A-G46 * PNY Quadro 600 * Corsair Vengeance 2x4GB DDR3 1600MHz * 1.5TB SeaGate Sata3 * Corsair Carbide 300R *
* PackardBell TS11HR 2630qm 2,00 Ghz*8gb DDR3*2GB Nvidia GT540M *

125 Mesaj
19 Mart 2006; 22:04:57 

driver ı yükledim ama değişmedi ben genelde usb li mouse kullanıyordum ama touchpad da çalışıyordu fakat şimdi hiç işlemiyor. disable enable zaten ama masaüstünde kısa yolu var mı göremedim. durduk yerde oldu, ben de anlamadım yardım lütfennnnnnnn

125 Mesaj
19 Mart 2006; 22:12:18 

driver ı yükledim ama değişmedi. disable enable herhalde baktım. klavye de kısa yol tuşu var mı bilmiyorum. daha önce usb ile mause kullanıyordum fakat touchpad de çalışıyordu geçenlerde bi dneyeyim dedim çalışmıyor. lütfen acil yardım...

125 Mesaj
21 Mart 2006; 8:14:04 

arkadaşlar başka çözüm yolu yok mu?

54 Mesaj
21 Mart 2006; 8:42:09 

kısayol tuşu olup olmadığını öğrenmek için kullanım kılavuzuna bakabilirsiniz..

428 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
memre111
21 Mart 2006; 9:50:31 

WALLA ARKADAŞIM AYNI SORUNU BEN DE YAŞADIM DÜN BEN ACER 5020 KULLANIYORUM BİRDEN GİDİVERDİ ACABA TOUCHPAD VİRÜSÜMÜ ÇIKTIKİ..:)
EKSTRA OLARAK BİR TEK BLUETOOTH KURDUM SONRA GİDİVERDİ BELKİ ÖNCEDEN GİTMİŞTİR AMA BEN YENİ FARKETTİM BANA DA Bİ ÇÖZÜM LÜTFEN......SİLİP YENİDEN KURDUM....NOTEBOOK ÜZERİNDE ÖLE Bİ TUŞ YOK....AYARLARDANDA ÖLE Bİ AYAR YOK ENABLA DİSABLE DİYE YANİ BENCE GİRDİ BİZEEEEEEEEEE

125 Mesaj
21 Mart 2006; 21:27:31 

memre gerçekten anlamadım ben de ya. driver falan farketmiyo gerçekten. acil yardım lütfen

125 Mesaj
24 Mart 2006; 1:06:04 

arkadaşlar neden kimse cevap yazmıyor? ilk defa böyle bişey geldi başıma.

2783 Mesaj
24 Mart 2006; 17:40:20 

disable enable diye bişey yok ikisi farklı şeyler.Enable olacak bak yinede sen bidaha.

125 Mesaj
25 Mart 2006; 2:32:51 

baktım enable fakat anlamadım yukarıda cevap yazan arkadaşında başına gelmiş. işin ilginç tarafı bi anda böyle birşey oldu. yani ayarlarla kimse oynamadı. başka ne yapabilirim?????????

135 Mesaj
25 Mart 2006; 9:04:19 

Arkadaşım belkide bios update etmen gerekebilir. Laptopun nedir yazar mısın. Laptopum yanımda değil akşam bakarım ayarlarda herhangibir şey var mı bu olayla ilgili.

2011 Mesaj
25 Mart 2006; 10:52:31 

bence de tpad i enale yapmışın farkında değilsin...

success produces success; just as money produces money

2011 Mesaj
25 Mart 2006; 10:58:06 

touchpad bozulamsı en zor kısmı notbukun..iyicene bak ustunde biyerlerde on/off dumesi vardır..bi de usb yi çıkarıp dene en son bios ayarlarını load defaultsu sec..

success produces success; just as money produces money

125 Mesaj
25 Mart 2006; 12:35:47 

MSI M510A MEGABOOK usb yi çıkarıp denedim farketmedi belki dediğiniz gibi bios update edilmeli.

3069 Mesaj
25 Mart 2006; 14:57:06 

Dantes bunu söylemek istemiyorum ama touchpad problemi anakarta kadar gidiyor.Ben bu yüzden amilo pro 2045'i serviste bıraktım.Öncelikle son driver'ı bul.Muhtemelen synaptics'tir.Ordan yükle.Kur.Bir daha dene,çözülmezse ve makineni seviyorsan harici devam et.Garantin varsa hemen götür,hiç uğraşma...

flickr

125 Mesaj
26 Mart 2006; 15:20:09 

zeus arkadaşım ne oldu bakabildin mi? bi gelişme yok bende. güncellemden olabilir belki. ilgilenirsen sevinirim çünkü zaten hep hariciyi kullanıyordum bi anda çalışmadı anlamadım ki

125 Mesaj
26 Mart 2006; 16:59:18 

KOOL şu an için için anakarttan olduğunu zannetmiyorum geçenlerde sabit disk kurtarıcıyı çalıştırdım c eski haline geldi sıfırlandı yani sonra güncellemler piyasaya çıktı. kapanırken program sonlandır ortaya çıkıyor. yani şu an için direkt anakarttan dememiz yanlış olmaz mı? ya bu işi anlayan kimse yok mu lütfen bana ayrıntılı olarak yardımcı olabilir mi?

125 Mesaj
27 Mart 2006; 7:01:13 

arkadaşlar neden kimse cevap vermiyor. kimsenin başına böyle bir durum gelmedi mi?

7 Mesaj
27 Mart 2006; 23:18:42 

slm..
bu sorun benim basıma da geldi gecen hafta..
notebook yanımda dururken cep telefonuyla konusuyodum,sonra telefonu kapattıktan sonra bilgisayara dondugumde touchpad'in yanıt vermediini gordum..once panikledim (azonce calısıyodu,biyeriyle oynamadım diye) ama sonra denetim masası'ndan mause ayarlarına girdim ve device kısmından "reset device" i tıkladım ve sorun duzeldi bnde.. ertesi gun yine tekrarladı ve ben yine telefonla konusuyorum..artık pc'nin yanında telefonla konusmuyorum :S

125 Mesaj
29 Mart 2006; 23:02:10 

başka bir çözüm yolu ya da bende ki problem nedir fikri olan yok mu?

125 Mesaj
31 Mart 2006; 6:38:15 

zeus kardeş ne oldu benim sorunu hallolmadı daha.

125 Mesaj
2 Nisan 2006; 16:24:59 

arkadaşlar yok mu başka fikri olan?

125 Mesaj
4 Nisan 2006; 13:13:34 

arkadaşlar neden kimse cevap vermek istemiyor?

185 Mesaj
4 Nisan 2006; 13:21:55 

simdi herkes yapılabilecekleri yazmıs artık yapman gereken son sey butun yedeklerini aldıktan sonra format atmak ve guncel surumlu driverlari yuklemek bunu yaptıktan sonra da cozum bulamazsan sana servis yolu gozuktu demektir uzgunum.

125 Mesaj
7 Nisan 2006; 12:02:17 

yani format atmadan çözemez miyim? makinemin performansı da iyi aslında yani şimdi touchpad için format mı atmalıyım?

1 Mesaj
30 Mayıs 2006; 16:13:15 

pili çıkar tak duzeliyo

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Mayıs 2006; 18:02:08 

quote:

Orjinalden alıntı: DANTES_07

yani format atmadan çözemez miyim? makinemin performansı da iyi aslında yani şimdi touchpad için format mı atmalıyım?

SENİNKİ YİNE HİÇ ÇALIŞMIYO ONA ŞÜKRET BENİM TOUCHPADİ GÖRSEN 2 METRE UZAĞA KAÇARSIN
HERHANGİ Bİ İŞ ÜZERİNDEYKEN TOUCHPAD E YANLIŞLIKLA DEYMEYİVERSİN ELİM HEMEN SAPITIYO EKRANDA KENDİ KAFASINA GÖRE
HAREKETLER YAPIYO PROGRAMLARI AÇIYO KAPATIYO AYARLARI BİLE DEĞİŞTİRİYO ADİ
İŞLERİM BAZEN YARIDA KALIYO BAZEN ÇÖPE GİDİYO...
O NEDENLE HERZAMAN USB MOUSE TAŞIMAK ZORUNDA KALIYORUM...
YANİ SENİN DURUMUN İYİ SEN YİNE ŞÜKRET

5 Mesaj
26 Temmuz 2008; 11:13:14 

arkadaşım aynı sorun ile bende karşılaştım yaptığım şey touchpad yazılımını kaldırmak yeniden başlatmak ve bir daha yükleyip tekrardan başlatmak ve şu anda çalışıyor umarım işini görür kolay gelsin

Cahilin Efendisi Olacağına Arifin Kölesi Ol Daha İyi

6934 Mesaj
26 Temmuz 2008; 14:23:18 

Ya biraz okuyun Allah rızası için 16 aylık konu yaaa 16!!!!

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375