Şimdi Ara

Selçuk ağır sakatlık geçirirse ne yapacaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yerini kim dolduracak ? var mı onun gibi bi adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ona hamit deniyor
  • Hamit'i orta sahanın ortasında her ne kadar beğenmesem de Hamit oynar.Olmadı Culio.
  • hamit orayı doldurur da ağzını bi hayrı aç.. töbe yarabbim
  • ağzını hayra aç
  • Culio,Hamit,Engin,Yekta,Ceyhun diye gider ama hiçbiri Selçuk'un verdiği performansı gösteremez
  • sabriyle neden sözleşme yenilendi sanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Culio,Hamit,Engin,Yekta,Ceyhun diye gider ama hiçbiri Selçuk'un verdiği performansı gösteremez

yekta uzun sakatlık dönemi geçirdi formunu yakalarsa selçuğu aratmaz
  • Aslında çoğumuz Yekta'yı sakatlığından dolayı doğru düzgün izleyemedik. Sürekli oynayan ve formda bir Yekta fazlasıyla iş görür. Olmadı Hamit ve Culio çok rahat o bölgeyi belirli bir süre idare eder. Fakat Selçuk kadar etkili olacaklarını hiç sanmıyorum.
  • koyariz forumdan birilerini. Koy barbari koy hashusu koy noiri koy evoyu gerci evo biraz siritir ama sabriden iyi oynar yine

• Hay ağzını

• quote:

Orijinalden alıntı: stevan

quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Culio,Hamit,Engin,Yekta,Ceyhun diye gider ama hiçbiri Selçuk'un verdiği performansı gösteremez

yekta uzun sakatlık dönemi geçirdi formunu yakalarsa selçuğu aratmaz

İnşallah bende çok seviyorum ve istiyorum Yekta'yı.
  • Ağzını hayra aç acayip sinirlendim bak
  • Abi ne gerek var şimdi bize bunu düşündürtüyosun ? Allah korusun, Allah nazarlardan saklasın.

Ayrıca Yekta harbiden çok yetenekli bir oyuncu. Onunda zamanla takımda önemli bir yer edineceğini düşünüyorum zaten sakatlanmadan önce oynamaya başlamıştı ilk 11 de. Tek korkum onun Türkiye içi transferde takas verilmesi.
    Aslında geleceğe iyi yatırım yaptı FT çaktırmadan. Semih,Ceyhun,Emre,Yiğit,Sercan,Merthan,Eray gibi isimler ilerleyen zamanlarda daha çok rol oynayacaklardır. Yekta diğer isimlere göre daha tecrübeli. Zaten kalitesi belli olan bir oyuncu ama şanssız sakatlıklara kurban gidiyor durmadan. Bu uğursuzluğu üstünden atarsa çok önemli parça haline gelir.
  • Muslera. Adam gol de atıyor.

• abi hem şampiyonlar ligi diyorsunuz hem de sakatlanırsa yekta'yı oynatırız diyorsunuz, bize beyin bedava gerçekten
  • engin-yekta
  • ağzını hayra aç. hayyyyyy
  • Ben oynarım. Ben demek Selçuk İnan demek
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.