Şimdi Ara

Nexus 7, Android 4.1.1 sürümüne güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ASUS tarafından üretilen ME370T model numaralı Google'ın ilk tablet bilgisayarı Nexus 7, bugün Android 4.1.1 işletim sistemi versiyonuna güncellendi. Google I/O katılımcılarına dağıtılan Android 4.1 yüklü tabletlere gelen yazılım güncellemesinin, satışa çıkacak ürünlere yüklenen stabil sürüm olduğu tahmin ediliyor.

12.6MB büyüklüğündeki yazılım güncellemesi, cihaz sahiplerine OTA olarak ulaşıyor. İşletim sistemi sürümünü 4.1.1, yapı numarasını JRO03C'ye yükselten paket, bazı hataların ve gereksiz veri kayıtlarının çözümünü içeriyor, test sürümündeki bir takım problemleri gideriyor.

Genel olarak performansta artış ve tepki süresinde azalma gözleniyor. Kilit ekranındaki açılışta yaşanan duraksama giderilmiş, Google Now uygulamasının stabilitesi sağlanmış, arayüz hızı arttırılmış. Son olarak da Google Wallet eklenmiş. Bundan sonra Nexus 7 kullanıcıları NFC özelliklerini kullanarak ödeme ve benzeri işlemleri tabletleriyle yapabilecek.

Test sürecinden çıkan Nexus 7 ve Jelly Bean'in bu güncellemeyle kararlı hale getirildiğini söyleyebiliriz. Artık tüketicilere 1-2 hafta içerisinde dağıtımı başlayacak Nexus 7'yi beklemek düşüyor.  

• Nexus 7 ne zaman Türkiye'ye gelecek resmi bir bilgi var mi?

• Tablette nfc sizce de gereksiz değil mi ?

• Ya bu tabletın arkasında kamera yokmuş olurmu öyle arkasında kamera olsa alıcam kamerası yok dusundurdu :(

• türkiyeye gelmesini beklemeyin google playdan alabiliyorsunuz

• nasıl alcaz google playde yok
  • nasıl alcaz google playde yok
  • alın bakalım google play'dan ne diyecek size, bilip bilmeden bilgilendirmeyin insanları. ülkenizde henüz alınamıyor diyor google play'a girdiğinizde
  • nwxus7 tab çıksın hemen alıyorum harika bir cihaz .)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.