Şimdi Ara

Samsung 550P Dizüstü Bilgisayar video inceleme 'Masaüstü Bilgisayarınızı Emekliye Ayırma Vakti Geldi!'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
10.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung 550P, Intel'in yeni nesil Ivy Bridge Core i7 3610QM işlemcisinden aldığı gücü Nvidia'nın mobil oyun canavarı Geforce 650M ile birleştirerek hem ofis hem de oyun konusunda tatminkar performans vaat ediyor. Bakalım teknik özellikleriyle göz dolduran bu dizüstü bilgisayar beklentilerimizi karşılayabilecek mi?

• Mesut Abi "Merhaba Ben Mesut Çevik" Diyerek Girdi. Erdi Abi Sadece Baktı İçimde Kaldı En Azından Adını Soyadını Söyle be Adam :)

• internette henüz satışta değil galiba

• Yazık, o sisteme o ekran...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glukhovsky -- 10 Temmuz 2012; 21:46:03 >
  • O güzelim sisteme 5400 RPM harddisk olmamış. Hardiske bak çay demle.

• Olmuşken ekran çözünürlüğü de Full HD olsaydı iyiydi. Batarya 8 hücreli ve 256 GB SSD kullanılsa tadından yenmezdi ama bu haliyle de iyi bir laptop.

• Masaüstü masaüstü, dizüstü dizüstü kalsın. Herkes kendi işini yapsın.

• Fiyat iyi bence F/P den götürür işi

• Ürün Güzel Ama HP DV6 Gibi Olamaz
    http://www.youtube.com/watch?v=FTj77QQCjgk

• Sterep Hoparlör :D

• anasayfadan video haberlere her girdiğimde jenerik bölümünü beklemek zorunda kalıyorum. bu otomatik oynatma özelliğini kaldırsanız çok güzel olacak.
  • ısınma problemi var mı?

• samsung candır.

• Asus ve MSI den sonra geç kalmadımı Samsung i7+650m için?
  • asusn53s serisi tokatladı sizin makinayı :D
    SCORE
    3426 PCMarks

• inceleme için teşekkürler.

15" bir mönitör için 1600x900 bence gayet iyi bir çözünürlük. şu an kullandığım notebook'un çözünürlüğü 1920x1080 ve bazı durumlarda ikonlar falan çok küçük kalabiliyor. keskin gözlere sahip kişiler için bu durum problem olmayacaktır ama benim için sıkıntı olabiliyor.

ben notebook'un batarya performansını çok merak ediyordum ama incelemede bu konuya hiç değiinlmemiş malesef. çok önemli bir konunun atlandığını düşünüyorum. şu anki notebook'umun bataryası en iyi şartlarda 50 dakika falan dayanıyor ki elektriğe bağlayamacağım yerlerde cihazı açmaya korkar oldum. samsung'un, en azında aşırı güç tüketimi gerektirmeyen sıradan kullanımlarda batarya süresi test edilse idi çok iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hece_he -- 10 Temmuz 2012; 23:21:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hece_he

inceleme için teşekkürler. 15 bir mönitör için 1600x900 bence gayet iyi bir çözünürlük. şu an kullandığım notebookun çözünürlüğü 1920x1080 ve bazı durumlarda ikonlar falan çok küçük kalabiliyor. keskin gözlere sahip kişiler için bu durum problem olmayacaktır ama benim için sıkıntı olabiliyor. ben notebookun batarya performansını çok merak ediyordum ama incelemede bu konuya hiç değiinlmemiş malesef. çok önemli bir konunun atlandığını düşünüyorum. şu anki notebookumun bataryası en iyi şartlarda 50 dakika falan dayanıyor ki elektriğe bağlayamacağım yerlerde cihazı açmaya korkar oldum. samsungun, en azında aşırı güç tüketimi gerektirmeyen sıradan kullanımlarda batarya süresi test edilse idi çok iyi olurdu.

Doğru ama artık Windows 7 den beri ikonların boyutu olsun, Browserlarda olsun her yerde o büyüklükler ayarlanabiliyor. O yüzden sorun olmayacaktı. Bence bir notebook a 2500 lira verebiliyorsam FullHD olup fiyat çok az daha yüksek olabilirdi...

• Daha iyisi için Monster

• monster varken ulkemin insani varken allahin samsunguna para vermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.