Şimdi Ara

Sony Xperia P video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
24.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Andoid işletim sistemli NXT serisi telefonlarıyla pazarda adından söz ettirmek isteyen Sony'nin Xperia ailesi altında piyasaya sunduğu Xperia P'yi sizler için değerlendik.

• Benim anlamadığım Galaxy S3 te bulunan Pentile(RGBG) dizilimni bize uzunca anlatan DH, Xperia P'de bulunan WhiteMagic(RGBW) teknolojisini bize niye açıklamıyor?
    Kaan Bey, elinizde tuttuğunuz bu telefon her ne kadar sizin pek dikkatinizi çekmemiş olsa da dünyanın en parlak ekranlı akıllı telefonu seçildi.

Ayrıca inceleme aynı Xperia S'deki gibi kötü, her telefonu elinize alıp kutusunu tasarımına bakıp bi video izletip bir de müzük dinletiyorsunuz. Ara sıra DH'ye girip bazden de oyun oynuyorsunuz, haa bi de menüdeki dizilişleri, Alfabetik, En sık kullanılanlar vs vs. diye okuyup her android telefonda aynı şekilde olan Gmail ve Maps uygulamalrına bakıyorsunuz.
    Şöyle biraz telefonu kurcalasanız ayarlara girseniz ele nasıl oturduğunu, barındırdığı özel teknolojilerini,Ana ekranı ve ekran kalitesini, perormansını, boşta kalan RAM miktarını,telefonun fiyatını hakedip haketmediğini bu telefonu kimin alabileceğini ve son olarak da tavsiye edip etmediğinizi söyleseniz bizim için çok daha iyi olacak. Ama böyle her telefonda aynı şeyleri yapıp bize "inceleme" diye sunarsanız bu biraz kolaycılık oluyor, sonuçta her telefonu aldıracak özel özellikleri var.
    Umarım tavsiyelerimi dikkate alırsınız, saygılar.
  • anasayfada sony incelemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınabilir bi telefon.
  • Tasarımını beğendim

• Video kac dakika acaba? Edge internetim ile bilgisayardan izlemeyi dusunuyorumda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Verticall

Video kac dakika acaba? Edge internetim ile bilgisayardan izlemeyi dusunuyorumda..

13 dakika
  • video baktm telefonun kendisinede baktım ele alınca sağlamlık hissi veriyor gerçekten yanisony s kasasını bıde tasarımını bunun gibi yapsaydılar daha çok tutardııı

• Bordosu süper, siyahı güzel, grisi iyi. Hangisini alsan karar vermek zor. En iyisi hepsini alıp koleksiyon yapmak
  • Tasarım iyi değil.

• Sony bir telefonunu performansta zirveye oynayacak şekilde geliştirmeli. Millet ağzı açık galaxy serisini nasıl bekliyorsa Sony'de beklenen olmalı.

• keşke samsungun kullandığı mali 400ü ve daha yüksek bir batarya kullansaydı
    bu telefonu alternatifler arasına alırdım :S

• resmen çöp neredeyse çıkalı 1,5 yıl olan s2 bile bundan daha iyi

• Yeni xperia serisinde sony tasarimini bozdu eski arc tasarimlari ray ve neo tasarimlari cok iyiydi. Bu yeni xperia serisi tam takoz gibi olmus hele alt kismi nedir oyle.

Bundaki nfc yazisida cin mali telefonlari andirmis. Cok kotu.(tasarim olarak) donanimsal olarak orta ust segment gayet iyi.

• Yeni xperia serisinde sony tasarimini bozdu eski arc tasarimlari ray ve neo tasarimlari cok iyiydi. Bu yeni xperia serisi tam takoz gibi olmus hele alt kismi nedir oyle.

Bundaki nfc yazisida cin mali telefonlari andirmis. Cok kotu.(tasarim olarak) donanimsal olarak orta ust segment gayet iyi.

• Tasarımını beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35fatih

Yeni xperia serisinde sony tasarimini bozdu eski arc tasarimlari ray ve neo tasarimlari cok iyiydi. Bu yeni xperia serisi tam takoz gibi olmus hele alt kismi nedir oyle.

hocam nfc yazısı etiket, çıkartılabiliyor
  • 1400 TL telefon android 2.3.6 pek açmadı :)

• Video için teşekkürler.

Kamera, 1080p video oynatma desteği, NFC ve biraz daha yüksek ekran çözünürlüğü dışında daha doğrusu kamera dışında benim eski Galaxy S'imden bir artısı olmayan bir cihaz...Android 4.1 çıktı, 4.0.x'li cihazlar kullanılıyor ama Sony hala 2.3.7'de ısrarcı. Tasarım ve kamera olmuş, gerisi olmamış bence.

Bu arada şu arkadaki yeşil kaplamadan ve cihazın sadece ekranında gözükecek oyun, video gibi şeyleri ışıkları kapatıp yapılması yeri geldiğinde can sıkıcı olabiliyor. BSC'deki oyun muhabbetlerinde ofis ortamında yapıldığı gibi daha doğal, daha rahat bir ortamda video çekerseniz bence daha güzel olur. Ara ara saçların bi gözüküp bi kaybolması dikkatimi çekiyor ve pek hoş olmuyor. Karanlık ortamda sadece cihazın ekranından gelen ışık kamerayı yeri geldiğinde boğuyor ve çok karanlık veya çok aydınlık olmasına neden oluyor. Altta masanın gözükmesini yeğlerim. Sonuçta bu cihazları sürekli karanlıkta kullanmayacağız. Ekranda yansıma yapıyor mu, ekranın görülebilirliği nasıl, güneş altında nasıl görünüyor ekran? Bunların da gelecek videolarda incelenmesi güzel olur bence. Sokağa çıkıp 5dk'da çekilecek bir video veya bir kaç fotoğraf bence oldukça yararlı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: metin2017

keşke samsungun kullandığı mali 400ü ve daha yüksek bir batarya kullansaydı
    bu telefonu alternatifler arasına alırdım :S

Cihazda Mali-400MP var zaten.

• çok pahalı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.