Şimdi Ara

Black Ops 2'nin Yepyeni Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
8.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Geçtiğimiz saatler içerisinde gelen videoyla birlikte gözler Medal of Honor: Warfighter'a çevirilmişken, Activision'dan adeta bir cevap niteliğinde video geldi. Activision, Black Ops 2 için yeni bir video yayınladı.

Yayınlanan videoya baktığımızda, yine öncekiler gibi senaryo bölümü üstüne kurulu bir videoyla karşılaşıyoruz. Tüm otoriteler tarafından kurtarıcı olarak gösterilen fakat aslında büyük kötülüklerin başında gelen Raul Menendez'i tanıdığımız bu videoda, oyunun senaryo ve bestekarlarının ismi de tanıtılıyor. Buyrun, video karşınızda;

• İğrenç ötesi : ) Bi MOH a bakın birde buna utanç verici grafikleriyle birde yeni video yayımlamışlar adamlarda iyi cesaret var : ) ama başkada birşeyleri yok malesef : )

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Grafikler Şahane Gözüküyor :D :D Hele Efektler Sesler :D Ne Hallere Geldi Cod :D

• Warfighter'ı izledikten sonra çok yavan geldi.

• film gibi oyun geliyor !
    (bf'ciler eksileyebilir)

• O kadar oyun varken ben böyle bir oyuna para vermem. Var ya Call of duty 2 bile daha güzeldi

• yenil nesil sadece grafik olmuş baksanıza yorumlara
    biz doomlara büyüdük siz gibi yok bf'ymiş yok moh'muş !

• Black Ops un senaryosu çok harikaydı. Bu ise ondan güzel olacak gibi.

• ahaahahah diablo 2 daha iyi grafikleri diablo 3 degil bakın 2 oyun olarak karşılaştıramam ayrı grup ama grafik olarak diablo 2 daha iyi

• baran7889
    ----------
    Sen Oynamaya Devam Et..Yıl Olur 2025 Sen Hala Oynarsın Aynı Grafik , Aynı Ses ,Aynı Kan Efektli Oyunu..ee Tabi Size Göre her Şey Senaryo..Adamlar Cod 4'den Beri Aynı şeyi Döndürüp Duruyorlar..Bunlarda Senaryo Güzel Deyip Duruyor..Tamam Senaryo Güzelde Birde Diğer Yerleri Geliştirseler :D Bu Arada BSC Ekibi Artık Şu Alıntıyı Düzeltseniz..!

• Şimdiye kadar oynayıpta bitirdiğim ve hayran kaldığım tek oyun cod serisi kılına dokundurtmam ben anlamıyorum grafiklere laf atıyosunuz adamların olayı bu anlattıkları senaryoları en düşük bilgisayarlarda da oynatıp geniş kitlelere ulaşıyorlar ve hersene rekor sayıda satıyorlar bu grafiklerle sonsuza kadar cod yapsalar yine de alırım

• şuan oyun sırf sp'si için bile alınır .

• ee 2025te geçiyosa ne m4'ler ne kalasnikovlar olcak geleceğin tahmini silahları olur heralde bu olmadı işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenth Doctor

Black Ops un senaryosu çok harikaydı. Bu ise ondan güzel olacak gibi.

Bu sefer senaryo daha güzel olacaktır, çünkü ellerinde gösterebilecekleri tek şey bu kaldı. Oyunda geçen mekanlar çok farklı zaten farklı yıllarda geçicek, Treyarch başkanı Lamia oyunda farklı sonlar ve yan görevler olacağını belirtmişti, çizgisel bir oynanış olmadığından MW serileri gibi sıkıcı olmayacak. MoH Warfighter ile BO 2'yi grafik olarak karşılaştırmamak lazım Frostbite 2'nin gücünü herkez biliyor, eski grafik motoru ve oyun dinamikleri ile ne kadar başarılı olacaklar göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Temmuz 2012; 21:21:30 >
  • The Dark Knight'ın arkasındaki isimlerden David Goyer senaryoyu yazıyor ve The Social Network filminin müziklerini yapan kişi müzikleri hazırlıyor.

İlk Black Ops senaryo olarak çok özgündü bu da harika bir iş çıkartacak.MW3'ün klişe 3.dünya savaşı temasından çok daha iyi görünüyor.
  • oyundaki grafikler her zamanki gibi aynı ama atmosfer süper

• Grafik olarak beklentimiz yokta bari senaryo iyi olsun, oyun eğlendirmeyi bilsin.
  • Şu tanıtım videosunda ''Cordis Die'' adında bir youtube kanalı gösteriliyor, merak edip kanala girdim.

http://www.youtube.com/user/cordisdie

Tek bir video yüklü. Videomuzun adı ''New World'' (Yeni Dünya).

Videoda;

''Come, my friends,
    'Tis not too late to seek a never world.'' diyor...

Nedir şimdi bu mesaj? Yine klasik COD oyunlarındaki illuminati mesajlarından biri mi?

EDIT: Ne oynadığını bilmeyenler eksileyin tabi ki...Diğer COD serileri,Crysis,GTA,AC serisi gibi popüler olmuş oyunların çoğunda bu tür oyun için içi mesajlar vardır.
    He burası oyun sitesi, bize ne, biz oyuna bakarız diyorsanız tabi ki haklısınız.
    Ben öyle bir videonun olduğu kanalın gösterilmesindeki amacı merak etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 10 Temmuz 2012; 22:04:41 >

• zaten hep böyle olur. çok tutan bir şeyi kötülerler.grafikleri bırakıp aynanabilirliğe balın

• Siz hala COD oyuncularının ne istediğini anlayamamışsınız gidin başka yerlerde mok atın her haber başlığının altında millete laf atmayın sıkıldım lan hep aynı tip yorumlardan !

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.