Şimdi Ara

XPERİA 2011 SERİSİ - ROOT-BOOTLOADER-ROM-YAZILIM ve DİĞER İŞLEMLER (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.267
Cevap
53
Favori
292.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

tamamdır üstad,taşıdım hepsini..

telefon hafızasından sd karta taşıdığım uygulamalar

1-facebook (sistemdeydi)
    2-flash player (sistemdeydi)
    3-google play store (sistemdeydi)
    4-office suıt (sistemdeydi)
    5-youtube (sistemdeydi)
    6-file expert
    6-whatsapp
    7-titanium backup
    8-root explorer
    9-İGO (Navigasyon)

bu arada dahili depolama:
    156Mb dolu
    264 Mb boş

Not:Cihaz ray GB 2.3.4 .62 rootlu.

güle güle kullan Modifiyeli Romların farkı Kernel değiştirmek birde biz rom paketinden temizlediğimizden dolayı bu işlerle uğraşmıyoruz :)

sayenizde oldu siz olmasanız cihaza uzaktan bakıyorduk işte elinize,yüreğinize sağlık,teşekkürler.

• tlfnu bozamadım giti ya ne saglam tlf çıktı :D
  • Yazılım yükleyince Cihaz Açılıyormu ???
  • evet açılıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: pezdum

evet açılıyor :(

Açılmaktan kastım yazılım yazılım yüklemesi hatası Gerçekleşip Cihaz normal şekildemi açılıyor yoksa açtığında Ünlem işaretimi çıkıyor ???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pezdum

evet açılıyor :(

Açılmaktan kastım yazılım yazılım yüklemesi hatası Gerçekleşip Cihaz normal şekildemi açılıyor yoksa açtığında Ünlem işaretimi çıkıyor ???

normal sekilde açılıyor
  • :) garip Birde işlemleri flashtolldan dene farklı cihazların yazılımlarını yüklet :)
  • ".::Orochi::." veya diğer arkadaşlar;
    Xperia Neo için tavsiye edebileceğiniz bir rom var mı sorunsuz bir şekilde kullanabileceğim?
  • quote:

işlemlere Devam root işleminde cihaz açık şekilde olucaktır unutmayın
    Cihazı Açın Ayalardan uygulamalar Geliştirmeden USB Hata Ayıklamayı Açın ekran ayarlarından ekran bekleme süresini 10 dk alın
    Cihazı USB ile Pc bağlayın
    Aşağıda Verdiğim Doomlord Root Kit Dosyasını indirip Masa üstüne Açın
    Lİnk Doomlord root
    http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=841876&d=1325678726
     XPERİA 2011 SERİSİ - ROOT-BOOTLOADER-ROM-YAZILIM ve DİĞER İŞLEMLER

çıkan dosyalardan RUNME.bat dosyasına tıklayın çıkan Ekranda Devam etmek için bir tuşa basın diyecek bir tuşa basın :)
    işlem otamatik olarak Rootu Yapıcak Cihaz kendisi kapatıp Açınca İşlem Tamamdır

CİHAZINIZI GB 42 veya 58 sürümü olarak Kullanıcaksanız işlem tamamdır güle güle kullanın
    Size önerim konuda Xrecovery programı ile CWM yüklemenizdir

Hocam ikidebir aynı soruyu soruyorum kusuruma bakmayın. Bu mesajın başında yazılım fln demişsiniz. Benim tel android sürüm 2.3.4 derleme 58

Mesajınızın alıntı yaptığım kadarı mı root? Sadece bir dosyaya tıklamam yeterli mi yani?

• quote:

:) garip Birde işlemleri flashtolldan dene farklı cihazların yazılımlarını yüklet :)

mini pro yazılı mı attım otomatik olarak kendi yazılıımını yükledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackjini

quote:

Cihazı Açın Ayalardan uygulamalar Geliştirmeden USB Hata Ayıklamayı Açın ekran ayarlarından ekran bekleme süresini 10 dk alın
    Lİnk Doomlord root

çıkan dosyalardan RUNME.bat dosyasına tıklayın çıkan Ekranda Devam etmek için bir tuşa basın diyecek bir tuşa basın :)

CİHAZINIZI GB 42 veya 58 sürümü olarak Kullanıcaksanız işlem tamamdır güle güle kullanın

Hocam ikidebir aynı soruyu soruyorum kusuruma bakmayın. Bu mesajın başında yazılım fln demişsiniz. Benim tel android sürüm 2.3.4 derleme 58

Mesajınızın alıntı yaptığım kadarı mı root? Sadece bir dosyaya tıklamam yeterli mi yani?

Evet root işlemini yapman yeterli ;-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar konu ile hiçbir alakası yok ama şu svox ile sesli yazma kitap okuma vs vs işlemler için bir konu anlatımı ekleyebilirmisiniz
  • Xperia arc için downgrade yaparken en iyi 2.3.4 sürümünü nereden bulabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmst

Xperia arc için downgrade yaparken en iyi 2.3.4 sürümünü nereden bulabilirim.

42'li sürüm

62'li sürüm

Yazılımları aldığım yer

• quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK.rew

quote:

42'li sürüm

62'li sürüm

Yazılımları aldığım yer

Bu işleri hiç bilmiyorum 42 -62 ne oluyor cahilligimi mazur görün

• Derleme numarası oluyor onlar. Root işlemi yapacaksan 42 numaralı sürümü yüklemek durumundasın. Sonra konudaki anlatımla root kaybolmadan üzerine 62 numaralı sürümü kurabilirsin. Ama root yapmayacaksan. Direk 62 numaralı sürümü kurabilirsin. Hangisini kurarsan kur önce yedeğini al. Ve konuyu iyice oku sonra başla. Çok basit işlemler ama konuyu iyice okumadan başlama.
  • quote:

quote:

quote:

42'li sürüm

62'li sürüm

Yazılımları aldığım yer

Şöyle anlatayım kullandığımız telefonların işletim sistemi android,bilgisayarlarda windows gibi,,
    Gıngerbeard ise xp gibi düşünün,,42 ve 62 ler ise gıngerbeare gelen güncellemeler diyebiliriz.Bilmiyorum anlatabildim mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

quote:

quote:

quote:

42'li sürüm

62'li sürüm

Yazılımları aldığım yer

Şöyle anlatayım kullandığımız telefonların işletim sistemi android,bilgisayarlarda windows gibi,,
    Gıngerbeard ise xp gibi düşünün,,42 ve 62 ler ise gıngerbeare gelen güncellemeler diyebiliriz.Bilmiyorum anlatabildim mi.

Çok tesekkur ederim

• FTF boyutlarını düşürmek için Compact FTF Programı 13. mesaja eklendi....
    Program FTF Dosyaları Yeniden Sıkıştırarak Boyutunu Küçültüyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hackjini

quote:

Lİnk Doomlord root

Evet root işlemini yapman yeterli ;-)

yukardaki tek bir işlemi yaptıktan sonra cihazı telefonda görünen 4.0.2 62 yi telefon üzerinden yükseltirsem root kalkar mı? yoksa sorunsuzca rootlu kullanabilir miyim

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.