Şimdi Ara

Harada, Tekken İçin Ücretli DLC'ye Şiddetle Karşı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Tekken yapımcısı Katsuhiro Harada, bağlı bulunduğu oyun stüdyosu Namco'nun baskılarına rağmen Tekken Tag Tournament 2'de para karşılığı karakter satılmasına şiddetle karşı çıkıyor.

Harada, karakterlerin ücretli olarak satılmasının çok keskin uçlu bir seçenek olduğunu dile getirerek, Namco patronlarının ısrarlarına rağmen böyle bir fikri kabul edemeyeceğini açıkca söyledi:

"Bana göre en azından Tekken'in  kullandığı tekniği, karakterleri ve bölümleri parayla satılamayacak şeyler. DLC dahi olsalar... Bunun için üstlerimizden sorular geliyor ve bize DLC planlarımızı soruyorlar. Doğaldır; bir şirket olarak işe parasal yönden bakıyorlar. Ama bu konuda duruşumu değiştirmeyeceğim. Bana göre bir dövüş oyunu sahip olduğu tüm eğlenceyi zaten disk içinde barındırmalı ya da bir şeyler sunulacaksa dahi bedava olmalı. Şayet bana dayatma yapılsaydı ve 'ya DLC yaparsın ya da Namco'dan ayrılırsın' deselerdi, işi bırakmayı tercih ederdim."

• Adam gibi adamsın be Harada !

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Adamsın..

• Adamın kare kökü.

• Adamın dibisin...

• Adammısın la sen

• Adamin dibi yaa dibi Ona gibi degil adam cizgilerini koruyor helal olsun .
  • Adamın dibinin dibi be
  • Ono'nun kulakları çınlasın.
  • her şirkete bir tane harada lazım
  • adam gibi adam bide capcoma bak dini para olmuş.
  • EA dan nefret edenler esas berbat olan Capcom aynı oyunun içine hem dlc sakla üstüne utanmadan oyundaki renklere varana kadar parayla sat.

Bide 3 ayda bir oyunun yeni versiyonu o da içine 2 tane karakter koyup cd olarak sat. 3 tane street fighter yaptılar şimdi de 3.marvel vs capcom oyunu geliyor. Bu kadar vicdansızlık olmaz. Millette almasa o kadar iyi olacak ki.

Gerçekten Harada bambaşkasın ne diyelim.
  • Tebrik ettim.

• harada yı beğenmeyip parası ... gibi olanlar eksilemiş heralde :D
  • DLC KARARINI ONO ALMIYOR .CAPCOM ŞİRKETİ CEOLARI ALIYOR BİLİP BİLMEDEN ONOYA SALLAMAYIN :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.