Şimdi Ara

Mazda 323'ü nasıl bilirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
45.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar renault concorde den vazgeçtikten sonra mazda 323e döndüm , parça fiyatları nasıldır ne kadar yakar konforu nasıldır yol tutuşu nasıldır sorun çıkarır mı ? hatta buldugum bir ilanı paylaşiyim sizinle ;

1993 1.6 model 140 binde 8.300 temize benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknesyum99 -- 10 Temmuz 2012; 15:45:16 >

• Bir sürü çeşit 323 var. Benim Lantis de 323 olarak geçiyor hatta. Enjeksiyonlusu, karbüratörlüsü 1.3'ü 1.8'i 1.5'i var, yenisi eskisi SOHC olanı DOHC olanı var oğlu var. Hangi model hangi kasa olduğunu söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.
  • Babamın eski aracıdır kendisi.. 2,5 sene boyunca büyük keyifle bindi. Şuan Mercedes E320'ye biniyor ama haricinde en sevdiği en konforlu bulduğu aracı 323'dü :)

Parça fiyatlarını bilemiyorum ama kullanımı keyifli performansı yeterli geniş güzel 4 cam otomatiği olan güzel bir araçtı.

Bizdeki 94 modeldi..
  • Genel itibari iyi güzel araçtır konfor ve motor performansı olarak güzeldir ancak parça sıkıntısı mevcut malesef gerçi parça sıkıntısı tüm japonlarda mevcut ama modelinin eski olmasından dolayı 323'lerde daha fazla sıkıntılı diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Bir sürü çeşit 323 var. Benim Lantis de 323 olarak geçiyor hatta. Enjeksiyonlusu, karbüratörlüsü 1.3'ü 1.8'i 1.5'i var, yenisi eskisi SOHC olanı DOHC olanı var oğlu var. Hangi model hangi kasa olduğunu söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

1.6 sedan olanlar hocam

Evet çok güzele benziyor ama sonradan sorun çıkarır mı bilmiyorum
  • Parça sıkıntısı yok merak etmeyin sedanlarda. Japon oto yedek parçacılarında yani bi Corolla veya Civic'in parçasının olduğu yerde 323'ün de parçası vardır. Parça sıkıntısı olan modeller 626 ve Lantisler.

Kedi gözü 323(bg) ve sedan 323'lerin parçası gayet yaygın olarak bulunabilir.

Motoru oldukça sorunsuzdur ancak yürüyeni narin araçlardır, amortisörü bitik bi araç alırsanız işçilik dahil 1000tl ye yakın masraf açar.

Aracı almadan önce lifte kaldırıp şöyle bir bakın, yırtık körükler var mı mafsallar iyi durumda mı vs diye, sürerken de amortisörleri dinleyin patlak olan var mı diye.

Gidişinde ve motorun çalışmasında da bi problem yoksa alınıp binilir.
  • 1 tane bende 2 tane babamda 1 tane de ablamda var.Hepsinin modeli 1994 GLX klimalı beyaz.Bu araba takıntı yapıyor.Mükemmel araba.Haricinde VW Jettam da var ama bu arabanın modeline göre özellikleri konforu, yol tutuşu iç hacmi yakıtı,sağlamlığı beni şaşırtıyor.n Eşim bir yere giderken özellikle Mazda 323'le gitmemizi istiyor.Çocuklarla arkada çok rahat ediyor.İni bini kolay, kullanması çok keyifli. Alacaksanız hiç yıpranmamış bir 323 alın.Parçası her yerde var.Ben Kargoyla izmirden, Kilisten, adana'dan her yerden parça alıyorum.Sorun yok yani.Araba tanımını hak eden nadir bir arabadır.Çok arabaya bindik hepsinden alır satarız ama 323'ler durur. İsteyen çok.
  • peki karbüratörlü değil dimi bunlar Az yakıyor sanırım lpg de ? kaç litre olabilir ortalama acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ben Mazda 323 Sedan 1.5 almayı düşünüyorum. Bir tane buldum. Temiz gibi.
    Ancak kafamda soru işaretleri var.
    Aşağıdaki linkte yer alan araca bakarak fikir verebilirmisiniz?
    Yedek parçası, kullanım performansı, masraflı mıdır?
    Şimdiden teşekkür ederim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-klimali-atiker-lpg-128-000-km-masrafsiz-km-20-krs-yakiyor-96571353/detay
  • Alcaz bitane bakalım kıpkırmızısındannnn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç çok yumuşaktır hemde yol tutuşuda gayet iyidir. Alt devirleri çok güzeldir benim çok sevdiğim bi araba ama tek kötü yanı çok aşırı yakıyodu..
  • Arkadaşımda var 1992 model 1.6 16v GLX şahin parasına konforlu güzel bir araba.

Dört cam otomatik, elektrikli ayna, klima mevcut. Çekişi de çok iyi maşallah çoğu yeni arabaya taş çıkartır.

Parça sıkıntısı çekmezsiniz japon parçacıların hepsinde var parçaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

arkadaşlar şu araç nasıl?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-degisen-darbe-kaza-yok-full-orjinal-acilll-120807640/detay

Yüksek model bakın onun haricinde kesinlikle pişman etmez baktırmadan almayın.
  • Çocukken hastasıydım. Aradan 20 sene geçti nasıl oldu bilemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.