- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Online oyun öneri.
87 Cevap20366 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

273 Mesaj
10 Temmuz 2012; 11:16:18 

Arkadaşlar malum Ramazan geliyor havada sıcak olduğu için evden dışarı çıkamayacağım. Geçen sene Ramazan ayını Bombom oynayarak geçirdim. Bu senede aynı şekilde kendime güzel bir online oyun arıyorum sizden istediğimde bana güzel sevdiğiniz 1 oyun önermeniz. Ancak önereceğiniz oyun Metin2- Knight- Cabal gibi savaşa yönelik ve indirmeli olursa güzel olur ancak Bombom-Transformice gibi sayfa oyunu olupta karakterini kendin yönetebiliyorsan yani strateji yada saatlerce bekleyip can basılan yada altın dolan Travian benzeri oyunlar oynamaktan hoşlanmıyorum. Birde oyunlar Türkçe olursa sevinirim oyunun yanında nereden indireceğim hakkında link verirseniz sevinirim.
Not: Acil yardımcı olursanız sevinirim çünkü benm internetim sınırsız değil bunun için vereceğiniz oyunları kafedewn indireceğim. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justlook78 -- 10 Temmuz 2012; 11:18:43 >

1474 Mesaj
10 Temmuz 2012; 16:44:44 

Divine Edges i bi dene... http://www.ghorde.com/

273 Mesaj
11 Temmuz 2012; 10:24:52 

quote:

Orijinalden alıntı: HuRGeNeR@L

Divine Edges i bi dene... http://www.ghorde.com/

Saol hocam bakacağım. Yav yeni açılmış olan ve daha çok gelişmemiş olan sayfa oyunları vb de olaabilir mesaela benm arkadaşım 1 oyun açtı sanalmafya diye o şekil oyunlarda olabilir.

57 Mesaj
19 Temmuz 2012; 16:01:48 

Sahura Kadar Transformice Forewer :D

http://www.facebook.com/pages/Asasin-scoutDH/485029338191882?skip_nax_wizard=true

273 Mesaj
19 Temmuz 2012; 16:08:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Asasin-scout

Sahura Kadar Transformice Forewer :D

Hocam trans bende oynuyordum o oyunda teleport hilesi hala çalişiyormu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

364 Mesaj
23 Temmuz 2012; 14:12:18 

Sanalika oyna iyi ortam oluyor

Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır.

ŞEMS-İ TEBRİZİ

273 Mesaj
23 Temmuz 2012; 15:47:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Bakmaterry

Sanalika oyna iyi ortam oluyor

Hocam bir ara kaydolmayı denedim sanalikaya ancak çok özel bilgiler soruyorlar kayıtta cep no falan vermek istemiyorum

364 Mesaj
23 Temmuz 2012; 20:58:22 

quote:

Orijinalden alıntı: justlook78

Hocam bir ara kaydolmayı denedim sanalikaya ancak çok özel bilgiler soruyorlar kayıtta cep no falan vermek istemiyorum

Yok ya zaten gizli tutuyorlar, cep telefonu numaranı özel bilgilerini vs .. rahat ol güvenilir

Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır.

ŞEMS-İ TEBRİZİ

273 Mesaj
24 Temmuz 2012; 15:26:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Bakmaterry

Yok ya zaten gizli tutuyorlar, cep telefonu numaranı özel bilgilerini vs .. rahat ol güvenilir

Tamam hocam o zaman sanalikayı deneyeceğim cengiz han 2 yede başladım cengiz hanı da tavsiye ederim herkeze.

364 Mesaj
25 Temmuz 2012; 1:01:12 

quote:

Tamam hocam o zaman sanalikayı deneyeceğim cengiz han 2 yede başladım cengiz hanı da tavsiye ederim herkeze.

Cengizhan 2 yi beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ŞEMS-İ TEBRİZİ

394 Mesaj
25 Temmuz 2012; 9:01:16 

Ben league of legend s a baslamAyi düşünüyorum.sende bı bak bence.

273 Mesaj
25 Temmuz 2012; 12:06:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ortadirekmarksist

Ben league of legend s a baslamAyi düşünüyorum.sende bı bak bence.

evet o oyunuda indirdim ancak kurup başlamadım oyun galiba ingilizce ondan başlamadım.

144 Mesaj
17 Şubat 2013; 14:03:32 

Dostum League Of Legends (LoL) oynamanı tavsiye ederim.

273 Mesaj
18 Şubat 2013; 20:56:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ßadfactor

Dostum League Of Legends (LoL) oynamanı tavsiye ederim.

Hocam başlığı açalı uzun zaman olmuştu ancak olsun ben şuan Point Blank oynuyorum güzel ve zevkli bir oyun herkeze tavsiye ederim.

500 Mesaj
18 Şubat 2013; 21:18:58 

Dostum point blankle devam et derim wolfteam,cengizhan gerçekten kalitesiz oyunlar.LoLu deneyebilirsin tamamen türkçedir.

Step into the light.

273 Mesaj
19 Şubat 2013; 8:59:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Margu

Dostum point blankle devam et derim wolfteam,cengizhan gerçekten kalitesiz oyunlar.LoLu deneyebilirsin tamamen türkçedir.

Lol u denemiştim ancak türkçe değildi diye hatırlıyorum hatta dili yüzünden oynamamıştım. Şu an Türkçe mi oyun.

500 Mesaj
19 Şubat 2013; 9:16:06 

quote:

Lol u denemiştim ancak türkçe değildi diye hatırlıyorum hatta dili yüzünden oynamamıştım. Şu an Türkçe mi oyun.

Evet türkiye serverı var.

Step into the light.

273 Mesaj
19 Şubat 2013; 10:26:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Margu

Evet türkiye serverı var.

nasıl yani pvp falanmı yoksa oyunun orginalimi ttürkçe

1017 Mesaj
22 Şubat 2013; 22:04:15 

quote:

nasıl yani pvp falanmı yoksa oyunun orginalimi ttürkçe

Oyunun Tamamı Türkçe Seslendirme Felan Full + Full Türkçe
http://tr.leagueoflegends.com/

273 Mesaj
22 Şubat 2013; 22:44:43 

quote:

Orijinalden alıntı: digger01

Oyunun Tamamı Türkçe Seslendirme Felan Full + Full Türkçe
http://tr.leagueoflegends.com/

Tamam hocam oyunu kurdum ve gayet eğlenceli ve güzel bu gün 5 level oldum ancak oyunla ilgili birkaç sorunum var eğer oyunu oynuyor ve oyundan anlıyorsan sana bir kaç sorum olacak.
1) amaç nedir kısaca özetleyebiirmisin
2) oyunda saddece karşındaki takımın kalesini alma amacı güdülüyor değimi başka oyun fonksiyonları yok örneğin metin 2 gibi lonca savaşlarının, düelloların yanı sıra hayvanlarda kasılmak vb gibi.
3) ben örneğin 10 kişilik bir odada en son ben bağlanıyorum( internet hızım yavaş deği bundan kaynaklandığını düşünmüyorum) ekran kararıyor hatta hata veriyor yeniden dene diyorum ve sonra biraz daha bekledikten sonra savaş alanına bağılanabiliyorum. Bunun sebebi nedir. Cevaplarsanız sevilnirim. Sağolun şimdiden.

1017 Mesaj
23 Şubat 2013; 9:14:58 

quote:

Tamam hocam oyunu kurdum ve gayet eğlenceli ve güzel bu gün 5 level oldum ancak oyunla ilgili birkaç sorunum var eğer oyunu oynuyor ve oyundan anlıyorsan sana bir kaç sorum olacak.
1) amaç nedir kısaca özetleyebiirmisin
2) oyunda saddece karşındaki takımın kalesini alma amacı güdülüyor değimi başka oyun fonksiyonları yok örneğin metin 2 gibi lonca savaşlarının, düelloların yanı sıra hayvanlarda kasılmak vb gibi.
3) ben örneğin 10 kişilik bir odada en son ben bağlanıyorum( internet hızım yavaş deği bundan kaynaklandığını düşünmüyorum) ekran kararıyor hatta hata veriyor yeniden dene diyorum ve sonra biraz daha bekledikten sonra savaş alanına bağılanabiliyorum. Bunun sebebi nedir. Cevaplarsanız sevilnirim. Sağolun şimdiden.

1)Amaç Takımınla Rakip Takımının Ana Yerini Yok Etmek.
2)İlerde Ranked Maçları Yapabilrsin Levelin Yükselince Yani Arkadaşlarınla Bir Grup Kuruyorsun Grubunla Baska Gruplarla Savasabiliyorsun.Oyun Belli Map İcerisinde Zaten Orda Jungle (Orman) Denilen Yer Var.Onları Öldürerekde Kasılabilrisin.2 Tür Level Var.Bi Oyun İçi Level Bide Oyun Dışı Level.Oyun Dışı Level Arttıkca Hero'nun Karakterin Özelliklerini Güçlendirebilrsin.Oyun içi Level ise Sectigin Heronun Leveli Yani Yetenekleri Güçlenio Fln.
3)Hic ole bi sorunla karsılasmadıgım yardımcı olamıcam :(

273 Mesaj
23 Şubat 2013; 10:24:20 

quote:

1)Amaç Takımınla Rakip Takımının Ana Yerini Yok Etmek.
2)İlerde Ranked Maçları Yapabilrsin Levelin Yükselince Yani Arkadaşlarınla Bir Grup Kuruyorsun Grubunla Baska Gruplarla Savasabiliyorsun.Oyun Belli Map İcerisinde Zaten Orda Jungle (Orman) Denilen Yer Var.Onları Öldürerekde Kasılabilrisin.2 Tür Level Var.Bi Oyun İçi Level Bide Oyun Dışı Level.Oyun Dışı Level Arttıkca Hero'nun Karakterin Özelliklerini Güçlendirebilrsin.Oyun içi Level ise Sectigin Heronun Leveli Yani Yetenekleri Güçlenio Fln.
3)Hic ole bi sorunla karsılasmadıgım yardımcı olamıcam :(

Sağol hocam yardımların için parada oyun içi ve dışı olarak değişiyor istediğim itemleri oyun içinde alıyorum değilmi. Birde bana 400 değerinde bir para verildi oyunda ne deniyor bu paraya bilmiyorum :D İlerleyen zamanda birdaha veriyormu ben bu parayı harcamayıp ieride kahraman asam kendime ourmu yoksa ben bu parayı harcayayımmı markette.

1017 Mesaj
23 Şubat 2013; 15:50:33 

quote:

Sağol hocam yardımların için parada oyun içi ve dışı olarak değişiyor istediğim itemleri oyun içinde alıyorum değilmi. Birde bana 400 değerinde bir para verildi oyunda ne deniyor bu paraya bilmiyorum :D İlerleyen zamanda birdaha veriyormu ben bu parayı harcamayıp ieride kahraman asam kendime ourmu yoksa ben bu parayı harcayayımmı markette.

400 RP herkese verio 1 seferlik onu ister kahramana harca ister skinlere harca.ve istediğin itemleri oyun içinde alıorsun.eger RPni harcıyacaksan bazı kahraman ve skinler indirime girior o zman harca daha iyi olur senin için.

273 Mesaj
23 Şubat 2013; 16:10:41 

quote:

400 RP herkese verio 1 seferlik onu ister kahramana harca ister skinlere harca.ve istediğin itemleri oyun içinde alıorsun.eger RPni harcıyacaksan bazı kahraman ve skinler indirime girior o zman harca daha iyi olur senin için.

Sağol hocam benm için bayağı iyi bir rehber oldun. Ayrıca oyunda Garen'i alıyorum ve http://www.mobafire.com...o-garen-revamped-152774 bu linkteki itemleri sırasıyla alıyorum etkilide oluyor. Bana Garen dışında büyüyle(magiyle) işi olmayan başka bir karakter tavsiyesinde bulunabilirmisin. Garen'i alamadığım zamanlarda kullanmak için.

1017 Mesaj
23 Şubat 2013; 20:58:21 

quote:

Sağol hocam benm için bayağı iyi bir rehber oldun. Ayrıca oyunda Garen'i alıyorum ve http://www.mobafire.com...o-garen-revamped-152774 bu linkteki itemleri sırasıyla alıyorum etkilide oluyor. Bana Garen dışında büyüyle(magiyle) işi olmayan başka bir karakter tavsiyesinde bulunabilirmisin. Garen'i alamadığım zamanlarda kullanmak için.

ashe var okcu hemde ucuz basit ve guclu hero

1169 Mesaj
21 Mart 2013; 11:00:16 

quote:

Forumda League of Legends için ayrı bölüm var ordan yardım alabilirsin

19 Mesaj
28 Mart 2013; 2:49:03 

fdfefef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kupakartalı -- 6 Haziran 2013; 10:27:04 >

167 Mesaj
28 Mart 2013; 10:05:54 

Oyun öneren var mı hala :)

273 Mesaj
28 Mart 2013; 16:31:47 

quote:

Orijinalden alıntı: W-Cat

Oyun öneren var mı hala :)

ara ara oluyor

167 Mesaj
28 Mart 2013; 22:03:08 

O zaman önerirseniz kight metin tarzı lol olmasın ama yada dota falan metın2 tarzında sılkroad knıght metın2 hero karahan bır kacını oynadım bunlardan baska varsa eger yazarsanız sevınırım

463 Mesaj
29 Mart 2013; 19:35:36 

Beyler...arayisa son artik.world of warcraft diye bir oyun varken...yazik etmeyin gencliginize metin2 falan filan dolasirken.

http://eu.battle.net/wow/en/

460 Mesaj
29 Mart 2013; 22:32:43 

quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

Beyler...arayisa son artik.world of warcraft diye bir oyun varken...yazik etmeyin gencliginize metin2 falan filan dolasirken.

paralı sanırım?

463 Mesaj
29 Mart 2013; 23:36:15 

evet paralı...oyunu once satın alıyosun ve sonra aylık,2 aylık,3 aylık,6 aylık surelerle oyun suresı alıyosun 12 euro aylıktan...yanı tl ustunden yıllık 300 lıra cıvarı oyun suresıne,bır de oyunun kendısıne para verıyosun ve....dunyanın,bence,en kalıtelı,en ıyı oyununu oynuyosun...kufur,hakaret,coluk cocuk,velet tabır edılenler,botlar,hılecıler yok....varsa da son bır yıldır ben bır tane gordum,tam onumde banlandı cart dıye.sımdı gelelım metın2 ye...oyun bedava degıl mı? 35-40 lvl lardan sonra nerede kasılıyosun? orumcek zındanı mı dedın? nasıl cıkacaksın oraya? bır de cıkınca efsunsuz ıtemlerle nası kasacaksın? hadı bakalım bas parayı bılet al,eldıven al extra exp ıcın,tas keseceksın hırsızın eldıvenı al,surgune gırılecek efsun degıstır,tasları degıstır,zırh degıstır efsun bas,degıstır,efsun nesnesı al,tas bascaksın....eeeee hanı oyun parasızdı...ben 5 yılda 8500 tl bayıldım o oyuna bana kımse bedava edebıyatı yapmasın....world of warcraft paralı ama....ne oduyosan tam olarak karsılıgını alıyosun...bu oyunda para ıstemıyor senden ıtem gelıstırme ıcın falan.hersey tamamen kullanıcıya bırakılmıs.ıstersen basarsın parayı aylık odemenı yaparsın ve dokunmazsın hıc karakterıne,kullanamazsın heba edersın aylık odemenı.ıstersen gorevlerı yaparsın,ıtem kazanırsın.dungeon yaparsın,ıtem kazanırsın.oyundakı factıonlarla aranı duzeltırsın ıtem kazanırsın.meslegını gelıstırıp cesıtlı seyler alıp satarak para yaparsın,ah den alırsın ıtemlerını...oyundan zevk alır, bu arada da verdıgın emeklerın sonucuna agzın acık sasırarak bakar kalırsın...neyse....harbıden bakın beyler cıddıyım bunu soylerken...genclıgınızı,paranızı pulunuzu metın2 gıbı bır oyunda curutmeyın.offfffffffffff sımdı bu yazdıklarıma bı suru ınsan caz yapacak ama.....yahu bı gırın bakın bakalım bu oyunda ne varmıs dıye,20 lvl a kadar odemesı yok oyunun....hem belkı bıraz ıngılızcenızı gelıstırırsınız :)))))))))))))) herkese ıyı oyunlar.

2474 Mesaj
31 Mart 2013; 11:27:47 

global.metin.co.kr

324 Mesaj
1 Nisan 2013; 16:08:42 

Ben suan lol oynuyorum knight metin2 oynadım uberstrike de oynuorum oda point blank gibi bir şey

463 Mesaj
3 Nisan 2013; 12:19:41 

arkadaslarım bakın ne buldum....artık bu sans da kacmaz haberdar edın herkesı...ttnet playstore

117 Mesaj
10 Nisan 2013; 4:38:34 

bulunsun da okurum

Tanrı, bulanık görmemi istiyorsa, bende bulanık görürüm...

12 Mesaj
26 Mayıs 2013; 21:36:13 

16. yüzyılda geçen Renaissance Heroes oyununu önerebilirim. Oyun 2013 yılında çıktı , Grafikleri dahil her şeyi gerçekten çok güzel, Quake tarzı bir oyun, birbirinden farklı 8 ayrı karakter sınıfı var. Oyunu Google üzerinden araştırırsan daha fazla bilgi edineceğine eminim. Üstelik 1 Haziranda açık betaya geçiyor oyun. :)

24 Mesaj
30 Mayıs 2013; 11:36:48 

arkadaşlar point blank [0X8200000C] hatsına çözüm bulabiirmisiniz lütfen

244 Mesaj
4 Haziran 2013; 7:43:00 

quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

evet paralı...oyunu once satın alıyosun ve sonra aylık,2 aylık,3 aylık,6 aylık surelerle oyun suresı alıyosun 12 euro aylıktan...yanı tl ustunden yıllık 300 lıra cıvarı oyun suresıne,bır de oyunun kendısıne para verıyosun ve....dunyanın,bence,en kalıtelı,en ıyı oyununu oynuyosun...kufur,hakaret,coluk cocuk,velet tabır edılenler,botlar,hılecıler yok....varsa da son bır yıldır ben bır tane gordum,tam onumde banlandı cart dıye.sımdı gelelım metın2 ye...oyun bedava degıl mı? 35-40 lvl lardan sonra nerede kasılıyosun? orumcek zındanı mı dedın? nasıl cıkacaksın oraya? bır de cıkınca efsunsuz ıtemlerle nası kasacaksın? hadı bakalım bas parayı bılet al,eldıven al extra exp ıcın,tas keseceksın hırsızın eldıvenı al,surgune gırılecek efsun degıstır,tasları degıstır,zırh degıstır efsun bas,degıstır,efsun nesnesı al,tas bascaksın....eeeee hanı oyun parasızdı...ben 5 yılda 8500 tl bayıldım o oyuna bana kımse bedava edebıyatı yapmasın....world of warcraft paralı ama....ne oduyosan tam olarak karsılıgını alıyosun...bu oyunda para ıstemıyor senden ıtem gelıstırme ıcın falan.hersey tamamen kullanıcıya bırakılmıs.ıstersen basarsın parayı aylık odemenı yaparsın ve dokunmazsın hıc karakterıne,kullanamazsın heba edersın aylık odemenı.ıstersen gorevlerı yaparsın,ıtem kazanırsın.dungeon yaparsın,ıtem kazanırsın.oyundakı factıonlarla aranı duzeltırsın ıtem kazanırsın.meslegını gelıstırıp cesıtlı seyler alıp satarak para yaparsın,ah den alırsın ıtemlerını...oyundan zevk alır, bu arada da verdıgın emeklerın sonucuna agzın acık sasırarak bakar kalırsın...neyse....harbıden bakın beyler cıddıyım bunu soylerken...genclıgınızı,paranızı pulunuzu metın2 gıbı bır oyunda curutmeyın.offfffffffffff sımdı bu yazdıklarıma bı suru ınsan caz yapacak ama.....yahu bı gırın bakın bakalım bu oyunda ne varmıs dıye,20 lvl a kadar odemesı yok oyunun....hem belkı bıraz ıngılızcenızı gelıstırırsınız :)))))))))))))) herkese ıyı oyunlar.

world of warcraftın hangi oyununu önerirsiniz bende almayı düşünüyorum

Grand Theft Auto V

463 Mesaj
4 Haziran 2013; 9:40:52 

Battle chest paketi ilk olarak.80 lvl a kadar oynarsin.sonra catacysm var 85 lvla kasarsin.oyun 85 lvl olunca seni en az 1-2 yil baglar.deathwing heroic hedeflersen taaaa 2 yil sonra mists of pandaria aklina gelir.mists of pandaria ayri bir zevk.amacin haldir huldur lvl kasmak olmasin.bu oyunda dungeonlar ve 85 de baslayan raidler,ve lore takip etmeni saglayan gorev dizileri o kadar guzel ki kendini bir romanin icindeki bas kahraman hissediyorsun bi sure sonra.bi de pet savaslari ile pvpye bulasirsan oyunun benim gibi bagimlisi olursun.gorevleri rahatca takip edebilecek ingilizcesi olmayanlar belki loreu pek anlayamazlar basdan ama webden wow lore yazip aradiklarinda gerekli bilgiye ulasabilirler turkce olarak.unutmayin acdiginiz faction,race,class yani herseyin lore icinde bir hikayesi ve yeri var.oyundaki tanklik,dps ve healerlik gorevlerinin her birini denemeye kalksaniz en az 6 ayiniz dolu dolu wow ile gecer.yanlis hatirlamiyorsam 450 tane binek var toplanabilecek.tek amaciniz binek toplamak olsa bir kac yil...abartmiyorum.

190 Mesaj
6 Haziran 2013; 14:14:13 

Hocam en güzeli age of empres onlıne az bilen kişide olsa çok güzel bir oyun normal age of empires değil karıştırma...

http://aoetr.com/

World of tanks çok sarar tavsiye ederim

http://worldoftanks.eu/

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

273 Mesaj
7 Haziran 2013; 10:21:04 

quote:

Orijinalden alıntı: 123termal123

Hocam en güzeli age of empres onlıne az bilen kişide olsa çok güzel bir oyun normal age of empires değil karıştırma...

http://aoetr.com/

World of tanks çok sarar tavsiye ederim

http://worldoftanks.eu/

hocam age of strateji oyunu çok sevmem bu tarz oyunları ama world of tanks ı deneyeceğim şimdi

190 Mesaj
7 Haziran 2013; 10:28:39 

quote:

hocam age of strateji oyunu çok sevmem bu tarz oyunları ama world of tanks ı deneyeceğim şimdi

Yani başladıgın zaman bana özel mesaj at ben seni yönlendıreyim 2 miz oynarız :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

273 Mesaj
7 Haziran 2013; 10:42:46 

Hocam oyuna başlayacağım şuan yükleniyor ama senin tavsiye ettiğin oyuna girmeden önce ülke falan seçiliyorsa hangilerini seçeyim seninle oynayabilmek için.

Bu mesajda bahsedilenler: @123termal123 Bu mesaja 1 cevap geldi.

190 Mesaj
7 Haziran 2013; 11:38:28 

quote:

Hocam oyuna başlayacağım şuan yükleniyor ama senin tavsiye ettiğin oyuna girmeden önce ülke falan seçiliyorsa hangilerini seçeyim seninle oynayabilmek için.

Hocam team speak dan falnb gorusuruz eu yu indiriyorsun demi orda detaylı bilgi ve oyundan sıkılmaman için bilgi vereceğim

273 Mesaj
7 Haziran 2013; 14:21:34 

quote:

Orijinalden alıntı: 123termal123

Hocam team speak dan falnb gorusuruz eu yu indiriyorsun demi orda detaylı bilgi ve oyundan sıkılmaman için bilgi vereceğim

yav hocam ben bu oyunu indirdim daha sonra güncellemeleri vs oyunun kurulumunu tamamen bitirsin diye açtım pcyi cumaya gittim geldim bi baktım oyun 9 gb falan benm disk dolmuş kurulum hata vermiş bende benm pc bu oyunu zaten kaldırmaz bana göre büyük bir oyun düşüncesiyle ne var ne yok oyunun her şeyini sildim. Ben Point Blank a devam edeyim en iyisi daha iyi şeyler bulana dek.

673 Mesaj
8 Haziran 2013; 4:30:39 

World of Warcraft ve Silkroad Online gibi MMORPG olmadı, olmayacak...

58 Mesaj
9 Haziran 2013; 10:28:59 

S4 League

21 Mesaj
9 Haziran 2013; 12:18:39 

counter strike yeni oyun çıakrdı bakabılırsın counter strike online diye

ROME 2 TOTAL WAR
TOTAL WAR (FAN CLUB)

5326 Mesaj
9 Haziran 2013; 18:09:24 

Lol'de yardımcı olabilirim.

Vorsprung durch Technik

7624 Mesaj
11 Haziran 2013; 17:28:42 

Konu açılalı 1 sene olmuş beyler

273 Mesaj
11 Haziran 2013; 20:19:44 

quote:

Orijinalden alıntı: MyOldFriend

Konu açılalı 1 sene olmuş beyler

olsun hocam yinede benim gibi tavsiye oyun arayanlara rehber olyo ve ayrıca bende hala deniyorum tavsiye edilen oyunları.