Şimdi Ara

The Avengers: Age of Ultron ( Mayıs 1, 2015) #Fragman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
52
Favori
162.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İlk filmin başarısının ardından ikinci film için kolları sıvayan Avengers ekibi bu filme bütün kahramanları dahil ediyor; bu kez Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk'ın yanısıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow da maceraya katılıp sürprizini koruyan beklenmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. Bu kez hiç olmadığı kadar aksiyonlu bir macerayı vadeden film, her bir kahramanın kişisel yaşamına ve aralarındaki ilişkilere vurgu yapmayı hedefliyor.

Yönetmen koltuğunda tekrar Joss Whedon bulunurken, başrollere Jeremy Renner, Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi üç yeni isim katılıyor.

http://yenilmezler2.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeolog. -- 28 Mart 2015; 22:32:57 >

• 1,5 Milyar doları geçmedi.2'si kesin geliyormuş.
  • $1,454,230,000 En son belirlenen . Hala gösterimde olduğu yerlerde var. 1.5 milyarı 1 dolarda geçse geçmiş olacak sonuçta.
  • Scarlett sayesinde hasılatı ikiye katlıyor zaten
  • Süper kahraman filmleri sıralanıyor.
  • inşallah en erken zamanda çıkar ilk filmin sinemasına gidemedim internetten izledim ikinci filmin sinemasına gitmeyi düşünüyorum bu arada fanatik hulk hayranıyım ilk filmde adam resmen beni coşturmuştu ikinci filmde daha fazlasını bekliyorum
  • İlk filmine gitmiştim. Çıkarsa buna da giderim fakat daha çok var çıksa dahi.
  • Keşke Spider-Man de katılsa aralarına. Ama Spider-Man filmlerini Sony, Avengers'ı Disney çekiyor. Bu iki firma uzlaşmadıkça zor.
  • Captain America ve İron Man birbirlerine ölümüne düşman olacaklar diye duydum.Çizgi romana göre mı ne oyleymis. Bir bilgisi olan var mı yoksa balon mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim gördüğüm bi çizgi romanda da bu gruptan 2 kişi ölüyor ve yerlerine 2 yeni kahraman arıyorlar birisi de spider man di ama bunu filme uyarlarlar mı yada kendi kafalarına göre mi çekerler bekleyerek görcez :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • İlk filme 3 kere gitmiştim çok başarılıydı ama 2.filme daha çok var
  • marvel bu şekilde kazanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

Captain America ve İron Man birbirlerine ölümüne düşman olacaklar diye duydum.Çizgi romana göre mı ne oyleymis. Bir bilgisi olan var mı yoksa balon mü?

Böyle bir durum var ama bunun olması için konunun biraz Ciwil War'a gelmesi lazım. Ve bence de Ciwil War'ı, o kadar kahramanı bir arada beyaz perdede görmemiz insanların genel fantezisi olsa da, bu ihtimal düşük gibi geliyor. Sinemada konuyu oralara çekeceklerini çok zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigit_DeFerrum

Benim gördüğüm bi çizgi romanda da bu gruptan 2 kişi ölüyor ve yerlerine 2 yeni kahraman arıyorlar birisi de spider man di ama bunu filme uyarlarlar mı yada kendi kafalarına göre mi çekerler bekleyerek görcez :)

thor ve hulk ayrılıyo ve spiderman ve wolverine geliyodu bi çizgi romanda...thing falanda katılıyo sanırım ama wolverine ve spiderman harilka olur..hem hugh jackman artık wolverine oynuyamıyo çok fazla ( gerçi deadpool ve the wolverine için konuşuluyo ama..) ...katılırlarsa harika olur ama arkadaşın dediği gibi sony disney işi var..

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfbabademez

quote:

Orijinalden alıntı: Yigit_DeFerrum

Benim gördüğüm bi çizgi romanda da bu gruptan 2 kişi ölüyor ve yerlerine 2 yeni kahraman arıyorlar birisi de spider man di ama bunu filme uyarlarlar mı yada kendi kafalarına göre mi çekerler bekleyerek görcez :)

thor ve hulk ayrılıyo ve spiderman ve wolverine geliyodu bi çizgi romanda...thing falanda katılıyo sanırım ama wolverine ve spiderman harilka olur..hem hugh jackman artık wolverine oynuyamıyo çok fazla ( gerçi deadpool ve the wolverine için konuşuluyo ama..) ...katılırlarsa harika olur ama arkadaşın dediği gibi sony disney işi var..

wolwerine ve spider man kesinlikle harika olur belkide spider man efsanesine başlamalarının nedeni bu sefer onu avengers a sokmaktır eğer wolverine yada x-men bi film daha çekerse anlayalım ki avengers talar :D

• Gelsin gideriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

Captain America ve İron Man birbirlerine ölümüne düşman olacaklar diye duydum.Çizgi romana göre mı ne oyleymis. Bir bilgisi olan var mı yoksa balon mü?

O Civil War'da oluyor. Yakın zamanda böyle birşey olmaz onlarca hero/villian oynaması gerekir. Daha filmi çıkmamış birsürü kişi var. Hele bi Deadpool çıksın o zaman güzel olcak. Muhtemelen en komik Marvel filmi de o olur zaten.
  • 1 Mayıs 2015'te geliyor 2.film.

Marvel's The Avengers Sequel Coming May 1, 2015

http://marvel.com/news/story/19240/marvels_the_avengers_sequel_coming_may_1_2015
  • Ben demiştim demeyi sevmiyorum ama ben demiştim.
  • Çok var ta 2015 ya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.