Şimdi Ara

Intel 520 120GB SSD Video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videomuzda intel'in sandforce SF-2281 kontrolcülü 120gb kapasiteli 520 serisinden katı halli sürücüsünü inceliyoruz.

• 4 serisi bekliyorum :) agilitiy 4 yada vertex 4 bence bundan iyi olabilir ama sonucta intel daha iyi gibi diyorlar bakalım
  • İlk defa mobil sürümde sorunsuz video izledim. Tıklar tıklamaz oynamaya başladı ve takılmadan tamamladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

İlk defa mobil sürümde sorunsuz video izledim. Tıklar tıklamaz oynamaya başladı ve takılmadan tamamladı.

Aynı şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıl mı bazı modelrde 3 yıl var ama turkıyede 2 yıl olarak geçiyor hepsi bu 5 yıllık garanti kapsamı turkıye içinde geçer li mi
  • yazıyosa geçerli yenı cıkan tum ssdler 5 yl garantili yazıyo dikkat ediyorumda
  • teşekkürler video için
  • Sonuçlar ortada. Hepsi bir birine yakın. Fiyatı uygun olan ev kullanıcıları için idealdir.

İş ortamı için alıyorsa güvenlik önde gelir.

Güzel bir inceleme olmuş. Ellerinize sağlık.

• sandforce çip set farkını ortaya koymuş.
    fiyat olarak hangisi ucuz ise o tercih edilmedi test'teki 3 sandforce çip set'li ssd'ler arasında.
  • Gayet iyi bence, veri güvenliğindede bu kadar iddalı ise sorun yok yeni bir sistem için ideal bir SSD.. Fiyatda belirginleşir ise daha kolay olur kafamızda analiz etmemiz..

• plextorda süperdi marvell de iyi

• Ender beyin incelemeleri iyi oluyor. Teşekkürler inceleme için.

• inceleme çok iyiydi Intel SSD lerin 5 sene garantili olduğunu bilmiyordum bu bakımdan inceleme çok faydalı oldu teşekkür ederim.

• bu serini 240gb modelini 5 aydır kullanıyorum. bir kere bile mavi ekran veya kitlenme problemi yaşamadım.
    bir önce force gt kullanıyodum. arada sırada mavi ekran veriyordu.
    çok memnunum.
    üzerinde 5 yıl garanti yazmaktadır ürünün.
  • Bende 1 ay önce intel 520 240 gb aldım çok memnunum hiç mavi ekran yok.
  • İyi inceleme.Uygun fiyatlarda ise alınabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.