Şimdi Ara

direkt banlanan champ'lar gerçekten op mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar shen,kasssadin morgana darius direkt banlanan herolar.Bunlar neden banlaniyor anlamiyorum özellikle morgana,hareketli oynayan bir mid e karşı hiç şansı yok gibi geliyor ama yine de öğrenmek lazım nedenini?Nedir bu işin sebebi beyler.

• 3 second snare jungle shenden zaten kaçış yok dariusu bilmiyorum lee sin ondan daha ope bana göre daha nauitlus banları göreceksin dostum
  • Oynamasını bilen bir Morgana o Q'yu kaçırmaz, Q'yu kaçırmadığı zamanda öldün demektir zaten.
    Ayriyetten teamfightlarda ultisi çok iş yapıyor, first pick bende değilse üç banım şöyle olur : Morgana, Shen, Darius. Kassadin banlamıyorum ben genelde karşı team leaderi banlıyor ama alınsada problem değil bence, AP top Vlad-Kennen ve Talon mid ile sorun çok kolay çözülüyor.
  • benim gördüğüm genel olarak karşı takımı komple disable edebilecek karakterler yada teamfight içerisinde karşı takıma ciddi avantaj sağlayabilecek karakterler banlanıyor
  • Kassa'yı bilmemde 2si op bence
  • Hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionare

Bu aralar shen,kasssadin morgana darius direkt banlanan herolar.Bunlar neden banlaniyor anlamiyorum özellikle morgana,hareketli oynayan bir mid e karşı hiç şansı yok gibi geliyor ama yine de öğrenmek lazım nedenini?Nedir bu işin sebebi beyler.

Q skill i tutturamayan her morgana oyuncusu ulan dur bi ortaya flash lanayım ulti açayım diyebilir bence (;

istediğin kadar hareketli ol ultimate'den kaçışın zor kaçsan Q skill i yine yersin düz yola tutturur heralde ranked oyuncusu :)

her durumda gerçekten sağlam bir şampiyon sağlam farm yapabileceği alan skill i var, shield var üstad banla banla ^^
  • Direkt banlanan heroların banlanmasının sebebi takıma olan katkıları, bireysel olarak çok op olduklarını düşünmüyorum. Yani shen-morgana filan seçtiğin pickle belki lane kaybetmeyebilirsin ama skilleri vs. çok etkin ve tfde takımı taşıyacak güçte. Özellikle morgana oyundaki en iyi 3 ap carryden biri bana göre (Karthus-Anivia-Morgana). Shen ultiyi kullandığında birden 3v2ye dönebilir lane, double aldırabilir takımına earlyde filan işe yarıyor. Tf zamanlarıda carrysine tp olarak kaçmasını sağlıyor, tauntu filan var hoş yani takımımda shen olunca içim gıdıklanıyor ne diyim Morgana'da süper bir hero, yani Q sunun range ve süresi uzun. TF yi başlatabiliyor snare ile, ulti + zhonya ilede karşıda bir panik oluşturuyor ve stunlıyor. Oyunu oynarken karşı taraf morgana aldıysa gg moduna zaten giriyorum, tfde o mor bağı görmek istemem açıkçası. Ama Lee Sin op diyorlar, katılmıyorum. Birkere late gamede katkısı çok düşüyor, Nautilus-Maokai-Malphite-Nocturne gibi junglerların takıma verdiği katkının yarısını veremiyor. Earlyde Q ile yapıştığı için biraz can sıkıcı oluyor. İyi wardlanırsa ve dikkatli oynanırsa en azından çok fazla sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum

• Oyundan yaklaşık 2 hafta uzak kaldım. Aynı konuyu bende düşündüm ve morgana almaya karar verdim. Sabirsizlikla lol oynamayı bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla stream izlemekten dolayı banlanıyor
  • Morgana'nın banlanma sebebi mid'de ezmesi değil,ultisi.
  • Ultisi kesinlikle ama kesinlikle teamfight için oyunun en iyi ultisidir. Flashla bile duvarın arkadasından çıkmazsan kaçılmıyor. Ne kadar op birşey 5 kişiye aynı anda stun ve öküz gibi damage koyabilirsin. Zaten sadece ilk vurduğu damage'i vursan yetiyor. Zhonya ve Abyssal'ın varsa teamfight kaybetmeniz imkansıza yakın. Ha ultiyi attın sana focuslandılar? Zhonya basıyorsun hepsi senin yanında olduğu için çıkamadan mal gibi kalıp stunlanıyorlar.
  • Morgananın herkes ultisinden bahsediyor ama shieldide az op değil hani.
  • Morgana : Q çok uzun snare, W ile çok çok rahat ve güvenli farm, E ile gank yemiyor, ultiyi zaten anlatmışlar. darius'un banlanmasına gerek yok. global ultisi olan her hero da op yani. hele sheninki.
  • Herkes genelde Kassa, Morgana, Amumu, Shen veya Nautiliusu karşı takıma bırakır. Aklında düşünce ise ne olsa o banlar; fakat first pick bensem banlamayıp onu alırım ilk
  • Benim ban tarzım hangisine karşı oynamak istemiyorsam ona göredir sende öyle yap.
  • Eve banlayanda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionare

Bu aralar shen,kasssadin morgana darius direkt banlanan herolar.Bunlar neden banlaniyor anlamiyorum özellikle morgana,hareketli oynayan bir mid e karşı hiç şansı yok gibi geliyor ama yine de öğrenmek lazım nedenini?Nedir bu işin sebebi beyler.

Kaç yıl olmuş hala op

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.