Şimdi Ara

WD My Passport vs Passport Essential ? (Tüm Detaylarıyla Yardım Bekleniyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1 TB kapasitede harici disk alacağım fakat seçim konusunda titiz davranıyorum.Özellikle veri güvenliği benim için en önemli husus. Passport serileri donanım destekli şifreleme yazılımı ile birlikte çalışmaktaymış.

Benim merak ettiğim ;
    * 2 model arasındaki farkları kullanan birisi yorumlayabilir mi ?
    * Şifreleme yazılımı nasıl çalışmakta, Partition lara ulaşılabiliyor mu ? Eğer ulaşılıyor ve veriler görüntüleniyor ise bir anlamı kalmaz şifrelemenin.
    * Şifreleme yazılımı başarılı ise, bağlantı gecikmesi yaşatabiliyormu ? , Kopyalama explorer.exe direk olarakmı yapıyor yoksa,yazılımın kopyalama aracı varmı ? Duraklatabilme açısından önemli bir nokta

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ediyorum,iyi forumlar konuyu takipteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: acbold

Merhaba 1 TB kapasitede harici disk alacağım fakat seçim konusunda titiz davranıyorum.Özellikle veri güvenliği benim için en önemli husus. Passport serileri donanım destekli şifreleme yazılımı ile birlikte çalışmaktaymış.

Benim merak ettiğim ;
    * Şifreleme yazılımı nasıl çalışmakta, Partition lara ulaşılabiliyor mu ? Eğer ulaşılıyor ve veriler görüntüleniyor ise bir anlamı kalmaz şifrelemenin.
    * Şifreleme yazılımı başarılı ise, bağlantı gecikmesi yaşatabiliyormu ? , Kopyalama explorer.exe direk olarakmı yapıyor yoksa,yazılımın kopyalama aracı varmı ? Duraklatabilme açısından önemli bir nokta

my passport var bende şifreyi girmediğim sürece hiç bir şekilde açamıyorum içini.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardasaydar

quote:

Orijinalden alıntı: acbold

Merhaba 1 TB kapasitede harici disk alacağım fakat seçim konusunda titiz davranıyorum.Özellikle veri güvenliği benim için en önemli husus. Passport serileri donanım destekli şifreleme yazılımı ile birlikte çalışmaktaymış.

Benim merak ettiğim ;

my passport var bende şifreyi girmediğim sürece hiç bir şekilde açamıyorum içini.

Bilgilendirme için çok teşekkürler sonunda cevap aldım Dediğim tüm şekilde denedinizmi acaba ? Yoksa sadece windows üzerindenmi denediniz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.