Şimdi Ara

ASUS, ROG Corner ile ürünlerini daha yakına getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ROG serisi oyun bilgisayarları ile oyunseverler arasında popüler olan ASUS, ürünlerini daha yakından tanımak isteyen tüketicilere yönelik ROG Corner projesini başlattığını duyurdu.

ROG Corner projesi kapsamında, ülkemizin farklı şehirlerindeki perakende mağazalarında ASUS ROG (Republic of Gamers) serisi ürünlerin incelenebildiği özel tasarlanmış standlar kurulacak. 

İstanbul'da 6 mağaza, Ankara'da 1 mağaza ve bir internet satış sitesinde ROG ürünleri sergilenecek. ROG Corner projesi ile, özel tasarlanmış ROG standlarında oyunseverler anakartları, ekran kartlarını, LED IPS monitörleri ve kulaklıkları yakından görüp performanslarını test etme imkanı bulacak.

Şu an aşağıdaki mağazalarda  ASUS ROG Corner standlarını ziyaret edebilirsiniz:

–         Eksa Computer - Kadıköy - İstanbul

–         Eksen Bilgisayar - Kadıköy - İstanbul

–         MSM Bilişim - Ankara

–         Adeks İnternet Kafe - Beşiktaş - İstanbul

–         Vatan Bilgisayar / Topkapı - İstanbul

–         Vatan Bilgisayar / Bostancı - İstanbul

–         GOLD Bahçelievler - İstanbul

ROG ürünlerine aynı zamanda internet üzerinden bilgisayar donanımı satışı yapanwww.teknobiyotik.com adresinden de ulaşılabiliyor.

• Güzel ama daha çok şehirde olmalı Bursa'nın olmaması kötü mesela.

• Ben Topkapı daki vatanda gördüm. Adamlar direksiyon takmış oyun oynuyorlardı güzel ama daha yaygın olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara söğütözü vatan bilgisayarda da mevcut...

• Bunlar güzel şeyler ama Türkiye'ye gelmeyen ROG ürünlerini getirseler daha güzel olacak. Misal 580 matrix çok az gelmişti ve rampage iv gene hiç gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Bunlar güzel şeyler ama Türkiye'ye gelmeyen ROG ürünlerini getirseler daha güzel olacak. Misal 580 matrix çok az gelmişti ve rampage iv gene hiç gelmedi.

yanlış olmasın rampage IV'ün 2modeli mevcut vatanda

/>
  • Rog corner ile yakına getirdiği için teşekkür ederiz ama fiyatları da biraz maküle getirseler iyi oalcaktır.
  • gec bile kalin mis assinda .

• quote:

Orijinalden alıntı: visiotech.gen.tr

quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Bunlar güzel şeyler ama Türkiye'ye gelmeyen ROG ürünlerini getirseler daha güzel olacak. Misal 580 matrix çok az gelmişti ve rampage iv gene hiç gelmedi.

yanlış olmasın rampage IV'ün 2modeli mevcut vatanda

/>

Evet iki modeli var, bi tanede "GENE" modeli var normalde Türkiye'ye gelmeyen. Ayrıca bu resmini verdiğin iki model baya geç geldi. Bende o ara 2011 sistem topladım ve bu kartları bulamadığım için WS modelini almıştım.

• Bostancıdaki standına gitmiştim fakat klavye yada mouse olmadığı için oyunları oynayamıyorsunuz. Ekranda kendi kendine battlefield oynatıyor yanındada fps değerleri yazıyor. Plexi kasanın üzerindede sistem özellikleri yazıyor.

• vatanda gördüm geçtiğimiz cumartesi istem güzeldi ama ekran kartı olmamıştı asus nvidia gtx 560 ti modeliydi ve ultra ayarlarda çatışma esnasında 22 fps düştüğünü gördüm battlefield 3 de

• eskişehirdede olsun hatta ben odamda bile ağırlarım bu standı hiç sorun değil hemde gelir beklemeden(ama başka kimse görürmü söz veremiyorum.)

• Bostancı vatanda oynayan Battlefiled'ta video...
    PC'nin FULL HD video oynatma gücünü sergiliyolar...
  • Ankara MSM de performansa dokunacağız desenize :)

• Hep İstanbul, bir de Ankara olması kötü olmuş eğer İzmir'de olmuş olsaydı kesinlikle bir uğrardım.. :)

• İzmir,Bursa,Adana,Kayseri,Antalya,Trabzon,Diyarbakır,Gaziantep tüm bu şehirlerde en az 1 adet stand olmalı bence
  • Ankara'ya 1 tane stand az olmuş en azından 1 tanede Vatan-söğütözüne koysallarmış iyi olurmuştu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.