Şimdi Ara

Oyun Çeviri'den Assassin's Creed III'e Türkçe Ses!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
8.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Dün Oyun Çeviri tarafından hazırlanan Splinter Cell: Blacklist'in Türkçe seslendirmesi oyunseverlerin oldukça hoşuna gitti. O zaman şimdi ekibin bir diğer çalışmasını görmeye ne dersiniz?

Bu sefer Assassin's Creed III'ün "Rise" adlı videosunu Türkçe seslendiren ekip yine ortaya mükemmel bir iş çıkarıyor. Bu arada çok önemli bir ayrıntıyı da sizlere aktaralım. Videodaki rahibin seslendirmesini ünlü seslendirme sanatçısı Aydoğan TEMEL yapmış.

Harika video aşağıda, elinize ve ağzınıza sağlık Oyun Çeviri ekibi.

Teşekkürler, Hakan Topaloğlu

• Ülkemizde böyle bir topluluk böyle bir site oldugu için gurur duymalıyız :)
  • Oyun Çeviri ekibine teşekürler
  • Aydoğan Temel'in sesini duyduğumda o'rly oldum. helal olsun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu kadarını söyleyeyim çeviri işi oyun kadar zordur.İyi bir iş çıkarmışlar.Umarım Full sürümündede bu ekibi görürüz...:D

• Adamın dibisin OyunÇeviri!!!

• Adamlar Süper Valla Sagolsunlar Çeviriyorlar

• 1. ile 5. seslendirmeler mükemmel olmuşlar. dublajlar tiplere çuk oturmuş. diğerlerinde iş yok. ben hayır diyorum. sergen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 8 Temmuz 2012; 13:16:35 >
  • ünlü sanatçı Aydoğan Temel'in farkı ortada , diğer seslendirmeler vasat ama türkçe bu iyi işte. (bence)

• çocuğu çocukmu yoksa bir bayanmı seslendiriyo merak ettim.

• Oyun Çeviri ekibi bence artık bu işi profosyonel manada yapmalı. Bir çeviri veya dublaj şirketi kurabilirler. Böyle olması Türk Oyun sektörü adına çok daha iyi olacaktır kanımca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun
  • Duygulandım. Tek kelimeyle "HARİKA"!

• Süper olmuş, tebrikler Oyun Çeviri kadrosuna ve Aydoğan Temel'e.

• mükemmel bir iş çıkarmış yine oyun çeviri şimdi banlanma durumu olmassa ubisofto öyle bir söverdimki ama neyse(pc)

• Ya arkadaş,Assasin's Creed'in trailerlarında kullanılan müzikler olsun,oyun içi müzikleri olsun harika oluyorlar beaa! :D

Dublaj genel olarak başarılı.Ama konuşma sesleri çok boğuk ve bu boğuk sesler müzik çok arkada bırakmış.O yüzden ben izlerken orjinal bir şey dinlemediğimi unutmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiyopBey -- 8 Temmuz 2012; 14:28:03 >
  • Baksanıza burdaki herkes seslendirme uzmanı olmuş yok aydoğan temel iyiymiş diğerleri vasatmış.Ünlüye ünlü gözüyle bakın ünlü olmayana vasat gözüyle bakın.Tüm karakterler CUK oturmuş helal olsun sizlere.Sizin gibi adamlar yüzünden kapandı zaten bu site destek olacağınıza köstek oluyorsunuz

• oyun çeviri ekibiyle bence biran önce Türkçe dublaj için oyun firmaları anlaşma yapması lazım oyunun pc versiyonunda neyse Türkçe yaparız ya ps3 yada xbox360 için işte bunlar için oyun firmalarıyla anlaşması lazım düşünsenize güncelleme olarak Türkçe ses gelse çok güzel olur. Umarım artık oyun firmaları da böyle oluşumları destekler hale gelir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: netten^

Baksanıza burdaki herkes seslendirme uzmanı olmuş yok aydoğan temel iyiymiş diğerleri vasatmış.Ünlüye ünlü gözüyle bakın ünlü olmayana vasat gözüyle bakın.Tüm karakterler CUK oturmuş helal olsun sizlere.Sizin gibi adamlar yüzünden kapandı zaten bu site destek olacağınıza köstek oluyorsunuz

sen seslendirme uzmanı mısın? hepsi olmuş diyorsun? saçmalamak için yorum yazmayın! herkes beğenecek diye bir kahide mi var? bunun destek olup olmamakla ilgisi nedir? 1. ve 5. hariç diğerlerinin sesleri karakterlere gitmemiş! bu benim görüşüm! seni ilgilendirmez hadi ikile şimdi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 8 Temmuz 2012; 15:20:40 >
  • Yani bu çok büyük bir kıyak emeğine, ağzına sağlık... :) Çok iyi olmuş bu şekilde video :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.