- x
DSMART NET iptal talep formu
56 Cevap44874 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

23 Mesaj
8 Temmuz 2012; 0:51:53 

Bu form Smile ADSL ismini D.Smart Net olarak değiştirdikten sonra bana mail attıkları form. Ancak iptal ettirmek isteyenler için tavsiyem, DSmart Müşteri temsilciyle konuştuktan sonra hemen çıktıyı alıp kimlik fotokopisiyle PTT Kargoya (yani APS) gitmenizdir. Müşteri temsilcisi gün içinde size maille ekteki formu atacağını söylüyor ancak bu 3-4 günü de bulabiliyor. Telefon görüşmesinin ardından 10 gün içinde Pk.138 Şişli İstanbul adresine ulaştırmalısınız.

0

Ekteki dosya (1)

6607 Mesaj
8 Temmuz 2012; 2:04:18 

cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

562 Mesaj
8 Temmuz 2012; 9:28:49 

eyvallah kardeşim çok makbule geçti inanki sagol

2727 Mesaj
8 Temmuz 2012; 15:48:15 

Arkadaş bu nedir Herkes dsmarttan sikayetci

İyiki ttnettden superonline'a geçmişiz.

18 Mesaj
17 Temmuz 2012; 15:16:34 

Arkadaşlar benim 10 günlük kapatma sürem geçti.Tekrar talepte bulundum.Geri dönme süresi 1 aymış.Bunlar fazladan fatura ödetecek.
Geri dönüşü beklemeden.Formu göndersem olmaz mı? Btk,tüketici heyeti,yazı,dilekçe,iadeli taahhütlü hepsini yapacağım.

3240 Mesaj
17 Temmuz 2012; 16:02:24 

ben şişlide oturuyorum gidip zarfı direk elden teslim edememezmiyim acaba ?

1358 Mesaj
17 Temmuz 2012; 17:11:48 

Ben direk olarak biri neti aradım dsmart net den biri nete geçmek istediğimi söyledim ertesi gün form gönderdiler geçiş için kapanmasını bekliyorum

191 Mesaj
17 Temmuz 2012; 18:09:03 

quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

Ben direk olarak biri neti aradım dsmart net den biri nete geçmek istediğimi söyledim ertesi gün form gönderdiler geçiş için kapanmasını bekliyorum

Benm 1yıllık sözleşmem var smile adsl ile eğer kapatırsam 22tl ödecegimi söylediler bende kapatırmak istedigimi söyledm 1 haftadır halen biz sizi arıcaz diyorlar bende biri nete gecmek istiyorum acaba biri neti arasam onlar kendi aralarında cözerlermiş işi ? yoksa bunların iptal edicegi yok :(

1358 Mesaj
17 Temmuz 2012; 19:50:01 

quote:

Orijinalden alıntı: sneakydevil

Benm 1yıllık sözleşmem var smile adsl ile eğer kapatırsam 22tl ödecegimi söylediler bende kapatırmak istedigimi söyledm 1 haftadır halen biz sizi arıcaz diyorlar bende biri nete gecmek istiyorum acaba biri neti arasam onlar kendi aralarında cözerlermiş işi ? yoksa bunların iptal edicegi yok :(

Birinetin internet sayfasina bak orda 5 ay 5 lira kampanyasi var.Ordan tarifeni sec ve biri neti ara mevcut smileadsl aboneligimden sizin kampanyaniza gecmek istiyorum dersen ertesi gun adresine servis geliyor gecis formu imzalatiyor bi kac gun icinde mevcut adsl kapanip yerine biri.nete gecmis oluyosun ugrasmadan..

121 Mesaj
17 Temmuz 2012; 21:25:45 

Dsmart 1 mb sınırsıza 45 veriyoruz, herhangi bir taahhüt yok. Biri adsl dışında da diğer sağlayıcılara nakil yapmak mümkün mü ?

Turkcell superonline daha avantajlı sanki, biri adslye göre.

1243 Mesaj
17 Temmuz 2012; 23:28:59 

Her yere geçersin ,sorman bile gereksiz .

121 Mesaj
17 Temmuz 2012; 23:38:29 

Diğerlerinin sitesinde taşıma ibareli bir şey görmedim. Ben de biliyorum parayı verdikten sonra geçebileceğimi. Ama taşıma daha kolay gibi, kapattırma derdi yok.

136 Mesaj
24 Temmuz 2012; 5:52:32 

allah razı olsun kardeşim bir dahaki ay bende kapattırıp uydunet e gecicektim bunu buldugum ıyı oldu valla

947 Mesaj
24 Temmuz 2012; 5:58:40 

benim 6. ayin 4 unde sozlesmem bitti aradim mh yi internetimi kapatmak icin dedim 10 gun sonra aradilar formu gonderdik dediler ama form yok belki o gun 8-9 defa aradim form hala gelmedi sonra bir siteden buldum 6. ayin 14-17 tarihleri arasinde formu aps ile gonderdim 6. ayin 27.28.29 unda gunde ikiser defa aradim kapatin diye 7. ayinda 4 dunde aradilar hattinizi kapattik fakat 7. ay faturaniz cikti odemek zorundasiniz olur baska emriniz varmi dedim kapattim dun ariyorlar son bir faturaniz var odeyiniz ben kullanmadigim netin parasini vermem size basvuruyu 6. ayin 4 dunde yaptim aps yi 15 sinde gonderdim akliniz nerdeydi de 7. aya sarkittiniz af edersiniz siz musteri sagilir inek olarakmi goruyorsunuz dedigimde ben itiraz formu doldurayim haklisiniz demeye basladi bende cinsel icerikli kelimeler kullanmaya basladim bakalim ne olacak

:)

1589 Mesaj
26 Temmuz 2012; 16:54:51 

İnternetimi kapattırmak için dün aradım size geri dönüş yapıp ne yapmanız gerektiğini bildircez dediler.Bugün aradım bu ay içerisinde geri dönüş yapacaz dediler.Tam bir saçmalık

Bunlar oyala oyalaya Ağustos ayınada fatura kestirtecekler herhalde...

"Birini suçlamak üzere ileri uzattığın elinin üç parmağının seni gösterdiğini unutma..." F.Nietzsche

28 Mesaj
15 Eylül 2012; 14:22:55 

Arkadaşlar dün akşam telefonla iptal bildiriminde bulundum. Hemen sonrasında da okkalı bir e-posta gönderdim. Biraz önce aradılar telefonda bir posta daha azar işitince en güncel iptal formunu hemen gönderdiler. Telefonları değiştiği için eski formu kabul etmeyebilirler bilginiz olsun. Güncel form aşağıdadır.

http://www.4shared.com/...t_ptal_Talep_Formu.html

16 Mesaj
3 Ekim 2012; 13:21:10 

quote:

Orijinalden alıntı: ciscogen

Arkadaşlar dün akşam telefonla iptal bildiriminde bulundum. Hemen sonrasında da okkalı bir e-posta gönderdim. Biraz önce aradılar telefonda bir posta daha azar işitince en güncel iptal formunu hemen gönderdiler. Telefonları değiştiği için eski formu kabul etmeyebilirler bilginiz olsun. Güncel form aşağıdadır.

http://www.4shared.com/...t_ptal_Talep_Formu.html

dostum verdiğin linke ulaşılmıyor.başka link var mı acaba..

28 Mesaj
3 Ekim 2012; 14:26:04 

quote:

Orijinalden alıntı: bérkay

dostum verdiğin linke ulaşılmıyor.başka link var mı acaba..

Merhaba linkte bir problem göremedim. Şu anda erişebiliyorum. Sanırım geçici bir kesinti olmuş.

34 Mesaj
3 Ekim 2012; 18:43:45 

d-smart net günceli burda hazırda bulunsun verem ettiler insanı

d-smart net iptal formu
http://www.tekdosya.com...al_Talep_Formu.zip.html

203 Mesaj
3 Ekim 2012; 18:57:31 

Arkadaşlar. İptal forumu na gerek yok. kendiniz iptal dilekçesi yazın daha iyi. Zira bu iptal formu tamamen smile adsl nin iptal yaparken bile kendi şartlarını dayatmasından ibaret. Kendiniz dilekçe yazıp yollayın forma falan gerek yok.

34 Mesaj
3 Ekim 2012; 19:45:03 

abonelik iptalini zora koşan bir firma kendi yazdığımız dilekçeyi kabul edermiki

16 Mesaj
3 Ekim 2012; 20:46:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ciscogen

Merhaba linkte bir problem göremedim. Şu anda erişebiliyorum. Sanırım geçici bir kesinti olmuş.

MANİSA 3. SULH CM'nin 05/01/2011 tarih ve 2011/24 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (4shared.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır.

dostum bende hep bu uyarı çıkıyor

16 Mesaj
3 Ekim 2012; 20:47:27 

quote:

Orijinalden alıntı: nihat_0025

d-smart net iptal formu

dostum çok teşekkürler
her aboneye lazım

34 Mesaj
4 Ekim 2012; 19:53:09 

bugün formu doldurup gönderdim bakalım.. gelişmeleri aktarırım buradan

1470 Mesaj
6 Ekim 2012; 13:04:53 

APS kalkmış bende yine ptt kargo ile 10. güne ulaştırdım dilekçemi, telefona mesaj geldi iptal başvurunuz alınmıştır diye sanırım 7 gün içinde de kapatıyorlar, kapatma açısından şuan da bir sıkıntı gözükmüyor bakalım.

34 Mesaj
7 Ekim 2012; 21:53:30 

bu aydın doğanda çok hak yiyor başbakanımız cem ozanla uğraştının çeyreği kadarda bununla uğraşsa şenlikli olacak..sayın admin msj sakıncalı ise yayınlama

17 Mesaj
28 Kasım 2012; 11:50:36 

quote:

Orijinalden alıntı: nihat_0025

d-smart net iptal formu

arkadaşlar biri şu linki foruma direk yükleyebilir mi? İşyerinde olduğumdan dolayı upload sitelerinden indirme yapamıyorum.

29 Mesaj
23 Aralık 2012; 13:21:15 

NE TERBIYESIZ FIRMA YOLLADIKLARI FORM BILE NE KADAR KUSTAHCA NEDEN AYRILDIGINIZI BELIRTINIZ FALAN DIYE ZORLAMALAR YOK SOZLU BILDIRIMDEN SONRAKI 10 GUN ICINDE BU FORMU GONDERINIZ GIBI DOLANDIRICILIKLAR(BOYLECE SIZ TELEFON ETTIKTEN SONRA KENDISININ DE FORM YOLLAMA BAHANESINE OYALAYABILECEGI 10 GUN).KAC YILDIR BU KADAR SIKAYETE HALA NASIL OLUYORDA KIMSE BIR SEY YAPMIYOR

5 Mesaj
29 Aralık 2012; 11:18:13 

Merhaba,

Ben de aynı şekilde iptal ettirmek istediğimde birçok sorunla karşılaştım. 20 gün kadar iptal ettirmeye çalıştım ama başaramadım. Sonra aklıma gelen bir yöntem ile 1 saat içinde evrak felan istenmeden iptali gerçekleştirdim. Dsmartnet mağdurları için paylaşmak istedim.

Yapmanız gereken şey ;

iptal için başvurup 72 saat içinde aranacaksınız cümlesini duyduktan sonra 72 saat bekleyip aranmadıysanız yada aranıp evrak göndericez imzalayıp postalayın şeklinde uzatılıp duruyorsa Bilgi Teknolojileri ve İletişim kurumunun https://tuketici.btk.gov.tr/ şeklinde olan tüketici portalına üye olarak şikayetinizi yazılı olarak iletmeniz. Bu aşamadan sonra BTK şikayeti inceleyip 10-15 dakika içinde şikayetçi olunan firmaya yolluyor. E şikayet BTK üzerinden geldiği için işlem de hemen yapılıyor hem de dilekçe iptal formu kimlik fotokopisi vs. istenmeden.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Saygılarımla.
Bu mesaja 2 cevap geldi.
girmiyor bu mesajı paylaştı

752 Mesaj
16 Şubat 2013; 11:19:54 

quote:

Orijinalden alıntı: arrested

Merhaba,

Ben de aynı şekilde iptal ettirmek istediğimde birçok sorunla karşılaştım. 20 gün kadar iptal ettirmeye çalıştım ama başaramadım. Sonra aklıma gelen bir yöntem ile 1 saat içinde evrak felan istenmeden iptali gerçekleştirdim. Dsmartnet mağdurları için paylaşmak istedim.

Yapmanız gereken şey ;

iptal için başvurup 72 saat içinde aranacaksınız cümlesini duyduktan sonra 72 saat bekleyip aranmadıysanız yada aranıp evrak göndericez imzalayıp postalayın şeklinde uzatılıp duruyorsa Bilgi Teknolojileri ve İletişim kurumunun https://tuketici.btk.gov.tr/ şeklinde olan tüketici portalına üye olarak şikayetinizi yazılı olarak iletmeniz. Bu aşamadan sonra BTK şikayeti inceleyip 10-15 dakika içinde şikayetçi olunan firmaya yolluyor. E şikayet BTK üzerinden geldiği için işlem de hemen yapılıyor hem de dilekçe iptal formu kimlik fotokopisi vs. istenmeden.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Saygılarımla.

Elinize saglık. Bu bilgi bir kenarda bulunsun. Lakin bu akıl yoksulları altında imzam olmayan sözleşme şartlarına göre iptal işlemi yapmamı bekliyorlar. Oldu canım. Sözlü taleple hemen bağladıkları interneti sözlü taleple iptal edemezlermiş. Göreceğiz bakalım.

10 Mesaj
28 Şubat 2013; 19:37:19 

Dilekçedeki taahhüde bakar mısınız?
"Fesih bildiriminde bulunduğum D-Smart Net aboneliğim ile ilgili düzenlenmiş ve düzenlenecek fatura bedellerini gereği gibi ödemeyi, bu hususta itirazımın olmadığını kabul ve taahhüt ediyorum."
Oldu canım.
Oldu olacak bir de dönelim arkamızı da tam olsun.
İnsan dilekçesinde böyle g... kiraya verecek bir taahhütte bulunur mu?
BTK nın 14.11.2012 de bunlara neden Fesih işlemleri ile ilgili ceza verdiği açıkça belli oluyor değil mi?
Taahhüt sürem doldu. Hadi iptal etmesinler de göreyim.

10 Mesaj
22 Mart 2013; 10:35:25 

Bingo, tamamdır.
22 gün sonunda Smileadsl aboneliğimi bitirebildim. Müşteri hizmetleri ile birebir görüşmelerimin ve bize ulaşın sayfalarından yaptığım başvuruların, hatta fax kabul etmeyen faxlarına ulaşmaya çalışmama rağmen başaramadığım Smileadsl aboneliğimin sonunu BTK'ya yaptığım başvuru halletti.
Smileadsl(DSmartNet) aboneleri şimdiden BTK üyeliğiniz hayırlı olsun.
Nasıl olsa eninde sonunda lazım olacak değil mi?

721 Mesaj
22 Mart 2013; 12:58:33 

btk anındamı iptal ettiriyor? ben 2 ay sonra iptal edicem taşıncağım için şimdiden öğrenelim :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

492 Mesaj
22 Mart 2013; 13:39:29 

Anında iptal söz konusu mu ki?

Tercüme Bürosu

1806 Mesaj
22 Mart 2013; 14:09:18 

dsmarttan kurtulmam 2 hafta mı aldı.. dilekçenin ellerine geçtiğini kontrol edin. dilekçeyi kendiniz yazıp gönderin.

5 Mesaj
5 Mayıs 2013; 14:37:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Cait

btk anındamı iptal ettiriyor? ben 2 ay sonra iptal edicem taşıncağım için şimdiden öğrenelim :)

İptal gerekçenizde hakli iseniz, müşteri hizmetleri tarafından iptal işlemi geciktiriliyor ve belli bahaneler bulunuyorsa BTK'ya başvurarak hemen iptal işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

2188 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:47:01 

benım teknıgım su oldu odemedım ıptal ettıler
ıptal mesajı gelınce gıttım odedım :D

357 Mesaj
7 Haziran 2013; 23:16:57 

Arkadaslar musteri hizmetlerini aramadan direkt talep formunu yollasak sorun olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2188 Mesaj
7 Haziran 2013; 23:23:42 

olmuyor sanırım

1 Mesaj
30 Haziran 2013; 16:59:29 

Arkadaşlar 24 aylık taahhüt süremin bitiminde aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum. Yine ilk mesajdaki formu mu göndermeliyim?

721 Mesaj
30 Haziran 2013; 17:09:48 

Telefonla arayıp iptal talebini verdim. Baska fatura gelebilirmi diye sordum adam iptal formu fatura tarihinden sonra ulaşırsa gelir dedi. Btkya mesaj attım aynı gun formu yolladım. 3gunde iptal edildi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1 Mesaj
19 Ağustos 2013; 12:05:30 

merhaba
an itibariyle tek telefonla ben kurtuldum diyebilirim.
ilk önce 0 850 2660266 smile adsl müsteri hizmetlerini arayarak 18 ile başlayan 10 haneli müşteri hizmet numarasını alıp TTNET Müşteri hizmetlerini 444 0 375 i arıyorsunuz.mevcut internet sağlayıcımı ttnete taşımak istiyorum dediğinizde işlemlerinizi başlatıyorlar.(yanınızda kimliğiniz olması lazım.)1 kaç gün içinde evrak kargodan elinize geçecek bir adet kimlik fotokopinizle gelen evrağın bir nüshasını gelen kargoya imzalayıp tekrar geri veriyorsunuz.o evrak ellerine geçince 1-2 gün içinde işlem tamam ÇOK ŞÜKÜR.

101 Mesaj
20 Ağustos 2013; 16:34:28 

Merhaba,

İzlediğiniz adımları anlayamadım. tekrar yazabilirmisiniz. d-smart müşteri numaranız ile TTNET müşteri hizmetlerini arayarak nakil yaptırmak istediniz. sonrasında size bir kargo geliyor, sizde kimlik fotokopinizi gelen evrağın bir nüshası ile geri gönderiyorsunuz. bu işlem sonucunda TTNET abonesi olmuş oluyorsunuz anladığım kadarı ile. TTNET te aboneliği iptal ettirmek daha mı kolay oluyor?, nakil işlemi için ücret almıyorlarmı?

Bu mesajda bahsedilenler: marry05

İNTEL CORE İ7-930 + GIGABYTE GA-X58A-UD5 + ASUS EAH5870 + SAMSUNG 226BW + CORSAIR XMS3 CL9 3x2GB + 2x1TB CAVIAR BLACK SATA 3.0 64MB CACHE HDD + CREATIVE AUDIGY VALUE + CREATIVE INSPIRE 5.1 + COOLER MASTER CMSSTACKER 832 + OCZ GAMEXSTREAM 700W PSU + LOGITECH G700 MOUSE & LOGITECH G15 KEYBOARD

1993 Mesaj
20 Ağustos 2013; 16:38:43 

nakil ücreti alınmaması lazım.

örnek vermek gerekirse

http://goonet.com.tr/Do...%20TRANSFER%20FORMU.pdf

evrağını bir abone doldurup bize gönderdiğinde ttnet kullanıyorsa bu evragı ttnete yolluyoruz ve turkcellden vodafone a geçer gibi direk geçiyorsunuz kimseyle iptal ettirmek için ugrasmıyorsunuz otomatik iptal oluyor

Bu mesajda bahsedilenler: @sjanaz55

Your will, my hands :) (By_Lee Sin)
8 mbit'ekadar SINRISIZ* net 39,90 lira(Bolgeseldir) Goonet Internet Tarifeleri

19 Mesaj
27 Ağustos 2013; 10:11:24 

2014 Mart'ına kadar D-Smart + Smile ADSL 16 MBit taahhüdüm var. 73 TL ödüyorum internet için.

D-Smart bedava idi 17 aydır. 6,5 - 7 ayım var daha. İptal ettirmek istesem ne kadar fark öderim acaba bilen var mı?

Eğer azami 20 TL'den D-Smart ücretini ödeyip cihazı iade edeceksem 20 x 17 = 340 TL diye hesapladım ama daha başka masraf çıkar mı ki?

19 Mesaj
27 Ağustos 2013; 10:47:26 

Bugün halletmek istiyorum bu işi. Lütfen yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

24 Mesaj
27 Ağustos 2013; 12:58:01 

arkadaşlar hiç bir şekilde talep formuyla filan uğraşmayın. harcadığınız zamana değmez. daha şimdi dsmart aboneliğim, iptal ettirdim. iki gündür mail atıyorum arıyorum hiç bi şekilde kimseye ulaşamıyordum. bu sabah tuketici.btk.gov.tr adresine direk şikayet maili attım ve hemen geri dönüş yaptılar. şimdi de dsmarttan beni arayıp hiç bir işlem yapmama gerek kalmadan ay sonunda aboneliğmi iptal ediceklerini söylediler. siz de düzgün bir cevap alamıyorsanız hiç uğraşmayın direk BTK'ya yazılı olarak şikayetinizi gönderin. böyle böyle adam olucaklar.

139 Mesaj
3 Ekim 2013; 13:37:25 

Arkadaşlar BTK'ya yazdığım yazı aşağıdaki gibidir. Dsmart NET Smile ADSL Linkte sözleşmeyide tamda kendilerine göre tek taraflı yapmışlar.Ancak, buna rağmen hala iptal edilmemiştir. Dsmart NET Smile ADSL vatandaşı soymak için nasıl bir menfaat çetesi olmuşlar. Forum sayfalarındaki şikayetlere bakılırsa aboneliği 1 gün içerisinde gerçekleştirirken abonelik feshini sırf vatandaş 2-2-3 ay fazla para ödesin diyerekten geciktiriyorlar. Doğan TV Digital Platform İşletmeciliği A.Ş. 'nin yaptığı bu soyguna dur diyecek hiçbir devlet kurumu yok mu? Bunlar, Süt vermeyen ineğe ot vermezler be... Ya aç bırakırlar, yada keser yerler. Vatandaşıda inek gibi görüyorlar.

https://www.dsmart.com..../PDF/dsmartSozlesme.pdf

"BTK-82719 no'lu Dsmart NET Smile ADSL Aboneliğimi iptal etmiyor,hattımı işgal ediyor." konulu yazı yazmıştım.BTK yaşanılan sorunu Doğan TV Digital Platform İşletmeciliği A.Ş. iletmiştir.Müşteri temsilcisi 08502660266 telefon numarasından bana ulaştı.Kendi sistemlerinde aboneliğiniz iptal kapsamında olduğu,ancak aboneye ücretsiz verilen TP Link Kablosuz Modemin kendilerine ulaştığı taktirde görevli personelin sisteme "modem ulaştı" kayıtı yapılarak aboneliğin tamamen fesh edileceğinden, 10 gün içerisinde ulaşmadığı taktirde aboneliğin devam edeceğinden bahsetti.Dolayısıyla internet ücreti bilinçli olarak haksız yere kesecekler.Ancak, kendilerinin gönderimini istediği YURTİÇİ KARGO ile 25.09.2013 ÇARŞAMBA günü 602169157155 GÖNDERİ KODUYLA 28.09.2013-10:07'de Osman OKUR(Tel:02626580245) ismi geçen personellerine şekerpınar teslim birmine teslim edildiği gözükmektedir.Buna rağmen 03.10.2013 tarihi itibariyle 8 gün geçmesine rağmen Doğan TV Digital Platform İşletmeciliği A.Ş. işlem yapılmayarak hattım işgal etmekte ve aboneliği tamamen fesh etmemektedir.

82719 - Dsmart NET Smile ADSL Aboneliğimi iptal etmiyor,hattımı işgal ediyor. (02/10/2013 15:50:01)
2 yıl taahhütlü TTNET abonesiydim.Aboneliği yenilemek için bayiye gittim. Bayiye TTNET aboneliği yenilemek istediğimi belirtmeme rağmen TTNET yerine aynı alt yapıyı kullanıyor diye bayi Dsmart NET Smile ADSL abonesi yapmış.Kısa süre sonra TP link marka modemi eve göndermişler.Ablam modemle birlikte bayiye gitmiş.Aynı alt yapıyı kullanılmakta diyerekten modem ayarlarını yapım ablamı eve göndermişler.Neyse dedik,o gün internete bağlandık.Ertesi gün internette sık sık kopmalar yaşandı.O gün içerisinde TTNET müşteri temsilcisi ev telefonunu arayarak ablama aboneliğinizi yenilemek istiyormusunuz demişler. Bayi aynı alt yapıyı kullanılıyor diyerekten Dsmart NET Smile ADSL abonesi yaptı dedik.Müşteri temsilcisi kandırılmışsınız.1 hafta içerisinde aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz denildi.Dsmart NET Smile ADSL memnun/memnuyetsizlikleri ilgili internette forum sayfalarında arama yaptım.Aboneleri bayağı mağdur etmişler.Bayiye aboneliğin iptali için dilekçe ile başvuruda bulundum ve gönderilen modemi teslim etmek istedim.Bayi bu işlemi kendisi yapmamış gibi ne dilekçemi nede modem kabul etmeyerek 0 850 2660266 aramamı ve aboneliğinizi müşteri temsilcisi aracılığıyla iptal edileceğini ve modemide verdikleri adrese göndereceğini belirttiler.0 850 2660266 Telefonu aradım.İptal etmemek için elinden geleni yaptılar.Her ne şekilde olursa olsun iptalini istiyorum dedim.Aboneliği iptal kapsamına aldılar.Dilekçemi ve modemi adreslerine gönderdim.1 hafta geçmesine rağmen hattım hala işgal edilmektedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizemli77 -- 3 Ekim 2013; 17:28:37 >

"Maddesel beden ömrüm kısa; kaybedecek 1 sn zamanım yok. Koşuyorum; misafir olduğum maddesel evreni, mahlukatı tanımak ve anlamak için.Tanıdıkça da rabbimin kusursuz yaratıcılığını ve yüceliğini görüyorum."
1) Lg 50PM6900 pentouch+Magic Remote Kumanda, 3D Smart Plasma Tv
2) Gigablue HD Quad linux Enigma 2, 1305 işlemci, 4 tuner Destekli Uydu Alıcısı
3) Kaon KSC 100 12.C1.A5 uydu alıcısı + 55 Ekran Tüplü Profilo Marka TV.
4) 39°E Hellasat +42°E Türksat +53°E Express AM22 Aparat Sistemi.
6) Asus-N61Vn-N61Vn280BD laptop
7) HTC Desire Hd A9191 8MP

793 Mesaj
12 Kasım 2013; 11:59:42 

11831315478 nolu yalın adsl aboneliğimin iptali için ---Abonelik İptali (25/09/2013 10:19:06) https://tuketici.btk.gov.tr/sikayetyaz/ --- üzerinden iptal talebinde bulunduğum Dsmart net hizmeti için d-smart müşteri hizmetleri tarafından arandım ve iptal işlemini yapmamam karşılığında 12 ay 45 tl lik yalın adsl 8 Mb e kadar verme teklifinde bulundular.Sözleşme imzalayıp imzalamayacağımı tarifenin bir taahhütü olup olmadığını sorduğumda hayır bir taahüt yok internetinizi kapatmamanız karşılığı size teklifimiz dediler.Ama gelen son iki faturamda " 01.10.2013 tarihinde başlayan taahhüdünüzün 1.ay 1. günündesiniz,taahhüdünüz 01.10.2015 tarihinde sona erecektir." ifadesinin yer alması üzerine ilk fatura geldiğinde müşteri hizmetlerini aradım ve bana yanlışlık olmuştur sözleşmeniz 1 yıl denildi.Ama 2. faturada da aynı yazıyı görünce müşteri hizmetlerini aradım ve bana sözleşme tarihimin 01.10.2015 te bittiği söylendi.
Şikayetim İlgili firma yanlış bilgi vererek ilerde mağduriyetime neden olacak işlemler yapıyor müşteriye yanlış bilgi vererek haksız kazanç sağlamaya çalışıyor.Ben firmayla 24 aylık sözleşme imzalamadım onayda vermedim ama firma bilgim olmadan 24 aylık taahhüt vermişim gibi işlem yapıyor.İlgili firmadan tarafıma yazılı sözleşme göndermesini yapmış olduğu 24 aylık taahhüdü neye istinaden yaptığı belgelemesini istiyorum.

D-smartla böyle bir anım oldu BTK yazdım ama dsmarttan nefret etmeye başladım nasıl bir firma ise artık bıktım bunlarla uğraşmaktan dSmartdüşünenlerin bilgisi olsun TTnet ten tarife bakmaya başladım.

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".

2621 Mesaj
13 Kasım 2013; 11:13:53 

hocam şikayeti yazdım evde şu an ADSL sinyali yok. Sonra bir baktım mail adresime kasım ayına dair fatura geldi. Bir şikayet daha yazdım. Sonra iptal talebini içeren evraklar gelmediği sürece iptal yapılmayacağına dair. Ben de bir şikayet daha yazdım. Daha ne kadar devam edecek bilmiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda dakikalarca bekliyorum ama ulaşamıyorum.

Bu mesajda bahsedilenler: arkay

Nexus 4 PA4.6β4 | iPod 5G | PS4 | HP 8440p
Dh 2006 Üyeleri
PSN ID: hurteffect

35 Mesaj
13 Kasım 2013; 14:18:41 

Taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim?

Taahhütlü aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Ancak operatörünüz ile aranızda imzalanan taahhüt şartlarını gözden geçirmeniz ve taahhüdün erken sonlandırılması durumunda herhangi bir yükümlülükle karşılaşıp karşılaşmayacağınızı kontrol etmeniz fayda sağlayacaktır. Operatörünüz tarafından uygulanabilecek cayma bedelleri 2013/DK-THD/14 sayılı Kurul Kararı ile sınırlanmıştır. Buna göre aboneler, taahhütlerinin sonlandığı ay itibarı ile;

- almış oldukları indirimlerin toplam bedelleri,
- kalan ayların toplam bedelleri

seçeneklerinden hangisi abone açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutardan sorumlu tutulabilecektir. Bu tutarın üzerinde bir cayma bedeli uygulanamayacaktır.

https://tuketici.btk.gov.tr/sss/

482 Mesaj
18 Kasım 2013; 16:04:01 

Biz bi salaklık yapıp dsmart net'e geçtik. 1 hafta içinde iptal edebilirsiniz dediler ama 2 hafta filan oldu dsmart'a geçeli. Bugün de babamı Digitürk'ten aramışlar ve 1 aya kadar istediğimiz zamanda tek kuruş vermeden kapatabilme hakkımızın olduğunu söylemişler. Bu doğru mu?

Süleyman Demirel Üniversitesi - Uluborlu Selahattin Karasoy MYO - İnternet ve Ağ Teknolojileri
Leyla ile Mecnun/Ben de Özledim/İşler Güçler/Kardeş Payı/Kyle XY/Prison Break/Dexter/Person of Interest/Sherlock/Breaking Bad/Supernatural/Fringe/House M.D./
True Blood/Da Vinci's Demons/The Mentalist/Skins/Misfits/Blue Mountain State/The Dead Zone/The Inbetweeners/Chuck/Spartacus/Shameless/Family Guy/
How I Met Your Mother/The Walking Dead/Arrow/The Vampire Diaries/Death Note/Alphas/Revolution/Lost/Heroes

288 Mesaj
23 Kasım 2013; 13:01:39 

D-Smart İptal Talep Formu

Arkadaşlar pdf olarak dropbox üzerinden paylaştım buraya.. lazım olanlar için ulaşılması çok daha kolay olacaktır

Amd FX-6300 , Saphirre HD7850 ,MSI 990FXA-GD65, GSkill Ripjaw 2x4 1860 Mhz, A CS Seenium Kasa, Sunbeam Core Contact Freezer, 550w xilence PSU,

26 Mesaj
12 Mayıs 2014; 22:46:42 

çok iyi yapmışsın dostum.
bunları mahkemeye vermek yada tüketici koruma derneğine falan şikayet etmekle bir yere ulaşılmıyor bizzat tecrübe ettim.
küçük şeyler acıtmaz bunların canını.
çok özür dileyerek bu tabiri kullanacağım bunların (ve ilgili tüm firmaların) analarını belleyecek bir kurum var oda "BTK"'dır.
canlarını ciddi ciddi yakacak derecede büyük cezalara maruz kalabilirler "BTK" tarafından. yeterki şikayet edilsin ve "BTK" konudan haberdar edilsin.

Bu mesajda bahsedilenler: arrested

22 Mesaj
2 Ağustos 2014; 0:43:44 

855 Mesaj
2 Ağustos 2014; 11:23:40 

bize iptal dilekçesi yazıp fax yollayın demişlerdi,uğraşamadık kaldı 2 aydır.

Burjuva işçilerin dirisini, sosyalistler ölüsünü sömürür. Vicdan temelinden hareket, her iki sömürüye de baş kaldırmakdır. M. Nicolaus
En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git bu aydın doğanda çok hak yiyor başbakanımız cem ozanla uğraştının çeyreği kadarda bununla uğraşsa şenlikli olacak..sayın admin msj sakıncalı ise yayınlama nihat_0025 - 7 Ekim 2012; 21:53:30 -1
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın