Şimdi Ara

DSMART NET iptal talep formu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
67.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu form Smile ADSL ismini D.Smart Net olarak değiştirdikten sonra bana mail attıkları form. Ancak iptal ettirmek isteyenler için tavsiyem, DSmart Müşteri temsilciyle konuştuktan sonra hemen çıktıyı alıp kimlik fotokopisiyle PTT Kargoya (yani APS) gitmenizdir. Müşteri temsilcisi gün içinde size maille ekteki formu atacağını söylüyor ancak bu 3-4 günü de bulabiliyor. Telefon görüşmesinin ardından 10 gün içinde Pk.138 Şişli İstanbul adresine ulaştırmalısınız.

DSMART NET iptal talep formu

• cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah kardeşim çok makbule geçti inanki sagol
  • Arkadaş bu nedirHerkes dsmarttan sikayetci

İyiki ttnettden superonline'a geçmişiz.
  • Arkadaşlar benim 10 günlük kapatma sürem geçti.Tekrar talepte bulundum.Geri dönme süresi 1 aymış.Bunlar fazladan fatura ödetecek.
    Geri dönüşü beklemeden.Formu göndersem olmaz mı? Btk,tüketici heyeti,yazı,dilekçe,iadeli taahhütlü hepsini yapacağım.
  • ben şişlide oturuyorum gidip zarfı direk elden teslim edememezmiyim acaba ?
  • Ben direk olarak biri neti aradım dsmart net den biri nete geçmek istediğimi söyledim ertesi gün form gönderdiler geçiş için kapanmasını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

Ben direk olarak biri neti aradım dsmart net den biri nete geçmek istediğimi söyledim ertesi gün form gönderdiler geçiş için kapanmasını bekliyorum

Benm 1yıllık sözleşmem var smile adsl ile eğer kapatırsam 22tl ödecegimi söylediler bende kapatırmak istedigimi söyledm 1 haftadır halen biz sizi arıcaz diyorlar bende biri nete gecmek istiyorum acaba biri neti arasam onlar kendi aralarında cözerlermiş işi ? yoksa bunların iptal edicegi yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sneakydevil

quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

Ben direk olarak biri neti aradım dsmart net den biri nete geçmek istediğimi söyledim ertesi gün form gönderdiler geçiş için kapanmasını bekliyorum

Benm 1yıllık sözleşmem var smile adsl ile eğer kapatırsam 22tl ödecegimi söylediler bende kapatırmak istedigimi söyledm 1 haftadır halen biz sizi arıcaz diyorlar bende biri nete gecmek istiyorum acaba biri neti arasam onlar kendi aralarında cözerlermiş işi ? yoksa bunların iptal edicegi yok :(

Birinetin internet sayfasina bak orda 5 ay 5 lira kampanyasi var.Ordan tarifeni sec ve biri neti ara mevcut smileadsl aboneligimden sizin kampanyaniza gecmek istiyorum dersen ertesi gun adresine servis geliyor gecis formu imzalatiyor bi kac gun icinde mevcut adsl kapanip yerine biri.nete gecmis oluyosun ugrasmadan..

• Dsmart 1 mb sınırsıza 45 veriyoruz, herhangi bir taahhüt yok. Biri adsl dışında da diğer sağlayıcılara nakil yapmak mümkün mü ?

Turkcell superonline daha avantajlı sanki, biri adslye göre.
  • Her yere geçersin ,sorman bile gereksiz .
  • Diğerlerinin sitesinde taşıma ibareli bir şey görmedim. Ben de biliyorum parayı verdikten sonra geçebileceğimi. Ama taşıma daha kolay gibi, kapattırma derdi yok.
  • allah razı olsun kardeşim bir dahaki ay bende kapattırıp uydunet e gecicektim bunu buldugum ıyı oldu valla
  • benim 6. ayin 4 unde sozlesmem bitti aradim mh yi internetimi kapatmak icin dedim 10 gun sonra aradilar formu gonderdik dediler ama form yok belki o gun 8-9 defa aradim form hala gelmedi sonra bir siteden buldum 6. ayin 14-17 tarihleri arasinde formu aps ile gonderdim 6. ayin 27.28.29 unda gunde ikiser defa aradim kapatin diye 7. ayinda 4 dunde aradilar hattinizi kapattik fakat 7. ay faturaniz cikti odemek zorundasiniz olur baska emriniz varmi dedim kapattim dun ariyorlar son bir faturaniz var odeyiniz ben kullanmadigim netin parasini vermem size basvuruyu 6. ayin 4 dunde yaptim aps yi 15 sinde gonderdim akliniz nerdeydi de 7. aya sarkittiniz af edersiniz siz musteri sagilir inek olarakmi goruyorsunuz dedigimde ben itiraz formu doldurayim haklisiniz demeye basladi bende cinsel icerikli kelimeler kullanmaya basladim bakalim ne olacak

• İnternetimi kapattırmak için dün aradım size geri dönüş yapıp ne yapmanız gerektiğini bildircez dediler.Bugün aradım bu ay içerisinde geri dönüş yapacaz dediler.Tam bir saçmalık

Bunlar oyala oyalaya Ağustos ayınada fatura kestirtecekler herhalde...
  • Arkadaşlar dün akşam telefonla iptal bildiriminde bulundum. Hemen sonrasında da okkalı bir e-posta gönderdim. Biraz önce aradılar telefonda bir posta daha azar işitince en güncel iptal formunu hemen gönderdiler. Telefonları değiştiği için eski formu kabul etmeyebilirler bilginiz olsun. Güncel form aşağıdadır.

http://www.4shared.com/photo/UtweqR7x/D-Smart_Net_ptal_Talep_Formu.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciscogen

Arkadaşlar dün akşam telefonla iptal bildiriminde bulundum. Hemen sonrasında da okkalı bir e-posta gönderdim. Biraz önce aradılar telefonda bir posta daha azar işitince en güncel iptal formunu hemen gönderdiler. Telefonları değiştiği için eski formu kabul etmeyebilirler bilginiz olsun. Güncel form aşağıdadır.

dostum verdiğin linke ulaşılmıyor.başka link var mı acaba..

• quote:

Orijinalden alıntı: bérkay

quote:

Orijinalden alıntı: ciscogen

Arkadaşlar dün akşam telefonla iptal bildiriminde bulundum. Hemen sonrasında da okkalı bir e-posta gönderdim. Biraz önce aradılar telefonda bir posta daha azar işitince en güncel iptal formunu hemen gönderdiler. Telefonları değiştiği için eski formu kabul etmeyebilirler bilginiz olsun. Güncel form aşağıdadır.

dostum verdiğin linke ulaşılmıyor.başka link var mı acaba..

Merhaba linkte bir problem göremedim. Şu anda erişebiliyorum. Sanırım geçici bir kesinti olmuş.

• Arkadaşlar. İptal forumu na gerek yok. kendiniz iptal dilekçesi yazın daha iyi. Zira bu iptal formu tamamen smile adsl nin iptal yaparken bile kendi şartlarını dayatmasından ibaret. Kendiniz dilekçe yazıp yollayın forma falan gerek yok.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.