Şimdi Ara

DSMART NET iptal talep formu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
67.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Firmaya internet aboneliğimi kapatmak istediğimi ısrar ederek belirtmiş bulunmaktayım. Buna rağmen firma abonelik iptali için kırk dereden su getiriyor iptal işlemleri için yönlendirdikleri kdz.ereğli bayisi olan AKGÜNLER İLETİŞİM adlı firmanın telefonlarını açmamaları ve Dsmartnet'in taahhüt uzatırken sadece telefonlda evet diye onay vermemi yeterli bulurken aynı görüşmenin devamında abonelik iptalinin sadece posta yoluyla yada cevap verilmeyen fax numaraları veya bulamadığımız akgünler bayilik aracılığı ile olacağını aksi takdirde ev telefonumu kapattığım halde yeniden telefonda taahhüt verip sözleşme uzatmazsam her ay 34 tl olan internet hizmetininin sabit bir ev telefonum olmamasına rağmen her ay haraç keser gibi 67 tl ve üzeri faturalara maruz kalacağım tehdidvari bir söylemle karşılaşmış bulunmaktayım lütfen bu firmanın beni mağdur etmesine izin vermeyin.

http://sikayet.btk.gov.tr/

28.04.2016 tarihinde şikayetimi yaptım 29.04.2016'da dsmartnet firması nazik bir üslupla btk'ya yapmış olduğunuz şikayet ile ilgili sizi aradık iptal işleminizi onaylıyormusunuz? dediler bende evet dedim büyük bir yükten kurtuldum :) Rabbim devletimize zeval vermesin hayırlı günler...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.