Karım beni aldattı!!!
61 Cevap24092 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

34 Mesaj
17 Mart 2006; 17:33:51 

Arkadaşlar belki çok özel olacak ama size bir konuda danışmak istiyorum.
25 yaşındayım ve eşimle 3 senedir evliyim.Bundan yaklaşık 3 ay önce karımın davranışlarındaki değişmeler nedeniyle bir tuhaflık olduğunu anladım ve karımı bir dedektif tutup takip ettirdim.
Dedektifin üçkağıtçı olduğunu düşünmeye başlarken bana karımın beni aldattığı ile ilgili çok kesin kanıtlar gösterdi.Dahası karımın beni kiminle aldattığını da söyledi.

Ben bu kişiyi tanımıyordum ama cesaretimi toplayarak yanına gittim,birkaç kez beni tersledi ama daha sonra ben ısrar edince,ayrı bir yerde buluştuk ve bana herşeyi anlattı.Eşimle 10-15 kez cinsel ilişkiye girmiş.Ve eşimden ayrılacağını söyledi.

Bu kişi eşimin iş çevresinden birisi ve bekar.
Sonra ben karıma 2 hafta sure hiçbir şey söylemedim ama karım da bana durumu belli etmemeye çalıştı.
Sonra ben karşıma alıp kendisine herşeyi bildiğimi söyleyince yaşananların bir hata olduğunu,beni çok sevdiğini ve hayatının geri kalan kısmını bana kendini affettirmeye çalışarak geçireceğini söyledi.

2 yaşında bir kızımız var ve ayrılırsak her şey bitecek.Bana yalvarıp duruyor,siz olsaydınız ne yapardınız?

Affetmek mi yoksa her şeyi bitirmek mi?
Lütfen cevap verin çünkü çok zor durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mihirpalas -- 17 Mart 2006; 17:45:14 >

3324 Mesaj
17 Mart 2006; 17:36:43 

Emin ol devam etmek istesen bile edemeyeceksin...... Bitirmek en doğrusu

...................

4275 Mesaj
17 Mart 2006; 17:36:52 

Muhtemelen benden büyüksün dolayısıyla abi diyeceğim.

Abi böyle bir konuyu buraya açmak saçma bence.Foruma takılanların yaş ortalamasını tahmin et ve verilecek tavsiyelerin ne kadar mantıklı olacağını da hayal et.
Kendin bir karar ver bence.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

5300 Mesaj
17 Mart 2006; 17:38:08 

walla akşam yatarken ( ( ( bence ) ) ) kızını düşün geçmişteki hayatınızı düşün ve öyle karar ver ve affet derim ben birdaha olursa bence hiç düşünme işallah Allah en hayırlsını başına versin

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Mart 2006; 17:42:58 

quote:

Orjinalden alıntı: 57.ALAY

Abi böyle bir konuyu buraya açmak saçma bence.Foruma takılanların yaş ortalamasını tahmin et ve verilecek tavsiyelerin ne kadar mantıklı olacağını da hayal et.

+++++++++++++++ yaşa ek olarakta bu kadarda olmaz bence .. böle meselelr sanal arkadaşlara danışılacak şeyler değil ..

çok garip ...

1109 Mesaj
17 Mart 2006; 17:45:15 

bir kere yapan yine yapar boşa gitsin.

MEDENİYET AYRINTILARDIR

34 Mesaj
17 Mart 2006; 17:46:15 

Yaşım 25 ve eşimle 3 yıldır evliyim bu arada...Başka tavsiyesi olan var mı?Aldatılmak çok kötü bir duygu ya...

565 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
serhat_h_fb
17 Mart 2006; 17:46:21 

oha. ben evlenince başıma gelse. silahı çeker vururum ikisinide.

659 Mesaj
17 Mart 2006; 17:47:44 

hemen boşa
hiç vakit kaybetmeden hemde..

Boşuna Çekilmedi bunca çile
İçiyoruz gündüz gece
haykırdık ama duymadı hiç kimse
PEŞİNDEYİZ HERYERDE

34 Mesaj
17 Mart 2006; 17:48:41 

Vurmak gibi bir ley düşünmedim hiç.Karım bana deseydiki ayrılalım hiç problem değildi,ama ağlıyor sızlıyor,Ne olur beni affet diyor ama beni çok kırdı ne yapacağımı şaşırdım.

4275 Mesaj
17 Mart 2006; 17:48:55 

quote:

Orjinalden alıntı: serhat_h_fb

oha. ben evlenince başıma gelse. silahı çeker vururum ikisinide.

Benim de kastettiğim buydu işte.

@serhat_h_fb büyük konuşma bence.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Uzaklaştırılmış
17 Mart 2006; 17:49:53 

1 kere daha şans wermek en dorusu

3583 Mesaj
17 Mart 2006; 17:53:29 

kızını al ve sana layık temiz biriyle yeni bir hayat kurmanın yollarını aramaya başla kardeş.

1109 Mesaj
17 Mart 2006; 17:54:19 

yatakta basarsam kesin öldürürüm , iğrenç bir olay karı milletine güven olmaz.
quote:

Benim de kastettiğim buydu işte.

@serhat_h_fb büyük konuşma bence.

MEDENİYET AYRINTILARDIR

2273 Mesaj
17 Mart 2006; 17:54:31 

arkadaşım sen neden burada derdine çare aramaya çalışıyorsun ki. kimisi boşa der kimisi vur der kimisi şans ver der.

senin yaşadığın duyguları ancak sen anlarsın.

burada kim mükemmel bir şekilde empati kurupta sana en güzel veya en doyurucu cevabı verebilir.

bol şans sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |GhOpEm| -- 17 Mart 2006; 17:56:27 >

YENİ OPEL ASTRA | Sport + Sunroof
1.4 Turbo 140 bg Beyaz

565 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
serhat_h_fb
17 Mart 2006; 17:55:49 

yok ya vurma.1 hak daha tanı.

72 Mesaj
17 Mart 2006; 17:58:48 

Bir evladın var bence bir hak daha ver

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

762 Mesaj
17 Mart 2006; 17:59:43 

2 yaşında bir kızınız var ve seni aldatıyor. Sana birşey diyeyim mi kesinlikle bu çeşit aldatmanın affı olmaz. Yüzüne bile bakma hemen ayrıl o çocuk ileride daha çok zarar görür. Boynuz uzatmaya meraklı isen bilemem tabi. Vurmaya, kırmaya gelince o iti karşına alıp rahatça konuştuysan mezhebinde bayağı bir genişmiş derim.

''Vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün isleri Avrupa'nin emellerine
göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakim zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemistir.''
[img]http://img134.imageshack.us/img134/3589/adsz6vv.jpg[/img]
Mustafa Kemal ATATÜRK

1109 Mesaj
17 Mart 2006; 18:00:04 

bu ne ya bilgisayar oyunu mu kaç hakkı var üç mü
quote:

Orjinalden alıntı: serhat_h_fb

yok ya vurma.1 hak daha tanı.

MEDENİYET AYRINTILARDIR

565 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
serhat_h_fb
17 Mart 2006; 18:02:31 

quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

bu ne ya bilgisayar oyunu mu kaç hakkı var üç mü

yok ya ben olsam vururumda.şimdi bu konuyu açan adam burdan alacağı fikirle hareket ederse gidipte vurmasın.ama sanki biraz uydurma geldi.

342 Mesaj
17 Mart 2006; 18:02:36 

Şöyle düşün bundan haberin olmasaydı sana söylemez ve seni aldatmaya devam ederdi.....

Düşünürsün ki varsın, Oysa bu varsayımın... Zat-ı Hak'tır varlığın, "NEFS"ini görebilsen!..

2464 Mesaj
17 Mart 2006; 18:03:44 

Akıl vermek haddime degil ama bir kaç yorum yapmak istedim.Ve çokda sinirlendim.

10-15 kez.Ayıp be,insan gerçekten pişman olmuşssa 1 kereden sonra hissettigi pişmanlık acların en büyügü olurdu bence.10-15 kez ne yahu ayıp be kardeşim ayıp hadi sana acımıyorsa kızınıza acısaymış.Eger 1 kez olsaymış bu olay gerçektende pişman olmuş derdim.
Ona bir kez kanarsan suç onundur,iki kez kanarsan suç senin.

2697 Mesaj
17 Mart 2006; 18:05:03 

Sakın! Vurayım,Öldüreyim Deme..Hem Kendi Hayatını Mahvedersin Hemde 2 Yaşındaki Kızının

Boşanma Davası Aç Muhtemelen Çocugu Babaya verecektir Çünkü Elinde Kanıt var..İçiN rahat Olur Çocugun da Yanında

Olan Eşine Olur,Çok Kötü Birşey Allah Kimsenın Başına Vermesin Geçmiş OLsun Delilik Yapma

210 Mesaj
17 Mart 2006; 18:06:59 

akıl vermiş gibi olmiim. benim kitabımda ne olursa olsun ihanete yer yoktur eğer o aldatmışsa benim için çoktan biter sonuçta benden başkasıylada olmuş onun yüzüne baktıkça bunu anlarım yapamam ben asla affetmem zaten beni sevmişse o da aldatmaz bunu yapmazdı..

"ĹĔŤĤĔ"çekilin karanlıklar bırakın beni ölüme yaklaşmışken döndürmeyin yolumdan bedenimi ruh spazmı geçiriyorum"Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim."HiçBir Şeyle Övünmüyorum GALATASARAYLI Olmakla Övündüğüm Kadar

Kavga Daha Büyük, İdealler Zaten Büyük, GALATASARAY Tek Büyük!

3168 Mesaj
17 Mart 2006; 18:08:18 

bu yazdiklarinin feyk olduunu dusunuyorum ama eger dogruysa hemen bi mahkemeye git ve karindan bosan cocuunuda yanina al

6536 Mesaj
17 Mart 2006; 18:08:25 

quote:

+1

Ya yanlış anlama ma bunun tartışması bence burası değil yani kaç kişi samimi cvp yazar.Ne diyeyim umarım aradığın cvbı bulursun ama en

mantıklısı bunu birkaç candan dostuna aç ve onlardan akıl iste.Sonuçta seni ve karını ,aileni bizden daha fazla tanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 17 Mart 2006; 18:10:48 >

Şampiyon olmak mümkün, Fenerbahçe olmak imkansız...

Uzaklaştırılmış
17 Mart 2006; 18:09:19 

Alışmış Kudurmuştan ßeterdir

416 Mesaj
17 Mart 2006; 18:10:36 

Yaşiım 17 benim tavsiyemi ciddiye alırmısın bilmiyorum ama 2 yaşında kızını da al git başka temiz birini bulup evlenirsin istersen ama o kadınla nasıl devam edebilirsin ki? Ben olsam iğrenirdim artık kızını da al git...Evlilikte bir erkeğin bile bunu yapması kötü birşeyken bir kadın 10-15 defa nasıl cinsel ilişkiye girer anlamıyorum

"İstediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz. Katlanacağınız şey sadece sonuçlarıdır..."

379 Mesaj
17 Mart 2006; 18:10:44 

kardeşim adam bırakacam demiş ondan sana yalvarıyor olabilir..o çocuğunu düşünmemiş..bence al çocuğunu bırak kadını ne yaparsa yapsın

A rh (+)

2427 Mesaj
17 Mart 2006; 18:11:15 

bitir.

223 Mesaj
17 Mart 2006; 18:13:55 

quote:

Orjinalden alıntı: BIYIKLI

2 yaşında bir kızınız var ve seni aldatıyor. Sana birşey diyeyim mi kesinlikle bu çeşit aldatmanın affı olmaz. Yüzüne bile bakma hemen ayrıl o çocuk ileride daha çok zarar görür. Boynuz uzatmaya meraklı isen bilemem tabi. Vurmaya, kırmaya gelince o iti karşına alıp rahatça konuştuysan mezhebinde bayağı bir genişmiş derim.

bir kere yaptıysa bir daha yapmayacağına kimse garanti veremez , bıyıklıya katılıyorum boynuz uzatma boşa

"Efendiler ve ey millet iyi biliniz ki "Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. ...

M.Kemal ATATÜRK

871 Mesaj
17 Mart 2006; 18:14:24 

bence çocuğunun hatırı için devam et....
eğer önceki 3 sene içinde hanımınız size sadakatle bağlı ise bu davranışından sonra size kendini affettirmek için bence daha da bağlanacaktır......

Her türlü yüksek model cep telefonlarınız alınır.Lütfen PM'den irtibata geçiniz.
Satışlarım ve alışlarım İstanbul içi eldendir.
Forum dışında alışveriş yapmamaktayım.
Herkese hayırlı alışverişler.

Uzaklaştırılmış
17 Mart 2006; 18:14:32 

quote:

Orjinalden alıntı: catdreams

akıl vermiş gibi olmiim. benim kitabımda ne olursa olsun ihanete yer yoktur eğer o aldatmışsa benim için çoktan biter sonuçta benden başkasıylada olmuş onun yüzüne baktıkça bunu anlarım yapamam ben asla affetmem zaten beni sevmişse o da aldatmaz bunu yapmazdı..

şimdi seni fake olduğun için şikayet ediyorum.

1109 Mesaj
17 Mart 2006; 18:15:02 

kız senin mi ben olsam dna testi yaptırırdım.

MEDENİYET AYRINTILARDIR

665 Mesaj
17 Mart 2006; 18:15:54 

burada aradığın cevabu bulamayacağını düşünüyorum. benim yorumum da dahil.

ben aceleci kararların taraftarı değillim. ben bi süre iyice kafanı toplamanı denemeni, çocuğunun nasıl etkilenebileceğini ve ona bunu nasıl açıklayacağını düşün. üzerinden süre geçmesinin hukuki açıdan etkileri olur mu olmaz mı işin o boyutu hakkında çok bi bilgim yok. onları bi sormanı tavsiye ederim. ayrıca onun böle bişi yapmasının nedenlerini aramanı tavsiye ederim.

ayrıca asarım keserim şeklindeki yorumlara muhahaha.

Uzaklaştırılmış
17 Mart 2006; 18:19:51 

Dostum arada çocuk olsun hiç farketmez
bana göre bunu sorman bile çoook yanlış tabi bana göre
bu kabul edilemez

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 3 sa. 44 dk. kadarı kaldı.
17 Mart 2006; 18:20:10 

çok zor bi durum.öncelikle geçmiş olsun ama boşanmak en mantıklısı.birlikte olmaya devam etseniz bile hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.ama işin içinde bir de çocuk var.o durumu daha da zorlaştırıyor.ama ben olsaydım çocuğa rağmen boşanırdım.

6194 Mesaj
17 Mart 2006; 18:22:42 

quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

Akıl vermek haddime degil ama bir kaç yorum yapmak istedim.Ve çokda sinirlendim.

10-15 kez.Ayıp be,insan gerçekten pişman olmuşssa 1 kereden sonra hissettigi pişmanlık acların en büyügü olurdu bence.10-15 kez ne yahu ayıp be kardeşim ayıp hadi sana acımıyorsa kızınıza acısaymış.Eger 1 kez olsaymış bu olay gerçektende pişman olmuş derdim.
Ona bir kez kanarsan suç onundur,iki kez kanarsan suç senin.

evet yaa.. 1kere olsa oturur düşünürsün ama hanfendi 10-15kereden sonra nihayet kocasına dönme kararı almış..
üstelik 2yaşında çocuk var ortada.. sen çocuguna annelik yapacağına gizli gizli işler çevir olacak şey değil..

keşke çocuk olmasaydı, o zaman boşanmak daha kolay olurdu

amateurs worry about equipment, professionals worry about time, masters worry about light

6536 Mesaj
17 Mart 2006; 18:23:20 

quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

Ya yanlış anlama ma bunun tartışması bence burası değil yani kaç kişi samimi cvp yazabilir.Ne diyeyim umarım aradığın cvbı bulursun ama en

mantıklısı bunu birkaç candan dostuna aç ve onlardan akıl iste.Sonuçta seni ve karını ,aileni bizden daha fazla tanıyorlar.

Şampiyon olmak mümkün, Fenerbahçe olmak imkansız...

490 Mesaj
17 Mart 2006; 18:25:15 

quote:

Orjinalden alıntı: BIYIKLI

Birincisi arkadaşım kimsenin eşi hakkında it demek sana düşmez...

İkincisi çocuk iki yaşında muhtemelen annesini iyi tanıyordur.Ve böyle bir ayrılık onu hayatının kalan kısmında bozuk bir psikolojiye sürükleyebilir...

Üçüncüsü insanlar çoğu zman tutkularının esirleri olurlar.Haddime düşmez ama abim acaba arada sırada açık seçik filimler izliyor mu?

Ne kadar hata yapmış olsa da o da bir insan ve kocasını ve kızını düşünerek bir şans daha istiyorsa ve bunda ciddiyse bir şans daha verilmelidir.

Madem abim gelip sormuş bu soruyu bir kararsızlık içinde halka seviyor olması lazım.Geleceğe yönelik olarak devam etmesinden yanayım.

Tabi en mantıklısı senin iç hesaplaşman ve sonra karını da alıp bir piskoloğa gitmendir.Saygılar...

Tanzimat dönemi tarihi ne dramatik, ne grotesk, ne de mutantan bir tarihtir, kelimenin tam anlamıyla bir trajedidir. Trajik bir çözülmezliğin içten içe, ağır ağır kaynamasıyla tarihin ilerlediği bir zamandır. Bir toplumun kurumlarıyla, gelenekleriyle, devlet adamlarıyla kaçınılmaz bir yazgıya doğru ilerlediği, karanlığın ve gafletin yanında fazilet ve aydınlığın ortaya çıktığı, çöküşle ilerleyişin boğuştuğu, "OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN EN UZUN ASRI"dır!

İLBER ORTAYLI, İmparatorluğun En Uzun Yüzyılı, Sf:31

Eski Rumuz: __MuLKiYeLi__

85 Mesaj
17 Mart 2006; 18:32:03 

hobaaaaaaaa ayrıl bence en iyisi

762 Mesaj
17 Mart 2006; 18:36:44 

Yahu bugün bana sataşma günü sanırım. Aldatılan koca eşiyle cinsel ilişkiye giren ''İTİ'' karşısına alıp konuşmuş. Doğru okuyup yorumlayın, hemen hoplayıp zıplamayın. Aldatma defalarca yapılmış üstelik iki yaşındaki çocuğuna rağmen. Hani pişmanlık değil alışkanlık yapmış adeta. İleride bu kişi boynuzlarını parlatırken size lanet etmesini istemiyorsanız bence susun.

''Vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün isleri Avrupa'nin emellerine
göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakim zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemistir.''
[img]http://img134.imageshack.us/img134/3589/adsz6vv.jpg[/img]
Mustafa Kemal ATATÜRK

655 Mesaj
17 Mart 2006; 18:37:53 

evli, çocuğu olan bir kadının başka biriyle bu şekilde ilişkiye girmesi çok anormal. eğer daha önce bir sıkıntınız yok ise yani geçim sıkıntısı, cinsel sıkıntı v.s. durum daha da anormalleşiyor. gönlüm onu affetmeni ister ancak bunu ömrünün sonuna kadar hatırladıkça kafayı yer insan. sen evlisin, çocuğun var ve karın biriyle beraber olmuş. bu kadını bundan sonra ne kadar sevebilirsin. bunun kararını verecek olanda sensin. Allah yardımcın olsun.

işte imzam

1285 Mesaj
17 Mart 2006; 18:44:35 

Kardeş yaşıt sayılırız ama ben bekarım ve aynı şey benim başıma gelse (Allah korusun) eğer vicdanımı dinler affedersem bir ömür boyu onun yüzüne baktığımda aklıma hep o gelir ve bir ömür boyu ızdırap çekersin belki barışır eskisi gibi konuşursunuz ama aranızdaki cinsellik olayıda tamamen bitmiş olacaktır ki bu insanların genel ihtiyacı olacağı için ve bunu eşinle yapamayacağın için sende başka bir kadın düşüneceksin (belki olmayacak ama zaman gösterir bunu ) ve olaylar gittikce daha da kötüye gidecek bu acıya daha fazla dayanamayacağını düşündüğüm için kesinlikle boşanmak ve çocuğunu yanına almak en iyisi.... Allah korusun burdaki çoğu insnaın başına gelmediği için bu tür şeyler kimisi çocuğun için ayrılma diyebilir ama bellimi olur daha iyi birisini çocuuna daha iyi bir anne bulabilirsin hem çocuğun yaşı küçük olduğu için pek bir şey hatırlaması da mümkün değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The©em -- 17 Mart 2006; 18:46:02 >

Ünlü bir üşenir şöyle demiş; "Boşver"

255 Mesaj
17 Mart 2006; 18:45:29 

BENCE FAKE BU... ALDATILAN ADAM GELİP BURAYA YAZARMI YA?
GAZETEYE İLAN VERSEYDİN BARİ??

HERZAMANKİ DH FAKE VAKASI... TEDAVİSİ 2HAFTA BAN..

Creative Muvo2 4GB.....

257 Mesaj
17 Mart 2006; 18:49:38 

önce kızına dna testi yaptır, gerçek babası olduğundan emin ol, değilsen karıyla beraber çocuğu da gönder babasının evine..

hatta karıyı bir güzel de döv.. boynuzlayan herifi de, karını da üstlerine şikayet et, memursa kesin ceza alırlar..

hatta mümkünse karından tazminat al, tekrar evleneceğin için yüklüce bir tazminat al ki bedavaya vermek nasıl olurmuş anlasın...

o kadar masraf edip, iş-güç sahibi olup, milyarlar döküp yıllarımızı verip aile kuruyoz.. böyle davranışı biz erkekler haketmiyoruz..

sonra gerisi karına kalmış bişi.. eğer onuruna ve gururuna yediriyorsa, nikahsıoz yaşa bir süre.. hiç bir güvence de verme..

"Gözlerde yas yoksa, ruh gökkusagina sahip olamaz."
"Bayrağı indirtmem, vatanı böldürtmem, ezanı dindirtmem, Türk'e de sövdürtmem!"

16 Mesaj
17 Mart 2006; 18:50:53 

BENCE Bİ DURUP DÜSÜN ben sanmıyorumki hiçbir kadın özellikle 3 yıllık evli bi kadın mutlu evliliğinden vazgecip kocasını aldatsın sendede bazı problemler var demekki belkide sende bu tarz bişi yaptın ve oda intikam almak istedi onun davranişini tasvip ediyorum sanma tabiki ne olursa olsun bence tamamen etik dışı fakat belliki psikolojisi cok bozulmus bide seni gercekten sevmese barısalım demez

hesabını vereceksin yaşadığın anların
tıkladığın parmaklar şahitlik edecek yarın

1559 Mesaj
17 Mart 2006; 18:51:44 

ya karım başka biriyle yatacak ha aman allahım allah kimsenin başına vermesin. kardeşim sen üzülmeyi haketmiyorsun kesinlikle ve bu senin hatan değildi, bi şekilde sindirmeye çalışırsın ve yaran zamanla kapanır ama karın yanındayken olabilceğini sanmıyorum. üzüldüm doğrusu , ama karın yanındaykende bi şekilde sindirebilirim diyorsan ona bir şans daha verebilirsin kızınız için.. ama gerçekten zor

Uzaklaştırılmış
17 Mart 2006; 18:55:01 

kızın 2 yaşındaymış bişey anlamaz
anasınıda kes mutlu mutlu yaşa

383 Mesaj
17 Mart 2006; 18:55:44 

bence ayrıl çünkü bu saatten sonra bu olayı aklından silemezsin ve bu durumdan en cok 2 yaşındaki kızın etkilenir.Bence onu düşün ve ayrıl kendine yeni bi hayat kur...

Seninle Ağladık Senle Güldük Biz.Sevdamız Uğruna Canlar Verdik Biz. Siyahım Zindan Olsun Beyaz Aydınlık.Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK!!!

www.kralbesiktas.net

925 Mesaj
17 Mart 2006; 18:59:05 

bosa ayril birak terket diyenler acaba evlilermi ?
ve acaba dusunuyorlar mi boyle birsey baslarina gelseydi 2 yasindaki cocugu babasiz birakmak ugruna, senin bir parcan olan canin cigerin olan cocugun geleceginden bi haber olarak yasamak zorunda kalsaydi veya onun gelecekte ne durumda olabilecegini basina (Allah Gostermesin) kotu birsey geldiginde yaninda olamamak nasil bir duygu bilebilecekmisiniz ?

peki ya babasiz yasamak nasil bir duygu hic dusundunuzmu ?

her insan hata yapar bunu unutmayin. bunu boynuz takmakla veya baska birseyle iliskilendirdikce batarsin.

KADINI HALA IKINCI PLANDA TUTAN ZIHNIYET KADIN ALDATINCA AGZA ALINMAYACAK SOZLER SOYLEYIP KATLEDENLER KENDILERI YAPTIGI ZAMAN
"CAPKIN, BABA ADAM, DELIKANLI ABI, DELIKANLI ADAM, GOTUR ABI YAKISIR" DIYEN ZIHNIYET SANA "GIT OLDUR YASATMA VEYA BOSA GITSIN" DIYECEKTIR. DINLEME.

Allah kimsenin basina boyle birsey vermesin benim basima gelmis olsa bende ne yapacagimi bilemezdim.

cocugunu dusun ve oturup ciddi ciddi konusun. sonucta ortada bir cocuk var.

saygilarimla,

5732 Mesaj
17 Mart 2006; 19:03:00 

kusura bakma ama forumda evliligin anlamını ,bir cocuk sahibi olmanın ne oldugunu bilmeyen insanlardan yorumlar almıssın. eger bunları ciddiye alıp hareket edersen yanlıs yapma ihtimalin yukselir.

oncelikle neden bunu yaptıgı konusunda bir acıklama yapmasını lazım. mantıklı bir nedeni olmayacak hic bir sekilde ama sonucta sende bir hata olup olmadıgını yada soyle soyleyeyim senin bazı noktalarda onun ihtiyaclarını karsılayamadıgını dusundugu icin bu sekildemi davrandıgını anlaman lazım. bu nokta onemli bence. sunu yap bunu yap diyemeyecem senin yerinde olamam ama cok zor bir durum. ve benim en karsı oldugum seylerden biri. ayrıca esinizin sizden onceki iliskileri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerektigini dusunuyorum. yani sizle tanısmadan once iliskilerini ne seviyede yasamıs.

Allah kolaylık ve sabır versin versin. Tavsiyem lütfen öfkeyle hareket etmeyin.

Chi of love

2567 Mesaj
17 Mart 2006; 19:03:41 

quote:

Orjinalden alıntı: _SELCHUK_

BENCE FAKE BU... ALDATILAN ADAM GELİP BURAYA YAZARMI YA?
GAZETEYE İLAN VERSEYDİN BARİ??

HERZAMANKİ DH FAKE VAKASI... TEDAVİSİ 2HAFTA BAN..

+1

Kusuruma bakma ama istersen bir anket açsaydın.

Buraya gelip böyle bir konuyu nasıl sorarsın anlamadım.
Bunun cevabını vermek bizlere değil sana düşer.

Zaten bizlerin vereceği cevaplarla ilişkine yön vereceksen o ilişki zaten bitmiştir.
Uzatmaları oynuyorsunuz.

3168 Mesaj
17 Mart 2006; 19:10:09 

akillinin biri kuyuya bi tas atti kirk akilli cikarmaya calisiyo

462 Mesaj
17 Mart 2006; 19:10:21 

Ya eşin seni 10-15 kere aldatıcak sen gidiceksin eşinle birlikte olan erkekle konuşucaksın sonra tekrar karına gelip bunu neden yaptın diyeceksin karında sana ayak çekip ne olur yapma affet beni diyerek ayak çekicek sen hala bunu düşünüyorsun.
O kadar inanılmazki fake kokusu alıyorum bir insan bu kadar geniş olamaz..

Eşinin ve o erkeğin sağlam 4-5 kemiğini kıracaksın.. Sen böyle geniş davranırsan daha çok aldatılırsın.

a

373 Mesaj
17 Mart 2006; 19:10:22 

quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

bir kere yapan yine yapar boşa gitsin.

Uzaklaştırılmış
17 Mart 2006; 19:11:39 

allah aşkına bir hak daha ver diyenler bu dediklerinde samimi mi...o kadınla daha nasıl bir mür geçirilirki...düşünmesi bile korkunç...ben olsam çeker ikisinide gebertirdim...ama sakın yanlış anlama sana çek ikisinide vur demiyorum tavsiyede etmiyorum...(ama bu hikayeyi pek samimi bulmadım eğer olduysa brnim fikrim bu)saygılarımla)...

Uzaklaştırılmış
17 Mart 2006; 19:14:49 

senden küçüğümm ...
akıl vermek doğru olur mu bilmm ama ...
ben olsam ayrılırdım...kızımıda yanıma alırdım..
zaten kanıtlar var...
mahkemede de anneye verilmezz (?)...

hatta olmadı biri beni aldatsa kafayı yerimm.
karşıma felan almam.... direk....

neyse... fazla uzatma derim..
yinede sen bilirsin..allah kolaylık versin..

16 Mesaj
17 Mart 2006; 19:17:48 

Yaa Allah kimsenin başına böle bir dert vermesin yaa

Buradaki bazı kişiliksizleri kınıyorum Daha düzgün konuşamıyorlar Birde kendi fikirlerini millete dayatırlar.

1044 Mesaj
17 Mart 2006; 19:18:15