Şimdi Ara

Karım beni aldattı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
51.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar belki çok özel olacak ama size bir konuda danışmak istiyorum.
    25 yaşındayım ve eşimle 3 senedir evliyim.Bundan yaklaşık 3 ay önce karımın davranışlarındaki değişmeler nedeniyle bir tuhaflık olduğunu anladım ve karımı bir dedektif tutup takip ettirdim.
    Dedektifin üçkağıtçı olduğunu düşünmeye başlarken bana karımın beni aldattığı ile ilgili çok kesin kanıtlar gösterdi.Dahası karımın beni kiminle aldattığını da söyledi.

Ben bu kişiyi tanımıyordum ama cesaretimi toplayarak yanına gittim,birkaç kez beni tersledi ama daha sonra ben ısrar edince,ayrı bir yerde buluştuk ve bana herşeyi anlattı.Eşimle 10-15 kez cinsel ilişkiye girmiş.Ve eşimden ayrılacağını söyledi.

Bu kişi eşimin iş çevresinden birisi ve bekar.
    Sonra ben karıma 2 hafta sure hiçbir şey söylemedim ama karım da bana durumu belli etmemeye çalıştı.
    Sonra ben karşıma alıp kendisine herşeyi bildiğimi söyleyince yaşananların bir hata olduğunu,beni çok sevdiğini ve hayatının geri kalan kısmını bana kendini affettirmeye çalışarak geçireceğini söyledi.

2 yaşında bir kızımız var ve ayrılırsak her şey bitecek.Bana yalvarıp duruyor,siz olsaydınız ne yapardınız?

Affetmek mi yoksa her şeyi bitirmek mi?
    Lütfen cevap verin çünkü çok zor durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mihirpalas -- 17 Mart 2006; 17:45:14 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.