Şimdi Ara

Uygulama Haber 12.Bölüm 'Dead Trigger, Yesterday, Kingdom Rush ve diğer 11 konu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
10.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil dünyadaki uygulama ve oyunları değerlendirdiğimiz Uygulama Haberi programımızın 12. bölümünde sizler için birbirinden farklı ve dikkat çeken oyunlara ve uygulamalara yer verdik.. 

• Dead Trigger'ın Tegra 3 lerdeki Ultra-High seçeneği aktif edilebilen versiyonu bütün telefonlar için yayınlandı. Siz hala mutlaka Tegra 3'lü cihazda oynayın diye veryansın edin. Biz Tegra 3'ü olmayan S3'ümüzde de Ultra-High seçeneğiyle gümbür gümbür oynuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.bahaeddin -- 7 Temmuz 2012; 23:34:09 >
  • Dead Triggerı oyun için para sistemine bulaşmaadan oynamak zor olacak gibi,Head Soccer Androide gelse güzel olur..Teşekkr ederiz
  • Dead Triggere para verip aldık fremium sistemi var 5 dolar yap oyun içi herşey serbest bırak

boşa para verip almayın apk indirin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dead trigger için 1 dolar hiçbirşey diye düşünüyorum

• Bir an için Kingdom Rush androide geldi sandım

Herkese öneririm bu oyunu. Özellikle PC'de oynayın önce. Çok zevkli ve oynadığım en iyi tdlerden birisi.
  • android için de oyun paylaşmışsınız teşekkürler

• s3 kotulenmiş ios ovulmus sasirmadim
  • Teşekkürler

• Aynen :)

• Elinize sağlık.. Ski Fire' şimdi indiriyorum deniyicem :).. Gün oksay'da zaten belirtmiş ama yinede söyliyim, CSR Racing , androiddeki DRAG RACİNG ile aynı isteyen indirsin.Oyunlarda artık her hafta tower defense görmeye başladık sanki :D .. ama ne ilginç oyunlar varmış o alanda(ynlış hatırlıyor da olabilirim).Lİttle fox'un yapımcısı Cut the Rope ile aynı mı acaba , çünkü örümcekler çok benziyor aynı gibi dikkatimi çekti :D

• boşa para verip almayın apk indirin derim.

• video yarıda donuyor daha ilerlemiyor yarım yuklenmis galiba

• iOS u olmayıp Kingdom Rush oynamak isteyen varsa linke tıklasın http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush

• elinize sağlık

• Listenin en dikkat çekeni Dead Trigger kuşkusuz.. Xperia S'de sorunsuz çalışıyor bu telefona sahip arkadaşlar rahatça satın alıp oynayabilirler

• Teşekkürler elinize sağlık

• İlk bölümden beri bu programı takipteyim gerçekten çok güzel uygulamalar, oyunlar bulup paylaşıyorlar. Bu program sayesinde telefonum canlandı :)

• 12.bolume gelmisiz vay be

Elinize kolunuza saglik her bolum cok guzel oluyor.Yarim saat nasil gecti anlamiyorum bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulamalar için teşekkürler,kingdom rush ve grabatron hoşuma gitti. Yalnız araya 1 uygulama daha atsanız daha iyi olabilir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.