- x
LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü
2731 Cevap220924 Görüntüleme36 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

125 Mesaj
7 Temmuz 2012; 13:04:23 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Marka / Model
Marka LG
Model Optimus L7
Diğer model adı LG Optimus L7 (LG P700)
Form faktör Candybar
Renk Black, White
Şebeke
GSM şebeke 3G, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA (3G), HSUPA
Servis 850, 900, 1800, 1900, 2100
Bağlantılar
Bluetooth v3.0 with A2DP
Kızılötesi Hayır
Wi-Fi(WLAN) Evet
USB EvetMicroUSB v2.0
Faks / Veri Evet
Ekran
Ana ekran IPS LCD capacitive touchscreen
Renkli ekran 16.000.000 renkler
Boyutlar 109.2mm mm.
Çözünürlük 480 x 800 piksel
Dış ekran Hayır
Bellek
Dahili bellek 4GB
Harici bellek 32GB
Bellek Kartı yuvaları 1
Bellek kartı tipleri MicroSD, MicroSDHC
Temel özellikler
Pil Standard battery, Li-Ion 1700 mAh
Bekleme süresi Bilinmiyor
Konuşma süresi Bilinmiyor
Arama
Tireşim Evet
Foto ID Evet
Melodiler MP3
Kamera
Kamera Evet
Megapiksel 5 megapiksel
Maks. fotoğraf çözünürlüğü Bilinmiyor
Dijital zum Yesx
Optik zum Hayır
Otomatik netleme Evet
Flaş Evet
Video kayıt Evet
İkinci (dahili) kamera Evet
MMS Evet
T9 metin girişi Evet
E-posta Evet
HTML tarayıcı Evet
Multimedya
FM radyo çalar Hayır
Java desteği Evet
Ses çalar eAAC, MP3, WAV, WMA
Video oynatma DivX, H263, H264, MP4, WMV, xVID
Özellikler
Melodi ekleme Evet
Ajanda fonksiyonları Organiser, Voice memo, Document viewer
Görüntülü görüşme Evet
Diğer özellikler Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich), TI OMAP 4430, Dual-core 1 GHz, Accelerometer, proximity, compass, HTML5, Adobe Flash, A-GPS, HDMI, SNS, Active noise cancellation, Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, 3.5 mm audio jack
Format
Ağırlık 122 g.
Boyutlar (Y x G x D) 125.5x67x8.8 mm.

0

0

-1

0

Ekteki dosya (5)

395 Mesaj
22 Temmuz 2012; 15:48:07 

kimse kullanmıyor galiba ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Temmuz 2012; 13:49:07 

trye geldi mi hacim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2679 Mesaj
26 Temmuz 2012; 18:59:33 

Bu telefon TR'e gelene kadar üretimden kalkıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 26 Temmuz 2012; 18:59:52 >

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICILARI

12150 Mesaj
26 Temmuz 2012; 21:54:43 

gelir yakında lg stok boşaltıyor yine.

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

395 Mesaj
26 Temmuz 2012; 22:49:21 

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

gelir yakında lg stok boşaltıyor yine.

Vintek de satışta 1100lira

3 Mesaj
27 Temmuz 2012; 23:10:30 

ben bugün evkur dan 1099 tl ye 24 ay taksitle aldım. yarın elime ulaşıcak. size bütün güzel ve kötü özelliklerini paylaşırım arkadaşlar

395 Mesaj
29 Temmuz 2012; 3:42:38 

quote:

Orijinalden alıntı: emiryilmaz

ben bugün evkur dan 1099 tl ye 24 ay taksitle aldım. yarın elime ulaşıcak. size bütün güzel ve kötü özelliklerini paylaşırım arkadaşlar

dört gözle bekliyoruz hocam

3 Mesaj
1 Ağustos 2012; 21:45:23 

telefon geldi ve harika bi telefon. hiçte korkulacak bişeyi yok. tek sorun flash player android 4 için çalışmıyor. ama bi çok sitede cam gibi vidyoları izliyorum. ekranıda harika. sorularınıza cevap verebilirim

2679 Mesaj
8 Ağustos 2012; 19:25:18 

Kasa olarak oldukça başarılı bir telefon.Kenarların metal olması yere düştüğünde koruma amaçlı olması iyi düşünülmüş.Ayrıca arka kapakta optimus black p970 kadar kolay çizilmiyor.Ayrıca ince ve hafif olması kullanım açısından büyük rahatlık.Telefon 1 gb ram ve yeni nesil cpu kullanılsaymış eğer kesinlikle çok tutulurdu

Güncelleme olarakta şuan 19 temmuzdda çıkmış v10c mevcuttur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 8 Ağustos 2012; 19:28:29 >

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICILARI

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Ağustos 2012; 1:35:50 

L5 gelmeyecek mi acaba Türkiye'ye?

309 Mesaj
2 Ekim 2012; 20:09:18 

BEN DE BU L7 Yİ ÇOK BEĞENDİM. MAĞAZADA İNCELEDİM AMA AÇMADIM. SORUM ŞUDUR KULLANANLARA.
1. BENİM BİLDİĞİM P705 TE HDMİ PORT YOK AMA P700 HDMİ DESTEKLİYOR. BU DOĞRU MU ?
2. EKRANA YANDAN BAKTIĞIMIZDA GÖRÜNTÜ NET Mİ GÖRÜNÜYOR ? (L5 TE KENARDAN BAKINCA EKRANI GÖRMEK ZOR)
3. 1080p DİVX / XVİD İZLEME İMKANI VAR MI YADA 720p

MÜZİK VARSA,HAYAT VAR

1673 Mesaj
15 Ekim 2012; 19:25:37 

p970 bırakılıp bu alınır mı sizce? p970 e göre ne gibi dezavantajı yada avantajı var?

DH Body Builders + DH Fight Club [Boxing]

Atam izindeyiz.. (sahip olduğum pahalı teknolojik ürünleri imzama koymayım da herkesten bir farkım olsun)

125 Mesaj
19 Ekim 2012; 19:44:35 

Ben bıraktımda aldım çokta mutluyum telefondan Optimus Black'teki o şaçma arayüz tıkanmalarından uygulamalara girince atmalardan eser yok ayrıca Lg'nin yazılım planlamasında JellyBean alacak ilk modeller arasında.

125 Mesaj
19 Ekim 2012; 19:46:16 

quote:

Orijinalden alıntı: asaf_asaf

BEN DE BU L7 Yİ ÇOK BEĞENDİM. MAĞAZADA İNCELEDİM AMA AÇMADIM. SORUM ŞUDUR KULLANANLARA.
1. BENİM BİLDİĞİM P705 TE HDMİ PORT YOK AMA P700 HDMİ DESTEKLİYOR. BU DOĞRU MU ?
2. EKRANA YANDAN BAKTIĞIMIZDA GÖRÜNTÜ NET Mİ GÖRÜNÜYOR ? (L5 TE KENARDAN BAKINCA EKRANI GÖRMEK ZOR)
3. 1080p DİVX / XVİD İZLEME İMKANI VAR MI YADA 720p

Divx izleme imkanı var olduğunu biliyorum ama micro usb dönüştürücüden HDMİ destekliyor.Ekrana yandan bakma konusu anlamadım pek.

673 Mesaj
25 Ekim 2012; 20:54:00 

cihazı 2 haftadır kullanıyorum ekran netliği gayet iyi,yanlız bu telefonunun bzı eksikleri var misal kamera auto focus var ama netlemeyi düzgün yapamıyor yada benmi yapamıyorum anlayamadım oysa canon eos 5d kullanan adamım.. fotoğraf çekmek için kenarda fiziksel bir tuş yok ama yinede sevdim bu telefonu

267 Mesaj
28 Ekim 2012; 0:20:59 

quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

L5 gelmeyecek mi acaba Türkiye'ye?

L5 geldi zaten satışları başladı.

125 Mesaj
29 Ekim 2012; 16:09:24 

quote:

Orijinalden alıntı: İğrenç Espiri Uzmanı

cihazı 2 haftadır kullanıyorum ekran netliği gayet iyi,yanlız bu telefonunun bzı eksikleri var misal kamera auto focus var ama netlemeyi düzgün yapamıyor yada benmi yapamıyorum anlayamadım oysa canon eos 5d kullanan adamım.. fotoğraf çekmek için kenarda fiziksel bir tuş yok ama yinede sevdim bu telefonu

Dostum telefonla Screenshot yapabiliyor musun yapabiliyorsan nasıl

12040 Mesaj
2 Kasım 2012; 13:38:58 

1212 Mesaj
5 Kasım 2012; 9:15:29 

dizimag.comu açıyorsa bu cihazı alırım arkadaş.

1673 Mesaj
5 Kasım 2012; 11:14:09 

bende sonunda aldım telefonu, kesinlikle tavsiye ediyorum çok güzel bir telefon.. Özellikle optimus blackten sonra seviye atlıyorsunuz resmen.. geniş ekranı ve andorid 4.0 versiyonu en büyük artıları

Atam izindeyiz.. (sahip olduğum pahalı teknolojik ürünleri imzama koymayım da herkesten bir farkım olsun)

1212 Mesaj
5 Kasım 2012; 23:10:31 

flash konusu nasıl acaba.açamadığınız bir site oldu mu?dizimag.com gibi.ya da youtubeda sıkıntı oldumu.olmadıysa yıl sonunda ben de almayı düşünüyorum.

3150 Mesaj
6 Kasım 2012; 12:21:19 

Başka markalarda ramden dolayı ics sıkıntı yaratıyor deniliyordu.Bu telefonda da sıkıntı olmaz mı?

DonanımHaber Türküseverler Kulübü

193 Mesaj
10 Kasım 2012; 14:30:05 

Bu telefonda şarkı çalması filan nasıl ?

125 Mesaj
11 Kasım 2012; 17:48:14 

quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

Başka markalarda ramden dolayı ics sıkıntı yaratıyor deniliyordu.Bu telefonda da sıkıntı olmaz mı?

Yok dostum cihaz gerçekten yağ gibi açamadığım oyun yok Optimus Blackten geçtim L7'ye kaç aydır kullanıyorum cihazı Ram yetiyor sisteme

125 Mesaj
11 Kasım 2012; 17:53:41 

quote:

Orijinalden alıntı: waterfall_man

flash konusu nasıl acaba.açamadığınız bir site oldu mu?dizimag.com gibi.ya da youtubeda sıkıntı oldumu.olmadıysa yıl sonunda ben de almayı düşünüyorum.

Yolculuklara çok çıkıyorum Dizimagtan yolcukluklarda sadece Spartacus serisini bitirdiğim oldu LG Optimus L7'den anlayın durumu.

3150 Mesaj
12 Kasım 2012; 0:09:24 

quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Yok dostum cihaz gerçekten yağ gibi açamadığım oyun yok Optimus Blackten geçtim L7'ye kaç aydır kullanıyorum cihazı Ram yetiyor sisteme

Hocam şu cihazla ilgili bir inceleme paylaşsanız çok makbule geçer.Sar değeri uygun,büyük ekranlı telefon arıyordum,bu telefonu gördüm.Lakin hiçbir yerde doğru düzgün inceleme bulamadım.

DonanımHaber Türküseverler Kulübü

673 Mesaj
12 Kasım 2012; 0:45:54 

quote:

Orijinalden alıntı: waterfall_man

dizimag yüklü telefonda tabi izlemek için mx player yüklenmesi gerekiyor.. yani sıkıntı yok ben izliyorum telefonun tek eskisi video kaydı 640x480

125 Mesaj
12 Kasım 2012; 16:47:00 

quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

Hocam şu cihazla ilgili bir inceleme paylaşsanız çok makbule geçer.Sar değeri uygun,büyük ekranlı telefon arıyordum,bu telefonu gördüm.Lakin hiçbir yerde doğru düzgün inceleme bulamadım.

Daha ilk kutudan çıkarırken çektiğim Unboxing ve inceleme videosu vardı atarım iki güne.

125 Mesaj
12 Kasım 2012; 16:48:46 

quote:

dizimag yüklü telefonda tabi izlemek için mx player yüklenmesi gerekiyor.. yani sıkıntı yok ben izliyorum telefonun tek eskisi video kaydı 640x480

720p biliyorum ben dostum yeni güncellemeyle.

309 Mesaj
13 Kasım 2012; 13:15:24 

quote:

Daha ilk kutudan çıkarırken çektiğim Unboxing ve inceleme videosu vardı atarım iki güne.

Kardeşim atar mısın videoyu , almayı düşünüyorum da :)

MÜZİK VARSA,HAYAT VAR

1212 Mesaj
13 Kasım 2012; 16:14:17 

wifi özeliklii olan ve büyük ekran üstelik bir de görüntülü görüşme özelliği arayanlar için biçilmiş kaftan.kredi kartı borcunu biraz kapatırsak alıcaz bakalım.700-750 tl almak için uygun bir aralık olur.unboxing videosunu bekliyoruz.youtubea yüklerseniz linkini de buraya koyarsanız iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterfall_man -- 13 Kasım 2012; 16:15:27 >

673 Mesaj
14 Kasım 2012; 11:15:58 

quote:

720p biliyorum ben dostum yeni güncellemeyle.

en son hangi versiyonu yüklü sende,bende ki v10d

125 Mesaj
14 Kasım 2012; 16:20:20 

quote:

en son hangi versiyonu yüklü sende,bende ki v10d

Benim ki son güncellemede hata veriyor ama pcye attığımda videolar 720 p yani sıkıntı yok onda

5 Mesaj
16 Kasım 2012; 13:46:10 

arkadaşlar özellikle kullananlara bu sorum bu cihazda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapan var mı bildiğiniz üzere androidlerin çoğu proğramlar ile görüntülü görüşme sağlıyor?

125 Mesaj
16 Kasım 2012; 17:07:28 

quote:

Orijinalden alıntı: a.elibol

arkadaşlar özellikle kullananlara bu sorum bu cihazda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapan var mı bildiğiniz üzere androidlerin çoğu proğramlar ile görüntülü görüşme sağlıyor?

Bir çok kez görüntülü görüşme yapmış biri olarak sıkıntı olmadığını söyleyebilirimi,ayrıca Tango ve Skype'de çok iyi çalışıyor.

5 Mesaj
16 Kasım 2012; 18:50:51 

teşekkür ederim kamera olarak bekleneni veriyor mu peki bi kaç güne kadar bende sipariş verecem.daha önce galaxy wonder kullanmıştım umarım ondan iyidir.

5 Mesaj
16 Kasım 2012; 23:20:45 

birde arkadaşlar bunun tam modeli nedir p700 mü yoksa 705 mi ?

125 Mesaj
18 Kasım 2012; 16:14:58 

quote:

birde arkadaşlar bunun tam modeli nedir p700 mü yoksa 705 mi ?

P705 tam adı

1673 Mesaj
18 Kasım 2012; 18:13:46 

quote:

teşekkür ederim kamera olarak bekleneni veriyor mu peki bi kaç güne kadar bende sipariş verecem.daha önce galaxy wonder kullanmıştım umarım ondan iyidir.

kamera olarak kesinlikle bekleneni veriyor.. Ortalamanın üzerinde f/p olarak

4049 Mesaj
21 Kasım 2012; 15:45:20 

Elimdeki telefonu satıp yeni bir telefon arıyordum.. hiç öyle 1.500-2.000 TL parayı millete hava atacam diye bi telefona verecek biri değilim.. o yüzden iyi işlemcili, büyük ekranlı (en az 4") maksat rahat kullanayım, takılmasın.. kısacası rahatça işimi görsün mantığıyla bir telefon bakıyordum. Galaxy Ace 2'ye karar kıldım önce. Sonra motorola xt615'i gördüm. işlemci olarak zayıf ama ekran ve tasarım oalrak tam istediğimdi. fiyatıda 600 TL, dedim çok iyi. ama işlemcisine tam ısınamamıştım. SOnra motorala artix i gördüm. bu daha başarılı ve 50 TL daha pahalı.. 650 ye bu telefon çok iyi dedim ama bunlarda piyasada çok zor bulunuyor.. ünlü bir sitede var ama siteden almak istemiyorum. dükkandan almak en iyisi, insan daha güveniyor.

dün tesadüf bu telefonu gördüm. 4,3" kocaman ekran, dedim en az 1.200-1.300 vardır bu.. bi baktım 800.. özelliklerine batım gayet iyi.. fiyatının çok üstünde.. android 4 var içnde, biraz inceledim ekran süper, yağ gibi kayıyor..

Kararımı verdim.. Budur hocam.. bunun üsütnde lg değilde aynı özelliklerde olup samsung, htc yazsaydı o fiyatı 2'ye katlanırdı.. incelemelerden de olumlu puan almış.. tam benlik bir telefon olacak İnşallah

Stratford University U.S.A./Information Systems and Technology Engineer
Sub-Zero'nun Benim İçin İmzaladığı Fotoğraflar
Mortal KombatMaketçilik Android için Emulatör Kurma 8bit-16bit Efsane OyunlarB.C.Rich Warlock (Deluxe) EMG Active Pick-ups

1673 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:30:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ITci Boksör

Elimdeki telefonu satıp yeni bir telefon arıyordum.. hiç öyle 1.500-2.000 TL parayı millete hava atacam diye bi telefona verecek biri değilim.. o yüzden iyi işlemcili, büyük ekranlı (en az 4") maksat rahat kullanayım, takılmasın.. kısacası rahatça işimi görsün mantığıyla bir telefon bakıyordum. Galaxy Ace 2'ye karar kıldım önce. Sonra motorola xt615'i gördüm. işlemci olarak zayıf ama ekran ve tasarım oalrak tam istediğimdi. fiyatıda 600 TL, dedim çok iyi. ama işlemcisine tam ısınamamıştım. SOnra motorala artix i gördüm. bu daha başarılı ve 50 TL daha pahalı.. 650 ye bu telefon çok iyi dedim ama bunlarda piyasada çok zor bulunuyor.. ünlü bir sitede var ama siteden almak istemiyorum. dükkandan almak en iyisi, insan daha güveniyor.

dün tesadüf bu telefonu gördüm. 4,3" kocaman ekran, dedim en az 1.200-1.300 vardır bu.. bi baktım 800.. özelliklerine batım gayet iyi.. fiyatının çok üstünde.. android 4 var içnde, biraz inceledim ekran süper, yağ gibi kayıyor..

Kararımı verdim.. Budur hocam.. bunun üsütnde lg değilde aynı özelliklerde olup samsung, htc yazsaydı o fiyatı 2'ye katlanırdı.. incelemelerden de olumlu puan almış.. tam benlik bir telefon olacak İnşallah

çok yerinde bir karar güle güle kullanın inşallah

4049 Mesaj
21 Kasım 2012; 17:40:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

çok yerinde bir karar güle güle kullanın inşallah

Çok saol dostum

Mortal KombatMaketçilik Android için Emulatör Kurma 8bit-16bit Efsane OyunlarB.C.Rich Warlock (Deluxe) EMG Active Pick-ups

372 Mesaj
23 Kasım 2012; 23:31:14 

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

güle güle kullanın ben de almak istiyorum sıfırını çok uygun fiyata buldum sizce nasıl bir telefon incelediğim kadarıyla ben çok beğendim bir sorunu varmı gözlemlediğiniz?

337. Dönem Bilgi Ekranı

12.12.2010 --> 17.05.2011

125 Mesaj
24 Kasım 2012; 20:20:32 

quote:

Orijinalden alıntı: e_mre

güle güle kullanın ben de almak istiyorum sıfırını çok uygun fiyata buldum sizce nasıl bir telefon incelediğim kadarıyla ben çok beğendim bir sorunu varmı gözlemlediğiniz?

Telefonu yaklasık 5 aydır kullanmaktayım gerçekten süper bir telefon gerek işlemcisi gerek kamerasıyla bekleleni veriyor.Sorularınız varsa alabilirim.

6 Mesaj
25 Kasım 2012; 3:20:12 

Telefonu almayı düşünüyorum ve takım sorularım olacak.

Ben telefonu facebook,twitter,instagram gibi uygulamaları kullanmak için istiyorum.Yani internette takılmak video izlemek falan için.720p veya 1080p videoları izleyebilir miyim?dizi ve film izleyebilir miyim sitelerden?flash lite varmış ve kısıtlı şeyleri açıyormuş mesela neleri açabilirim? neleri açamam?

You tube falan video izlemede sıkıntı olur mu?
Office programlarını açıyor mu?arada sunum falan oluyor slayt hazırlamak gerekiyor.
İşlemcisi 512 diyen olmuş 1gb diyen olmuş.?yeter mi?
Kamerası nasıl?720p video çekiyor mu?
İlk çıktıgında ıcs epey problemliymiş şuan sorunlar çözüldü mü?
Telefonda oyun oynamam.arada belki angry birds gibi şeyler oynarım takılma yapmaz dimi :)
Yani sosyal medya için istiyorum.Bağlantı hızı falan nasıl?mesajlaşma kolay mı? umarım tek tek çıkan harf klavyesi dışında diğer türlü 1de abc nin bulunduğu tipe klavyede vardır :) çünkü ona çok alıştım.
Şarj olayı nasıl ?

Biraz fazla oldu kusura bakmayın.Şimdilik sorum bu kadar :) ilk akıllı telefonum olacak.Cevaplarsanız sevinirim.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brsaa -- 25 Kasım 2012; 15:30:30 >

372 Mesaj
25 Kasım 2012; 12:26:52 

quote:

Telefonu yaklasık 5 aydır kullanmaktayım gerçekten süper bir telefon gerek işlemcisi gerek kamerasıyla bekleleni veriyor.Sorularınız varsa alabilirim.

Teşekkürler dün telefonu satın aldım içindeki şarjı bugün tamamen bitti ve kapatıp şarja taktım media marktta her 100 tlye 20 tl indirim kampanyası vardı 800 tlydi fiyatı 640 tlye almış oldum sıfır 2 yıl lg garantili olarak. Telefona gelince gerçekten fiyatına göre mükemmel bir ürün ben çok beğendim şahsen almak isteyen acele etsin cuma sorduğumda 5 tane lg l7 vardı media marktta ben dün aldım 2 tane kapalı kutu kalmıştı yani artık 1 tane kaldı o da satılmadıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_mre -- 25 Kasım 2012; 12:28:16 >

337. Dönem Bilgi Ekranı

5 Mesaj
25 Kasım 2012; 18:05:18 

YA ARKADAŞLAR BENDE BUGÜN TEKNOSADAN ALDIM CİHAZI 799 TL YE DE BUNDA VİDEO ARAMASI YAPAMADIM ŞEBEKE ÜZERİNDEN NASIL OLUYODU BU YADA AYARI MI VAR BİLMEDİĞİM

4049 Mesaj
25 Kasım 2012; 21:08:01 

quote:

Teşekkürler dün telefonu satın aldım içindeki şarjı bugün tamamen bitti ve kapatıp şarja taktım media marktta her 100 tlye 20 tl indirim kampanyası vardı 800 tlydi fiyatı 640 tlye almış oldum sıfır 2 yıl lg garantili olarak. Telefona gelince gerçekten fiyatına göre mükemmel bir ürün ben çok beğendim şahsen almak isteyen acele etsin cuma sorduğumda 5 tane lg l7 vardı media marktta ben dün aldım 2 tane kapalı kutu kalmıştı yani artık 1 tane kaldı o da satılmadıysa.

Hocam hayırlı olsun cok iyi fiyata almıssın.. Bende bu haftasonu alacaktım ama, önceki elimdeki telefonu satayım ondan sonra alıcam İnşallah.. ama bilseydim bu fiyata kesin alırdım..

5288 Mesaj
26 Kasım 2012; 4:27:49 

quote:

Süper fiyat 640 tl.yarın bakayım bulursam alırım.

www.nargileplus.com

1673 Mesaj
26 Kasım 2012; 8:26:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Brsaa

Telefonu almayı düşünüyorum ve takım sorularım olacak.

Ben telefonu facebook,twitter,instagram gibi uygulamaları kullanmak için istiyorum.Yani internette takılmak video izlemek falan için.720p veya 1080p videoları izleyebilir miyim?dizi ve film izleyebilir miyim sitelerden?flash lite varmış ve kısıtlı şeyleri açıyormuş mesela neleri açabilirim? neleri açamam?

You tube falan video izlemede sıkıntı olur mu?
Office programlarını açıyor mu?arada sunum falan oluyor slayt hazırlamak gerekiyor.
İşlemcisi 512 diyen olmuş 1gb diyen olmuş.?yeter mi?
Kamerası nasıl?720p video çekiyor mu?
İlk çıktıgında ıcs epey problemliymiş şuan sorunlar çözüldü mü?
Telefonda oyun oynamam.arada belki angry birds gibi şeyler oynarım takılma yapmaz dimi :)
Yani sosyal medya için istiyorum.Bağlantı hızı falan nasıl?mesajlaşma kolay mı? umarım tek tek çıkan harf klavyesi dışında diğer türlü 1de abc nin bulunduğu tipe klavyede vardır :) çünkü ona çok alıştım.
Şarj olayı nasıl ?

Biraz fazla oldu kusura bakmayın.Şimdilik sorum bu kadar :) ilk akıllı telefonum olacak.Cevaplarsanız sevinirim.Teşekkürler.

hd trailers sitesinden 1080p videoyu tıklayıp izlemiştim ben.. ayrıca şu ana kadar açamadığım site v.s. olmadı.. youtube tarzı siteler artık yeni çıkan hiçbir smartphone da sorun olmuyor neredeyse. İşlemci şu an için çoğu oyuna ve normal günlük kullanıma yetiyor. 512 mb. Angry birds'ü geç, ben marketteki oyunları sürekli takip edip, yükleyip deniyorum, henüz oynayamadığım oyun çıkmadı

şarj olayı rakiplerine göre çok iyi, optimus black'e göre de baya iyi.. ekran büyüdüğü için kasada büyüdü, dolayısıyla pil de büyüdü, normal kullanımda çok uzun gidiyor. ilk akıllı telefonun olucaksa çok yerinde bir karar olur, ama sen yinede bir teknoloji mağzasında kurcala öyle al ki içine sinsin

6 Mesaj
26 Kasım 2012; 11:43:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

hd trailers sitesinden 1080p videoyu tıklayıp izlemiştim ben.. ayrıca şu ana kadar açamadığım site v.s. olmadı.. youtube tarzı siteler artık yeni çıkan hiçbir smartphone da sorun olmuyor neredeyse. İşlemci şu an için çoğu oyuna ve normal günlük kullanıma yetiyor. 512 mb. Angry birds'ü geç, ben marketteki oyunları sürekli takip edip, yükleyip deniyorum, henüz oynayamadığım oyun çıkmadı

şarj olayı rakiplerine göre çok iyi, optimus black'e göre de baya iyi.. ekran büyüdüğü için kasada büyüdü, dolayısıyla pil de büyüdü, normal kullanımda çok uzun gidiyor. ilk akıllı telefonun olucaksa çok yerinde bir karar olur, ama sen yinede bir teknoloji mağzasında kurcala öyle al ki içine sinsin

Çok teşekkür ederim.şuan içime sindi :) yinede gidip bakacağım.:)

372 Mesaj
26 Kasım 2012; 20:55:06 

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

Hocam hayırlı olsun cok iyi fiyata almıssın.. Bende bu haftasonu alacaktım ama, önceki elimdeki telefonu satayım ondan sonra alıcam İnşallah.. ama bilseydim bu fiyata kesin alırdım..

Teşekkürler dostum gerçekten bu sefer iyi denk geldi uzun zamandır dokunmatik telefon araştıyordum s3 ten tut da 4s e kadar baya gittim geldim fakat o kadar büyük paralar vermeye kıyamadım açıkçası sonra lgnin l7sini gördüm 800 tlyi gözden çıkarmıştım bu telefon için ama denk geldi media marktınkampanyası ve 640 a gelmiş oldu şuana kadar da çok memnunum telefondan inşallah bir sıkıntısı çıkmaz.

337. Dönem Bilgi Ekranı

2023 Mesaj
26 Kasım 2012; 22:49:51 

quote:

Teşekkürler dostum gerçekten bu sefer iyi denk geldi uzun zamandır dokunmatik telefon araştıyordum s3 ten tut da 4s e kadar baya gittim geldim fakat o kadar büyük paralar vermeye kıyamadım açıkçası sonra lgnin l7sini gördüm 800 tlyi gözden çıkarmıştım bu telefon için ama denk geldi media marktınkampanyası ve 640 a gelmiş oldu şuana kadar da çok memnunum telefondan inşallah bir sıkıntısı çıkmaz.

dostum kampanya devam ediyor mu bende almak istiyorum