Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haylazromeo

ekran koruyucu kullanıyorum ama mat olanından değil....
    mat mı alsam bi de diye düşünüyorum ama alsam mı ki....

hocam dediğim gibi bence alma.. zamanında kullandım çünkü.. tamam güzel duruyor, ekran kapalıyken ekranın çerçeveleri gözükmüyor düz siyah hoş bir görüntü veriyor, parmak izi, kir tutumuyor.. ama ekranı açtığın zaman görüntüyü mahvediyor.. piksel piksel oluyor görüntü, renkleri nokta nokta gösteriyor.. millet o kadar hd çözünürlük olsun diye telefon alıyor sonra gidip mat koruyucu kullanıyor, ne anladık o hd'den..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

Cevap için teşekkürler. Birde telefon da 300mb boş yer olmasına ragmen google playden dosya indirdigimde yeterli alan yok diyor ve. kurulumu
    iptal ediyor.

yüklediğin dosyalardan biri, yükleme sonrası wifi'dan yüksek mb indirdiyse olabilir.. oyunlarda genelde oluyor, listeden bakıyorsun 3-4 mb gözüküyor, ama yüklerken wifi dan bi 150-200 mb data indiriyorsun.. varsa öyle program, oynamıyorsan sil öyle dene
  • 1 ay sonra ilk çiziğimi gördüm üst kulaklık girişi yanında kılcal bi çizik
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

Cevap için teşekkürler. Birde telefon da 300mb boş yer olmasına ragmen google playden dosya indirdigimde yeterli alan yok diyor ve. kurulumu
    iptal ediyor.

yüklediğin dosyalardan biri, yükleme sonrası wifi'dan yüksek mb indirdiyse olabilir.. oyunlarda genelde oluyor, listeden bakıyorsun 3-4 mb gözüküyor, ama yüklerken wifi dan bi 150-200 mb data indiriyorsun.. varsa öyle program, oynamıyorsan sil öyle dene

Ne yaptıysam düzelmedi bende fabrika ayarlarına döndüm düzeldi

• Önceki sayfalarda arkadaşlar güncelleme ile 720p video çekimi yapılıyor yazmış ama ben tüm güncelleştirmeleri yapmama ragmen bir değişiklik olmadı. Sanırım böyle birşey yok.
  • Merabalar. Tuş kilidini açarken hissedilen ufak titremenin kaybolduğunu az önce farkettim. 2 gün önce android sürümünü güncelledim ancak bundan mi kaynaklaniyor bilmiyorum.LG L7 ler icin böyle bir ayar var mi ? Yanlislikla kapatmis olabilirmiyim acaba ? Onun disinda diger durumlarda titresim ozelligi calismakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda telefonu alıyorum.lakin yine aklımı kurcalayan şeyler var.Bu yüzden sony xperia sola ve L7 arasında gidip geliyorum.

Facebook,twittera gireyim nette dolaşayım kasmasın yeter.Oyun pek fazla oynamam ama bi kaç tane inderebilirim.oyunlarda sorun olur mu??
    Hd video önemli değil 480p de yeter.Sadece kasmasın.Telefonu kullanan kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.

Telefonun boyutu ve görünüşü çok cezbedici.Arkadaşlar teknik konuda yardımcı olursanız sevinirim. :) Cevaplarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brsaa

sonunda telefonu alıyorum.lakin yine aklımı kurcalayan şeyler var.Bu yüzden sony xperia sola ve L7 arasında gidip geliyorum.

Facebook,twittera gireyim nette dolaşayım kasmasın yeter.Oyun pek fazla oynamam ama bi kaç tane inderebilirim.oyunlarda sorun olur mu??
    Hd video önemli değil 480p de yeter.Sadece kasmasın.Telefonu kullanan kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.

Telefonun boyutu ve görünüşü çok cezbedici.Arkadaşlar teknik konuda yardımcı olursanız sevinirim. :) Cevaplarınızı bekliyorum.

telefon gayet iyi rahat ol, benim isteklerimi gayet karşılıyorsa (telefon elinden hiç düşmeyen biri olarak) senin de rahatlıkla karşılar isteklerini....
    tipini beğenmediğim bi telefonun, özellikleri ne kadar iyi olursa olsun ilgimi çekmiyor mesela benim, veya bi süre sonra sıkıyor....
    bu telefon tip ve işlev olarak benden tam puan alıyor kısaca....
    fiyatı da gayet uygun....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: excaliburist

L7 aksesuarları alttaki sitede uygun ama site güvenilir mi bilemem, bi de kargo ücreti var.
    http://www.pdateknoloji.com/LG-Aksesuarlari/LG-Optimus-L7-Aksesuarlari-8226

Mesela şu kılıf 8 TL kargoyla 12,5 TL
     LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü

bu siyah kılıf benim hoşuma gidiyor yav sipariş mi versem napsam....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel kılıf..

bende şundan var, tavsiye ederim, çok rahat ve şık duruyor:

kısmetse amerikadan hard case kılıf getirtiyorum

• Teşekkür ederim. Alıyorum o zaman.

Peki renk olarak ne dersiniz? ben beyaz istiyordum bazıları siyah daha güzel dedi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brsaa

sonunda telefonu alıyorum.lakin yine aklımı kurcalayan şeyler var.Bu yüzden sony xperia sola ve L7 arasında gidip geliyorum.

Android ve L7 yi beraber kullanacaksan face ve twitter değil ama dh gibi flas bol bol kullanılan sayfalarda sinirlerine hakim ol

• arkadaşlar telefonumu satıyorum, kozmetik olarak 10/10 durumdadır. Özellikle ankara içinden almak isteyen arkadaşlar pm atsın, orta yolu buluruz..
  • quote:

Arkadaşlar 1,3 gb indirmek sorun değilse Street Fighter 4 ü denemenizi öneririm.

ya onu yüklemek çok istiyorum ama linki bulamadım.. sana zahmet bana pm le atar mısın
  • tamam dostum hallettim, çok saol.. markette yoktu. eski telefonumda denemiştim (samsung galaxy s) çalışmamıştı. google dan apk diye arattırıp indirdim, sorunsuz çalıştı..
  • düşerşe çok çabuk kırılır diyorlar doğrumu yardım pls !!!!
  • quote:

bişey değil arkadaşım, sana birkaç oyun daha tavsiye edebilirim ama ben denemediğim için çalışıp çalışmadığına garanti veremem;
    sf3 (tigerFBA ile), tekken 3 (FPSE ile), team dragon

saol dostum onlar var bende..

snes, nes, mega drive 2, gameboy advance emulatorleri kullanıyroum.. sf3'ü denemedim ama diğer serileri var. mega drive 2 (genesis) te mortal kombat 2 ve ultimate mortal kombat 3 ü tavsiye ederim.. snes'te de final fight ve captain commando.

gba'da da final fight, king of fighters ve super street fighter turbo 2 var ve çok çok başarılı.. ama gba konsolum olduğu için bunları orda oynamayı tercih ediyroum tabi
  • Açtığım konunun buralara gelebileceğinden haberim dahi olmazdı öylesine gireyim demistim iyi götürmüssünüz yine aranızdayım sormak istediğiniz sorular varsa alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

bişey değil arkadaşım, sana birkaç oyun daha tavsiye edebilirim ama ben denemediğim için çalışıp çalışmadığına garanti veremem;
    sf3 (tigerFBA ile), tekken 3 (FPSE ile), team dragon

saol dostum onlar var bende..

snes, nes, mega drive 2, gameboy advance emulatorleri kullanıyroum.. sf3'ü denemedim ama diğer serileri var. mega drive 2 (genesis) te mortal kombat 2 ve ultimate mortal kombat 3 ü tavsiye ederim.. snes'te de final fight ve captain commando.

gba'da da final fight, king of fighters ve super street fighter turbo 2 var ve çok çok başarılı.. ama gba konsolum olduğu için bunları orda oynamayı tercih ediyroum tabi

Bu simulatör olayı nasıl oluyor ya biraz anlatsana dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: boldpaste

düşerşe çok çabuk kırılır diyorlar doğrumu yardım pls !!!!

Öyle biseyin olduğu yok Optimus Blackimi ilk düşürmemde yanları soyulmuştu L7'yi belkide 10 defa elimden düşürmüsümdür masallah bisey olmadı telefona
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.