Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefon hoşuma gitti ekranıda geniş şu anda nokia c7 telefon ve avea limitsiz 1gb hızlı olan internetten kullanıyorum. 3g açıkta whatsapp, nimbuzz ( nimbuzz'u facebook mesenger olarak kullanıyorum) açıkken aynı zamanda internet radio dinleye biliyorum yani kopma falan olmuyor acaba nokia c7 telefonumu satsam lg optimus p705 alsam whatsapp, facebook tunein radyo aynı anda kullanabilrimiyim.
    internette 1gb geçip hızı düştügündede bu uygulamalarla bir sorunum olmuyo internet radio ve whatsapp kullanırken arada radyo kopuyo çok oda whatsapp yazmaya başladığımda arkaplanda sorun olmuyor. çok fazlada oyun oynayan biri değilim yani oyun yüklemeye bilirim. yani nokia C7 den optimus 705 geçsem ekran haricinde isletim sistemi olarak bi fark yaşarmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric_cantona -- 13 Mayıs 2013; 21:44:32 >
  • bende bu telefonu teknosadan alalı yaklaşık 1 ay oldu telefon bazen temple run ve bazı oyunlarda kasma yapıyor ama genel olarak telefondan memnunum
  • bende almayı düşünüyorum valla küçüğk kasmaların sorun olkmayacagını düşünüyorum alacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric_cantona

arkadaşlar bu telefon hoşuma gitti ekranıda geniş şu anda nokia c7 telefon ve avea limitsiz 1gb hızlı olan internetten kullanıyorum. 3g açıkta whatsapp, nimbuzz ( nimbuzz'u facebook mesenger olarak kullanıyorum) açıkken aynı zamanda internet radio dinleye biliyorum yani kopma falan olmuyor acaba nokia c7 telefonumu satsam lg optimus p705 alsam whatsapp, facebook tunein radyo aynı anda kullanabilrimiyim.
    internette 1gb geçip hızı düştügündede bu uygulamalarla bir sorunum olmuyo internet radio ve whatsapp kullanırken arada radyo kopuyo çok oda whatsapp yazmaya başladığımda arkaplanda sorun olmuyor. çok fazlada oyun oynayan biri değilim yani oyun yüklemeye bilirim. yani nokia C7 den optimus 705 geçsem ekran haricinde isletim sistemi olarak bi fark yaşarmıyım

sarjın erken biter su gibi içer o programlar ama kaç saat gider bilemem. Cihaz çok performanslı değil açıkçası ama ekranı çok canlı ve parlak. Çoklu uygulamada takılmalar yaşarsın ben söyleyeyim ama genel olarak fena değil. Yine de symbiandan kat kat iyidir merak etme zevk verir kullanırken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes18100

bende almayı düşünüyorum valla küçüğk kasmaların sorun olkmayacagını düşünüyorum alacagım

arka planda birşeyler açıkken takılmalar oluyor ram yetmiyor. Sorun olmayacaksa sizin için alabilirsiniz

• yok kardeşm arkaya bi fener fotosu koysam yeter :D sende varmı LG l7 den varsa nezman aldın memnunmusun yani şuan 599 tlye degermi şahsen büyük ekran ve 3 5 kere kurcaladım çok canlı duruyor ekran dokunmatigide iyiye benziyor zaten benim yapacagım şeyler nete girmek mesaj yazmak müzik sıkılıncada 3 5 çok yüksek grafikli olmayan oyunlar oynarım bunlar için bu telefon gidermi sence? dış görünüşü çok cazip etkiledi açıkcası beni elime aldgımda büyük filan mutlu oluyorum :D kardeşm biraz uzun oldu ama cevaplarsan sevinirim
  • 4.1.2 stock rom çıkmış fakat ben bulamadım. Kdz ile filan kurmak istiyorum link ve bilgi verebilecek arkadaşlar yok mu? Telefonu anneler günü hediyesi olarak anneme aldım, şekil ve ekran çok güzel bu fiyata tasarım ve ekran kalitesi güzel ama performans yerlerde, gerçi bu segment için çok bile

• performans yerlerde derken? bir s3 değil tabiki ama o kadarda kötü değil
  • arkadaşlar kasmalar için şu adımları uygulayın sıkıntı yaşamazsınız:

-ekranınızda çok fazla widget, live wallpaper olmasın

-task killer ınızı widget yapın telefonu elinize aldıkça clear tuşuna basın (ben android assistant 18 features kullanıyorum tavsiye ederim, ihtiyacınız olan herşey tek programda var)

-arada telefonun orta tuşuna basılı tutup arka plandaki uygulamaları sağa sola kaydırarak kapatın

-cache'i temizleyin (bahsettiğim program da bu da var)

-telefonun ayarlarına girin, geliştirici seçeneklerine girin, arka plan işlem sınırını "arka plan işlem yok" olarak işaretleyin

telefonunuz max. performansla çalışır
  • akşam telefona Playstation 1 emulatörü kurdum, canavar gibi çalışıyor tavsiye ederim.. tekken 3, fighting force, street fighter the movie game gibi oyunlar dururken gidip angry birds, temple run oynamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 14 Mayıs 2013; 8:56:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

arkadaşlar kasmalar için şu adımları uygulayın sıkıntı yaşamazsınız:

-task killer ınızı widget yapın telefonu elinize aldıkça clear tuşuna basın (ben android assistant 18 features kullanıyorum tavsiye ederim, ihtiyacınız olan herşey tek programda var)

-arada telefonun orta tuşuna basılı tutup arka plandaki uygulamaları sağa sola kaydırarak kapatın

-telefonun ayarlarına girin, geliştirici seçeneklerine girin, arka plan işlem sınırını "arka plan işlem yok" olarak işaretleyin

hocam sen bu telefonda arka planda whatsapp face falan açık bırakmıyomusun ne varsa ne yoksa temizle kaldır sil hiç bişey bırakmadın telefonda
    .yukardada yazdığım gibi nokia C7 de arkaplanda whatsapp nimbuzz gün boyu acık günde 1 saat nokia internet radio açık telefonlada gün için 30 dakika yada 1 saat ortalama görüşmem var şarjzı 1 gün gidiyor valla yani telefonu günde birdefa şarjzını fulluyorum gün boyu rahatım.

valla senin yazdıklarından sonra optimustan sogudum telefondan onu kapat bunu sil onu kaldır arka planda proğram çalıştırma kullanan diger arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric_cantona -- 14 Mayıs 2013; 10:53:59 >

• quote:

quote:

hocam sen bu telefonda arka planda whatsapp face falan açık bırakmıyomusun ne varsa ne yoksa temizle kaldır sil hiç bişey bırakmadın telefonda
    .yukardada yazdığım gibi nokia C7 de arkaplanda whatsapp nimbuzz gün boyu acık günde 1 saat nokia internet radio açık telefonlada gün için 30 dakika yada 1 saat ortalama görüşmem var şarjzı 1 gün gidiyor valla yani telefonu günde birdefa şarjzını fulluyorum gün boyu rahatım.

valla senin yazdıklarından sonra optimustan sogudum telefondan onu kapat bunu sil onu kaldır arka planda proğram çalıştırma kullanan diger arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum.

kardeş benim bu yazdıklarım tüm telefonlar için geçerli birşey.. sen nasıl bilgisayarın yavaşladığı zaman gereksiz dosyaları siliyorsun, defrag yapıyorsun vs.. bunlarda telefon için gerekli şeyler.. sen gidip samsung galaxy s bilmem kaç alsan ben yine sana bunları tavsiye edicem değişien birşey yok.. arka planda whatsup vs çalışması sorun değil, ama bunları yapman telefonun rahat çalışması için gerekli.. sonuçta tek çekirdekli bir telefon..

yani bunları yapmazsan telefon çalışmaz anca bunlarla çalışıyor diye bir durum yok ortada..

şarj olarak ben yeri gelince 2-3 gün hiç şarj etmiyorum o senin kullanmana bağlı.. bütün gün internette durursan, sürekli konuşur vs kurcalarsan şarjı çabuk biter tabi.. normal kullanımda bana birkaç gün gidiyor
    senin bileceğin iş, alacak olan sensin

• quote:

quote:

quote:

kardeş benim bu yazdıklarım tüm telefonlar için geçerli birşey.. sen nasıl bilgisayarın yavaşladığı zaman gereksiz dosyaları siliyorsun, defrag yapıyorsun vs.. bunlarda telefon için gerekli şeyler.. sen gidip samsung galaxy s bilmem kaç alsan ben yine sana bunları tavsiye edicem değişien birşey yok.. arka planda whatsup vs çalışması sorun değil, ama bunları yapman telefonun rahat çalışması için gerekli.. sonuçta tek çekirdekli bir telefon..

yani bunları yapmazsan telefon çalışmaz anca bunlarla çalışıyor diye bir durum yok ortada..

şarj olarak ben yeri gelince 2-3 gün hiç şarj etmiyorum o senin kullanmana bağlı.. bütün gün internette durursan, sürekli konuşur vs kurcalarsan şarjı çabuk biter tabi.. normal kullanımda bana birkaç gün gidiyor
    senin bileceğin iş, alacak olan sensin

anlayamadıgım bişey var angry birds te bile donma yapıyor demiş bazı arkadaşlar ve internet kasma oluyor denilmiş şimdi ben Nokia C7 kullanıyorum o kadar angry birds , real futbol oynadım ne donam ne kasma hiç bişey görmedim wifi üzrinden tv bile izliyorum.
    ben bu telefonu alırsam zaten skyep ve facabook whatsapp internet radio gibi ufak proğramlar ve bunların yanında gazete okuyayım haber sayfalarının uygulamrını yüklüyeyim 1-2 tanede oyun yüklerim basitlerinden bunları yaparken sorun yaşarmıyım yaşamazmıyım anlamadım. kafam karıştı alıp almamak konusunda.

• anlıyorum sende haklısın herkes birşey diyor.. angry birds oynamadım oynamam.. ama yüklediğm oyunlar içinde çok azı kasma yaptı bende onlarda full 3D oyunlardı zaten.. whatsup, facebook gibi uygulamalarda kasma yapmaz tabi.. whatsaup değil ama face kullanıyorum.. bağlantı hızın senin internet paketinle alakalı.. normalde ben 1GB aşana kadar gayet raha tbağlanıorum sonra haliyle yavaşlıyor.. wi fi da ise ben hızından memnunum, indirme, video seyretme vs hiç problem yaşamıyorum..

3d oyun dediysem dead trigger gibi pc oyunu kalitesinde 3d oyunlarda kasma yapıyor.. bunun dışında skies of glory gibi oyunları (bir googledan bak istersen grafiklerine) en ufak bir kasılma olmadan rahatlıkla oynarsın..

film yüklüyorum, görüntü kalitesi ve renkler çok iyi.. radyosu ve mp3 playerıda oldukça iyi

bence parasını fazla fazla hakeden bir telefon.. veya biraz daha falz ödeyim l9'da alabilirsiniz.. ama hiç kullanmadığım için l9 hakkında bir yorum yapamam

yukarıda bahsettiğim telefonun performansını arttırıcı maddeler ise, telefon zamanla kasma yaparsa uygulaman gereken şeyler.. sürekli değil yani.. ayrıca her telefon için geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 14 Mayıs 2013; 16:17:08 >

• quote:

anlıyorum sende haklısın herkes birşey diyor.. angry birds oynamadım oynamam.. ama yüklediğm oyunlar içinde çok azı kasma yaptı bende onlarda full 3D oyunlardı zaten.. whatsup, facebook gibi uygulamalarda kasma yapmaz tabi.. whatsaup değil ama face kullanıyorum.. bağlantı hızın senin internet paketinle alakalı.. normalde ben 1GB aşana kadar gayet raha tbağlanıorum sonra haliyle yavaşlıyor.. wi fi da ise ben hızından memnunum, indirme, video seyretme vs hiç problem yaşamıyorum..

3d oyun dediysem dead trigger gibi pc oyunu kalitesinde 3d oyunlarda kasma yapıyor.. bunun dışında skies of glory gibi oyunları (bir googledan bak istersen grafiklerine) en ufak bir kasılma olmadan rahatlıkla oynarsın..

film yüklüyorum, görüntü kalitesi ve renkler çok iyi.. radyosu ve mp3 playerıda oldukça iyi

bence parasını fazla fazla hakeden bir telefon.. veya biraz daha falz ödeyim l9'da alabilirsiniz.. ama hiç kullanmadığım için l9 hakkında bir yorum yapamam

yukarıda bahsettiğim telefonun performansını arttırıcı maddeler ise, telefon zamanla kasma yaparsa uygulaman gereken şeyler.. sürekli değil yani.. ayrıca her telefon için geçerli
    tunein internet radiosunu yükledinmi hiç yada karnaval radio uygulamsını denedinmi hiç acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric_cantona -- 14 Mayıs 2013; 17:13:27 >

• dediklerini kullanmadım.. telefonun kendi radyosunu kullanıyorum. gayet başarılı, offline çalışıyor normal radyo gibi, internet bağlantısı istemiyor
  • quote:

dediklerini kullanmadım.. telefonun kendi radyosunu kullanıyorum. gayet başarılı, offline çalışıyor normal radyo gibi, internet bağlantısı istemiyor

onu biliyorum senin dediğin fm yayını frekans ile olan ben nokia C7 kullanmaya başladığımdan beri nokia internet radioyu kullanıyorum gün içinde işe gidip gelirken metro ile yolçuluk yaptıgım için cazur cuzur ses çekilmiyo normal radio ile.

youtubede inçeleme videolarını inceledim adamlar çatır çatır oyunda oynuyo netede giriyo. kasma donma yapıyo diyen arkadaşlar heralde bir çok uygulamayı bir arada yapmaya çalışıyor ondan kasıyo.
    ( mesela hem youtubeden video izliyim hem oyun oynıyayım gibi. )

birde sorum olacak A4 kağıdını fotosunu çektiğinde resimdeki yazılar okuna biliyormu.

mesela benim şu anda kullandığım nokia C7 çektiğinde okuyamıyosun.

• Beyler l7 nin orjinal bir kılıfı yok mu distribütör ün getirdiği falan... Tekno marketlerde yok telefoncularda ise en düşük kalite adi malzemeden üretilmiş kılıfa 25 tl diyor gerçi 10 tl ye verse yine alınmaz o ayrı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

L7 düşünenlere yarından itibaren teknosadaki fiyatı 599tl ye düşücekmiş.bilgilerinize

Ne zaman?
    Ben dün baktım 699'du.
  • Bu fiyata alınabilecek en güzel telefon. bende aldım çok memnunum şu turkcelin ve aveanın verdiği kendi telefonlarına bin çeker.....
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.