Şimdi Ara

Galaxy s3 ön camı değişimi hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
252
Cevap
7
Favori
78.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2 haftalık telefonu dün 1mt yükseklikden yere düşürdüm ön cam dağıldı samsung servisini aradım 725 TL fiyat istediler. Bukadar yükse bir rakam olacağını düşünemediğimden rakamı duyunca şaşırdım bunu uygun fiyata değiştireceğim bir yer hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Garanti dışı kalması önemli değil 1 sene sonra sorun cıksa zaten telefonda ancak 725tl eder. yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla

• Yardim edecek kimse yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayene

Yardim edecek kimse yokmu
    Kimse yardım etmez hocam forumdaki birçok insan Galaxy SIIIün
    cok saglam ve kusursuz oldugunu iddia ediyor sana cevap verirlerse
    utaçlarından yerin dibine girerler.

Cam degisime ile ilgili servise götürdünmü? eger lcdde birsey yoksa o kadar
    fazla para istmemeleri lazım. sen en güzeli birkac servise götür
    max 200tl tutar diye tahmin ediyorum.

bu arada iddia ediyorum silikon kılıfsız kullanılan her GS3ün sonu aynıdır...
  • Yuh ya gercekten kimsenin konu hakkinda bilgisi yok. Yada arkasin dedigi gibi herkez doga ustu telefon saniyor. Galaxy s3 lerde caminiz kirildiginda led falan olayi yokmus tamami degismek zorundaymis ve 725 tl den bir kurus bile indirim yapmiyorlar. Alacak kisiler bunu cok iyi dusunmeli en fazla 2 -3 ay sonra kesin kiracaksiniz telefon cok kaygan ozaman bu konu ragbet gorecek herkez cam diye kivranacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayene

Yuh ya gercekten kimsenin konu hakkinda bilgisi yok. Yada arkasin dedigi gibi herkez doga ustu telefon saniyor. Galaxy s3 lerde caminiz kirildiginda led falan olayi yokmus tamami degismek zorundaymis ve 725 tl den bir kurus bile indirim yapmiyorlar. Alacak kisiler bunu cok iyi dusunmeli en fazla 2 -3 ay sonra kesin kiracaksiniz telefon cok kaygan ozaman bu konu ragbet gorecek herkez cam diye kivranacak
    Telefon cok yeni. Özellikleri gözalıcı beyler ama dediğiniz gibi kırıldımı işler değişir :/ çok üzüldüm arkadaşım :( keşke yapabileceğim yada yön göstereceğim birşey olsa :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: aelin339

Telefon cok yeni. Özellikleri gözalıcı beyler ama dediğiniz gibi kırıldımı işler değişir :/ çok üzüldüm arkadaşım :( keşke yapabileceğim yada yön göstereceğim birşey olsa :/

Alıntıları Göster
    bende galaxy nexus un camını kırmıştım. şimdi galaxy s3 kullanıyorum (tabi çok daha dikkatli). Çok geçmiş olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon5234

bende galaxy nexus un camını kırmıştım. şimdi galaxy s3 kullanıyorum (tabi çok daha dikkatli). Çok geçmiş olsun...

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun, teknik servis kıvamındaki telefoncularla konuşup, pazarlık yaparsanız ucuza kapatabilirsiniz gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dertkesen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Deal extreme veya ebay gibi sitelerde aynı ekranı ucuza bularak montajını kendiniz yapmayı düşündünüz mü? Bir çok cihaz böylelikle ucuz maliyetle toparlanıyor. Sadece fikir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoo1903

Deal extreme veya ebay gibi sitelerde aynı ekranı ucuza bularak montajını kendiniz yapmayı düşündünüz mü? Bir çok cihaz böylelikle ucuz maliyetle toparlanıyor. Sadece fikir.

Alıntıları Göster
    merhaba,

ingilizce bilginiz varsa, yurtdışından getirtin, ebay vb. sitelerden ya da çinli üreticilerden max 100-150 dolar arası bir fiyata parçayı bulabilirsiniz. daha önce s2 için 1025 TL istenmesi üzerine çinde parçasını 100 usd ye getirtip kendimiz değiştirdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: guvencakin

merhaba,

ingilizce bilginiz varsa, yurtdışından getirtin, ebay vb. sitelerden ya da çinli üreticilerden max 100-150 dolar arası bir fiyata parçayı bulabilirsiniz. daha önce s2 için 1025 TL istenmesi üzerine çinde parçasını 100 usd ye getirtip kendimiz değiştirdik.

Alıntıları Göster
    ebay de 435tl

http://www.ebay.co.uk/itm/Original-FULL-LCD-Display-Touch-Digitizer-Samsung-Galaxy-S3-S-3-III-i9300-White-/221058122993?pt=UK_Replacement_Parts_Tools&hash=item33781744f1

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Foley

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    lan cestvrai su telefonu kullanan herkes bılıyorkı telefon dustumu kırılıyor adamlar satarken bıle tek kotu yanının bu oldugunu soluyorlar ve bunu alıp kullanıcak olanda ona gore kullanıyor ayrıca arkadasın dedıgı gıbı dususune gorede degısır adamın tekı de cebımden cıkarırken dusurmus ama sadece dustugu noktada ıgne ucu kadar bı gocuk olmus sen neyın pesındesın heralde htc yada ayponculardan bırısın bok atmak ıcın bahane arıon
  • quote:

Orijinalden alıntı: okcoolpeache

lan cestvrai su telefonu kullanan herkes bılıyorkı telefon dustumu kırılıyor adamlar satarken bıle tek kotu yanının bu oldugunu soluyorlar ve bunu alıp kullanıcak olanda ona gore kullanıyor ayrıca arkadasın dedıgı gıbı dususune gorede degısır adamın tekı de cebımden cıkarırken dusurmus ama sadece dustugu noktada ıgne ucu kadar bı gocuk olmus sen neyın pesındesın heralde htc yada ayponculardan bırısın bok atmak ıcın bahane arıon

Alıntıları Göster
    hatta sen degılmısın s3 sattım htc one x aldım dıye konu acan olum senın derdın nedrlan bu karalama kampanyana sen sponsor bul en ıyısı

• quote:

hatta sen degılmısın s3 sattım htc one x aldım dıye konu acan olum senın derdın nedrlan bu karalama kampanyana sen sponsor bul en ıyısı

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar samsung telefonum suya düştü...Ekranda görüntü görünmüyor.Garanti dışı kalır mı yoksa garanti kapsamında yapılır mı?..Bu arada telefon Galaxy W..Buraya yazma gereği hissettim...Bu konuda bilginiz varmı acaba?..Daha alalı 6 ay olmuştu...
    Şimdiden teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolbey -- 9 Temmuz 2012; 14:20:45 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bu duruma geçseydim KVK,Telpa vb. belli başlı şirketlerin hepsinden fikir almaya çalışırdım.

Androidtelefonlari.com şirketininde kendi içinde bir destek birimi var.Oraya sormaya çalışırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolbey

Arkadaşlar samsung telefonum suya düştü...Ekranda görüntü görünmüyor.Garanti dışı kalır mı yoksa garanti kapsamında yapılır mı?..Bu arada telefon Galaxy W..Buraya yazma gereği hissettim...Bu konuda bilginiz varmı acaba?..Daha alalı 6 ay olmuştu...
    Şimdiden teşekkürler....

arkadas gecen sende bende lg optımus one ı cebımde unutmusum 10 dk yuzdum telefonla garantıye gotrdum teknosaya adamlar garantı kapsamı dısında dedı sıgorto yaptrdınzmı dedı yok dedım sıgorta yaptrsaydnz %80 ı gerı verılırdı dedıler he bıde yaptrma malıyetı ne kadar olur dedım telefonu 500 yada 600 e almıstım tam hatrlamıorum ama ana kartı ıcın 600 tl ıstemıslerdı
  • quote:

Şimdiden teşekkürler....

Sıvı temasında maalesef garanti kapsamı dışı kalıyor cihaz.
    Sıvı ile temastan hemen sonra açmaya çalışmadıysanız eğer, telefonun pilini falan söküp pirince yatırın. Birkaç gün bekletin. Bu şekilde suya düşen cihazlarını kurtaranlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srbyoztrk

quote:

Şimdiden teşekkürler....

Sıvı temasında maalesef garanti kapsamı dışı kalıyor cihaz.
    Sıvı ile temastan hemen sonra açmaya çalışmadıysanız eğer, telefonun pilini falan söküp pirince yatırın. Birkaç gün bekletin. Bu şekilde suya düşen cihazlarını kurtaranlar var.

Alıntıları Göster
    sana daha guzel bı tavsıyem olur bı telfoncuya gotur onu garıp bı sıvıya yatırıyo oksıtlenmesını onluyor eskı performansını gostermıo ama bırıne satabılırsın xD

• quote:

sana daha guzel bı tavsıyem olur bı telfoncuya gotur onu garıp bı sıvıya yatırıyo oksıtlenmesını onluyor eskı performansını gostermıo ama bırıne satabılırsın xD

Alıntıları Göster
    Oğlumun telefonu yazlıkda havuza düşürmüş..Hemen kapağını açmış,pili çıkarmış,sim kartını çıkarmış, kurutmuş ekrandı biraz su varmış..Şimdi ekran da kurumuş..Ondan sonra açmış ses gelmiş ama ekranda görüntü yokmuş..Şu anda açılmıyormuş...Artık telefonu yollayacak burada servise vereceğim....Bakalım sonuç ne olacak...Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolbey -- 9 Temmuz 2012; 14:49:42 >

• quote:

Oğlumun telefonu yazlıkda havuza düşürmüş..Hemen kapağını açmış,pili çıkarmış,sim kartını çıkarmış, kurutmuş ekrandı biraz su varmış..Şimdi ekran da kurumuş..Ondan sonra açmış ses gelmiş ama ekranda görüntü yokmuş..Şu anda açılmıyormuş...Artık telefonu yollayacak burada servise vereceğim....Bakalım sonuç ne olacak...Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar...

Alıntıları Göster
    725 TL gerçekten ciddi bir rakam.
    Eminim çok daha ucuza yaptırabileceğiniz yerler vardır. Konuyu resimlerle destekleyebilir misiniz acaba?

• quote:

eger servıs para falan ısterse telefoncuya goturun 40 50 lıraya suya yatrır ondan snra calısa bılır ama ekran gıttyse bılemem onu telefoncu bılır bana anakart ıcın cozumun bu oldugnu solemıslerdı eger baktınız acılıo fazla kurcalamadan oglunuza verın bırıne satsın:)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.